Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Μέλλον των αγώνων Rally Raid ...

Τα πάντα για τους μηχανοκίνητους Μαραθώνιους, όπου συμμετέχουν μοτοσικλέτες και αυτοκίνητα με βασικό στοιχείο την σβελτάδα και την πλοήγηση

Δημοσίευσηαπό toshmagic » 09 Νοέμ 2007, 13:25

panmal έγραψε:
Berg έγραψε: Θα λάβω μέρος στο επόμενο διήμερο της Εκάλης στο Μαντούδι (24-25/11) σαν συνοδηγός και θα δω το “παίζεται”.



Έτσι μπράβο, :) να προπονείσαι!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
toshmagic
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 31 Ιαν 2005, 14:41
Τοποθεσία: Πεύκη-Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 09 Νοέμ 2007, 14:07

Προς karka επιστολή. :P :P

Αντρέα διαφωνώ.

Πρέπει οι αγώνες Trail Ride να παρμείνουν μόνο για μοτό και να είναι ο συνδιασμός Road Book και διαδρομής Enduro.

Είναι το ιδανικότερο φυτώριο για την οποιαδήποτε συνέχεια και ο τόπος διασκέδασης για παλιούς και νέους. Τον θεωρώ πολύ σημαντικό θεσμό.

Από εκεί και πέρα υπάρχουν Πρωταθλήματα και Επαθλα Enduro και Rally Raid για μοτό και 4x4.

Ας προσπαθήσουμε να κρατήσουμε τους αγώνες σε απλές μορφές στην αρχή και αργότερα βλέπουμε.
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό drMel » 09 Νοέμ 2007, 14:16

Berg έγραψε:Είναι το ιδανικότερο φυτώριο για την οποιαδήποτε συνέχεια και ο τόπος διασκέδασης για παλιούς και νέους.

άρα μπορεί να είναι φυτώριο και για τα Rally Raid

Berg έγραψε:
Τον θεωρώ πολύ σημαντικό θεσμό.



Γιατί δεν σε βλέπουμε συχνά????
drMel
 

Δημοσίευσηαπό Berg » 09 Νοέμ 2007, 14:21

drMel έγραψε:
Berg έγραψε:Είναι το ιδανικότερο φυτώριο για την οποιαδήποτε συνέχεια και ο τόπος διασκέδασης για παλιούς και νέους.

άρα μπορεί να είναι φυτώριο και για τα Rally Raid


Ναι είναι το καλύτερο και ίσως το μοναδικό φυτώριο για Rally Raid και για Enduro.

drMel έγραψε:
Berg έγραψε:
Τον θεωρώ πολύ σημαντικό θεσμό.



Γιατί δεν σε βλέπουμε συχνά????


Προτιμώ να πηγαίνω στα Rally Raid και στα Επαθλα Enduro. Αυτό δεν αλλάζει καθόλου την γνώμη μου για τον θεσμό.

Και το Motocross ωραίο είναι αλλά δεν πάω. 8) 8)
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό drMel » 09 Νοέμ 2007, 14:24

Αρα και για τα αυτοκίνητα
drMel
 

Δημοσίευσηαπό panmal » 09 Νοέμ 2007, 14:33

toshmagic έγραψε:
panmal έγραψε:
Berg έγραψε: Θα λάβω μέρος στο επόμενο διήμερο της Εκάλης στο Μαντούδι (24-25/11) σαν συνοδηγός και θα δω το “παίζεται”.



Έτσι μπράβο, :) να προπονείσαι!!!!!!!!


Τι να κάνω ...
Αφού πήραμε τ’ π@π@ρια μας από τη Ροδόπη ... πάω εκεί να ξεδώσω ...
Άβαταρ μέλους
panmal
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: 14 Μάιος 2005, 18:27
Τοποθεσία: ΜΕΛΙΣΣΙΑ, ΑΤΤΙΚΗ

Σκέψεις...

Δημοσίευσηαπό ayrton » 09 Νοέμ 2007, 15:24

Berg έγραψε......
Karka έγραψε .....


Κατ' ερχήν θεωρώ την σύγκριση των αγώνων του Doc με αυτούς που προσπάθησε να κάνει η Ε75 τουλάχιστον ατυχή. Η πλήρης αναβολή τους για φέτος κατι δείχνει. Οι άνθρωποι έβγαλαν τον κόσμο στο βουνό με roadbook γραμμενο με όργανο απο ΧΤ.Τι άλλο να πείς.Οι λέξεις ΙΜΟ, ICO, τριπλοτσεκάρισμα, κλπ μάλλον τους είναι άγνωστες.Δεν είναι αυτό το θέμα μας όμως.

Δεν καταλαβαίνω γιατί έιναι κακό που έκανε ο Doc αγώνες που έβαλε και αυτοκίνητα. Γιατί αυτόν μάλλον εννοείς δεν είναι κακό μιλάμε με ονόματα μεταξύ μας. Ολοι λίγο πολύ γνωρίζουμε.
Ως γνωστόν ο Σπύρος και ο Γιατρός έκαναν τους άγωνες πέρσι μαζί.Από φέτος όχι για δικούς τους λόγους που νομίζω δεν πρέπει να ενδιαφέρει κανένα μας, σαν συμμετέχοντες.Εχουν δείξει και οι δύο δείγματα γραφής, ξέρουμε οτι έχουν μεράκι, το ψάχνουν το πράγμα και αφήνουν όσο γίνεται λιγότερα πράγματα στην τύχη.Και για αυτό τους εμπιστευτε άλλωστε ένας αρκετα μεγάλος αριθμός συμμετοχών συνολικά.Δεν είναι του παρόντος να αναλύσουμε γιατί το Κύπελο Trail ride για τα αυτοκίνητα όσο και το πρωτάθλημα Rally raid δεν ήταν κοινό.
Ξερω οτι προσπάθεια έγινε αλλά δεν το ήθελαν όλοι.κακώς για μένα μιας και ο ένας ξέρει τι δυνατότητες του άλλου και δεν θα υπήρχε πρόβλημα νομίζω οσο αφορά την ποιότητα των αγώνων σαν σύνολο.Θα έκανε ο καθένας τους δικούς του αγώνες και όλοι μας θα έιχαμε κέρδος απο αυτό. Περισσότερες επιλογές.

Εμείς οι συμμετέχοντες απο την πλευρά μας δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να διαλέγουμε στρατόπεδα.Πολλόι δεν το κανουν αποδεδειγμένα.
Αλλοι πάλι, ναί. Μια απλή ανάγνωση στους πίνακες συμμετοχών δυστηχώς το επιβεβαιώνει.
Δεν ξέρω τι εμπόδισε εναν σοβαρό αριθμό συμμετοχών να μην πάρει μέρος στους αγώνες τηςΠάτρας και του Πηλίου? Μάλλον και στον Ταύγετο τον Δεκέμβρη.Δύο αγώνες εξαιρετικοί τόσο απο άποψη διαδρομής όσο και οργάνωσης.Τόσα ετοιμα μηχανάκια και αυτοκίνητα και κάθησαν
σπίτι.Μήπως πα΄λι τα 180 χλμ της Πάτρας και τα 150 του Πηλίου φαντάζουν λίγα και δεν μπαίνουν καν στον κόπο? Τόσο επαγγελαμτίες γίναμε πιά? Που είναι όλα αυτά τα roadbook που έχουν πουληθεί?Σε ποιούς αγώνες βγάζουν τα λεφτά τους?
Σε αυτούς τους αγώνες δεν συμμετύχαν μέχρι πέρσι?

Εδώ θα συμφωνήσω με τον karka για τους επαγγελατίες.Αλλο πράγμα να οργανώνεις καλούς και σωστούς αγώνες και αλλο να θεωρείς οτι όσοι συμμετέχουν σε αυτούς έιναι εστω και λιγάκι επαγγελματίες.Μπορεί να χώνουν πολλά λεφτα σε προετοιμασία και αξοπλισμό αλλά επαγελματίας δεν είναι κανείς.Στην Ελλάδα είμαστε.

Και κατω απο αυτό και μόνο το πρίσμα πρέπει να αναζητηθεί η φετινή αναβολή της Ροδόπης.

Δεν καταλαβαίνω γιατί όποιος δεν δήλωσε,έχει μερίδιο συμμετοχής στην αναβολή του αγώνα. Πας μη Ελλην βάρβαρος, δηλαδη?
Μην ξεχνάμε οτι τα raid ξεκίνησαν απο εναν πυρήνα που βασικά συμμετήχε σε Trail ride. Aρα και περιορισμένων πολλες φορές δυνατοτήτων και οδηγικών και απο πλευρας εξοπλισμού.Και μην
μου πείτε οτι η Ροδόπη θα έβγαινε απο τον καθένα.

Σε προσωπικο επίπεδο έκανα τα λεφτα μου αλουμινόπορτες και δεν είχα μία.Δεν κρύβω οτι σκέφτηκα πολύ σοβαρα να δανειστώ για να ανέβω. Δεν το έκανα τελευταία στιγμή.Φερνω τον εαυτό μου σαν παράδειγμα για να δείξω πως νομίζω οτι αντιμετωπίζονται οι αγώνες.Σαν χομπυ και
μόνο.Στα σοβαρά αλλά σαν χόμπυ.
Ενας έστω και τα διάνοια επαγγελματίας θα πήγαινε οτι και να γινόταν. Ολοι μας έχουμε διαβάσει κατα καιρούς δικαιολογίες απο πολλούς παλιότερα που συχτηρίζουν γιατί δεν μπορούν
να παρουν μέρος σε κάποιον αγώνα γιατί γίνονται νονοί, κουμπάροι, είναι υπηρεσία, εχουν παιδικό πάρτυ, τους έκραξε η γυναίκα τους και άλλα τέτοια.Αρα σε ποιούς απευθύνονται οι διοργανωτές?Σε χομπίστες μήπως?Αρρωστους αλλά χομπίστες.

Ξέρω όμως και πολλους που όντως δανείστηκαν, στριμώχτηκαν, κάποιος έβγαλε πρώτη φορά πιστωτική κάρτα, καποιος άλλος είπε τα μύρια όσα ψέματα στην δουλειά του, ο άλλος αγόρασε μηχανάκι και εξοπλισμό για την Ροδόπη, ο άλλος έιχε γράψει την συμμετοχή του απο το
καλοκαίρι και περίμενε, οι περισσότεροι έιχαν κλείσει ήδη εισιτήρια και ξενοδοχεία, άλλοι είχαν ψαχτεί και πληρώσει την μεταφορά τους και γενικώς έιχαν κάνει το κουμάντο τους.Ολοι αυτοί λοιπόν τίμησαν νομίζω με τον τρόπο τους και το έιχαμε δεί και να γράφετε εδώ στο
φόρουμ τον αγώνα.

Σε όλους αυτούς και για άλλες μικρές προσωπικές ιστορίες που λίγο πολύ φανταζόμαστε πιστεύω οτι ο Αγώνας της Ροδόπης ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.

Πέρα απο βαθμολογίες, κύπελα,κατηγορίες και κουραφέξαλα.Τρία χρόνια τώρα καλλιεργείτε ένας μύθος για αυτόν τον αγώνα. Και αυτός αναβάλεται Δευτέρα μεσάνυχτα με μια λακωνική ανακοίνωση.Για μένα μέγα λάθος.Προσπάθησα να πείσω τον Σπύρο την Δευτέρα το μεσήμερι για το
αντίθετο, αλλά δεν.Σίγουρα δεν τον ανέβαλε ελαφρά την καρδία, αλλά αυτό που μένει έιναι άλλο.
Κατα την γνώμη μου ταμείο κανεις πάντα στο τέλος.Κανεις αυτό που έχεις προκυρίξει και υποσχεθεί.Και αν στο τέλος της χρονιάς διαπιστώσεις οτι τσαμπα ταλαιπωριέσαι και δεν αξίζει τον κόπο αποφασίζεις αν θα το συνεχίσεις ή οχι.

Sorry για το μακρόσυρτο πόστ αλλα έτσι μου βγήκε.
Οι συγκεκριμένοι διοργανωτές (Σπύρος και Doc) απολαμβάνουν καιρό της εμπιστοσύνης μας και θα πρέπει να το διαχειριστούν αναλογα για το μέλλον.Δεν γουστάρω στρατόπεδα, κλίκες, κολλεγιές,ομάδες, ίντριγκες και πάθη και πόσο μάλλον οταν πρόκειτε για το κέφι μου.Κι νομίζω οτι δεν
θα έπρεπε να αφορά κανένα μας οι μεταξύ των διοργανωτών σχέσεις.Εμείς κρίνουμε εκ του αποτελέσματος.
Τελευταία επεξεργασία από ayrton και 09 Νοέμ 2007, 15:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
ayrton
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: 15 Ιαν 2004, 20:49
Τοποθεσία: Aθήνα

Σκέψεις...

Δημοσίευσηαπό ayrton » 09 Νοέμ 2007, 15:24

Sorry αλλα μπήκε 2 φορές
Τελευταία επεξεργασία από ayrton και 09 Νοέμ 2007, 15:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
ayrton
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: 15 Ιαν 2004, 20:49
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 09 Νοέμ 2007, 15:26

drMel έγραψε:Αρα και για τα αυτοκίνητα


Σε αυτό δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Αλλά μην μου πείτε ότι θα πάνε τα 4x4 στα μονοπάτια που μπορεί να πάνε οι μοτό γιατί απλά δεν χωράνε.

Εκτός τότε αν τα Trail Ride δεν είναι πλέον διαδρομές enduro όπως ήταν τα προηγούμενα χρόνια. Τότε μιλάμε για αλλαγή είδους αγώνα.
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό drMel » 09 Νοέμ 2007, 15:38

Berg έγραψε:
drMel έγραψε:Αρα και για τα αυτοκίνητα


Σε αυτό δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Αλλά μην μου πείτε ότι θα πάνε τα 4x4 στα μονοπάτια που μπορεί να πάνε οι μοτό γιατί απλά δεν χωράνε.

Εκτός τότε αν τα Trail Ride δεν είναι πλέον διαδρομές enduro όπως ήταν τα προηγούμενα χρόνια. Τότε μιλάμε για αλλαγή είδους αγώνα.



Ετσι όπως έγιναν φέτος κάλυψαν "φυτωριακά" και τις δύο περιπτώσεις.
drMel
 

Re: Σκέψεις...

Δημοσίευσηαπό Berg » 09 Νοέμ 2007, 15:51

ayrton έγραψε:Κατ' ερχήν θεωρώ την σύγκριση των αγώνων του Doc με αυτούς που προσπάθησε να κάνει η Ε75 τουλάχιστον ατυχή. Η πλήρης αναβολή τους για φέτος κατι δείχνει. Οι άνθρωποι έβγαλαν τον κόσμο στο βουνό με roadbook γραμμενο με όργανο απο ΧΤ.Τι άλλο να πείς.Οι λέξεις ΙΜΟ, ICO, τριπλοτσεκάρισμα, κλπ μάλλον τους είναι άγνωστες.


Συμφωνώ και επαυξάνω. Φάνηκε λοιπόν ποιός μπορεί να κάνει σωστές διοργανώσεις. Να μην παίζει κανείς στην πλάτη των αγωνιζομένων.

ayrton έγραψε:Δεν καταλαβαίνω γιατί έιναι κακό που έκανε ο Doc αγώνες που έβαλε και αυτοκίνητα.


Πήρε ένα τίτλο και είδος αγώνων και τον προσάρμοσε όπως το ήθελε για δικούς του λόγους. Ίσως ακόμα και η ονομασία του διοργανωτή: off-road team να λέει κάτι.

ayrton έγραψε:Εμείς οι συμμετέχοντες απο την πλευρά μας δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να διαλέγουμε στρατόπεδα.Πολλόι δεν το κανουν αποδεδειγμένα.
Αλλοι πάλι, ναί. Μια απλή ανάγνωση στους πίνακες συμμετοχών δυστηχώς το επιβεβαιώνει.


Δεν πρέπει να υπάρχουν στρατόπεδα. Συμφωνώ απολύτως


ayrton έγραψε:Δεν ξέρω τι εμπόδισε εναν σοβαρό αριθμό συμμετοχών να μην πάρει μέρος στους αγώνες τηςΠάτρας και του Πηλίου? Μάλλον και στον Ταύγετο τον Δεκέμβρη.Δύο αγώνες εξαιρετικοί τόσο απο άποψη διαδρομής όσο και οργάνωσης.Τόσα ετοιμα μηχανάκια και αυτοκίνητα και κάθησαν
σπίτι.Μήπως πα΄λι τα 180 χλμ της Πάτρας και τα 150 του Πηλίου φαντάζουν λίγα και δεν μπαίνουν καν στον κόπο? Τόσο επαγγελαμτίες γίναμε πιά? Που είναι όλα αυτά τα roadbook που έχουν πουληθεί?Σε ποιούς αγώνες βγάζουν τα λεφτά τους?
Σε αυτούς τους αγώνες δεν συμμετύχαν μέχρι πέρσι?


Για τους άλλους δεν ξέρω. Προσωπικά τα χιλιόμετρα είναι λίγα για να μου κεντρίσουν το ενδιαφέρον για αγώνα τύπου Raid. Επαγγελματίες δεν υπάρχουν και το ξέρουμε όλοι.

Οι περσινοί αγώνες είχαν μεγαλύτερο μήκος διαδρομής.

ayrton έγραψε:Εδώ θα συμφωνήσω με τον karka για τους επαγγελατίες.Αλλο πράγμα να οργανώνεις καλούς και σωστούς αγώνες και αλλο να θεωρείς οτι όσοι συμμετέχουν σε αυτούς έιναι εστω και λιγάκι επαγγελματίες.Μπορεί να χώνουν πολλά λεφτα σε προετοιμασία και αξοπλισμό αλλά επαγελματίας δεν είναι κανείς.Στην Ελλάδα είμαστε.


Και εγώ συμφωνώ μαζί σας και πιστεύω οι περισσότεροι.

ayrton έγραψε:Και κατω απο αυτό και μόνο το πρίσμα πρέπει να αναζητηθεί η φετινή αναβολή της Ροδόπης.

Δεν καταλαβαίνω γιατί όποιος δεν δήλωσε,έχει μερίδιο συμμετοχής στην αναβολή του αγώνα. Πας μη Ελλην βάρβαρος, δηλαδη?


Ποτέ αυτοί που είχαν δηλώσει δεν κατηγόρησαν αυτούς που δεν δήλωσαν. Αρκετοί φίλοι είχαν τους δικούς τους προσωπικούς λόγους. Απλά πιστεύω ότι ίσως μερικοί που θα μπορούσαν δεν κατάλαβαν τι σημαίνει Ροδόπη.

ayrton έγραψε:Ξέρω όμως και πολλους που όντως δανείστηκαν, στριμώχτηκαν, κάποιος έβγαλε πρώτη φορά πιστωτική κάρτα, καποιος άλλος είπε τα μύρια όσα ψέματα στην δουλειά του, ο άλλος αγόρασε μηχανάκι και εξοπλισμό για την Ροδόπη, ο άλλος έιχε γράψει την συμμετοχή του απο το
καλοκαίρι και περίμενε, οι περισσότεροι έιχαν κλείσει ήδη εισιτήρια και ξενοδοχεία, άλλοι είχαν ψαχτεί και πληρώσει την μεταφορά τους και γενικώς έιχαν κάνει το κουμάντο τους.Ολοι αυτοί λοιπόν τίμησαν νομίζω με τον τρόπο τους και το έιχαμε δεί και να γράφετε εδώ στο
φόρουμ τον αγώνα.

Σε όλους αυτούς και για άλλες μικρές προσωπικές ιστορίες που λίγο πολύ φανταζόμαστε πιστεύω οτι ο Αγώνας της Ροδόπης ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.


Μπορεί μάλλον να έχεις δίκιο. Μπορεί όμως αυτό που χάσαμε να δώσει την ευκαιρία να το κερδίσουν ακόμα περισσότεροι στο μέλλον. Μακάρι
Τελευταία επεξεργασία από Berg και 09 Νοέμ 2007, 17:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό iatrodikastis » 09 Νοέμ 2007, 15:51

Τα tr πρέπει να είναι μονοπατήσια με off-road τουλίπες και μέχρι 100χλμ.Να συμμετέχουν μόνο μοτό.Οπως διοργανώθηκαν φέτος.
Τώρα όσο αφορά τους αγώνες της επαρχίας,που συμμετείχαν και αυτοκίνητα,άρτια οργανωμένοι αλλά δεν μπορώ να πω ότι τους φχαριστηθήκαμε σαν της Αθήνας.
Ετσι θάχουμε φυτώριο και προς το εντούρο(λόγω τεχνικής διαδρομής) όσο και προς τα RR απλά και μόνο λόγω πλοήγησης.

Y.Γ.Του χρόνου και με χρονομετρημένες ειδικές.
1 χρόνο μπροστά τουλάχιστον.

iatrodikastis
Άβαταρ μέλους
iatrodikastis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 3389
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2005, 16:52
Τοποθεσία: n.smirni

Re: Σκέψεις...

Δημοσίευσηαπό toshmagic » 10 Νοέμ 2007, 00:10

ayrton έγραψε:Berg έγραψε......
Karka έγραψε .....


Δεν ξέρω τι εμπόδισε εναν σοβαρό αριθμό συμμετοχών να μην πάρει μέρος στους αγώνες της Πάτρας και του Πηλίου? Μάλλον και στον Ταύγετο τον Δεκέμβρη.


Εμείς προσωπικά δεν πήραμε μέρος στο Πήλιο. γιατί φυλάξαμε, για τη Ροδόπη.
Οικονομικές και ψυχικές δυνάμεις.
Ακριβώς για να ζήσουμε το "μύθο".
Αλλά η σκέψη και μόνο δεν μπορεί να επαναλάβει έναν οποιοδήποτε μύθο.
Δεν το πιστέψαμε αρκετά μάλλον :(


Όσο για τον Ταϋγετο, προβλέπεται να γίνει του "Ταύγετου το κάγκελο", τουλάχιστον από συμμετοχές :twisted: από αυτά που ακούω και μόνο από τις τοπικές λέσχες
Κάτσε να δεις
Άβαταρ μέλους
toshmagic
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 31 Ιαν 2005, 14:41
Τοποθεσία: Πεύκη-Αθήνα

Δημοσίευσηαπό karka » 10 Νοέμ 2007, 10:43

oi skartoi περιση ηταν 9 αυτοκινητα!!!
φετος εχωντας και το φορουμ να μας "μαζευει" νομιζω οτι θα περασουμε τα 17-18!!! μονο οι skartoi ε ?

ασε που γουσταρουμε την λεσχη και τουλαχηστων 10 ενεργα μελη τις παρεας ειναι καλαματιανοι.

εξαλου ειπαμε ο οργανωτης ειναι λεσχη και αυτο απο μονο του δινει ενα μπονους για να βοηθησουμε την προσπαθεια των παιδιων εκει κατω.

να γιατι προκοβουν τετοιες προσπαθειες.

αμα πας για το μεροκαματο, ολο και με καποιον θα εχεις κοντραριστει, ολο και σε καποιον θα εχεις κανει καμια μπηνια, δεν θελει πολλυ να βγαλεις κακο προσωπο και να μεινεις μοναχος σου (λεμε τωρα...).
Άβαταρ μέλους
karka
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 632
Εγγραφή: 05 Δεκ 2005, 19:52

Δημοσίευσηαπό PANIAIN » 10 Νοέμ 2007, 11:38

karka έγραψε:oi skartoi περιση ηταν 9 αυτοκινητα!!!
φετος εχωντας και το φορουμ να μας "μαζευει" νομιζω οτι θα περασουμε τα 17-18!!! μονο οι skartoi ε ?

ασε που γουσταρουμε την λεσχη και τουλαχηστων 10 ενεργα μελη τις παρεας ειναι καλαματιανοι.


κι απο braters μέχρι στιγμής έχουμε 3 αυτοκίνητα. περιμένω 5 μινιμουμ...
ΑρβανιτοΙωνοΠελοποννήσιος Ζωοκλέφτης σε Νηπιακή Ηλικία
Εικόνα

ZOOKACTION
Suzuki Samurai Owners Club
Και φράγκο να μην έχεις με το αμάξι πάντα τρέχεις......

Ίαν Παπανικολάου
Άβαταρ μέλους
PANIAIN
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: 21 Δεκ 2005, 17:19
Τοποθεσία: Στην Ταβέρνα απέναντι

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Trail Ride, Rally Raid & Cross Country Rally

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 19 επισκέπτες