Off-Road.gr

Θέματα Forums Αρχεία

  · Κεντρική σελίδα

Επιλογές
· Θέματα
· Κορυφαία άρθρα
· Αγγελίες
· Αναζήτηση

-------------------------
· Συζητήσεις - Forums
· Downloads
· Σύνδεσμοι
· Λέσχες
 


Web Links
  · NoraStudio.gr
· Motobet
· Nora Agapi - Photographer
· TheWorldOffRoad.com
· Νάουσα Ημαθίας
· Qashqai Club
· Η ιστοσελίδα των Μεθάνων
· Σύλλογος Τετρακίνησης Μαγνησίας
· JimnyClub.gr
· MotoRidersClub
 

 
Enduro WCH: 14ος γύρος Heinola, Φινλανδία

Enduro WCH: 14th round Heinola, Finland -(28.08.2005)

RESULTS
Competition 14/ 18 28.8.2005 FIN
Class Enduro 1
1 Ivan Cervantes SPA KTM 57:31.84
2 Simone Albergoni ITA Honda +0:30.03
3 Alessandro Belometti ITA KTM +1:23.85
4 Marc Germain FRA Yamaha +1:26.19
5 Richard Larsson SWE TM +1:59.60
6 Roman Michalik CZE TM +3:08.78
7 Fredrik Georgsson SWE KTM +3:26.69
8 Maurizio Micheluz ITA Yamaha +3:52.12
9 Pär Olsson SWE Yamaha +4:28.39
10 Simone Tonelli ITA Yamaha +4:40.27
12 Mike Hartmann GER KTM +5:56.33
13 Leif Holm FIN KTM +6:30.67

Class Enduro 2
1 Stefan Merriman GBR Yamaha 57:38.22
2 Samuli Aro FIN KTM +0:13.79
3 Alessandro Botturi ITA KTM +1:07.12
4 Valtteri Salonen FIN Honda +1:34.28
5 Euan McConnell GBR Honda +1:53.07
6 Björne Carlsson SWE Husaberg +2:05.49
7 Jani Laaksonen FIN KTM +3:31.48
8 Miska Aaltonen FIN Gas Gas +4:04.92
9 Andrea Beconi ITA Yamaha +4:07.71
10 Jari Mattila FIN Beta +4:35.25

Class Enduro 3
1 David Knight GBR KTM 57:01.24
2 Marko Tarkkala FIN KTM +1:23.23
3 Mika Ahola FIN Husqvarna +1:53.13
4 Vita Kuklik CZE KTM +4:06.37
5 Alessio Paoli ITA TM +4:06.44
6 Xavier Galindo SPA KTM +4:54.29
7 Marcus Kehr GER KTM +4:58.19
8 Daniel Persson SWE Husaberg +5:09.52
9 Heikki Timonen FIN Husqvarna +5:36.56
10 Alex Zanni ITA Honda +5:58.90
13 Michal Rudolf CZE KTM +7:10.89
16 Jakub Horak CZE KTM +10:01.90

Class Junior


-----------
Classification of the Championship
Class: Enduro 1
1 Ivan Cervantes SPA KTM 342
2 Marc Germain FRA Yamaha 274
3 Simone Albergoni ITA Honda 246
4 Alessandro Belometti ITA KTM 245
5 Paul Edmondson GBR Honda 218
6 Petteri Silvan FIN KTM 187
15 Mike Hartmann GER KTM 68
25 Fredrik Georgsson SWE KTM 26
30 Leif Holm FIN KTM 13
34 Edward Jones GBR KTM 11
41 Lukas Kroupa CZE KTM 5
42 Libor Buchar CZE KTM 3

Class: Enduro 2
1 Samuli Aro FIN KTM 312
2 Stefan Merriman GBR Yamaha 244
3 Alessandro Botturi ITA KTM 239
4 Fabien Planet FRA KTM 209
5 Anders Eriksson SWE Husqvarna 203
17 Kurt Caselli USA KTM 60
22 Jani Laaksonen FIN KTM 32
31 Riccardo Fermi ITA KTM 10
34 Olivier Pain FRA KTM 5
36 Niklas Gustavsson SWE KTM 4
41 Radek Toman CZE KTM 1

Class: Enduro 3
1 David Knight GBR KTM 347
2 Marko Tarkkala FIN KTM 294
3 Sebastien Guillaume FRA Gas Gas 244
4 Mika Ahola FIN Husqvarna 224
5 Alex Zanni ITA Honda 219
6 Xavier Galindo SPA KTM 209
8 Vita Kuklik CZE KTM 156
12 Marcus Kehr GER KTM 111
13 Michal Rudolf CZE KTM 89
20 Jakub Horak CZE KTM 34
22 Xavier Puigdemont SPA KTM 22
24 Jens Oestreich GER KTM 15
25 Juri Simoncini ITA KTM 14
26 Christoph Seifert GER KTM 14
29 Robert Sip CZE KTM 11
31 Daniel Obelisco FRA KTM 8
34 Erwin Plekkenpol NED KTM 7
36 Guilaume Floirac FRA KTM 4



More articles

 

 


 


 
Επιλέξτε γλώσσα

ΑγγλικήΕλληνική
 


 
Google
 



[ Page created in 0.019122 seconds. ]