Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Και λίγη γκρίνια δεν βλάπτει!!!

Μακεδονία, Θράκη, Ήπειρος, Θεσσαλία & νησία Ιονίου

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 30 Ιαν 2008, 00:50

mike1962 έγραψε:
camelg4 έγραψε:ολα καλα ολα ανθηρα!Αφου γυρισαμε ολοι και σε μεσες ακρες περασαμε καλα δεν νομιζω οτι θα επρεπε να χαλασουμε τις καρδιες μας μεταξυ μας τωρα.Εγω παντως πλοηγος ποτε ΠΟΤΕ ποτε ΠΟΤΕ ποτε ΠΟΤΕ ποτε ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(και πολυ το αγχος για να μεινουν ολοι ευχαριστημενοι και γδαρμενος στο τελος και το κυριοτερο πρωτος μπροστα να περιμενω και οι αλλοι καποιες εκατονταδες μετρα πιο πισω να παιζουν και εγω οχι) :evil: :( :( :evil: :banging: :banging: Παντως και ο Ντιμις εχει δικαιο γιατι αν σταματουσα και εγω οπου γουσταρα για παιχνιδι ακομη εκει θα ειμασταν. :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :blob: :blob: :blob: :dancing: :dancing: :dancing: :dude: :dude: :dude: και αν καποιος εχει να μου προσαψει κατι απο την εκδρομη :assshaking: :assshaking: :assshaking: :clubbed: :clubbed: :clubbed:


Μιχάλη,
μπαίνω εγω μπροστά.....

τα βουνα σας ειναι εύκολα, (όσο τα είδα, και η επιστροφή έγινε απ χώμα)


με ποσα αυτοκινητα κονβοϊ?και αν ειναι πανω απο 10 το τελευταιο ποσα χλμ πισω θα ειναι??????????? :twisted: :twisted: :twisted:
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Επανέρχομαι με περίσσιο χιούμορ

Δημοσίευσηαπό kyr » 31 Ιαν 2008, 17:34

Πάντως Lonely Wolf δεν περίμενα τέτοια συμπεριφορά απο σένα...

Με την μεγάλη εμπειρία σου στο 4χ4 θα έπρεπε να είσαι πιο υπομονετικός στις όποιες καθυστερήσεις.

Αν κρίνω απο τα αυτοκόλλητα του αυτ/του σου έχεις γυρίσει όλη την Ελλάδα: Απο την Κω της οποίας είσαι και μέλος της ομάδος επιβίωσης , μέχρι τα Γρεβενά και το περυσινό 4χ4 πάρτυ. Καλά έκανες και άφησες το τελευταίο αυτοκόλλητο 6 μήνες για να μας θυμίζεις τη διαφορά.

Επίσης μας έβαλες όλους τα γυαλιά όταν , σε μια διαδρομή του off-road.gr προκαθορισμένη με 70χλμ χώμα και 20 αυτοκινήτων , μετέφερες μαζί σου ένα μωρό 6 ΜΗΝΩΝ !

Έδωσες σεμινάρια προσεκτικής και συντηρητικής οδήγησης (με αβγό κάτω απο τα πεντάλ) και κατάφερες για 1 αυτοκίνητο 2,5 τόνων , μωτ 14χλμ και κατανάλωση 6 lt /100 χλμ !

Τέλος απο έναν οπλίτη του Ελληνικού Στρατού θα περίμενα αυτοθυσία - αυταπάρνηση - θάρρος - αρετή - τόλμη και οξυδέρκεια τουλάχιστον.
Τα ελληνικά στρατά σε έχουν ανάγκη .
Η πατρίδα σε χρειάζεται.
Ο εχθρός καραδοκεί.
Προσοχή!
Ημί ανάς.
Αναπαύσου.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 31 Ιαν 2008, 19:11

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χρήστο πες και το εκνευρισμό της στιγμής! Πάντως no hard feelings :wink: :lol: :lol: :lol:

Όλα καλά, πάμε παρακάτω για την επόμενη διαδρομή 8)

Άντε να κανονίσουμε και καμιά μάσα :lol: :lol: :lol: :lol: Νόμιζες θα το ξεχνούσα....? :razz: :razz: :razz:
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 31 Ιαν 2008, 20:35

δλδ ΘΑ ΦΑΜΕ????????????? :twisted: :twisted: :twisted:
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό mike1962 » 31 Ιαν 2008, 23:42

camelg4 έγραψε:δλδ ΘΑ ΦΑΜΕ????????????? :twisted: :twisted: :twisted:


Μιχάλη ....
.......μάλλον δεν θα φάμε....
....στα προφανή δεν συμφωνούν....

.....εκτός και εάν φροντίσουμε μόνοι μας....
mike1962
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 363
Εγγραφή: 13 Απρ 2003, 20:44
Τοποθεσία: Tουμπα, Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό kyr » 01 Φεβ 2008, 15:58

Lonely_Wolf έγραψε: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χρήστο πες και το εκνευρισμό της στιγμής! Πάντως no hard feelings :wink: :lol: :lol: :lol:

Όλα καλά, πάμε παρακάτω για την επόμενη διαδρομή 8)

Άντε να κανονίσουμε και καμιά μάσα :lol: :lol: :lol: :lol: Νόμιζες θα το ξεχνούσα....? :razz: :razz: :razz:


Ok :wink: Για μετά τις 12/2/08 ή και πρίν ?
Άβαταρ μέλους
kyr
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 01 Φεβ 2008, 16:02

Τι εγινε εχουμε κρυφες συναθροισεις?Αν ειναι για ΜΑΣΑ ειμαι ΜΕΣΑ!
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 01 Φεβ 2008, 18:09

kyr έγραψε:
Lonely_Wolf έγραψε: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χρήστο πες και το εκνευρισμό της στιγμής! Πάντως no hard feelings :wink: :lol: :lol: :lol:

Όλα καλά, πάμε παρακάτω για την επόμενη διαδρομή 8)

Άντε να κανονίσουμε και καμιά μάσα :lol: :lol: :lol: :lol: Νόμιζες θα το ξεχνούσα....? :razz: :razz: :razz:


Ok :wink: Για μετά τις 12/2/08 ή και πρίν ?


Και πιο μπροστά μπορούμε...... Αλλά με ανησυχεί το γεγονός οτι δεν βλέπω τον μέγα στρατηλάτη, ηγήτορα, αρχηγό Λάκη....... Πιστεύω θα το πάρει μυρωδιά :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Lakis » 02 Φεβ 2008, 01:52

Aυτη η βδομαδα πηγε pipe ass (για να μη το πω ελληνικα) ... τεσπα παντα μεσα ειμαι , αρκει να μην εχω μεταμεσονυχτια παλι στη δουλεια... :(
Καλητερα να μασας , παρα να μιλας ...

http://lakisfm1.blogspot.com
Άβαταρ μέλους
Lakis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 564
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2005, 13:32
Τοποθεσία: www.kontosouvli.com

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Βόρεια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες