Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ

Θέλετε να ρωτήσετε ή να μοιραστείτε κάτι που είναι άσχετο με τις μοτοσυκλέτες και τα τετρακίνητα; Στείλτε το εδώ!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ

Δημοσίευσηαπό Captaindim » 29 Νοέμ 2007, 19:26

Καλησπέρα

Περνώντας οι μέρες και προσπαθώντας να συνηθίσω την απουσία του αδελφού μου Χρήστου , θέλω να απευθυνθώ σε όλους εσάς που με τα μηνύματα σας συμπαρασταθήκατε στην οικογένεια μας και επίσης όλους εσάς που βοηθήσατε με την διάδοση της είδησης να βρεθεί ο δράστης του τροχαίου δυστυχήματος.

Μη παραβλέποντας την επαγγελματική δουλειά που έκανε η Τροχαία ( να λέμε ΚΑΙ τα καλά…) η δύναμη που έχει το διαδυκτιο είναι μεγάλη και με την ευαισθητοποίηση του κόσμου άσκηθηκε ένας μοχλός πίεσης με το γνωστό αποτέλεσμα.

Μπαίνοντας λοιπόν και εγώ στην οικογένεια αυτών που έχουν χάσει δικό τους άνθρωπο ( ποτέ δεν το περίμενα , αλλά έγινε και αυτό ) λέω και εγώ με την σειρά μου κουράγιο σε σάς που μετρατε την απουσια αγαπημενων σας προσωπων.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω λοιπόν όλους εσάς , γνωστούς και άγνωστους, και αν ποτέ ξανά συμβεί να το κάνουμε πάλι.

P.S. Αν και θεωρεί ότι ήταν χρέος του, παρακαλώ επιτρέψτε μου να ευχαριστήσω προσωπικά τον Σπύρο (superspy) γιατί από αυτόν ξεκίνησαν όλα.
Σπύρο σε ευχαριστώ

Δημήτρης
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΛΑΝΗ νέα επιτυχία «ΑΝΤΕ ΓΡΑΜΜΙΣΟΥ»

http://www.youtube.com/watch?v=ukhWJ-JF ... re=related

το κομμάτι ….!
Άβαταρ μέλους
Captaindim
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: 17 Οκτ 2006, 10:36

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΗΣΤΩ

Δημοσίευσηαπό BILLJEEP » 29 Νοέμ 2007, 20:36

Καλα κανεις και το αναφερεις. Μπραβο! Eκανε την σωστη προωθηση και το εμαθαν τα απανταχου forum.
The effort measures!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
BILLJEEP
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 472
Εγγραφή: 07 Αύγ 2007, 18:18
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ - ΑΘΗΝΑ

ΑΣ ΕΙΣΑΙ "ΕΣΥ" Ο ΤΕΛΕΥΤΙΑΟΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΤΣΙ..

Δημοσίευσηαπό liaki04 » 29 Νοέμ 2007, 22:21

ΣΑΒΒΑΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΕΠΕΛΕΞΕ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ...ΑΘΟΡΥΒΑ..Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..ΣΕ ΗΘΕΛΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΠΑΓΩΣΕ ΤΟ ΑΙΜΑ.
Η ΜΟΙΡΑ ΣΟΥ ΕΠΑΙΞΕ ΕΝΑ ΑΣΧΗΜΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΑΣ ΓΤ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΑΛΗΘΙΝΑ.
ΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟΥΣ ΟΥΡΑΝΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
ΔΝ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ,ΔΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.
ΑΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΤΣΙ.

Ο ΓΥΡΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΤΕΛΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ....ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ....
ΟΛΑ Τ"ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ ΝΑ ΦΩΤΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ ΘΑ ΚΛΕΒΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ.
ΑΝΤΙΟ ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ..ΧΡΗΣΤΟ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΙΨΕΙΣ..!!!!

Υ.Γ. ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!!ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ.......
"ΛΙΑΚΙ"
Άβαταρ μέλους
liaki04
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2007, 10:47
Τοποθεσία: Alex/poli


Επιστροφή στο Γενικές Συζητήσεις

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες