Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 2012

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό mike1962 » 01 Φεβ 2012, 14:25

xtrail έγραψε:Για το φαγητό έχεις δίκιο Χρήστο (αν και τα βρώμικα είναι νοστιμότερα). Ζητάω συγνώμη για την επιλογή, αλλά και εγώ περίμενα περισσότερα.


αλεξ, μπραβο στον οργανωτη γιατι το οργανωσε ... όλα τα αλλα ειναι συλλογικά ....μη το παίρνεις προσωπικά,... όλοι μαζί τοι φάγαμε....,
οσο για το μενού καλά έκανες και είπες το οικονομικό...του 12 ευρώ το άτομο Τα 24στο ζευγάρι δεν ειναι φτήνια - ξεπεσμός!!!.... αγροτουρισμό στη Πετροκερασιά κάναμε (hotel KROUSIA !!!)....εαν ο τύπος ήταν σοβαρός επιχειρηματίας και οχι "ο μάγκας" που ψαχνει κορόιδα θα έφερνε φρεσκοψημενα τα κρέατα και τις πατάτες και στις σωστές ποσότητες (φέτες σαλάτες ανα άτομο κλπ) και φυσικά θα επέλεγε κρέατα οχι σκουπίδια....


Κωστα..η Δράμα μας περιμένει.......δες πότε πως θα συναντηθούμε.....η
mike1962
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 363
Εγγραφή: 13 Απρ 2003, 20:44
Τοποθεσία: Tουμπα, Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό letek » 01 Φεβ 2012, 19:42

kyr έγραψε:Ωραία περάσαμε , εκτός απο το φαγητό που ήταν για τα σκυλιά.
Κατηγορίας "βρώμικο" σαν τις καντίνες έξω απο το γήπεδο (ομορφααααάντρα μου , κλπ).
Ότι πιο φτηνό : κιμάδες-λουκάνικο-παντσέτα. Σαλάτα λάχανο-καρότο. Πατάτες ξαναζεσταμένες.
Ίσως βέβαια ήταν λάθος και η επιλογή του οικονομικού μενού , αλλά σε αυτό το εστιατόριο η ποιότητα ξεχύλιζε οπότε και κανονικά να παραγγέλναμε πάλι φόλα θα τρώγαμε. Σκυλιά γαρ...

kai γιατι δεν του τα φερατε στη μαπα ρε μαγκες και να σηκωθειτε να φυγετε.να μαθει να φερετε σαν επαγγελματιας

στη δραμα μεσα κ εγω
Άβαταρ μέλους
letek
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 22 Δεκ 2008, 16:53

Δημοσίευσηαπό tm » 01 Φεβ 2012, 23:06

Και για να ζηλευετε, μετα το <<φαγητο>> που χωρισαμε εγω και ο eldar ακολουθησαμε το navi μου για επιστροφη, μας πηγε παλι απο τον ιδιο δρομο μονο που μας εβγαλε κοντα στο χωριο Χειμαρος και εκτος απο χιονια στην διαδρομη βρηκαμε και λασπη!!!!! Μεχρι που επρεπε να πλυνω το αμαξι οταν εφτασα Δραμα :twisted: :twisted: Για βολτα στην Δραμα πειτε ποτε θελετε και τι διαδρομη θελετε!!!
Άβαταρ μέλους
tm
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 10 Δεκ 2005, 12:02

Δημοσίευσηαπό eldar » 01 Φεβ 2012, 23:12

mike1962 έγραψε:
kyr έγραψε:Ωραία περάσαμε , εκτός απο το φαγητό που ήταν για τα σκυλιά.
Κατηγορίας "βρώμικο" σαν τις καντίνες έξω απο το γήπεδο (ομορφααααάντρα μου , κλπ).
Ότι πιο φτηνό : κιμάδες-λουκάνικο-παντσέτα. Σαλάτα λάχανο-καρότο. Πατάτες ξαναζεσταμένες.
Ίσως βέβαια ήταν λάθος και η επιλογή του οικονομικού μενού , αλλά σε αυτό το εστιατόριο η ποιότητα ξεχύλιζε οπότε και κανονικά να παραγγέλναμε πάλι φόλα θα τρώγαμε. Σκυλιά γαρ...


· Μου αρέσει! ·+ 1


πράγματι...πολυ ωραια βόλτα...δεν ειχα παει προς αυτα τα βουνά...και με τα χιόνια ηταν πανεμορφα...
δεν μας χαλασε το μάπα φαγητό (ηταν πολυ μαπα...τοσο που κανεις δεν το σχολίασε εκει...) ουτε οι απαράδεκτα μικρές ξαναζεσταμένες προχτεσινές μερίδες....

...μεις χαρήκαμε που ξαναβρεθηκαμε...θα ηθελα περισσοτέρους...αλλα....

επισης μας δοθηκε η ευκαιια να αποφασίσουμε ...στον τυπο που μας θεωρεί μαλακες ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΜΕ....ουτε για καφε, μονο για χεσιμο εαν βρεθούμε σε βόλτα κοντα στο hotel KRAOUSIA (ξενώνας ΚΡΟΥΣΙΑ).....


Συμφωνώ...
Άβαταρ μέλους
eldar
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2005, 14:51
Τοποθεσία: Σέρρες

Δημοσίευσηαπό kyr » 02 Φεβ 2012, 14:03

Ακολουθεί φωτορεπορτάζ-φωτορομάντζο για να πάει κάτω το φαγητό-φαρμάκι

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us


Ότι απέμεινε απο την πολύ ωραία βασιλόπιτα του Αγαπητού

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us
Χρήστος Κυριακόπουλος
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό maverickman » 03 Φεβ 2012, 08:16

mike1962 έγραψε:
kyr έγραψε:Ωραία περάσαμε , εκτός απο το φαγητό που ήταν για τα σκυλιά.
Κατηγορίας "βρώμικο" σαν τις καντίνες έξω απο το γήπεδο (ομορφααααάντρα μου , κλπ).
Ότι πιο φτηνό : κιμάδες-λουκάνικο-παντσέτα. Σαλάτα λάχανο-καρότο. Πατάτες ξαναζεσταμένες.
Ίσως βέβαια ήταν λάθος και η επιλογή του οικονομικού μενού , αλλά σε αυτό το εστιατόριο η ποιότητα ξεχύλιζε οπότε και κανονικά να παραγγέλναμε πάλι φόλα θα τρώγαμε. Σκυλιά γαρ...


· Μου αρέσει! ·+ 1


πράγματι...πολυ ωραια βόλτα...δεν ειχα παει προς αυτα τα βουνά...και με τα χιόνια ηταν πανεμορφα...
δεν μας χαλασε το μάπα φαγητό (ηταν πολυ μαπα...τοσο που κανεις δεν το σχολίασε εκει...) ουτε οι απαράδεκτα μικρές ξαναζεσταμένες προχτεσινές μερίδες....

...μεις χαρήκαμε που ξαναβρεθηκαμε...θα ηθελα περισσοτέρους...αλλα....

επισης μας δοθηκε η ευκαιια να αποφασίσουμε ...στον τυπο που μας θεωρεί μαλακες ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΜΕ....ουτε για καφε, μονο για χεσιμο εαν βρεθούμε σε βόλτα κοντα στο hotel KRAOUSIA (ξενώνας ΚΡΟΥΣΙΑ).....
[/list]


+1

Απαραδεκτο Και εξηγούμαι:μπορω να καταλάβω - κατανοήσω οποιοδήποτε πρόβλημα λόγω φόρτου εργασίας . Πχ πλακώσατε καμια 200 ατομα και χάσαμε την μπάλα στην κουζίνα.Δεν πειράζει άλλη φορά καλύτερα θα σκεφτώ. Προειδοποιημένα όμως να σερβίρεις μια φέτα σαλάτα (και όχι φέτα και σαλάτα ) και ορεκτικα απο την καντινα παρακατω για κυριο (μην ρωτησεις για γλυκο....
....αδικεις αυτον που επιμεληθηκε το στρωσιμο του τραπεζιου (πεντακαθαρα σερβιτσια και τραπεζομαντηλα εξαιρετικα.Καλυτερα να μας ελεγε οτι θα βαλω μια φασολαδα pas mal (πανε και με τα καντινολουκλανικα).


mike1962 έγραψε:
xtrail έγραψε:Για το φαγητό έχεις δίκιο Χρήστο (αν και τα βρώμικα είναι νοστιμότερα). Ζητάω συγνώμη για την επιλογή, αλλά και εγώ περίμενα περισσότερα.


αλεξ, μπραβο στον οργανωτη γιατι το οργανωσε ... όλα τα αλλα ειναι συλλογικά ....μη το παίρνεις προσωπικά,... όλοι μαζί τοι φάγαμε....,
οσο για το μενού καλά έκανες και είπες το οικονομικό...του 12 ευρώ το άτομο Τα 24στο ζευγάρι δεν ειναι φτήνια - ξεπεσμός!!!.... αγροτουρισμό στη Πετροκερασιά κάναμε (hotel KROUSIA !!!)....εαν ο τύπος ήταν σοβαρός επιχειρηματίας και οχι "ο μάγκας" που ψαχνει κορόιδα θα έφερνε φρεσκοψημενα τα κρέατα και τις πατάτες και στις σωστές ποσότητες (φέτες σαλάτες ανα άτομο κλπ) και φυσικά θα επέλεγε κρέατα οχι σκουπίδια....


Κωστα..η Δράμα μας περιμένει.......δες πότε πως θα συναντηθούμε.....η


βρε μη τον χαιδευεις πολυ και παρει τα πανω του........ :roll:

συμφωνω και εγω οτι παραπανω αν και θα δημιουργουσαμε προβλημα κυκλοφοριακο θα ηταν πιο καλα, αλλα δεν παυει πως οι παροντες να ειμασταν μια παρεα που ανταμωνει μια φορα το χρονο και σαν reunion ρε παιδι μου ...
Τελευταία επεξεργασία από maverickman και 04 Φεβ 2012, 21:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό xtrail » 03 Φεβ 2012, 13:40

Αυτός που κανονικά θα έπρεπε να διαμαρτυρηθεί για το φαγητό δεν είπε κουβέντα!!! Ξέρετε όλοι ποιον εννοώ...!!!
Η κοπή της πίτας γενικά είναι σαν reunion όπως είπε και ο φίλος μου ο Μπάμπης.
Και τέλος για τον κυρ έχω να πω....γαβ!!!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό vagelis » 03 Φεβ 2012, 14:58

xtrail έγραψε:Αυτός που κανονικά θα έπρεπε να διαμαρτυρηθεί για το φαγητό δεν είπε κουβέντα!!! Ξέρετε όλοι ποιον εννοώ...!!!
Η κοπή της πίτας γενικά είναι σαν reunion όπως είπε και ο φίλος μου ο Μπάμπης.
Και τέλος για τον κυρ έχω να πω....γαβ!!!!

Αυτος που λες Αλεξ και σκατα να του δωσεις χαμπαρι δεν θα παρει.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό eldar » 04 Φεβ 2012, 01:27

tm έγραψε:Και για να ζηλευετε, μετα το <<φαγητο>> που χωρισαμε εγω και ο eldar ακολουθησαμε το navi μου για επιστροφη, μας πηγε παλι απο τον ιδιο δρομο μονο που μας εβγαλε κοντα στο χωριο Χειμαρος και εκτος απο χιονια στην διαδρομη βρηκαμε και λασπη!!!!! Μεχρι που επρεπε να πλυνω το αμαξι οταν εφτασα Δραμα :twisted: :twisted: Για βολτα στην Δραμα πειτε ποτε θελετε και τι διαδρομη θελετε!!!


Εγω το αφησα λασπωμενο να το βλεπω να χαιρομαι λιγο να ξεχνω τα βασανα μου.
Άβαταρ μέλους
eldar
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 515
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2005, 14:51
Τοποθεσία: Σέρρες

Δημοσίευσηαπό maverickman » 04 Φεβ 2012, 21:41

xtrail έγραψε:Αυτός που κανονικά θα έπρεπε να διαμαρτυρηθεί για το φαγητό δεν είπε κουβέντα!!! Ξέρετε όλοι ποιον εννοώ...!!!
Η κοπή της πίτας γενικά είναι σαν reunion όπως είπε και ο φίλος μου ο Μπάμπης.
Και τέλος για τον κυρ έχω να πω....γαβ!!!!


.... έλα τώρα μην μας τον κρύβεις άφησε ελεύθερες να κυλήσουν οι σκέψεις σου. Πάντως για να μην μιλάει ή χορτασμένος ή τρώει πάντα γερο πρωινό . Δεν μου έρχεται κάτι άλλο.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

re-union ή pre-union ....

Δημοσίευσηαπό maverickman » 06 Φεβ 2012, 09:46

xtrail έγραψε:Αυτός που κανονικά θα έπρεπε να διαμαρτυρηθεί για το φαγητό δεν είπε κουβέντα!!! Ξέρετε όλοι ποιον εννοώ...!!!
Η κοπή της πίτας γενικά είναι σαν όπως είπε και ο φίλος μου ο Μπάμπης.
Και τέλος για τον κυρ έχω να πω....γαβ!!!!


προς αποφυγη παρεξηγησης την εκφραση reunion δεν την χρησιμοποιω προσπαθωντας να υποτιμήσω. Ίσως μάλιστα να είναι preunion μιας και μαζευόμαστε και μιλάμε για σχεδία διαδρομές κλπ μιλάμε δηλαδή για το μέλλον.
Αυτό δεν περιμένεις από την παρέα?
...που απαλλαγμένη από σκοπιμότητες είναι η κυρίαρχη δομή (μετά φυσικά από την οικογένεια)που ενώνει τους ανθρώπους με κοινά ενδιαφέροντα.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες

cron