Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Δημοσίευσηαπό Berg » 06 Νοέμ 2007, 11:00

Κύριε Mavrofidi τι έγινε με την τρομερή ΛΕΜΟΤ που όπως έλεγες θα διοργάνωνε τον αγώνα Enduro της ΑΜΟΤΟΕ στην Αττική?

Είδατε πόσες συμμετοχές είχε?

Είδατε πόσοι εγκατέλειψαν?

Αντίστοιχα είδατε πόσοι εγκατέλειψαν στο Attika Enduro και τι έλεγαν για την πρόθεσή τους να τρέξουν σε επόμενους αγώνες?
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Δημοσίευσηαπό emerald » 06 Νοέμ 2007, 13:09

Berg έγραψε:Κύριε Mavrofidi τι έγινε με την τρομερή ΛΕΜΟΤ που όπως έλεγες θα διοργάνωνε τον αγώνα Enduro της ΑΜΟΤΟΕ στην Αττική?

Είδατε πόσες συμμετοχές είχε?

Είδατε πόσοι εγκατέλειψαν?

Αντίστοιχα είδατε πόσοι εγκατέλειψαν στο Attika Enduro και τι έλεγαν για την πρόθεσή τους να τρέξουν σε επόμενους αγώνες?


δε μου λες Παρη ειδες πουθενα αποτελεσματα γιατι κατι ακουστηκε οτι βγηκαν μετα τα μεσανυχτα!!!
σκληρο το κυπελλο τελικα αποδειχτηκε οπως ειπανε γιατι βασικα θυμιζε πρωταθληματικο αγωνα!
δεν ειχε ξεκινησει ετσι περυσι αν εξαιρεσουμε τις ερυθρες και ισως απογοητευει τον κοσμο αυτη η επιλογη.
ωραιο το συνθημα "ελατε να τρεξετε σε αγωνα αντι να βγαινετε μονοι σας στα βουνα'' αλλα μαλλον τοθεμα πηγε αλλου!

κατι ακουστηκε και για αρκετα ατυχηματα με σπασμενα ποδια αληθευει αυτο Παρη???


:?: :?: :?:
κουκουρικου ξυπνηστε!!!
Άβαταρ μέλους
emerald
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: 17 Ιαν 2007, 18:58
Τοποθεσία: γλυφαδα

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 06 Νοέμ 2007, 13:14

φιλε Berg,
με ρωτας, σαν να ειμαι ο εκπροσωπος τυπου της ΑΜΟΤΟΕ.
πραγματικα δεν εχω καμμια σχεση με την ομοσπονδια, αλλα θα σου απαντησω σαν θεατης, γιατι και εγω βρεθηκα εκει (και βραχηκα), μεχρι το μεσημερι της Κυριακης.
δεν εγινε ο 7ος αγωνας του πρωταθληματος της ΑΜΟΤΟΕ?
επρεπε να γινει απο συγκεκριμενα προσωπα?
επρεπε να γινει μεσα στο νομο αττικης?
αν η διαδρομη περναγε απο τα δερβενοχωρια (οπως το 1ο αττικο πριν σχεδον 30 χρονια), δεν θα λεγοτανε αττικο, αλλα βοιωτικο?
αν μετρησα καλα ειχε 45 συμμετοχες το πρωταθλημα και 69 το attica.
στο πρωταθλημα, απο οτι ειδα, τερματισανε 25.
συνηθως ετσι δεν γινεται στους "πραγματικους" αγωνες εντουρο?
δεν γνωριζω αν οι αγωνιζομενοι αντιμετωπισανε προβληματα διοργανωσης (πχ σημανση), αλλα οσο ημουν εκει δεν ακουσα κατι τετοιο.
τωρα αν υπαρχουν εγκαταλειψαντες, που δηλωνουν οτι δεν ξανατρεχουν σε αγωνα (αυτο θελεις να πεις?), δεν νομιζω οτι αφορα τους διοργανωτες, αλλα τους ιδιους.....
εγω, σαν θεατης, ειδα ενα πολυ καλο χωρο εκκινησης (park ferme κλπ), 2 αψογα οργανωμενες και σχεδιασμενες ειδικες (φωτοκυτταρα, on line αποτελεσματα, ασθενοφορα, διπλες κορδελες κλπ) και αναβατες πραγματικα υψηλου επιπεδου.
για του λογου το αληθες, εχω και μερικες φωτογραφιες.....

ΥΓ απορια: τις ιδιες ερωτησεις, γιατι δεν τις εκανες και μετα τον 2ημερο αγωνα της Δραμας, που ηταν και αγωνας-προβα για το 6days?
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 06 Νοέμ 2007, 13:16

εχω κι αλλες....
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Δημοσίευσηαπό ktmakis » 06 Νοέμ 2007, 13:24

Πάρη αυτό που άκουσα εγώ από κάποιους αναβάτες ήταν ότι δεν θα τρεξουν επειδή βαρέθηκαν τη πέτρα.
Δεν άκουσα κάποιον να λέει οτι δεν θα τρέξει για το οτι δεν υπήρχε νερό στα ΣΕΧ, οτι αλλάξαν οι χρόνοι 10 λεπτά πριν την εκκίνηση, ή οτι κάνανε 2 ωρες + να βγούν τα αποτελέσματα.
Το εντούρο δεν είναι βόλτα, ότι σου βάλουνε τρέχεις. Δύσκολο εύκολο επικίνδυνο κουραστικό κλπ. κλπ
Είναι το ίδιο για όλους.
Εικόνα
Δίχρονο μέλος :dancing:
Άβαταρ μέλους
ktmakis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 968
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 14:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Μελίσσια

Δημοσίευσηαπό Berg » 06 Νοέμ 2007, 16:54

mavrofidi έγραψε:φιλε Berg,
με ρωτας, σαν να ειμαι ο εκπροσωπος τυπου της ΑΜΟΤΟΕ.
πραγματικα δεν εχω καμμια σχεση με την ομοσπονδια, αλλα θα σου απαντησω σαν θεατης, γιατι και εγω βρεθηκα εκει (και βραχηκα), μεχρι το μεσημερι της Κυριακης.
δεν εγινε ο 7ος αγωνας του πρωταθληματος της ΑΜΟΤΟΕ?
επρεπε να γινει απο συγκεκριμενα προσωπα?
επρεπε να γινει μεσα στο νομο αττικης?
αν η διαδρομη περναγε απο τα δερβενοχωρια (οπως το 1ο αττικο πριν σχεδον 30 χρονια), δεν θα λεγοτανε αττικο, αλλα βοιωτικο?
αν μετρησα καλα ειχε 45 συμμετοχες το πρωταθλημα και 69 το attica.


Σωστά το λές αλλά δεν σε ρωτάω σαν εκπρόσωπο της ΑΜΟΤΟΕ αλλά διότι εδώ και αρκετούς μήνες σχολιάζαμε τα περί ΛΕΜΟΤ και κατά πόσο μπορεί να κάνει αγώνα. Καλά που ήταν το ΑΡΤΕΜΙΣ αλλιώς ......


mavrofidi έγραψε:στο πρωταθλημα, απο οτι ειδα, τερματισανε 25.
συνηθως ετσι δεν γινεται στους "πραγματικους" αγωνες εντουρο?


αρχίσαμε το πραγματικούς αγώνες κλπ. Δηλαδή αν χτυπήσουν και κανένα δύο και σπάσου και 10 μηχανάκια θα είναι πιό πραγματικός ο αγώνας?


mavrofidi έγραψε:δεν γνωριζω αν οι αγωνιζομενοι αντιμετωπισανε προβληματα διοργανωσης (πχ σημανση), αλλα οσο ημουν εκει δεν ακουσα κατι τετοιο.


Επειδή έτρεξα τον αγώνα η σήμανση ήταν άψογη και το ίδιο και οι κοδρέλες στις ειδικές. Υπήρχαν μάλιστα και αρκετοί κριτές.

τωρα αν υπαρχουν εγκαταλειψαντες, που δηλωνουν οτι δεν ξανατρεχουν σε αγωνα (αυτο θελεις να πεις?), δεν νομιζω οτι αφορα τους διοργανωτες, αλλα τους ιδιους.....[/quote]

Τους διοργανωτές αφορά Θόδωρε. Χωρίς αναβάτες δεν γίνονται αγώνες. Δες για παράδειγμα το Rally Raid Ροδόπης.

εγω, σαν θεατης, ειδα ενα πολυ καλο χωρο εκκινησης (park ferme κλπ), 2 αψογα οργανωμενες και σχεδιασμενες ειδικες (φωτοκυτταρα, on line αποτελεσματα, ασθενοφορα, διπλες κορδελες κλπ) και αναβατες πραγματικα υψηλου επιπεδου.[/quote]

Καλά έκανες και ήρθες και ήσουν από τους λίγους θεατές που αψήφαν την βροχή και ήρθαν. Σαν θεατής δεν είδες όμως καθόλου τα μονοπάτια όπου στα περισσότερα αν σταμάταγε κάποιος κολάγανε όλοι οι από πίσω. Και ήταν πολύ μεγάλης διάρκειας σε μήκος. Καμμία σχέση με το πνεύμα του Attika Enduro Cup.

mavrofidi έγραψε:ΥΓ απορια: τις ιδιες ερωτησεις, γιατι δεν τις εκανες και μετα τον 2ημερο αγωνα της Δραμας, που ηταν και αγωνας-προβα για το 6days?


Σέρρες Θόδωρε Σέρρες SIX DAYS ENDURO.
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Δημοσίευσηαπό Berg » 06 Νοέμ 2007, 17:03

emerald έγραψε:
Berg έγραψε:Κύριε Mavrofidi τι έγινε με την τρομερή ΛΕΜΟΤ που όπως έλεγες θα διοργάνωνε τον αγώνα Enduro της ΑΜΟΤΟΕ στην Αττική?

Είδατε πόσες συμμετοχές είχε?

Είδατε πόσοι εγκατέλειψαν?

Αντίστοιχα είδατε πόσοι εγκατέλειψαν στο Attika Enduro και τι έλεγαν για την πρόθεσή τους να τρέξουν σε επόμενους αγώνες?


δε μου λες Παρη ειδες πουθενα αποτελεσματα γιατι κατι ακουστηκε οτι βγηκαν μετα τα μεσανυχτα!!!
σκληρο το κυπελλο τελικα αποδειχτηκε οπως ειπανε γιατι βασικα θυμιζε πρωταθληματικο αγωνα!
δεν ειχε ξεκινησει ετσι περυσι αν εξαιρεσουμε τις ερυθρες και ισως απογοητευει τον κοσμο αυτη η επιλογη.
ωραιο το συνθημα "ελατε να τρεξετε σε αγωνα αντι να βγαινετε μονοι σας στα βουνα'' αλλα μαλλον τοθεμα πηγε αλλου!

κατι ακουστηκε και για αρκετα ατυχηματα με σπασμενα ποδια αληθευει αυτο Παρη???


:?: :?: :?:


Αποτελέσματα από ότι είδα στο www.endurο.gr βγήκαν, τώρα για το τι ώρα δεν ξέρω ακριβώς γιατί έφυγα νωρίτερα.

Το σύνθημα "Ελάτε να τρέξετε σε αγώνα αντι να βγαίνετε μόνο σας στα βουνά" θέλει αλλαγή. Ας μην το σχολιάσω

Σπασμένα πόδια δεν ξέρω αλλά αρκετά κοπανήματα κινητήρων και μοτοσυκλετών είδα και άκουσα. Η διαδρομή ήταν υπερβολική για το πνεύμα του Attika Enduro Cup.

Και διευκρινίζω για να μην παρεξηγηθώ.

Εδώ και πολλά χρόνια αρκετοί φωνάζουν ότι οι αγώνες δεν είναι δύσκολοι και σκληροί ώστε να ανέβει το επίπεδο. Σε σύγκριση με την διαδρομή, τις ειδικές, το θέμα και το απότέλεσμα, το επίπεδο των 10 περίπου αναβατών του πρωταθλήματος είναι πραγματικά υψηλό και ειλικρινά μπράβο τους.

Αλλά το φωνάζω ξανά και θα το λέω συνέχεια. Οι αγώνες αν γίνονται για τους 10-30 καλούς θα έχουν σε λίγο καιρό ΜΟΝΟ τις συμμετοχές αυτών. Ελπίζω να το κατανοήσουν αυτό οι διοργανωτές.

Και οι αγώνες κυπέλων κλπ πρέπει να είναι προσιτοί, (οικονομικά και τεχνικά στους περισσότερους), αλλιώς θα ψάχνεται συμμετοχές με το δίκανο.
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 06 Νοέμ 2007, 17:07

ktmakis έγραψε:Πάρη αυτό που άκουσα εγώ από κάποιους αναβάτες ήταν ότι δεν θα τρεξουν επειδή βαρέθηκαν τη πέτρα.
Δεν άκουσα κάποιον να λέει οτι δεν θα τρέξει για το οτι δεν υπήρχε νερό στα ΣΕΧ, οτι αλλάξαν οι χρόνοι 10 λεπτά πριν την εκκίνηση, ή οτι κάνανε 2 ωρες + να βγούν τα αποτελέσματα.
Το εντούρο δεν είναι βόλτα, ότι σου βάλουνε τρέχεις. Δύσκολο εύκολο επικίνδυνο κουραστικό κλπ. κλπ
Είναι το ίδιο για όλους.


Συμφωνώ. Για τα αποτελέσματα δεν ξέρω γιατί έφυγα νωρίς. Νερό πάντως υπήρχε στον πρώτο γύρο. Στον δεύτερο ήμουν αραχτός στο Skouras Ranch.

Πάντως επειδή φέτος έχωσα ένα σκασμό λεφτά για λισάνς ΑΜΟΤΟΕ, ΕΛΠΑ, ντεπόζιτα λάστιχα κλπ θα δοκιμάσω να τρέξω και στον τελευταίο αγώνα Attika Enduro στην Θήβα. (Μαζόχα????) :oops: :oops: :oops:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό ktmakis » 06 Νοέμ 2007, 17:18

Οπως το είπες φίλε Πάρη...Τελευταίο!!!
Βγήκα από την 2η ειδική και τα'χα πάρει τρελλά με το νερό. Μετά φέρανε.
Ευτυχώς που είχαμε τους βοηθούς μας και μας φέρανε νερά και χυμούς.
Και η αντιμετώπιση από τους κυρίους υπεύθυνους των αποτελεσμάτων ήταν απαράδεκτη μόλις ζητήσαμε αποτελέσματα. Λες και τους χρωστάγαμε λεφτά ή μη πώ τι άλλο. αντί να βγούν και να πούν ένα συγνώμη για τη καθυστέρηση και την αλλαγή των χρόνων τελευταία στιγμή μας συμπεριφέρθηκαν με το χειρότερο τρόπο. Και καλά κάνουν αφού βρίσκουν.
Λυπάμαι αλλά τα λεφτάκια μου θα τα ξαναδούν μονο άλλη μια φορά .
Αυτά και νομίζω πως αρκετά έχουμε ασχοληθεί με το όλο θέμα.
Εικόνα
Δίχρονο μέλος :dancing:
Άβαταρ μέλους
ktmakis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 968
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2005, 14:45
Τοποθεσία: Αθήνα - Μελίσσια

Re: Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 06 Νοέμ 2007, 17:21

Berg έγραψε:Κύριε Mavrofidi τι έγινε με την τρομερή ΛΕΜΟΤ που όπως έλεγες θα διοργάνωνε τον αγώνα Enduro της ΑΜΟΤΟΕ στην Αττική?

Είδατε πόσες συμμετοχές είχε?

Είδατε πόσοι εγκατέλειψαν?

Αντίστοιχα είδατε πόσοι εγκατέλειψαν στο Attika Enduro και τι έλεγαν για την πρόθεσή τους να τρέξουν σε επόμενους αγώνες?


Αγαπητέ berg,

Σε ότι αφορά στον αγώνα που θα διοργάνωνε η ΛΕΜΟΤ, (αλλά δεν διοργάνωσε) αν θέλεις μπορώ να σου απαντήσω προσωπικά μιας και είμαι η έφορος αγωνιστικού της ΛΕΜΟΤ...
Ετσι για να μην μαθαίνεις απο ράδιο αρβύλα,αλλά απο πρώτο χέρι...

Μαρία
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό Berg » 06 Νοέμ 2007, 17:23

ktmakis έγραψε:Λυπάμαι αλλά τα λεφτάκια μου θα τα ξαναδούν μονο άλλη μια φορά .
Αυτά και νομίζω πως αρκετά έχουμε ασχοληθεί με το όλο θέμα.


Αυτό να το ακούσουν όχι μόνο μερικοί αλλά όλοι οι διοργανωτές. Και δεν το λέω με κακό σκοπό.

Θέλω να υπάρχουν σωστές διοργανώσεις. Θέλω να ξοδέψω τα λεφτά μου σε αυτές. Αλλιώς θα τα δώσω αλλού. (Δεν σας λέω που να σκάσετε). :oops: :oops: :oops:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 06 Νοέμ 2007, 17:26

emerald έγραψε:
Berg έγραψε:Κύριε Mavrofidi τι έγινε με την τρομερή ΛΕΜΟΤ που όπως έλεγες θα διοργάνωνε τον αγώνα Enduro της ΑΜΟΤΟΕ στην Αττική?

Είδατε πόσες συμμετοχές είχε?

Είδατε πόσοι εγκατέλειψαν?

Αντίστοιχα είδατε πόσοι εγκατέλειψαν στο Attika Enduro και τι έλεγαν για την πρόθεσή τους να τρέξουν σε επόμενους αγώνες?


δε μου λες Παρη ειδες πουθενα αποτελεσματα γιατι κατι ακουστηκε οτι βγηκαν μετα τα μεσανυχτα!!!
σκληρο το κυπελλο τελικα αποδειχτηκε οπως ειπανε γιατι βασικα θυμιζε πρωταθληματικο αγωνα!
δεν ειχε ξεκινησει ετσι περυσι αν εξαιρεσουμε τις ερυθρες και ισως απογοητευει τον κοσμο αυτη η επιλογη.
ωραιο το συνθημα "ελατε να τρεξετε σε αγωνα αντι να βγαινετε μονοι σας στα βουνα'' αλλα μαλλον τοθεμα πηγε αλλου!

κατι ακουστηκε και για αρκετα ατυχηματα με σπασμενα ποδια αληθευει αυτο Παρη???


:?: :?: :?:


Βασιλάκη,

Θα μπορούσα να απαντήσω στα κακοπροαίρετα σχόλια που γράφεις (μιάς και ήμουν εκεί)και να σου θυμήσω τα περσυνά χαιρια στα οποία μάλιστα συμμετείχες.Αντ αυτού θα σου χαμογελάσω και θα δείξω κατανόηση στην επιλεκτική σου μνήμη...

Υ.Γ Μιας και μπήκες επιτέλους,δεν πας και λίγο πιο πάνω που περιμένουμε απαντήσεις?
Μαρία
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Re: Π.Π.Enduro AMOTOE - Attika Enduro Cup

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 06 Νοέμ 2007, 17:29

Mavrofidi,

Μάλλον είμασταν στο ίδιο σημείο την ίδια στιγμή,γιατί έχω τραβήξει τις ίδιες φωτογραφίες...


Μαρία
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 06 Νοέμ 2007, 17:36

Berg έγραψε:
ktmakis έγραψε:Λυπάμαι αλλά τα λεφτάκια μου θα τα ξαναδούν μονο άλλη μια φορά .
Αυτά και νομίζω πως αρκετά έχουμε ασχοληθεί με το όλο θέμα.


Αυτό να το ακούσουν όχι μόνο μερικοί αλλά όλοι οι διοργανωτές. Και δεν το λέω με κακό σκοπό.

Θέλω να υπάρχουν σωστές διοργανώσεις. Θέλω να ξοδέψω τα λεφτά μου σε αυτές. Αλλιώς θα τα δώσω αλλού. (Δεν σας λέω που να σκάσετε). :oops: :oops: :oops:



+1000

ΑΜΟΤΟΕ,ΕΛΠΑ,ΟΜΕ...
Να σταματήσουν να παίζουν οι Σταθούληδες,Σιούληδες,Μπαβελαίοι κλπ με την ασφάλεια των αναβατών και να σταματήσουν οι υπόλοιποι να το παίζουν πονηροί βλ emerald.

Ο Ιησούς αγαπητέ emerald το είπε ξεκάθαρα:
Ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλέτω.... Γιά να σε δω...
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Δημοσίευσηαπό maria1970 » 06 Νοέμ 2007, 17:41

ktmakis έγραψε:Οπως το είπες φίλε Πάρη...Τελευταίο!!!
Βγήκα από την 2η ειδική και τα'χα πάρει τρελλά με το νερό. Μετά φέρανε.
Ευτυχώς που είχαμε τους βοηθούς μας και μας φέρανε νερά και χυμούς.
Και η αντιμετώπιση από τους κυρίους υπεύθυνους των αποτελεσμάτων ήταν απαράδεκτη μόλις ζητήσαμε αποτελέσματα. Λες και τους χρωστάγαμε λεφτά ή μη πώ τι άλλο. αντί να βγούν και να πούν ένα συγνώμη για τη καθυστέρηση και την αλλαγή των χρόνων τελευταία στιγμή μας συμπεριφέρθηκαν με το χειρότερο τρόπο. Και καλά κάνουν αφού βρίσκουν.
Λυπάμαι αλλά τα λεφτάκια μου θα τα ξαναδούν μονο άλλη μια φορά .
Αυτά και νομίζω πως αρκετά έχουμε ασχοληθεί με το όλο θέμα.


+10000
Για αυτό η Μαρία πήγε και αγόρασε μπουκαλάκια για τους αναβάτες της ΛΕΜΟΤ και τους πότισε.
Κρίμα που δεν μπορούσα να κουβαλήσω και για τους υπολοίπους...
Οσο για την αλλάγη χρόνων...
Συγχαρητήρια στον Σταθούλια που περίμενε να ξεκινήσει το άττικα για να δώσει χρόνους και στο τέλος έδωσε τους ιδιους χρόνους με τον αγώνα του πρωταθλήματος...
Βασίλη,ωραίους αγώνες τον μάθατε να κάνει....
Άβαταρ μέλους
maria1970
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: 02 Ιουν 2007, 23:11

Επόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες