Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

φριτέζα Vs σόμπας

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Δημοσίευσηαπό 4-stroke=tampones » 14 Νοέμ 2005, 10:53

Ένα, ένα μας τα ξεφουρνίζεις φίλε Quadmaniac! Κολονάκι??? Η κατάστασή σου πάει απο το κακό στο χειρότερο.
Όταν έφτασα, απο μακρία είδα τα μηχανάκια, μιας και δεν κατάλαβα εάν χτυπήσατε μεταξύ σας.
Δεν φανταζόμουνα οτι ΚΑΠΟΙΟΣ Μ.Λ.Κ.Σ θα έφευγε στο γκρεμό με 5ή??? ΑΥΝΑΝΗ
Υ.Γ. Το πότισες το δεντράκι αυτο το Σαββατοκύριακο??? Απλά λέω...... μιάς και νομίζω πως σε έσωσε!?
Currently the member is banned
Άβαταρ μέλους
4-stroke=tampones
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1070
Εγγραφή: 04 Μαρ 2005, 23:14
Τοποθεσία: Sky

Δημοσίευσηαπό alexandros » 14 Νοέμ 2005, 13:19

ΧΑ ΧΑ ΧΑ !!!!!!

ωστε πηγες για ποτισμα αυτο το σκ ?? ωραιος !!

λέμε να πάμε εκδρομη με τα γουρούνια αν ειναι ομως να ερθεις και εσυ μανε πες στο απο τωρα να κανονιζω και κανα ασθενοφορο ....

και ναι, αυτο το κολωνακι ?? τι ειναι ?? 3ο οικοπεδο ???

οικοπεδοφαγε !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

μήπως ήρθε η ώρα ????

Δημοσίευσηαπό alexandros » 19 Νοέμ 2005, 08:36

επιτέλους λίγη βροχή ουφφφ !!!

τι λέτε ??

Κυριακή ??

Λάσπες ??

εδω κοντά ??

4 stroke ??

quadmaniac ??

Μάνο θα έχει και ποταμάκια και δεντράκια, έλα !!

Mike, θα φέρω και φωτογραφική .... δεν ξέρεις ποτέ ...

μυρίζω σαπίλα ή μου φαίνεται ??
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

μήπως ήρθε η ώρα ????

Δημοσίευσηαπό Quadmaniac » 19 Νοέμ 2005, 13:18

Μόλις γύρισα από αναίμακτη βόλτα Άλεξ. Θα σε πάρω τηλ το απογευματάκι.
Quadmaniac
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 728
Εγγραφή: 12 Ιαν 2005, 11:38
Τοποθεσία: Αθήνα

μήπως ήρθε η ώρα ????

Δημοσίευσηαπό kfx » 22 Νοέμ 2005, 16:12

Επειδη τελευταια πολυ ντορος γινεται για τα διχρονα vs τετραχρονα, και χωρις λογο βασικα! δεν αντεχω θελω να πω την αποψη μου για να μην πω την εμπειρια που ταιριαζει καλυτερα.
μεχρι στιγμης δεν ειχα οδηγησει γουρουνα διχρονη και ημουνα και ακομα ειμαι κατα της διχρονης, ΕΚΤΟΣ αν την εχεις για δευτερη.
Χτες το βραδυ ειχα την Τ Υ Χ Η να οδηγησω οχι ενα αλλα δυο banshee ενα νορμαλ σχεδον και ενα φτιαγμενο, δεν θα ηθελα να πενεψω το ατομα που εχει γιατι δεν νομιζω πως σηκωνει και σχολια αλλα τον παραδεχομαι οχι που τα εχει γιατι μπορει οποιοσδηποτε, αλλα το οτι ασχολειται και το πως τα εχει. Αυτο που θελω να πω ειναι πως

Ο Π Ο Ι Ο Σ Δ Ε Ν Ε Χ Ε Ι Ο Δ Η Γ Η Σ Ε Ι B A N S H E E Δ Ε Ν Μ Π Ο Ρ Ε Ι Ν Α Ε Χ Ε Ι Γ Ν Ω Μ Η Γ Ι Α Γ Ο Υ Ρ Ο Υ Ν Ε Σ

Τοσο απολυτα!!!!!
........Suzuki, Kawasaki, Polaris, Honda, Kymco, Ymc
Άβαταρ μέλους
kfx
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 12 Μάιος 2005, 18:30
Τοποθεσία: αθηνα

μήπως ήρθε η ώρα ????

Δημοσίευσηαπό denis » 23 Νοέμ 2005, 00:02

ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ????
QUAD GARAGE

Q.R.T
quad racing team
Άβαταρ μέλους
denis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 540
Εγγραφή: 02 Φεβ 2004, 23:47
Τοποθεσία: N.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Μια ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΣΟΜΠΑ....

Δημοσίευσηαπό superspy » 23 Νοέμ 2005, 13:43

Αγαπητή φριτέζα... ::cry: :love9:


Διαβάζω πάντα τη στήλη σου και πιστεύω ότι μόνο εσύ μπορείς να με βοηθήσεις! :fag:

Όπως σου έγραψα και στα προηγούμενα γράμματα μου (Επιστολή 1: http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtop ... t-210.html, Επιστολή 2: http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtop ... t-215.html

αντιμετωπίζω γενικά – ψυχολογικά προβλήματα. Το αφεντικό μου, έχει αρχίσει να με βαριέται.... :huh:

Εγώ προσπάθησα να κάνω τα πάντα, έκανα λιποαναρρόφηση σε διάσημο πλαστικό στη Θεσσαλονίκη, έκανα προσθετική (σε διάφορα σημεία του σώματος μου), καλλωπίστηκα χρησιμοποιώντας τα καλύτερα αναγνωρισμένα προϊόντα, έβαλα νέα ρούχα και φόρεσα νέα παπούτσια...όμως αυτός πάλι με κακομεταχειρίζεται και δεν με «καβαλάει» με το ίδιο πάθος που είχε παλαιότερα.... :humping:

Εντωμεταξύ, τον τελευταίο καιρό, όλο φεύγει τα Σαββατοκύριακα, χωρίς εμένα και όταν γυρίζει είναι λερωμένος, έχει σημάδια και δε μου δίνει σημασία... :puppydogeyes:

Τι να κάνω, φοβάμαι ότι ξενοκοιτάει.....και δε θέλω ούτε να το λέω.... ξενοκαβαλάει... :bricks:

Είμαι απελπισμένη και πάλι..... :cry:

Μια απελπισμένη σόμπα... :fag:
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό alexandros » 23 Νοέμ 2005, 18:02

και επειδή ο καιρός είναι στα φόρτε του για σαλιαρίσματα θέλω εδώ ακριβώς να ανακηρύξω την ΕΝΑΡΞΗ ΤΩΝ ΦΡΙΤΕΖΙΚΩΝ ΣΟΜΠΟΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ ΑΝΕΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ

και για όποιον δεν κατάλαβε, ο θουπερθπαιτςςςςς ανάβει την φωτιά και της βάζει λάδι !!!

να τονίσω επίσης πως στις συμμετοχές για τον 6ο αγώνα στην Πάτρα έβαλε από μόνος του την συμμετοχή μου με το ψευδώνυμο ΡΑΠΤΟΜΗΧΑΝΗ

ε αυτό σημαίνει ΠΟΛΕΜΟΣ

gentlemen start your pigsssssss
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

Δημοσίευσηαπό superspy » 23 Νοέμ 2005, 20:41

Συγνώμη.....
Ξέχασα ότι έπρεπε να γράψω..... ΜΙΑ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΗ ΣΟΜΠΑ.... :-)

Θα το διορθώσω.... :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 23 Νοέμ 2005, 20:43

Ή μήπως είναι καλύτερα να γράψω αντί για Raptor 660r Sompa 660;
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 23 Νοέμ 2005, 20:44

Να το βάλουμε σε ψηφοφορία;
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό superspy » 23 Νοέμ 2005, 20:45

Ζητείται σόμπα για μετατροπή σε quad σε λογική τιμή....
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

αρχισαν τα οργανα ...

Δημοσίευσηαπό alexandros » 24 Νοέμ 2005, 09:08

Αγαπητή φριτέζα... :love4: :love9:

με παρόρμηση από το γράμμα της φιλενάδας μου θέλω και εγώ με την σειρά μου να σου γράψω γιατί είμαι στεναχωρημένη. :help: :help:

πέρυσι τέτοιο καιρό μου πρώτο έταξε ταξίδια και βουνά, αρχικά με πήγε ένα 3ημερο με τους φίλους του και ομολογώ πως περάσαμε φανταστικά !!

μετά και σε συνέχεια αυτών που μου έταζε καθώς με γλυκοκοιτούσε με έπεισε να αδυνατίσω :boobs: καθώς, όπως έλεγε, του έπεφτα λίγο γεματούλα και δυσκολευόταν όταν με καβαλούσε να μου κάνει όλα τα κόλπα που ήθελε και εγώ με την σειρά μου αδυνάτισα και μάλιστα καμιά 20αρια κιλά είναι αυτά. :huh: :huh:

μετά πάλι κάτι δεν του άρεσε και με έπεισε να φορέσω νέα εσώρουχα, πιο καυτά για να αναπνέω καλύτερα όπως έλεγε .... εδώ αγαπητή μου ξεκίνησαν τα προβλήματα. ο αγαπημένος μου, και μετά από όλα αυτά (μέχρι και botoxx έκανα) μου έταξε καλλιστεία, χορούς, βόλτες και ταξίδια αλλά με τον καιρό με πήγαινε μονάχα εδώ κοντά στα διόδια όπου χωρίς να το καταλάβω με έβαζε να του κάνω κόλπα που δεν είχα ξανακάνει ..... με καβαλούσε και με πήδαγε :humping: :humping: μπροστά σε άλλους περίπου 20 ανθρώπους χωρίς οίκτο ..... μπουχουυυυυυυ .... συγνώμη αλλά δεν κρατιέμαι ......... αχ αχ αχ ..... αγαπητή μου φίλη νομίζω πως δεν με θέλει άλλο πια γιατί αφού με πήδαγε :la: :la: για περίπου 2 ώρες και αφού το έκανε 3 φορές μονάχα ......... μπουχουυυυυυυ ... :scrambleup: :scrambleup: .... σνιφ σνιφ ........ δεν με ξαναπήρε από τότες ..... μποχούυυυυυυ ...... ::? ::?

σε παρακαλώ αγαπητή μου, κάνε κάτι να έρθει και να με πάρει να φύγουμε όπως παλιά, μου λείπει πολύ και έχω μάθει πως κυκλοφορεί εδώ και καιρό, και πιο συγκεκριμένα από πριν με γνωρίσει με μια αυστριακή χαζογκόμενα που αν την βρω μπροστά μου θα τις βγάλω τα μαλλιά τρίχα τρίχα ..... μπουχουυυυυ ..... αχ αχ !! τι να κάνω πια ????

έχω κιτρινίσει από την στεναχώρια μου και θέλω απελπισμένα την βοήθεια σου ...... :angel13: :love1: :love1: :sign3:



:i: :l: :o: :v: :e: :h: :i: :m:
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

αρχισαν τα οργανα ...

Δημοσίευσηαπό alexandros » 24 Νοέμ 2005, 09:10

ρε συ σπύρε η μπετονιερίτσα σου τι κάνει ??? καιρό εχω να την δω !!!
Άβαταρ μέλους
alexandros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3029
Εγγραφή: 04 Μαρ 2004, 19:35
Τοποθεσία: Πάρνηθα

2 STROKE 4 EVER!!!

Δημοσίευσηαπό doc » 24 Νοέμ 2005, 12:01

kfx έγραψε:Ο Π Ο Ι Ο Σ Δ Ε Ν Ε Χ Ε Ι Ο Δ Η Γ Η Σ Ε Ι B A N S H E E Δ Ε Ν Μ Π Ο Ρ Ε Ι Ν Α Ε Χ Ε Ι Γ Ν Ω Μ Η Γ Ι Α Γ Ο Υ Ρ Ο Υ Ν Ε Σ

Τοσο απολυτα!!!!!



ΑΑΑΑΑΑΥΥΤΟΟΟΟ!!!!!!!
:!: :!: :P :P :blob: :dancing: :band: :haha2:
Άβαταρ μέλους
doc
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2118
Εγγραφή: 16 Μαρ 2004, 12:41
Τοποθεσία: Εντός / Εκτός / επί τα αυτά

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 13 επισκέπτες