Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΠΕΥΚΙ: Αποτελέσματα κουλουβάχατα...

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Re: Βαθμολογία Πευκί

Δημοσίευσηαπό megalexandros » 19 Οκτ 2009, 21:10

fokion έγραψε:Μεταφορά από άλλο θέμα

superspy έγραψε:...
και η επίσημη πλεόν βαθμολογία για το πρωτάθλημα 4Χ4 εδώ: http://ethea.elpa.gr/common/includes/media.php?id=2288


Να σημειωθεί ότι πραγματοποιήθηκε η αλλαγή της βαθμολογίας στον αγώνα του "Πευκί" έτσι ώστε να μετρά σαν ένας και όχι δύο ξεχωριστοί αγώνες συμφώνα με απόφαση της επιτροπής.



Μα..... παντα ετσι ηταν... για το πρωταθλημα τουλαχιστον

ΑΡΘΡΟ 1: ΟΡΙΣΜΟΣ
Το Off-Road Team, μετά από έγκριση της ΕΘΕΑ, διοργανώνουν το διήμερο Trail Ride στο Πευκί 2009, τo
οποίο θα διεξαχθεί στις 1-2/5/2009, στην ευρύτερη περιοχή του Δήμου Αρτεμισίου και Δήμου Ιστιαίας στην
Βόρειο Εύβοια και προσμετρά στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 4Χ4 με ενιαία βαθμολόγηση μετά την οριστικά
κατάταξη
των δύο ημερών, και στο Πανελλήνιο Κύπελλο Trail Ride – Raid 2009 με ξεχωριστή βαθμολόγηση
για κάθε αγωνιστική ημέρα.

http://www.trailride.gr/images/news/TR/09/4/sr.pdf
για του λογου το αληθες..
Γινεσε εμπαθης και γραφικος.Σταματα αμεσως τωρα να τους πειραζης
Άβαταρ μέλους
megalexandros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 22:14

Re: Βαθμολογία Πευκί

Δημοσίευσηαπό fokion » 19 Οκτ 2009, 21:29

εμπαθης - σε καμια περιπτωση ουτε να κερδισω ουτε να χασω εχω

γραφικός??? ε καλα τωρα.. το "Μαιντανός" τι το εχω...

σοβαρα τωρα.
Απλά ως ημι-σχετικός ( το χειρότερο ) δεν δισταζω να ρωταω αυτα που δεν ξερω ή/και δεν εχω καταλαβει για να μαθω απο αυτους που ΟΝΤΩΣ ξερουν.
Γιατι φυσικά οι ελαχιστες γνωσεις μου δεν σιγκρινονται με των κ.κ. Superspy Doc Dista Dr.Mel Friar κ.λ.π. κι αν δεν μαθω απο αυτους απο ποιον θα μαθω...

χαζη πιστευω ειναι μονο η ερωτηση που δεν ρωτηθηκε..

και παρεπιπτοντως μια που το μεταφερθηκε εδω το θεμα, ΔΕΝ υοθετω ( καθοτι θεωρω οτι οι γνωσεις μου δεν μου επιτρεπουν να κρινω )προσωπικα την λεξη στον τιτλο του θεματος "κουλουβαχατα"
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Re: Βαθμολογία Πευκί

Δημοσίευσηαπό megalexandros » 19 Οκτ 2009, 22:32

Φιλε fokion δε σε γνωριζω γιαυτο μη με παρεξηγης.Δυστυχος ετσι εχω χαρακτιριστη απο τους διοργανοτες οσες φορες τους ειπα τα στραβα τους και δεν ηταν λιγες οι φορες.Οι doc και drmel δε καταλαβαινουν και αντι να βελτιονονται.... αυτουποβαθμιζονται .Για τα 4x4 υπαρχη επιτροπη για τα trail-ride ομως;
Άβαταρ μέλους
megalexandros
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 22:14

Re: Βαθμολογία Πευκί

Δημοσίευσηαπό drMel » 19 Οκτ 2009, 22:39

megalexandros έγραψε:Φιλε fokion δε σε γνωριζω γιαυτο μη με παρεξηγης.Δυστυχος ετσι εχω χαρακτιριστη απο τους διοργανοτες οσες φορες τους ειπα τα στραβα τους και δεν ηταν λιγες οι φορες.Οι doc και drmel δε καταλαβαινουν και αντι να βελτιονονται.... αυτουποβαθμιζονται .Για τα 4x4 υπαρχη επιτροπη για τα trail-ride ομως;


Είμαστε στην διαθεσή σου για προτάσεις για την αναβάθμιση του θεσμου, αρκεί να έχεις να προτείνεις κάτι ουσιαστικό.
Περιμένω απο σένα.
Τελευταία επεξεργασία από drMel και 20 Οκτ 2009, 00:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
drMel
 

Re: Βαθμολογία Πευκί

Δημοσίευσηαπό fokion » 19 Οκτ 2009, 22:46

αγαπητε Megalexandre
δεν συνηθιζω να παρεξηγω κανεναν, ειδικά απο γραπτά
πολυ περισωτερο δε, να εκφραζω και γνωμη για πραγματα που δεν κατεχω μεν αλλα επειδη "γουσταρω" την "φαση" θελω να μαθω..
και γι αυτο ρωταω...
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες