Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Club NIVA?

Club NIVA?

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 20 Ιαν 2005, 19:58

Αγαπητοι φιλοι και συντροφοι υπαρχει κανενα club niva?Aν οχι γιατι δεν κανουμε ενα?Ουτως η αλλως μπολικοι ειμαστε ολοκληρη κυβερνηση και με υφυπουργους παρακαλω. :P Καμια αποψη επι του θεματος?
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Club NIVA?

Δημοσίευσηαπό pkatsab » 20 Ιαν 2005, 21:02

http://clubs.pathfinder.gr/Ladanivagreece
Από ιδέες καλά πάμε, νάχαμε και λίγο χρόνο να το φτιάξουμε...Θέλει να βάλει κανείς κανα χεράκι;
Παναγιώτης.

Εικόνα_____ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ
Άβαταρ μέλους
pkatsab
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: 13 Ιαν 2005, 04:03
Τοποθεσία: Κηφισιά

Club NIVA?

Δημοσίευσηαπό pkatsab » 20 Ιαν 2005, 21:03

Πάντως μετα από αρκετό ψάξιμο δεν βρήκα κατι άλλο.
Παναγιώτης.

Εικόνα_____ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ
Άβαταρ μέλους
pkatsab
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: 13 Ιαν 2005, 04:03
Τοποθεσία: Κηφισιά

Δημοσίευσηαπό xristost » 20 Ιαν 2005, 23:33

Συντροφοι!!! Σαν παλιος απο κλαμπ εχω να πω πως αν ειναι επισημο εχει πολυ τρεξημο!! :? Αν οχι τοτε ειναι ολα χαλαρα και ειμαι μεσα!Στην παρεα μας εχουμαι 3 αυτ.Ενα ασπρο ενα μαυρο και ενα κοκκινο :wink: :wink:
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 20 Ιαν 2005, 23:45

Συντροφοι πιστευω πως αν μαζευτουμε ολοι μπορουμε να τα συζητησουμε :discussion: αν ειναι για χαλαρα η επισημα :occasion5: δεν ξερω αν συμφωνητε :roll:Στο κατω κατω δεν χανουμε και τιποτα.
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό pkatsab » 21 Ιαν 2005, 00:34

:thumbup: Να γίνει και μια αναφορά λόχου; :tank:
1:____________
2:____________
3:____________
4:____________
...
Παναγιώτης.

Εικόνα_____ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ
Άβαταρ μέλους
pkatsab
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: 13 Ιαν 2005, 04:03
Τοποθεσία: Κηφισιά

Δημοσίευσηαπό xristost » 21 Ιαν 2005, 01:31

[/list]xristost λευκο [/list]iratelis μαυρο [list=]Γιωργος κοκκινο[/list][/list]
ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ!!!
Άβαταρ μέλους
xristost
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 12 Αύγ 2004, 18:59
Τοποθεσία: ΖΕΦΥΡΙ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 21 Ιαν 2005, 09:21

savourdaman Λευκο σε λιγες μερες δικο μου
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό pkatsab » 21 Ιαν 2005, 11:12

1.Xristos-Λευκό
2.Iratelis-μαύρο
3.Γιώργος-κόκκινο
4.Savourdaman-Λευκό
5.pkatsab-μπλέ
Παναγιώτης.

Εικόνα_____ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΑ
Άβαταρ μέλους
pkatsab
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: 13 Ιαν 2005, 04:03
Τοποθεσία: Κηφισιά

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 21 Ιαν 2005, 11:29

Σύντροφοι,
Έχουμε ασχοληθεί με το συγκεκριμένο θέμα κατά το παρελθόν και δεν είχαμε καταλήξει κάπου.
Η προσωπική μου άποψη είναι πως αν μιλάμε για επίσημο Lada Niva Club δεν έχει νόημα, γιατί μιλάμε για αρκετή έως πολλή δουλειά, καταστατικά, συνελεύσεις, διοικητικά συμβούλια κλπ, τα οποία κατά την ταπεινή μου άποψη μας απομακρύνουν από το χαλαρό κλίμα και χαλάνε τη διασκέδασή μας γιατί τα πράγματα πλέον σοβαρεύουν.
Σκοπός είναι να περνάμε καλά, να πηγαίνουμε τις βόλτες μας, να κάνουμε το καλαμπούρι μας, να πίνουμε κανένα καφέ και γενικά να κάνουμε το κέφι μας χωρίς δεσμεύσεις και περιορισμούς.
Μέσα από τα forum μπορούμε και ανταλάσσουμε απόψεις, βρίσκουμε λύσεις σε προβλήματα, βρισκόμαστε και πάμε τις βόλτες μας, είμαστε μια χαρά, ποιός ο λόγος να μπλέξουμε σε φασαρίες ?
Γενικά δε μου αρέσει η λέξη club, γιατί στο μυαλό μου είναι συνυφασμένη με τάση απομόνωσης, συμφέροντα και ελιτίστικη συμπεριφορά. Ας παραμείνουμε μια μεγάλη παρέα που σαν κοινό σκοπό έχει τη διασκέδασή μας ανεξάρτητα από το είδος του (τετρακίνητου) οχήματός μας, χωρίς διαχωρισμούς :wink:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 21 Ιαν 2005, 11:31

1.Xristos-Λευκό
2.Iratelis-μαύρο
3.Γιώργος-κόκκινο
4.Savourdaman-Λευκό
5.pkatsab-μπλέ
6.Metalaxe-άσπρο
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό gtsit » 21 Ιαν 2005, 11:57

Metalaxe έγραψε:1.Xristos-Λευκό
2.Iratelis-μαύρο
3.Γιώργος-κόκκινο
4.Savourdaman-Λευκό
5.pkatsab-μπλέ
6.Metalaxe-άσπρο


Να μπω και γω? Γιώργος - πράσινο

GEORGE
Άβαταρ μέλους
gtsit
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 347
Εγγραφή: 19 Ιαν 2004, 03:54

Δημοσίευσηαπό firelord » 21 Ιαν 2005, 12:19

μην ξεχνάτε και εμένα συντρόφια!
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό strofimios1 » 21 Ιαν 2005, 12:36

Metalaxe έγραψε:Σύντροφοι,
Έχουμε ασχοληθεί με το συγκεκριμένο θέμα κατά το παρελθόν και δεν είχαμε καταλήξει κάπου.
Η προσωπική μου άποψη είναι πως αν μιλάμε για επίσημο Lada Niva Club δεν έχει νόημα, γιατί μιλάμε για αρκετή έως πολλή δουλειά, καταστατικά, συνελεύσεις, διοικητικά συμβούλια κλπ, τα οποία κατά την ταπεινή μου άποψη μας απομακρύνουν από το χαλαρό κλίμα και χαλάνε τη διασκέδασή μας γιατί τα πράγματα πλέον σοβαρεύουν.
Σκοπός είναι να περνάμε καλά, να πηγαίνουμε τις βόλτες μας, να κάνουμε το καλαμπούρι μας, να πίνουμε κανένα καφέ και γενικά να κάνουμε το κέφι μας χωρίς δεσμεύσεις και περιορισμούς.
Μέσα από τα forum μπορούμε και ανταλάσσουμε απόψεις, βρίσκουμε λύσεις σε προβλήματα, βρισκόμαστε και πάμε τις βόλτες μας, είμαστε μια χαρά, ποιός ο λόγος να μπλέξουμε σε φασαρίες ?
Γενικά δε μου αρέσει η λέξη club, γιατί στο μυαλό μου είναι συνυφασμένη με τάση απομόνωσης, συμφέροντα και ελιτίστικη συμπεριφορά. Ας παραμείνουμε μια μεγάλη παρέα που σαν κοινό σκοπό έχει τη διασκέδασή μας ανεξάρτητα από το είδος του (τετρακίνητου) οχήματός μας, χωρίς διαχωρισμούς :wink:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Αντωνη εγραψες.Τα ειπες σωστοτατα.Πρωσοπικα εχω πολυ ασχημη εμπειρια απο club(αυτοκηνιτου)και δεν θα ηθελα να την ξαναζησω.
Παντως εαν "παιξουμε" οπως λες ειμαι μεσα.
Άβαταρ μέλους
strofimios1
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: 17 Ιαν 2005, 10:58
Τοποθεσία: ΣΤΟΥ ΧΑΝΤΑΚ'

Δημοσίευσηαπό kotsidakias » 21 Ιαν 2005, 13:00

metalaxe εχεις απολυτο δικιο.
ειμαι σιγουρος οτι θα χαλασει και η παρεα οταν αρχηζει ο ενας να ζηταει λεφτα για την ταδε εκδρομη ο αλλος να λεει γιατι τοσα μονος μου θα παω που ειναι πιο φτηνα.Να συνδικαλιζουμε και να γινουμε πηγαδακια με πολυ κουτσομπολιο, ειναι κριμα.
Μπορει να φαινομαι υπερβολικος αλλα νομιζω αργα η γρηγορα καπως ετσι θα καταντησει.Εχω μπλεξει και εγω σε τετοια πραματα αλλα τελικα εμεινα με τους λιγους ειναι ωραιο να εχεις μια ελευθερια και οχι την ταδε να συγκεντροθουμε να συζητησουμε για αυτο ,να διαφωνει ο ενας και ο αλλος.
Μιλαω οχι ακριβως ''μακρια και αγαπημενοι'' απλα να συναντιομαστε για βολτα,για καφε η για κοψιδια!!
ΧΑΛΑΡΑ!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Πριν αρκετα χρονια εβγαινα στον ασυρματο σε αρκετες συχνοτητες αλλα κυριος στα ''χαμηλα''και οπως ολοι απο CB ειχα ξεκινησει.Εβγαινα με το ιδιο χαρακτηριστικο και για να ειμαι ειληκρινεις το νοσταλγησα.Ηταν καλα αλλα οταν σοβαρευε η φαση και πηγαινε για κλαμπ η κατασταση χαλαγε η ωραια παρεα που υπηρχε. :(
:rockout3: :rockout3: :rockout3: :eyeslam: :vomit:
Άβαταρ μέλους
kotsidakias
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: 08 Δεκ 2004, 12:42
Τοποθεσία: Β.Προάστεια

Επόμενο

Επιστροφή στο Lada

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες

cron