Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΧΙΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

ΧΙΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 26 Δεκ 2006, 21:18

Επιτελους σημερα τα χιονια μας τιμησαν στην βολτα μας στην Παρνηθα .
Ηταν υπεροχα ανεβηκαμε απο Βουντημα στο Μπαφι ανετα σχεδον μονοι μας.
Απο τα 700 σχεδον και πανω τα παντα κατασπρα ...........μαγεια,αντε και την πρωτοχρονια χιονια και στα χαμηλα :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

ΧΙΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ

Δημοσίευσηαπό heroicentaur » 27 Δεκ 2006, 02:48

Aντε να κανονισουμε καμια βολτα πριν μας πατησουνε το χιονι
Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
heroicentaur
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 371
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2005, 12:43
Τοποθεσία: Athina

Re: ΧΙΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 27 Δεκ 2006, 12:03

GALLOPER έγραψε:Επιτελους σημερα τα χιονια μας τιμησαν στην βολτα μας στην Παρνηθα .
Ηταν υπεροχα ανεβηκαμε απο Βουντημα στο Μπαφι ανετα σχεδον μονοι μας.
Απο τα 700 σχεδον και πανω τα παντα κατασπρα ...........μαγεια,αντε και την πρωτοχρονια χιονια και στα χαμηλα :twisted: :twisted: :twisted:


Μα καλά χάθηκε να πάρεις ένα τηλέφωνο ??? :violent1: :violent1:
Εγω πήγα με το C3 χθές προς Ιπποκράτειπο Πολιτεία - απόγευμα προς βραδάκυ - να δοκιμάσω τα νέα λαστιχάκια του . Σε μια φάση πήγα να αναίβω Κατσιμίδι από την πίσω πλευρά - από την γωστή ταβέρνα , αλλά με το που είδε η γυναίκα το πρώτο νεροφάγωμα άκουσα τα σχολιανά μου :clubbed: :clubbed: :bricks: :bricks: :bricks: , οπότε το άφησα . :alright: :alright:
Δύο πράγματα ειναι απέραντα : η βλακεία ορισμένων ανθρώπων και το σύμπαν - για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος....."Αϊνστάιν".
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Re: ΧΙΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 27 Δεκ 2006, 13:29

mprizolas έγραψε:
GALLOPER έγραψε:Επιτελους σημερα τα χιονια μας τιμησαν στην βολτα μας στην Παρνηθα .
Ηταν υπεροχα ανεβηκαμε απο Βουντημα στο Μπαφι ανετα σχεδον μονοι μας.
Απο τα 700 σχεδον και πανω τα παντα κατασπρα ...........μαγεια,αντε και την πρωτοχρονια χιονια και στα χαμηλα :twisted: :twisted: :twisted:


Μα καλά χάθηκε να πάρεις ένα τηλέφωνο ??? :violent1: :violent1:
Εγω πήγα με το C3 χθές προς Ιπποκράτειπο Πολιτεία - απόγευμα προς βραδάκυ - να δοκιμάσω τα νέα λαστιχάκια του . Σε μια φάση πήγα να αναίβω Κατσιμίδι από την πίσω πλευρά - από την γωστή ταβέρνα , αλλά με το που είδε η γυναίκα το πρώτο νεροφάγωμα άκουσα τα σχολιανά μου :clubbed: :clubbed: :bricks: :bricks: :bricks: , οπότε το άφησα . :alright: :alright:


Αφου ξερεις ρε Μιχαλη ποτε μονος ςτο βουνο............αμα ειναι και αλλοι μαζι συνηθως ντρεπονται οι γυναικες οποτε ακολουθουν.......ασχετα με το τι ακους εσυ μες το αμαξι :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό VAGOS » 10 Φεβ 2007, 09:49

καλη διασκε δασηηηηηηηηη ηηηηηηηηηηηηηηη ηηηηη ηηηη ηηηηηη
πολλους χαραιτισμους
Άβαταρ μέλους
VAGOS
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 05 Μαρ 2004, 23:34
Τοποθεσία: ΚΩΣ


Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες