Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

NAVARA VS ALL-Διαξιφισμοί και άλλα...

Re: Pathfinder!!!

Δημοσίευσηαπό ALOY » 20 Φεβ 2007, 13:55

ALOY έγραψε:
EAGLE2 έγραψε:Αγαπητοι φιλοι γεια σας! Ξανα!! Φιλε ALOU ειπες εισαι απο χανια τρια με τεσσερα pathfinder ξερω στα χανια , τωρα εσυ ποιος να σαι?? ΧΜ!! Τελωςπαντων το pathfinder ανβαθμιζεται λογικα απο 174 σε 200?? Λογικα πρεπει να αναβαθμιζεται αλλα με πολυ μεγαλυτερο κοστος!
Μοιαζουν πολυ τα navara kai pathfinder μονο που το φορτηγο ειναι 50 ποντους πιο μακρυ και 1 ποντο πιο ψηλο στις αντιστοιχες εκδοσεις με τα ιδια ζαντολαστιχα!!
Pathfinder ε?? ΜΜ!! στα χανια!! Μου ερχονται στο μυαλο ενα σκουρο μπλε, ενα αλλο σκουρο που σταματαει στη δασκαλογιαννη το quick and film , και ενα αλλο με αυτοκολλητα αλεξικεραυνου!!
Το σιγουρο ειναι οτι το οδηγεις σαν αλεξικεραυνο σε παραλιες ....μηπως στους Αγιους Αποστολους????


NISSAN NAVARA 2.5DCI 200PS 500nM!!!!

ΝΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΖΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!ΑΚΡΙΒΩς ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑΒΑΡΑ! ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ??
:lol: ... ΚΑΛΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΑΘΦΑΙΝΤΕΡ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ.. ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΓΙΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΙΟ ΜΑΚΡΥΑ ΟΜΑΛΟ Η ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣ ΚΙΣΑΜΟ ΕΚΕΙ ΚΑΠΟΥ.. ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ Ε ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ???? ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ.. :)

ΠΣ.. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΣΚΟΥΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ..(ΟΠΟΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕ... :lol: )
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό EAGLE2 » 24 Φεβ 2007, 22:25

Εισαι ο τυπος με το μαυρο pathfinder?? πρεπει να σε χω δει στα φαναρια εσυ δεν πρεπει να με προσεξες γιατι περασα σα πυραυλακι απο διπλα σου!! Εμ κανε το 200 ,εμενα μου κοστισε 815 ευρο ολα μαζι τιμη προβλεπομενη, αλλα προσεξε μην πας στου σπανουδακη γιατι θα σου πει 850 και χωρια αλλα 70 το συνεργειο ,πηγαινε μονο σε συνεργεια με πωλησεις αυτοκινητων! Ομως ακομα κιαν το κανεις γενικα το pathfinder χανει 1 δευτερολεπτο γενικα σε επιταχυνση σε σχεση με το navara ,τι να κανουμε jeep για να πουλας μουρη στα κοριτσακια ηθελες ,δες την πλατη μας τωρα!!! χααχχαχαχχα!!!
πλακα κανω φυσικα , ξεροντας ποσο κομπλεξιλοι ειναι οι χανιωτες αλλωστε!!!
Άβαταρ μέλους
EAGLE2
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 25 Ιαν 2007, 12:17

Δημοσίευσηαπό ALOY » 26 Φεβ 2007, 02:20

EAGLE2 έγραψε:Εισαι ο τυπος με το μαυρο pathfinder?? πρεπει να σε χω δει στα φαναρια εσυ δεν πρεπει να με προσεξες γιατι περασα σα πυραυλακι απο διπλα σου!! Εμ κανε το 200 ,εμενα μου κοστισε 815 ευρο ολα μαζι τιμη προβλεπομενη, αλλα προσεξε μην πας στου σπανουδακη γιατι θα σου πει 850 και χωρια αλλα 70 το συνεργειο ,πηγαινε μονο σε συνεργεια με πωλησεις αυτοκινητων! Ομως ακομα κιαν το κανεις γενικα το pathfinder χανει 1 δευτερολεπτο γενικα σε επιταχυνση σε σχεση με το navara ,τι να κανουμε jeep για να πουλας μουρη στα κοριτσακια ηθελες ,δες την πλατη μας τωρα!!! χααχχαχαχχα!!!
πλακα κανω φυσικα , ξεροντας ποσο κομπλεξιλοι ειναι οι χανιωτες αλλωστε!!!

200 ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ.. ΤΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΕΧΕΙΣ ΠΟΣΑ ΧΛΜ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΩ. ΟΧΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΓΡΟΤΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΡΗΣΗΜΕΥΕΙ Κ ΑΚΟΜΑΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΚΩΤΩΝΕΙ ΣΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ... ΟΚ? ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ 7ΘΕΣΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΧΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕ ΧΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΤΟΠΟ ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΑΣΥΝΑΡΤΙΣΙΕΣ ΛΕΣ??ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΟ ΚΙΝΙΤΗΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΙΔΙΟ ΣΑΣΙ,,, ΑΣ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΕΓΩ ΠΑΩ ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΑ ΤΑΠΕΙΝΑ 174 ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑ ΕΣΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΤΑ ΠΙΛΑΦΙΑ!!! ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ ΧΑΝΙΩΤΕΣ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό ALOY » 26 Φεβ 2007, 02:24

ALOY έγραψε:
EAGLE2 έγραψε:Εισαι ο τυπος με το μαυρο pathfinder?? πρεπει να σε χω δει στα φαναρια εσυ δεν πρεπει να με προσεξες γιατι περασα σα πυραυλακι απο διπλα σου!! Εμ κανε το 200 ,εμενα μου κοστισε 815 ευρο ολα μαζι τιμη προβλεπομενη, αλλα προσεξε μην πας στου σπανουδακη γιατι θα σου πει 850 και χωρια αλλα 70 το συνεργειο ,πηγαινε μονο σε συνεργεια με πωλησεις αυτοκινητων! Ομως ακομα κιαν το κανεις γενικα το pathfinder χανει 1 δευτερολεπτο γενικα σε επιταχυνση σε σχεση με το navara ,τι να κανουμε jeep για να πουλας μουρη στα κοριτσακια ηθελες ,δες την πλατη μας τωρα!!! χααχχαχαχχα!!!
πλακα κανω φυσικα , ξεροντας ποσο κομπλεξιλοι ειναι οι χανιωτες αλλωστε!!!

200 ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΔΩΣΟΥΝ ΤΣΑΜΠΑ.. ΤΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΕΧΕΙΣ ΠΟΣΑ ΧΛΜ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΩ. ΟΧΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΑΓΡΟΤΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΧΡΗΣΗΜΕΥΕΙ Κ ΑΚΟΜΑΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΚΩΤΩΝΕΙ ΣΤΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ... ΟΚ? ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ 7ΘΕΣΙΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΧΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙ ΔΕ ΧΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΤΟΠΟ ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΑΣΥΝΑΡΤΙΣΙΕΣ ΛΕΣ??ΑΚΡΙΒΩΣ ΙΔΙΟ ΚΙΝΙΤΗΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΙΔΙΟ ΣΑΣΙ,,, ΑΣ ΓΕΛΑΣΩ ΤΩΡΑ ΕΓΩ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΓΚΑΖΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΕΓΩ ΠΑΩ ΑΡΓΑ ΜΕ ΤΑ ΤΑΠΕΙΝΑ 174 ΑΛΟΓΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑ ΕΣΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙΣ ΤΑ ΠΙΛΑΦΙΑ!!! ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ ΧΑΝΙΩΤΕΣ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?
ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΣΟ ΜΛΚΕΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΗΜΑΣΤΕ ΟΙ ΧΑΝΙΩΤΕΣ ΜΟΝΟΝ 4 ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΕΠΕΛΕΞΑΝ ΤΟ ΠΑΘΦΑΙΝΤΕΡ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΑΚΡΙΒΑ 4Χ4 ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΥΜΙΖΕΙ ΑΓΡΟΤΗ..ΑΑΑΑ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕΣ ΣΑ ΠΥΡΑΥΛΑΚΙ ΝΑ ΣΕ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΣΕ ΕΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΕΛΑ ΚΑΝΩ!!!
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό EAGLE2 » 11 Μαρ 2007, 13:41

ΘΑ ΛΕΓΑ ΟΤΙ Η ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΤΟΥ ΝΑVΑΡΑ 200PS EINAI 0.5 LITRA AYJHMENH ΚΑΙ ΑΝ!! ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΕΛΑΦΡΥΤΕΡΟ!!! ΚΑΤΑ 70 ΚΙΛΑ ΠΕΡΙΠΟΥ!!!!
ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ!!! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΚΟΡΩΝΑ!!! ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!
Άβαταρ μέλους
EAGLE2
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 25 Ιαν 2007, 12:17

Δημοσίευσηαπό ALOY » 12 Μαρ 2007, 00:11

EAGLE2 έγραψε:ΘΑ ΛΕΓΑ ΟΤΙ Η ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΤΟΥ ΝΑVΑΡΑ 200PS EINAI 0.5 LITRA AYJHMENH ΚΑΙ ΑΝ!! ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΕΛΑΦΡΥΤΕΡΟ!!! ΚΑΤΑ 70 ΚΙΛΑ ΠΕΡΙΠΟΥ!!!!
ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ!!! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΠΟΚΟΡΩΝΑ!!! ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!!!!!

ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙΕΙ?? 10 ΛΙΤΡΑ ΑΝΝΑ ΕΚΑΤΟ?? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΙΣΟ ΛΙΤΡΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ 200ΑΡΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.. ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΑΨΕΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ??ΑΝ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ΠΩΣ ΜΕ ΕΙΔΕΣ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΩ/???
ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟ ΟΜΩΣ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΚΡΑΤΗΜΑΤΑ? ΕΝΩ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝΕΒΗΚΑ ΑΘΗΝΑ 180 ΑΝΕΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΛΕΝΧΟ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡΑΚΙ ΤΑ ΧΕΙ ΟΛΑ ΓΙΑΤΗΝ ΠΛΑΚΑ.... ΑΡΕ ΝΙΣΣΑΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ.. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙΣΑΜΗΤΗΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΡΙΖΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΕΦΑΛΑ.
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό EAGLE2 » 13 Μαρ 2007, 19:23

Γεια σου φιλαρακι δεν ημουνα εγω προς χρυσοπηγη, αν και αναβοσβηνω φωτα στα ομοια, απο κισσαμο εισαι?? μεγαλωσα στην κισαμμο μεχρι τη δευτερα γυμνασιου, εμενα η καταγωγη μου ειναι απο το ορεινο χωριο αση-γωνια, εδω που τα λεμε δεν ξερω ακριβως ποιος εισαι, απο κεφαλα εχεις ριζες , ξερεις κοσμο απο τα Τσιβαρα και καλυβες???
Άβαταρ μέλους
EAGLE2
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 25 Ιαν 2007, 12:17

Δημοσίευσηαπό EAGLE2 » 13 Μαρ 2007, 19:23

Γεια σου φιλαρακι δεν ημουνα εγω προς χρυσοπηγη, αν και αναβοσβηνω φωτα στα ομοια, απο κισσαμο εισαι?? μεγαλωσα στην κισαμμο μεχρι τη δευτερα γυμνασιου, εμενα η καταγωγη μου ειναι απο το ορεινο χωριο αση-γωνια, εδω που τα λεμε δεν ξερω ακριβως ποιος εισαι, απο κεφαλα εχεις ριζες , ξερεις κοσμο απο τα Τσιβαρα και καλυβες???
Άβαταρ μέλους
EAGLE2
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 25 Ιαν 2007, 12:17

Δημοσίευσηαπό EAGLE2 » 13 Μαρ 2007, 19:28

μωρε πιανει το κοτερ οτι δειχνει και στο φορτηγο τερματιζει μαλιστα, το φορτηγο ειναι αρκετα σταθερο χαρις το τεραστιο μεταξωνιο 3 μ και 20 εναντι 2 μ και 80-90 του pathfinder!! παει πολυ καλα πιστεψε με το τετραπορτο αν και θελει ενα μικρο επιπεδο καπακι για την καροτσα για να μειωθει κατακορυφα ο αεροδυναμικος συντελεστης!!!
Άβαταρ μέλους
EAGLE2
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 25 Ιαν 2007, 12:17

Δημοσίευσηαπό ALOY » 13 Μαρ 2007, 20:01

EAGLE2 έγραψε:μωρε πιανει το κοτερ οτι δειχνει και στο φορτηγο τερματιζει μαλιστα, το φορτηγο ειναι αρκετα σταθερο χαρις το τεραστιο μεταξωνιο 3 μ και 20 εναντι 2 μ και 80-90 του pathfinder!! παει πολυ καλα πιστεψε με το τετραπορτο αν και θελει ενα μικρο επιπεδο καπακι για την καροτσα για να μειωθει κατακορυφα ο αεροδυναμικος συντελεστης!!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΛΕΠΩ.. ΤΑ ΧΕΙΣ ΠΙΑΣΕΙ Ε??
ΕΜΕΝΑ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΡΩΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΤΗΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΡΜΑ ΓΜΤΟ.ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑΑ..
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΧΑΜΗΛΟ ΧΩΡΙΟ ΚΑΜΙΣΙΑΝΑ ΚΑΤΕΕΙΣ ΤΟ?
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό ALOY » 13 Μαρ 2007, 20:06

ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ΠΟΙΟΣ?
ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΓΥΑΛΙΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙΜ ΜΕ ΚΑΜΙΑ 70
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό EAGLE2 » 13 Μαρ 2007, 21:21

ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΟΥΜΠΑΡΕ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΟΥ, ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΖΑΝΤΟΛΑΣΤΙΧΑ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΕ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΒΕΣ! ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ! ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ? ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΙ!
Άβαταρ μέλους
EAGLE2
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 25 Ιαν 2007, 12:17

Δημοσίευσηαπό EAGLE2 » 13 Μαρ 2007, 21:31

ΝΑΙ ΚΑΙ 220 ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ!! ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ! ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΣΤΡΩΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΠΙΑΣΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΧΑ 174 ΑΛΟΓΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ 174 ΚΑΙ 200 , ΣΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ ΤΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΕΚΤΗ!!
ΣΤΗΝ ΑΝΗΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΠΛΑΤΑΝΟ ΑΝΕΒΕΝΑ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΦΗΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ ΠΟΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΚΑΤΕΒΕΝΑΝ ΚΑΙ ΕΠΕΦΤΑΝ ΟΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΣΤΙΣ 1000 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΤΑΧΥΝΕ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΕΝΑ ΚΡΑΚ ΖΟΡΙΣΜΑΤΟΣ Ή ΜΠΟΥΚΩΜΑΤΟΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΤΑ 174 ΤΟ ΚΑΝΕ!!
Άβαταρ μέλους
EAGLE2
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: 25 Ιαν 2007, 12:17

Δημοσίευσηαπό saxovts » 14 Μαρ 2007, 23:08

φιλε EAGLE2,εχεις καπακι στην καροτσα σου?
Άβαταρ μέλους
saxovts
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 22 Ιαν 2007, 23:14

Δημοσίευσηαπό ALOY » 15 Μαρ 2007, 00:39

Α ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.. ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΤΟΥ.
ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΡΑΝ ΣΟΥ ΑΝΑ 100 ΧΛΜ ΠΟΣΑ ΛΙΤΡΑ? ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΤΡΩΝ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΠΑΤΗΤΟΣ ΚΑΜΙΑ 150 ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΕ ΠΕΡΑΣΕ ΕΝΑ ΝΑΒΑΡΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΠΑΠ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ. ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΣΤΡΩΤΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕ 174ΠΣ. ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΟΣ ΠΕΤΑΞΕ.
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Επόμενο

Επιστροφή στο Nissan

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες

cron