Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Cooper Discoverer

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

Cooper Discoverer

Δημοσίευσηαπό DRAKOS » 20 Δεκ 2006, 10:06

Ποιά είναι η γνώμη σας για τα Cooper Discoverer STT, ,οσον αφορά το θέμα λάσπη? Ξεμπουκώνουν΄εύκολα, η μόλις πατήσεις λίγη λάσπη, αρχίζει το τσιφτετέλι?
110 V8 ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
DRAKOS
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 14 Σεπ 2005, 11:37
Τοποθεσία: ATHINA

Δημοσίευσηαπό pantg » 20 Δεκ 2006, 12:29

Φίλε DRAKOS,

δεν τα έχω χρησιμοποιήσει σε δικά μου αυτοκίνητα.

Οι απόψεις όμως χρηστών στο εξωτερικό είναι θετικές και ιδίως σε χρήση σε βαριά αυτοκίνητα (κυρίως στα LR3) φαίνεται να δουλεύουν πολύ καλά και ιδίως στην λάσπη.
Το συγκεκριμένο όμως αυτοκίνητο είναι από μόνο του ικανότατο στην λάσπη και το μόνο που του έλειπε ήταν άγριο πέλμα, πράγμα που το STT διαθέτει. Πάντως από την ΜΑΤΖΚΕR μου έχουν δώσει ακριβώς αυτή την πληροφορία που σε ενδιαφέρει, δηλαδή ότι έχει πολύ καλές ιδιότητες αυτοκαθαρισμού όταν δουλεύεται στις σωστές πιέσεις (όχι δηλαδή με λιγότερη πίεση από όσο πρέπει γιατί τότε στουμπώνει)

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό DRAKOS » 20 Δεκ 2006, 13:42

Νά είσαι καλά Παντελή.
110 V8 ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
DRAKOS
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 14 Σεπ 2005, 11:37
Τοποθεσία: ATHINA

Δημοσίευσηαπό disco » 20 Δεκ 2006, 15:10

Μήπως να την έπεφτες σε καμια αναγόμωση Δράκε, να κανεις τα ρέστα βενζίνες, κι άμα σκίσεις κανένα να μην το κλαις.
VoiP-Τηλ.-Skype
discopatra
Άβαταρ μέλους
disco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1742
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2005, 09:10
Τοποθεσία: Πατρα


Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες