Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Αγορα Yamaha grizzly!!!!

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Αγορα Yamaha grizzly!!!!

Δημοσίευσηαπό tasos_ » 09 Ιουν 2014, 09:56

Χαιρετω την ομορφη παρεα!!!Παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας!!!!Εχω κατα νου την αγορα μιας Yamaha grizzly 660 του 2004....Παρακαλω τα ΦΩΤΑ σας...Εχει κανεις προσωπικες εντυπωσεις απο το συγκεκριμενο εργαλειο;καθε σχολειο κ βοηθεια θα ηταν πολυτιμη!!!!Ευχαριστω εκ των προτερων!!!!!
tasos_
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 01 Ιουν 2014, 23:22

Re: Αγορα Yamaha grizzly!!!!

Δημοσίευσηαπό superspy » 10 Ιουν 2014, 13:17

Σαν ATV είναι εξαιρετικά ικανό.
Το θέμα είναι να το βρεις σε καλή κατάσταση, το μοτερ αν το συντηρούσαν ευλαβικά είναι άριστο.
Του 2004, θα πρέπει να είναι παράλληλη εισαγωγή - ανταλλακτικά πάντως (εκτός μοτερ που ταιριάζουν απο άλλα Yamaha) το πιθανότερο είναι να τα φέρνεις απ' έξω ή το μαγαζί που θα τα ζητάς να τα φέρνει αυτός ;-)
Το μειον είναι η κατανάλωση :-(
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Αγορα Yamaha grizzly!!!!

Δημοσίευσηαπό tasos_ » 10 Ιουν 2014, 19:49

Ευχαριστω για την απαντηση!Το θεμα ειναι οτι οντως το καρπυρατερ εχει ενα θεμα με την καταναλωση αλλα καλη καρδια!!!!Ας μου κατσει η φαση με ενα συγκεκριμενο που εχω βρει κ χαλαλι του τα καυσιμα. :rockout: :rockout: :rockout: :rockout: το θεμα μου ειναι με τισ πινακιδες κ το δυπλοκαβαλο :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: .....αλλοι λενε ετσι αλλοι λενε αλλιως.....τι να πιστεψω;;;;;οεοοοοο!!!!!
tasos_
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 01 Ιουν 2014, 23:22

Re: Αγορα Yamaha grizzly!!!!

Δημοσίευσηαπό superspy » 10 Ιουν 2014, 21:31

Αν δεν έχει πινακίδες... εξαιρετικά δύσκολα θα βγάλεις μια και τα παραθυράκια έχουν κλείσει.... απ΄την άλλη στην Ελλάδα είμαστε και δεν μπορώ να πάρω και όρκο. ;-)

Η κατανάλωση σε αυτά τα μεγάλα ATV τσούζει... σαν 4Χ4 suv
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Αγορα Yamaha grizzly!!!!

Δημοσίευσηαπό tasos_ » 11 Ιουν 2014, 14:25

η αληθεια ειναι πως στις φωτο της αγγελιας δεν εχει πινακιδες αλλα απτο τηλεφωνο μου ειπαν οτι βγαζει.πρεπει να παω να το δω απο κοντα κ μετα θα εχω πληρη εικονα.το θεμα ειναι οτι αν δεν βγαζει κανονικα πινακιδες, αλλα τα καταφερει ο ιδιοκτητης να εκδοσει,"επειδη στην Ελλαδα μας ζουμε,οπως ειπες κ εσυ" κ το παρω με τις πινακιδες εγω κανονικα.θα εχω καποιο θεμα αργοτερα ή οχι;
tasos_
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 01 Ιουν 2014, 23:22

Re: Αγορα Yamaha grizzly!!!!

Δημοσίευσηαπό superspy » 12 Ιουν 2014, 18:48

Αν έχει άδεια πριν στο μεταβιβάσει (όπως και κτεο πλεον) και γίνει η μεταβίβαση από το υπουργείο είσαι κομπλε. Μην δεχθείς πάντως να το αγοράσεις και μετά να σου βγάλουν πινακίδες ;-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Αγορα Yamaha grizzly!!!!

Δημοσίευσηαπό tasos_ » 12 Ιουν 2014, 20:01

Αυτο ειναι σιγουρο....αν δε δω τα χαρτια πινακιδες κ κτεο δεν εχει αγορα..... :disgusted: :disgusted: :disgusted: Ευχαριστω για τις συμβουλες παντως!!
tasos_
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 01 Ιουν 2014, 23:22

Re: Αγορα Yamaha grizzly!!!!

Δημοσίευσηαπό superspy » 12 Ιουν 2014, 23:34

Αν λες γιαυτή http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/4071863/

Μάλλον ο ανθρωπός που το πουλάει δεν γνωρίζει και πολλά...
Το λέω γιαυτό που γράφει: "ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! ΟΔΗΓΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ!!!!"
Οχι ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ, αλλά προς το παρόν ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Αγορα Yamaha grizzly!!!!

Δημοσίευσηαπό tasos_ » 15 Ιουν 2014, 07:31

Οχι δεν μηλουσα γιαυτη αλλα για κατι που τελικα ηταν μουφα.Τελος παντων....θα βρεθει κατι αλλο!Η αληθεια ειναι πως θελει πολυ προσοχη γιατι κυκλοφορει πολυ οτι ναναι οχηματα χωρις χαρτια κ με μεγαλα λογια.....παντως θα βρω που θα παει...στο χερι του ειναι?????Δυσκολο προιον ομως....
tasos_
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 01 Ιουν 2014, 23:22


Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες