Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Πού φτάσαμε;

4Χ4, Enduro, Trophy & Trial, Rally κ.α.

Re: Πού φτάσαμε;

Δημοσίευσηαπό superspy » 26 Νοέμ 2010, 09:05

A.... τώρα κατάλαβα! Omertà!


ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Πού φτάσαμε;

Δημοσίευσηαπό JOHNVOR » 26 Νοέμ 2010, 09:48

Για να πουμε και του στραβου το δικιο, η φραση η σωστη ειναι , πιστευε και μη.........ΕΡΕΥΝΑ!!!
Ειτε πιστευεις ειτε οχι, ερευνα το για να βρεις την αληθεια......
Άβαταρ μέλους
JOHNVOR
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 92
Εγγραφή: 18 Ιουν 2009, 09:43
Τοποθεσία: ΚΑΛΑΜΑΤΑ

Re: Πού φτάσαμε;

Δημοσίευσηαπό fokion » 26 Νοέμ 2010, 10:16

ή αν σε βολευει "πιστευε και μη ερευνας"
"αν σε βολευει" Σπυρο πιστευε μονο αυτα που σου λενε και μη ερευνας..
Σκοταδισμος, ομερτα... "εντυπωσιασμοι"..

Μου ζητας επιμονως για το "θεμα" την γνωμη μου.
Ε
Αυτοι που πρεπει την ξερουν.. καιρο τωρα...
Να βγω εδω να πω τι???
Συν βεβαια το γεγονός οτι θα πρεπει να εχω ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΑΙΣΗ τους για να αναφερω τι εχω συζητησει πριν τα αναφερω δημοσια... αυτο λεει τουλαχιστον η ανατροφη μου..
Ενα πραγμα θα πω μονο. Ειμαστε μικρή κοινωνια και ολα μαθαινονται.. με τον ενα ή τον αλλο τροπο...
Κατι που λεει ο ενας κατι που λεει ο αλλος αμα τα συνδιασεις βγαζεις ακρη...
κινησεις που κανει καποιος..
Κι αν τα βαλεις δε και σε μια χρονικη σειρα???? Εκει να δεις....

Τελος παντων ουτε σε flame θελω να συνετεχω ουτε σε τιποτα.
Ανεφερες το ονομα μου εμμεσα βεβαια, και γι αυτο και απαντησα στην αρχη - και σ' αυτα που με αφορουν.
Δε θα ηθελα να το συνεχισω.. πραγματικά...
Εχεις την αποψη σου εχω την δικη μου ΟΚ... σεβαστο
Δε θελω να το συζητησω διαδυκτιακα - δε θες να το συζητησουμε κατ' ιδιαν. ( Να γνωριστουμε βρε παιδι μου σε τελικη αναλυση - τοσα εχω ακουσει απο εχθρους και φιλους σου για σενα ηθελα να εχω ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ αποψη.. αλλα οκ so be it)

Οσον αφορα τα τις εγγυκλιου - σου εχω απαντησει σε προηγουμενο ποστ... ξαναδιαβασε το και - ανθρωπος μεσα στα πραγματα εισαι - θα καταλαβεις τι εννοω..
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Re: Πού φτάσαμε;

Δημοσίευσηαπό GrandMaster » 26 Νοέμ 2010, 10:32

Ότι να ναι...

Ο επικεφαλής ΤΕ σε πρωταθληματικούς αγώνες ορίζεται από την ΕΘΕΑ.
Ο dista έδειξε στον Αθανασίου το χαρτί διορισμού του Μανιάτη την τελευταία στιγμή ενώ ο διορισμός είχε κοινοποιηθεί στον Μανιάτη αρκετές μέρες πριν.
Επίσης ο Μανιάτης έχει κρατήσει την εισερχόμενη κλήση από την Κωνσταντινα προκειμένου να στηρίξει την αναφορά που ήδη υπέβαλλε.

τελικά μου φαίνεται πως ο νικόλας είχε άδικο πως είχες δώσει τον κωδικό σου στον Αθανασιου. Δεν χρειάζεται να τον δώσεις, τις ίδιες μ@λ@κιες γραφετε. πολύ κριμα, σε είχα για πιο ουδετερο.
Άβαταρ μέλους
GrandMaster
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 07 Ιαν 2010, 16:16

Re: Πού φτάσαμε;

Δημοσίευσηαπό fokion » 26 Νοέμ 2010, 10:32

Ευχαριστω για τις ευχες..
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Re: Πού φτάσαμε;

Δημοσίευσηαπό fokion » 26 Νοέμ 2010, 10:40

Κυριε Grand master οποιος κι αν ειστε, σεβαστη η αποψη σας αν και οχι δεκτη, Θα μου επιτρεψετε ομως να επιμεινω στην θεση μου να ΜΗΝ το συνεχισω δημοσιως ( χιουμορ τωρα - να σε κατι που διαφερω απο την Αθανασιου!)

Αν θελετε να το συζητησουμε ευπροσδεκτος να το συζητησουμε.. κατ' ιδιαν για τους λογους που ανεφερα και πιο πανω.
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Re: Πού φτάσαμε;

Δημοσίευσηαπό GrandMaster » 26 Νοέμ 2010, 11:02

δεν μιλάμε φίλε για την αποψη μου αλλά για γεγονότα.
αν δεν θες να το συζητάς δημοσίως να στελνεις πμ. όχι να κάνεις σαν τον αθανασίου να λες τα δικα σου δημοσιως και μετά να λες πως δεν θες να το συζητησεις δημοσίως για να υπάρχει μόνο η δική σου άποψη και όχι των άλλων.
Άβαταρ μέλους
GrandMaster
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 07 Ιαν 2010, 16:16

Re: Πού φτάσαμε;

Δημοσίευσηαπό fokion » 26 Νοέμ 2010, 11:30

Να στειλω pm σε ποιον?? σε εσας?? Μα δεν ξερω ποιος ειστε..

Συμφωνω απολυτως.
Ομως δεν ξερετε την δικη μου αποψη..

Οσο για την αναφορά γεγονοτων??? Αυτο ας το κανουν αν θελουν οι αμεσα εμπλεκόμενοι...
Ειπα τα δικά μου οσον αφορά τον ΤΕ και την επιλογή μου. τα "αλλα" δεν ειναι δικα μου να τα σχολιασω.
Οπως ειπα
Ας το κανουν αν θελουν οι αμεσα εμπλεκώμενοι - δικο τους ρο προβλημα δικη τους η αποφαση..
Δεν θεωρω σωστο να αναφερω δημοσια τι εχω πει στον Σταθη και τι στον Γιαννη ΧΩΡΙΣ την συναινεση ΚΑΙ των δυο.. Αυτο το θεωρω απρεπες κι αναρμοστο..
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Re: Πού φτάσαμε;

Δημοσίευσηαπό GrandMaster » 26 Νοέμ 2010, 11:54

καλά τα λες, αλλα έτσι όπως τα κανατε δεν μπορεις να λες τα μισα της ιστοριας γιατί μονο αυτα σε αφορουν. δεν το ξερεις πως θα συζητηθεί και θα γινει φασαρια με αυτό που έγινε?
εκει ήμουν !!!

ή πες τα όλα και δειξε μας πως έχεις αποψη ή μην λες τίποτα και άσε τους εμπλεκομένους να βγαλουν το φιδι απο την τρυπα.

για την ωρα μόνο σταχτη ριχνεις και καλυπτεις τον αθανασιου να μην βγει παραεξω πως απείλησαν τον μανιατη να μην ενφανιστεί και πως μετά την αναφορα του τελευταιου περιμενουμε να υπάρξουν κυρωσεις, ως και ακυρωση του αγωνα.

να ευχεστε να μην αποφασίσει ο μανιατης να κανει μηνυση γιατι δεν βλέπω κανεναν σας καλά.

αλήθεια πως γινεται η κωνσταντίνα ορκίζεται στα παιδιά της πως ουδεποτε είχε επικοινωνία με τον μανιατη και ο μανιατης να έχει εισερχομενη από την κωνσταντίνα?
Άβαταρ μέλους
GrandMaster
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 07 Ιαν 2010, 16:16

Re: Πού φτάσαμε;

Δημοσίευσηαπό dista » 26 Νοέμ 2010, 12:04

GrandMaster έγραψε:..............
Ο dista έδειξε στον Αθανασίου το χαρτί διορισμού του Μανιάτη την τελευταία στιγμή ενώ ο διορισμός είχε κοινοποιηθεί στον Μανιάτη αρκετές μέρες πριν.
................


Απλά και μόνο επί προσωπικού, να διευκρινίσω ότι δεν έδειξα ούτε παρέδωσα κάποιο χαρτί στον κ.Αθανασίου σχετικά με το διορισμό του Επικεφαλής Τ.Ε.
Και για την ιστορία, για άλλο λόγο πήγα στο γραφείο του κ.Αθανασίου και απλά συζητήσαμε και το παραπάνω θέμα του Τ.Ε. αφού δεν είναι στις αρμοδιότητές μου η επιλογή και πολύ περισσότερο ο ορισμός Τ.Ε. Η ενημέρωση του Ιχνηλάτη έγινε, απ' όσο γνωρίζω, από την ΕΘΕΑ/ΕΠΑ.
Δεν ξέρω ποιος είστε, ούτε από που παίρνετε τις πληροφορίες σας κ.GrandMaster αλλά θα σας παρακαλούσα να μην εμπλέκεται το όνομά μου σε θέματα που δεν γνωρίζετε προσωπικά ή δεν έχετε διασταυρώσει.
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό jdelis » 26 Νοέμ 2010, 12:52

Πάντως Φωκίωνα νομίζω πως μπορείς πλέον επάξια να διεκδικήσεις την αναβάθμισή σου από "μαϊντανός" σε "φερέφωνο".

Και εις ανώτερα, ο χώρος πάντα χρειάζεται αξιόλογα στελέχη!
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό fokion » 26 Νοέμ 2010, 12:59

Μπα..... δεν αξιζει..
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Re: Πού φτάσαμε;

Δημοσίευσηαπό GrandMaster » 26 Νοέμ 2010, 13:28

να σας ζητήσω συγνώμη λοιπόν και να ανασκευάσω...
ο αθανασίου έμαθε τον διορισμό του μανιάτη την τελευταία στιγμή και δεν ξέρω από ποιόν ούτε και έχει σημασία.
κάνω λάθος?
γιατί δεν κοινοποιήθηκε το χαρτί στον αθανασίου όταν έπρεπε?


επιπλέον αγαπητέ dista δεν είναι αυτό το θέμα μας.
το θέμα μας είναι πως για κάποιο λόγο που δεν γνωρίζω η ΕΘΕΑ στελέχωσε τον αγώνα του αθανασίου με στελέχη που δεν είναι της αποδοχής του και ΔΕΝ τον ενημέρωσε στην ώρα του ως οφειλε.
παράλληλα ο αθανασίου αντι να δεχτει την αποφαση της αρχης αρχισε παλι τα τρελα του και τις απειλες του και τωρα αν μη τι αλλο θα περιμενα να εχει παρει θεση η ΕΘΕΑ αντι να βγαινεις εσύ αγαπητε dista ως εκπροσωπος της και αντι να συζητάς επι του θεματος της απειλής και απείθειας προβληματιζεσαι με τον ποιός έδειξε το χαρτι στον αθανασίου.
αλλα λογια να αγαπιομαστε δηλαδή.
Άβαταρ μέλους
GrandMaster
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: 07 Ιαν 2010, 16:16

Δημοσίευσηαπό aapo » 26 Νοέμ 2010, 19:45

Αλήθειες και Ψέματα

α.- Τ.Ε οριστηκε απο Α.Μαραντζιδη ο Στ. Μανιάτης ΕΓΚΑΙΡΩΣ

β.- Απο ατυχες συμπτωσεις ο διορισμός εφτασε στην Οργανωτική Επιτροπή πολύ αργά
γ.- Καθ΄οδον πρός ΕΘ.Ε.Α ο Μανιάτης για να παραλάβη τον διορισμό του οπως τον ενημέρωσαν ελαβε το απειλητικό τηλεφώνημα της Κων.Αθανασίου να μην τολμήση να εμφανιστή στο Ζαπειο
δ.- Ενημερωθηκε η ΕΘ.Ε.Α για το συμβάν και εστάλησαν οι επιστολές απο Μανιάτη πρός ολους τους εμπλεκομενους .
ε.- Τωρα οι ορκοι της Κ.Α οτι δεν τηλεφώνησε στον Μανιάτη πειθουν μόνο την ιδια και τον Γ.Α
ζ.- Επίσης αρνήθηκαν να συμετάσχουν στην Οργανωτική Επιτροπή ολα τα στελέχη που εμπλέκονται στους αγωνες 4χ4 και έτσι ο κλήρος επεσε στον προεδρο της επιτροπής 4χ4.
Φωκίωνα ισως δεν ξέρεις την πραγματικότητα, ισως σου την κρίβουν και πεφτεις σε λαθος εκτιμήσεις.
aapo
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 290
Εγγραφή: 14 Οκτ 2003, 17:05
Τοποθεσία: Αγιος Στέφανος

Δημοσίευσηαπό stavrosd » 29 Νοέμ 2010, 14:25

Να κάνω μία αφελή ερώτηση.
Ποιοι ΤΕ έχουν τα προσόντα να κάνουν την συγκεκριμένη δουλειά?
Δηλαδή ποιοι είναι κατηγορίας Α?
Άβαταρ μέλους
stavrosd
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: 20 Μαρ 2006, 13:46

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες αυτοκινήτων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 12 επισκέπτες

cron