Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

το rover του παππου!

Έχετε τεχνικές απορίες; Μάθετε σε αυτή την Θεματική Ενότητα!

το rover του παππου!

Δημοσίευσηαπό dimitrisa » 19 Ιαν 2011, 13:40

Τελος ο παππους..Δεν ξαναοδηγει! Δεν του βγαζουν αλλο διπλωμα! καλητερα δεν θα ειναι ο κινδυνος/θανατος! Λοιπον, εχω αναλαβει να ειμαι ο personal driver, την αποκληστικοτητα και την διατηριση! Εχω βγαλει τις κοθβερτες που ειχε πανω στης θεσεις και τα εριξα ενα καλο καθαρισμα χτες που το χαρικε πολυ το παλιοrover! θελω να βρω κατι αυτοκολλητα που εχω δει που ειναι σαν τρυπες απο σφαιρες και δεν ειμαι σιγουρος απο που μπορω να τα αγορασω! λεω να τα παραγγειλω σε κατι site που ασχολουνται με αυτοκολλητα αλλα δεν θελω πολλα καμια 10αρια πιστευω θα ειναι κοοολ!

ξερει κανεις που μπορω να βρω?

Ευχαριστω,

Δημητρης
Άβαταρ μέλους
dimitrisa
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 19 Ιαν 2011, 13:27

το rover του παππου!

Δημοσίευσηαπό varemaras » 19 Ιαν 2011, 14:08

αν θελεις, το φερνεις απο πειραια το σ/κ και του κανουμε τζαμπα μια δεκαρια κανονικες! μην ανησυχεις, αλουμινιο ειναι, δεν σκουριαζει
Άβαταρ μέλους
varemaras
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: 08 Ιουν 2009, 13:55
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό vanleiv » 19 Ιαν 2011, 17:45

...κι από Λούτσα άμα έρθει, έχω ένα δίκανο που ανοίγει κάτι τρύπες σαν κονσέρβες RIO MARE
(xa xa)
Discovery 1
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vanleiv
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2009, 11:55
Τοποθεσία: Αν. Αττική

Re: το rover του παππου!

Δημοσίευσηαπό alexomon » 12 Απρ 2011, 18:04

dimitrisa έγραψε:Τελος ο παππους..Δεν ξαναοδηγει! Δεν του βγαζουν αλλο διπλωμα! καλητερα δεν θα ειναι ο κινδυνος/θανατος! Λοιπον, εχω αναλαβει να ειμαι ο personal driver, την αποκληστικοτητα και την διατηριση! Εχω βγαλει τις κοθβερτες που ειχε πανω στης θεσεις και τα εριξα ενα καλο καθαρισμα χτες που το χαρικε πολυ το παλιοrover! θελω να βρω κατι αυτοκολλητα που εχω δει που ειναι σαν τρυπες απο σφαιρες και δεν ειμαι σιγουρος απο που μπορω να τα αγορασω! λεω να τα παραγγειλω σε κατι site που ασχολουνται με αυτοκολλητα αλλα δεν θελω πολλα καμια 10αρια πιστευω θα ειναι κοοολ!

ξερει κανεις που μπορω να βρω?

Ευχαριστω,

Δημητρης



Φιλε μου μπορεις να μου πεις σε ποια σαιτ εχεις δει αυτα τα αυτοκολητα για αυτοκινητα?
Άβαταρ μέλους
alexomon
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 12 Απρ 2011, 17:59

Δημοσίευσηαπό vanleiv » 13 Απρ 2011, 06:46

Ασχετα με την πλάκα...:D

Αν μπεις στο ebay, θα ψάξεις για badges & stickers και σε οδηγεί ανάλογα με τη μάρκα και τον τύπο του αυτ/του που θα βάλεις
Θα βρείς ότι γουστάρεις για το Rover σου
Discovery 1
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vanleiv
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 320
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2009, 11:55
Τοποθεσία: Αν. Αττική


Επιστροφή στο Τεχνικά θέματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες