Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

MXU 400Vs SYM600

Η μαμά τους ήταν μοτοσικλέτα, ο μπαμπάς τους αυτοκίνητο και τα βάφτισε τρελός παπάς !!!!

Δημοσίευσηαπό vaserfos » 26 Φεβ 2009, 19:19

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ,ΤΟ SYM ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ, ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ.
Άβαταρ μέλους
vaserfos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: 23 Φεβ 2009, 20:04
Τοποθεσία: ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό leotzian » 26 Φεβ 2009, 19:26

ΑΣΕ ΚΑΙ ΕΓΩ 3 ΜΗΝΕΣ ΤΟΨΑΧΝΑ ΜΕΤΑΞΥ KYMCO 400, KYMCO 500, YMC 500L , SYM 600
ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ 500 ΤΟ KYMCO ΑΝ ΕΙΧΕ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΠΙΣΩ, ΚΑΘΕ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΙΧΕ ΥΠΕΡ ΚΑΙ ΚΑΤΑ , ΤΟ YMC TA ΕΙΧΕ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝΕ ΚΙΝΕΖΙΚΟ, ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΠΙΣΩ , ΤΟ 400 ΤΟ KYMCO ΑΝ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΨΥΓΕΙΟ ΝΕΡΟΥ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟ.
ΠΟΛΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΤΙΚΑ
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΕΠΩΝΥΜΑ ΜΕ 12, 13, 15000 ΕΥΡΩ ΔΕΝ ΛΕΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ
ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΖΥΓΙΣΜΑ ΥΠΕΡ ΚΑΤΑ ΕΠΕΛΕΞΑ SYM ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΚΑΛΟ
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

Δημοσίευσηαπό PXrider » 27 Φεβ 2009, 09:03

ΦΙΛΕ vaserfos ΤΟ NEW FORCE «L» ΕΧΕΙ ΜΗΚΟΣ 2,3μ.

ΦΙΛΕ leotzian ΕΙΝΑΙ TAIWAN (ΕΧΩ ΔΕΙ ΧΑΡΤΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΩΝ) ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ YMC ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ...
ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ FORUM...
«…Τα πλαστικά τους είναι σχεδόν ίδια στην όψη, αλλά από κάτω είναι άλλη φάση.
Το New Force έχει πολύ καλύτερες κολλήσεις (είμαι μηχανολόγος) και οι καλωδιώσεις του είναι τακτοποιημένες ανθρώπινα!
Δεν είμαι σίγουρος αλλά μάλλον είναι λίγο μεγαλύτερης διαμέτρου και οι σωληνώσεις του σκελετού αλλά και τα αμορτισέρ!...»

Vaserfos ΚΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ (…SYM???)
Άβαταρ μέλους
PXrider
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 14 Ιαν 2009, 18:34
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό lak100 » 27 Φεβ 2009, 13:27

ερχεται το καλοκαιρι το νεο MXU 500 IRS
ΕΙΜΑΙ ΠΟΡΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΟ KYMCO MXU 300
Άβαταρ μέλους
lak100
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: 09 Ιαν 2007, 18:11
Τοποθεσία: Καστορια

Δημοσίευσηαπό leotzian » 27 Φεβ 2009, 13:40

ΦΙΛΕ giourgas ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ. ΠΗΡΑ ΤΟ 600 20 ΜΕΡΕΣ ΛΟΓΩ ΚΑΙΡΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΣΥΝΟΛΟ 70,
ΤτΟΥ ΔΙΚΙΜΑΖΩ ΤΟ 4Χ4 ΤΟ ΑΡΓΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ 40-45 ΧΙΛΟΜΕΤΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΡΩΣΩ.
ΑΚΟΥΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΘΟΡΥΒΟΥΣ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΝΑ ΣΤΟΥΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ, ΔΗΛΑΔΗ, ΒΑΖΩ ΤΟ ΑΡΓΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΑΚΟΥΣ ΕΝΑΝ ΘΟΡΥΒΟ ΤΑΚ ΣΑΝ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΤΟ ΑΡΓΟ ( ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ ), ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΚΟΒΟΝΤΑΣ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΚΟΥΣ ΚΑΤΙ ΤΑΚ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΡΩΤΟ, ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ, ΕΠΙΣΗΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΕΝΑΝ ΗΧΟ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΠΑΤΙΝΑΡΕΙ Ο ΙΜΑΝΤΑΣ , ΣΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΟ ΣΥΜ ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ, ΤΟ ΠΑΩ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΣΙΛΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ
ΕΣΕΝΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΟΜΟΜΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
ΣΟΥ ΞΑΝΑΛΕΩ ΠΟΛΥ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ.
ΤΟΥ ΧΑΜΗΛΩΣΣΑ ΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΒΑΖΩ ΑΡΓΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ,
ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΣΩΣΤΟ ΠΟΡΙΣΜΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

Δημοσίευσηαπό kostasQR600 » 27 Φεβ 2009, 14:55

Γεια σας SYMπαίχτες μου. Νεός στο Φόρουμ και νέος και με την γουρούνα μου.

Προς vaserfo: Εγώ προς το παρόν με το SYM όλα καλά, αν και μας φάγαν τα κρύα εδώ στην Στουτγκάρδη...Θα στο πρότεινα λοιπόν. Η βλακεία που έκανα, αν και δεν ξέρω πόσο πάνε τα μεταφορικά, είναι οτί εδώ πλήρωσα 7200 για να την πάρω και από Ελλάδα τώρα είδα ότι είναι πολύ φθηνότερη. Και τα δύο οχήματα που λες είναι φτιαγμένα από Ταιβανέζικες εταιρείες, λογικά παρόμοιας ποιότητας. Πόσο φθηνότερο είναι το KYMCO και σε κάνει να το σκέφτεσαι;

Προς leotzian: Εμένα δεν μου ακούγεται τίποτα, μήπως να πάω να κοιταχτώ; :)

Προς όλους: Πώς βάζεται φωτογραφία στο προφίλ σας, πέρα από αυτά τα προσωπάκια που τα δίνει το site;
Άβαταρ μέλους
kostasQR600
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009, 14:39
Τοποθεσία: Στουτγκάρδη, Γερμανία

Δημοσίευσηαπό 23dogs » 27 Φεβ 2009, 17:32

Μία από τις "λεπτομέρειες" του MXU 400.
Σας λέει κάτι η παρακάτω εικόνα;
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
23dogs
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 24 Σεπ 2005, 06:34
Τοποθεσία: Αργοστόλι, Κεφαλλονιά

Δημοσίευσηαπό leotzian » 27 Φεβ 2009, 18:37

23dogs έγραψε:Μία από τις "λεπτομέρειες" του MXU 400.
Σας λέει κάτι η παρακάτω εικόνα;
Εικόνα


Το μηχανάκι δεν ειναι μόνο το διαφορικό, αυτό που λες ειναι γνωστό
Το 400 ειναι αρκετά μικρό, και εχει ψυγείο λαδιού πράγμα αρνητικό
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

Δημοσίευσηαπό leotzian » 27 Φεβ 2009, 18:41

kostasQR600 έγραψε:
Προς όλους: Πώς βάζεται φωτογραφία στο προφίλ σας, πέρα από αυτά τα προσωπάκια που τα δίνει το site;


Πας προφίλ πανω στην μπάρα, και κατω κάτω εχει πινακας ελέγχου βαταρ, και ανεβαζεις την photo
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

Δημοσίευσηαπό m.misk(j)is » 27 Φεβ 2009, 18:45

και εχει ψυγείο λαδιού πράγμα αρνητικό

Γιατί?
KJ 2004 3.7 Extreme Sport
WH 2009 3.0 crd Overland
Άβαταρ μέλους
m.misk(j)is
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 359
Εγγραφή: 22 Δεκ 2006, 10:49
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό leotzian » 27 Φεβ 2009, 18:50

m.misk(j)is έγραψε:
και εχει ψυγείο λαδιού πράγμα αρνητικό

Γιατί?


Εγω δεν ξέρω να σου απαντήσω τοχω ομως διαβασει αυτό σε διάφορα forum
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

Δημοσίευσηαπό 23dogs » 27 Φεβ 2009, 21:00

Βεβαίως και είναι αρνητικό όταν το χρησιμοποιείς μέσα στην Αθήνα στην κίνηση. ΔΕΝ είναι όμως γι αυτή τη χρήση ούτε αυτό, ούτε και οποιοδήποτε άλλο ATV με αυτές τις δυνατότητες. Σε μένα πάντως δεν έχει ανάψει το βεντιλατέρ ακόμη ούτε καν τον Αύγουστο, γιατί βεβαίως στις διαδρομές που το χρησιμοποιώ δεν υπάρχει αυτοκίνητο ούτε για δείγμα!
Άβαταρ μέλους
23dogs
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: 24 Σεπ 2005, 06:34
Τοποθεσία: Αργοστόλι, Κεφαλλονιά

Δημοσίευσηαπό giourgas » 28 Φεβ 2009, 20:08

LEO ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΠΑΡΕ ΤΟ ΧΕΙΡΙΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΗΓΕΝΕΤΟ ΕΠΕΙΓΩΝΤΟΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΣ, ΝΑ ΣΟΥ ΡΥΘΜΙΣΕΙ ΤΟΝ ΛΕΒΙΕ ΤΩΝ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ LOW ΜΗΝ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙΣ. ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΚΟΥΤΑΣ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΕΒΑΖΑ ΤΗΝ LOW ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΕΤΑΓΕ Η ΞΑΝΑΚΟΥΜΠΟΝΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΒΑΡΑΓΑΝ ΣΤΡΑΓΑΛΙΑ ΚΑΡΓΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΑΖΜΑΝ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΔΕΥΤΕΙ ΠΕΣΤΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΡΕΩΣΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΒΙΔΑ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΜΠΩΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ. ΤΗΝ ΠΑΤΕΝΤΑ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΖΒΗΝΕΙ ΤΗΝ ΒΡΗΚΕ Ο ΑΝΤΙΠΡΩΣΟΠΟΣ ΤΗΣ SYM ΣΤΗΝ ΜΗΛΟ , ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΟΣ. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 1200ΧΛΜ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ SERVICE ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΕΚΕΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΖΜΑΝ, ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΘΟΡΥΒΟ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ...
ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝΤΟΥ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ, ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ. ΣΤΑ 300ΧΛΜ ΒΑΛΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ SLIDE ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ.
ΤΟ ΣΤΙΓΚΛΙΣΜΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΟΒΑΡΟ. Ο ΙΜΑΝΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ YMC500L ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΖΟΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟΤΟΜΑ. ΘΕΛΕΙ ΠΙΟ ΟΜΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ.
LIVE FAST, DIE YOUNG...
Άβαταρ μέλους
giourgas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 20:38
Τοποθεσία: ΜΗΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΕΣ

Δημοσίευσηαπό leotzian » 28 Φεβ 2009, 20:32

ΕΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ GIOURGAS ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΣΤΡΙΓΛΙΣΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ 2 ΦΟΡΕΣ, ΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΣΤΟ ΑΡΓΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΕΤΑΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΟΥΜΠΩΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΑΚ, ΤΟ ΑΡΓΟ ΤΟ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ
ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ, ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ( ΟΧΙ ΑΡΓΟ ) ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΕΚΑΝΕ ΜΕΣΑ ΕΝΑ ΤΑΚ ΤΑΚ ΤΑΚ , ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕ
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΟΥΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΟ 70 ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΟΣΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΚΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ Ο ΜΗ ΓΕΝΗΤΕ
Ο ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΓΚΟΡΚΟΛΗ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ
ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, ΕΔΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΑ 1000 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ, ΕΣΥ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΑ 300, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ?
ΣΤΑ ΠΟΣΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΘΕΩΡΗΤΑΙ ΣΤΡΩΜΕΝΟ ΝΑ ΤΟ ΠΛΑΚΩΣΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΩ ΜΕ 40-45
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΣΕΡΒΙΣ ΓΡΑΦΕΙ ΙΜΑΝΤΑΣ CVT 4000 ΚΜ ΑΛΛΑΓΗ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ Η ΜΗΧΑΝΗ?
ΣΕ ΖΑΛΙΣΑ
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

Δημοσίευσηαπό leotzian » 28 Φεβ 2009, 20:40

giourgas έγραψε: ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΔΕΥΤΕΙ ΠΕΣΤΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΡΕΩΣΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΒΙΔΑ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ, .

ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΩ
ΚΟΙΤΑ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ, ΠΑΠΑΚΙΑ ΜΕΓΑΛΕΣ, ΜΙΚΡΕΣ, ( ΟΧΙ ΓΟΥΡΟΥΝΕΣ ) ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΓΟΥΡΟΥΝΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑ
Άβαταρ μέλους
leotzian
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: 06 Οκτ 2007, 16:51
Τοποθεσία: Βάμος,Χανιά ,Κρήτη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Quads

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 15 επισκέπτες