Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Πιλοτικό Pindos Trophy - 2013

4Χ4, Enduro, Trophy & Trial, Rally κ.α.

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό superspy » 14 Οκτ 2013, 19:28

Εικόνα

Άρης "General" Κοσμάς - Γιώργος Διαμαντής





Εικόνα
Άρης Κοσμάς



Εικόνα
Γιώργος Διαμαντής



Πάθος και εμπειρία μαζί. Από τη μια ο Άρης - γνωστός και ως Στρατηγός - από τότε που γνώρισε τα trophy έστησε με πάθος ένα αυτοκίνητο ιδανικό γιαυτό το σκοπό - πάντα με κέφι. Απ ΄την άλλη ο Διαμαντής -δε θέλει και πολλές συστάσεις στο χώρο. Αεικίνητος πετάει μέσα στα δύσκολα. Όχι τίποτα άλλο, αλλά τώρα που ο Στρατηγός θα έχει και πλοηγό αλλά και μηχανικό μαζί - θα πετάνε στο παιχνίδι. Στόχος η περιπέτεια ;-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό GENERAL LEE » 14 Οκτ 2013, 20:12

Έχω να δηλώσω ότι μέχρι στιγμής εμείς , είμαστε οι ποιο όμορφοι !!! :boobs: :twisted: :twisted: :twisted:
Και επίσης δηλώνω ευτυχής που σ αυτή τη βόλτα θα ξεκουράσω τον πίσω μου εργάτη , που μου τον έχει ρημάξει εκείνος ο παλιόγερας στο τράβα , ξεκώλα , ξετούμπαρε με !!! :haha: :haha: :haha:
Άβαταρ μέλους
GENERAL LEE
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 23 Δεκ 2009, 19:58
Τοποθεσία: ATHENS

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό superspy » 14 Οκτ 2013, 20:33

Εικόνα

Ionut Macri (Ρουμανία) - Zina Macri (Ρουμανία)





Εικόνα
Ionut Macri - Ρουμανία



Εικόνα
Zina Macri - Ρουμανία



Ξεκίνησαν να νικούν στα διάφορα Trophy της Ρουμανίας και φυσικά στο Transylvania και από το 2005 μέχρι και την προτελευταία χρονιά που διοργανώθηκε το TAT πέρασαν στην πλευρά των διοργανωτών.
Ήρεμοι και μεθοδικοί, χωρίς υπερβολές αλλά με σταθερό ρυθμό, οπαδοί του "Δε θέλει κόπο - θέλει τρόπο!"
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό superspy » 14 Οκτ 2013, 21:04

GENERAL LEE έγραψε:Έχω να δηλώσω ότι μέχρι στιγμής εμείς , είμαστε οι ποιο όμορφοι !!! :boobs: :twisted: :twisted: :twisted:
Και επίσης δηλώνω ευτυχής που σ αυτή τη βόλτα θα ξεκουράσω τον πίσω μου εργάτη , που μου τον έχει ρημάξει εκείνος ο παλιόγερας στο τράβα , ξεκώλα , ξετούμπαρε με !!! :haha: :haha: :haha:



Κανόνισε:

Εικόνα
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό superspy » 15 Οκτ 2013, 10:01

Εικόνα

Γιώργος Στεργίου - Άρης Πριόνας





Εικόνα
Γιώργος Στεργίου



Εικόνα
Άρης Πριόνας



Τον παρέσυρε ο General και έστησε αυτοκίνητο είδικα για τα trophy και φυσικά δε χάνει ευκαιρία. Νιάτα, κέφι και πάθος για το παιχνίδι στο βουνό :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό superspy » 15 Οκτ 2013, 10:11

Εικόνα

Δημήτρης Ταλούμης - Παναγιώτης Δρίκος





Εικόνα
Δημήτρης Ταλούμης



Εικόνα
Παναγιώτης Δρίκος



LandRoveraδες από κούνια! Ο Δημήτρης έχει συμμετέχει δύο φορές στο Transylvania Trophy, με αξιόλογα αποτελέσματα. Ο Παναγιώτης παθιασμένος και αυτός με την περιπέτεια. Σχηματίζουν ένα δίδυμο με ήθος, εμπειρία και πολύ κέφι!
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό superspy » 15 Οκτ 2013, 10:17

To be continued.....
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό toro » 16 Οκτ 2013, 18:20

GENERAL LEE έγραψε:Έχω να δηλώσω ότι μέχρι στιγμής εμείς , είμαστε οι ποιο όμορφοι !!! :boobs: :twisted: :twisted: :twisted:
Και επίσης δηλώνω ευτυχής που σ αυτή τη βόλτα θα ξεκουράσω τον πίσω μου εργάτη , που μου τον έχει ρημάξει εκείνος ο παλιόγερας στο τράβα , ξεκώλα , ξετούμπαρε με !!! :haha: :haha: :haha:
.......................................................................Βρε κουλοχερη, βρε ΔΕΚΑΝΕΑ!!!, βρε....ΣΤΡΑΒΑΔΙ!!!!, ΠΟΙΟΝ ξεκολαγες βρε!!!!! Να μη σε βρω σε καμια....ΑΝΗΦΟΡΑ που να θελει.....ΔΥΝΑΜΗ και να μην εχει......
ΔΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ!!!!! :banging: :banging: ...Τον ΗΠΙΕΣ!!!! :badairday: :badairday: ..Θα σας παρατησουμε να σας φανε οι ΑΡΚΟΥΔΕΣ ΡΕ!!!!! ΥΠΟΔΕΚΑΝΕΑ, ε απλε...ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ!!!!! :haha: :haha: :haha: :haha: :bricks: :bricks: :bricks: :bricks: :bricks: :bricks:
toro
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 15 Οκτ 2013, 13:38

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό toro » 16 Οκτ 2013, 18:33

GENERAL LEE έγραψε:Έχω να δηλώσω ότι μέχρι στιγμής εμείς , είμαστε οι ποιο όμορφοι !!! :boobs: :twisted: :twisted: :twisted !!! :haha: :haha: :haha:
............
Εμ γιαυτο σε λεω.....ΣΤΡΑΒΑΔΙ!!!! Ουτε κιαυτο δε μπορεις να......ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ!!!!! Αντε...ξυρισου ΡΕ, και κοιτα καλα τις......ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (Ασε που ειμαστε καλυτεροι....... :boobs: ..ΧΟΡΕΥΤΕΣ!!!!!) :haha: :haha: :haha: :haha: :band: :band: :band: :band: :band:
toro
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 15 Οκτ 2013, 13:38

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό GENERAL LEE » 16 Οκτ 2013, 18:37

toro έγραψε:
GENERAL LEE έγραψε:Έχω να δηλώσω ότι μέχρι στιγμής εμείς , είμαστε οι ποιο όμορφοι !!! :boobs: :twisted: :twisted: :twisted:
Και επίσης δηλώνω ευτυχής που σ αυτή τη βόλτα θα ξεκουράσω τον πίσω μου εργάτη , που μου τον έχει ρημάξει εκείνος ο παλιόγερας στο τράβα , ξεκώλα , ξετούμπαρε με !!! :haha: :haha: :haha:
.......................................................................Βρε κουλοχερη, βρε ΔΕΚΑΝΕΑ!!!, βρε....ΣΤΡΑΒΑΔΙ!!!!, ΠΟΙΟΝ ξεκολαγες βρε!!!!! Να μη σε βρω σε καμια....ΑΝΗΦΟΡΑ που να θελει.....ΔΥΝΑΜΗ και να μην εχει......
ΔΕΝΤΡΟ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ!!!!! :banging: :banging: ...Τον ΗΠΙΕΣ!!!! :badairday: :badairday: ..Θα σας παρατησουμε να σας φανε οι ΑΡΚΟΥΔΕΣ ΡΕ!!!!! ΥΠΟΔΕΚΑΝΕΑ, ε απλε...ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ!!!!! :haha: :haha: :haha: :haha: :bricks: :bricks: :bricks: :bricks: :bricks: :bricks:


Σκέφτομαι τις πρώτες δυο ημέρες , να σου κάνω μια ημέρα διαφορά , για να έρθω να σε θαυμάσω πεζός την τρίτη ημέρα που θα τρέχεις να με προλάβεις !!! :alright: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GENERAL LEE
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 23 Δεκ 2009, 19:58
Τοποθεσία: ATHENS

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό GENERAL LEE » 16 Οκτ 2013, 18:41

toro έγραψε:
GENERAL LEE έγραψε:Έχω να δηλώσω ότι μέχρι στιγμής εμείς , είμαστε οι ποιο όμορφοι !!! :boobs: :twisted: :twisted: :twisted !!! :haha: :haha: :haha:
............
Εμ γιαυτο σε λεω.....ΣΤΡΑΒΑΔΙ!!!! Ουτε κιαυτο δε μπορεις να......ΞΕΧΩΡΙΣΕΙΣ!!!!! Αντε...ξυρισου ΡΕ, και κοιτα καλα τις......ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (Ασε που ειμαστε καλυτεροι....... :boobs: ..ΧΟΡΕΥΤΕΣ!!!!!) :haha: :haha: :haha: :haha: :band: :band: :band: :band: :band:


Εμείς δεν δίνουμε τα λεφτά μας στην ΒiC κύριε ! Ήμαστε wild look και αρέσουμε !!! \:D/ \:D/ \:D/ 8) 8) 8)
Άβαταρ μέλους
GENERAL LEE
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 23 Δεκ 2009, 19:58
Τοποθεσία: ATHENS

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό superspy » 17 Οκτ 2013, 21:16

Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό sirros » 19 Οκτ 2013, 10:46

Ζηλευουμε φιλοι μου αλλα ...

Δυστηχος "στηναμε" ενα race car και δεν προλαβαμε να το τελειοςουμε μπορει να τα πουμε απο κοντα εστω και σαν τουριστικο πληρωμα , να βγαλουμε μερικες ομορφες φωτο απο τις προσπαθειες σας!!!
Άβαταρ μέλους
sirros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:30
Τοποθεσία: ΦΩΚΙΔΑ

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό superspy » 21 Οκτ 2013, 15:48

Εικόνα
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Πιλοτικό Pindos Trophy

Δημοσίευσηαπό GENERAL LEE » 21 Οκτ 2013, 20:52

Ωραία αφίσα ! \:D/ full retro ! :mrgreen: :mrgreen:

μου θυμίζει κάτι από :

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GENERAL LEE
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 293
Εγγραφή: 23 Δεκ 2009, 19:58
Τοποθεσία: ATHENS

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες αυτοκινήτων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες