Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ποια είναι τα πραγματικα χιλιόμετρα ? Μπορούμε να τα δούμε ?

Έχετε τεχνικές απορίες; Μάθετε σε αυτή την Θεματική Ενότητα!

Ποια είναι τα πραγματικα χιλιόμετρα ? Μπορούμε να τα δούμε ?

Δημοσίευσηαπό nikos1968 » 15 Αύγ 2009, 00:19

Καλησπέρα και απο εμένα, ψάχνω να αγοράσω ένα jeep και έχω προβληματιστει σε διάφορα που έχω βρει εαν τα χιλιομετρα που βλέπω είναι πραγματικά !! Υπάρχει κάποιος τρόπος που μπορει κάποιος να κάνει εναν έλεγχο τέτοιο ? Να μην πάρεις κάτι με 60000 χλμ και έχει 100000 η και παραπάνω !!!

Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
nikos1968
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 14 Αύγ 2009, 01:48
Τοποθεσία: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Ποια είναι τα πραγματικα χιλιόμετρα ? Μπορούμε να τα δούμε ?

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 18 Αύγ 2009, 17:21

Στα ιδιοτικά ΚΤΕΟ στο χαρτι που δίνουν γράφουν και τα χιλιόμετρα. Οπότε οι εμποράκοι πλέον έχουν κι αλλον μπελά. Αν το δεις παραποιημένο ή φωτοτυπία κατι παίζει και αν πας με το αμάξι στο ΚΤΕΟ σου δίνουν αντίγραφο.
www.karasavvidis.com
Καλές διαδρομές..!
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

Re: Ποια είναι τα πραγματικα χιλιόμετρα ? Μπορούμε να τα δού

Δημοσίευσηαπό nikos1968 » 18 Αύγ 2009, 17:27

NIKOLAS_L200 έγραψε:Στα ιδιοτικά ΚΤΕΟ στο χαρτι που δίνουν γράφουν και τα χιλιόμετρα. Οπότε οι εμποράκοι πλέον έχουν κι αλλον μπελά. Αν το δεις παραποιημένο ή φωτοτυπία κατι παίζει και αν πας με το αμάξι στο ΚΤΕΟ σου δίνουν αντίγραφο.


ΣΩΣΤΟΣ !!! Επομενος οτι απατεωνιά εχει γίνει αν εχει γίνει θα ειναι μονο στην περίοδο κτεο - αγορας που και εκει στο περίπου μπορείς να το υπολογίσεις ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ
Άβαταρ μέλους
nikos1968
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 14 Αύγ 2009, 01:48
Τοποθεσία: ΧΑΛΑΝΔΡΙ


Επιστροφή στο Τεχνικά θέματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες