Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΓαϊδουροFreelander...

Δημοσίευσηαπό DISCOVERER » 09 Μαρ 2006, 22:11

Ηρεμείστε παιδιάάάάάά..........................
DISCOVERER
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 221
Εγγραφή: 19 Μαρ 2004, 15:28
Τοποθεσία: ΜΑΡΟΥΣΙ

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 10 Μαρ 2006, 07:12

GALILAIOS έγραψε:
mprizolas έγραψε:Να υποθέσω φυσικά οτι εσύ δεν τόλμησες κάν να μπείς στο βρεγμένο χωράφι , έτσι δεν είναι ??? :roll:



Θα απαντήσω στην επίσης δική σου ειρωνία με ειλικρίνεια...

Μπήκα στο βρεγμένο χωράφι για να τον βγάλω, δε γινόταν αλλιώς! Το συρματόσχοινο είναι 3,5 μέτρα. Και πραγματικά πίστευα ότι θα βούλιαζα. Δε βούλιαξα...Τώρα το τι λές είναι άλλο θέμα. Δεν έχω ανάγκη να αποδείξω τίποτα, οδηγάω LAND ROVER. Συνήθως οι άλλοι έχουν το κόμπλεξ...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Χμμμ δεν νομίζω να σε ειρωνεύτηκα φίλε μου και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τον τρόπο που σκέφτεσαι ....:roll: :roll:
Η απορία μου ήταν δικαιολογημένη από τη στιγμή που το μόνο σου στοιχείο είναι μια φωτό με το αμάξι σου να κουβαλάει μια αφάνα , χωρίς να έχει ίχνος λάσπης . Φαντάζομαι ότι δεν υπάρχουν άλλες φωτό να βάλεις . Τέλος πάντων δεν θέλω να ασχοληθώ άλλο μαζί σου μιας και μου θυμίζεις ένα φίλο μου που το μόνο που ξέρει να λέει είναι ότι έχει Audi και είναι αρχηγός , το τί τραβάει και τι πληρώνει όμως σε ζημιές δεν το λέει . Κλείνοντας θα σε ενημερώσω ότι οι περισσότεροι από εμάς έχουμε τη δυνατότητα να πάρουμε Land Rover , απλά δεν έχουμε όρεξη να τρέχουμε μετά . Φίλε μου έχε υπόψιν σου ότι το αμάξι το παίρνουμε όχι για το image που θα μας δώσει - π.χ. εγώ έχω μερτσέντα και ας είμαι στο συνεργείο όλη την ημέρα - , αλλά για την αξιοπιστία του . Αν εσύ έχεις διαφορετικά κριτήρια αυτο είναι δικαίωμα σου , κάτσε και πίστευε λοιπόν ότι όλος ό κόσμος σε ζηλεύει και σε φθονεί επειδή έχεις Land Rover ( αυτό είναι ειρωνία ) :wink:
Δύο πράγματα ειναι απέραντα : η βλακεία ορισμένων ανθρώπων και το σύμπαν - για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος....."Αϊνστάιν".
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό Freelander » 10 Μαρ 2006, 09:59

Προσωπικά μου φαίνεται αδιανόητο πέραν της πλάκας και του πειράγματος (που και μένα μ'αρέσει) να χαλάσουμε τις καρδιές μας ή να στεναχωρηθεί κάποιος με κουβέντες γύρω απο τις μάρκες των αυτοκινήτων.

Mprizola και Τάσο, έστω και γιαπωνέζους, σας πάω :) όμως μια φωτογραφία έστειλε το παιδί που πέρασε καλά με το καινούργιο του εργαλείο, μην το περνάτε αυτό από λασπόμετρο και του το βγάζετε ξυνό.

Galilaios, Το οτι οδηγάς ένα αυτοκίνητο LandRover κατασκευασμένο στην Αγγλία, έχει κάποια καλά, έχει και τα άσχημα του τα οποία σου εύχομαι να μην μάθεις ποτέ (όπως εγώ και άλλοι πολλοί που έχω γνωρίσει στην πορεία)

Στοιχεία όπως αξιοπιστία, αίσθηση, δυνατότητες, κόστος, μούρη κ.α. είναι για τον καθένα μας διαφορετικά κριτήρια για την απόκτηση ενός αυτοκινήτου, επιλογές είναι αυτές και στη ζωή ο καθένας κάνει τις δικές του, όμως ότι και αν επιλέξει ο καθένας δεν δέχομαι την εικόνα του υπερόπτη και προκλητικού απέναντι στους άλλους, ειδικά όταν αυτό πηγάζει απο ένα αυτοκίνητο που αργά ή γρήγορα θα πουλήσουμε, αλλάξουμε ή θα κάνουμε κοτέτσι. (παίζει κιαυτό).

Χαιρετώ
Mέλος ελληνικού TataClub
Άβαταρ μέλους
Freelander
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: 06 Δεκ 2004, 13:10
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό pantg » 10 Μαρ 2006, 16:21

Συνάδελφοι του φόρουμ σας παρακαλώ ας ηρεμήσουμε.

Ειναι στην αλήθεια σοβαρό να μαλώνουμε για τις κατσαρόλες μας?
Τι διαφορά έχει η ανατολίτικη από την ευρωπαϊκή ή αμερικανική ή αφρικανική ή αυστραλέζικη ή ρωσσική κατσαρόλα άλλωστε.

Ολες τις αγοράζουμε με τα λεφτά μας, τις συντηρούμε με τα λεφτά μας και βρισκόμαστε μαζί ΟΛΟΙ ΜΑΣ για να τις παιδεύουμε και να περνάμε καλά, αλλά και για να βρίσκουμε τρόπους να τις συντηρούμε καλύτερα και φθηνότερα ή να τις βελτιώνουμε.

Ειναι πολύ εύκολο ένα μικρό πείραγμα να καταλήξει σε ένταση στο χώρο που γράφουμε ο ένας στον άλλο καθώς δεν υπάρχει η προσωπική επαφή η οποία συνήθως λύνει (αν και ορισμένες φορές χειροτερεύει βέβαια) τις παρεξηγήσεις.

Να ζητήσω λοιπόν και πάλι, αν θέλετε, να ξεπεράσουμε τον ύφαλο της παρεξήγησης και να τελειώσουμε το θέμα ήρεμοι και αγαπημένοι όπως θα πρέπει να είμαστε αφού άλλωστε δεν έχουμε να χωρίσουμε και κάτι.

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό disco » 10 Μαρ 2006, 17:08

Το καλύτερο αυτοκίνητο μεταξύ μας είναι ένα L.R. με γιαπωνέζικα διαφορικά μηχανή και ΣΑΖΜAΝ....Τέλος.. Είναι το τρίτο εγγλέζικο που αγόρασα αυτό εδώ και πάλι λυμένο το έχω. Το πρώτο ήταν ένα Norton 850 το 2 ένα Mini cooper 1300. Όλα έχουν ένα προορισμό. Η αλήθεια πονάει Κύριοι.. Δεν είμαστε μαζόχες, όμως οποιος δεν έχει πάει στο βουνό με Rover καλο θα ήταν να δοκιμάσει. Εγώ πάντως ήμουν αιματοβαμμένος γιαπωνέζος με όρκο να μην ξαναπάρω εγγλέζικο. Tώρα αγαπώ το ένα για την αξιοπιστία του και το άλλο για τις δυνατότητες του.
VoiP-Τηλ.-Skype
discopatra
Άβαταρ μέλους
disco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1742
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2005, 09:10
Τοποθεσία: Πατρα

Δημοσίευσηαπό pantg » 10 Μαρ 2006, 18:38

Νίκο γειά και πάλι,

Θα συμφωνήσω εν μέρει με την άποψή σου.
Το σημείο διαφωνίας μας θα το θέσω στο επίπεδο της κατηγορίας οχημάτων.
Οι περισσότεροι δοκιμάζουμε τα Land Rover μετά από εμπειρία σε μικρά ή μεσαίου μεγέθους γιαπωνέζικα ή άλλα ευρωπαϊκά οχήματα εκτός δρόμου.
Ομως αν συγκρίνεις ένα Land Rover (Discovery ή Range Rover) με τα ιδίας κατηγορίας γιαπωνέζικα ή ευρωπαϊκά ή και αμερικανικά οχήματα άλλων κατασκευαστών τότε η διαφορά δεν είναι τόσο μεγάλη όσον αφορά τις επιδόσεις και δυνατότητες εκτός δρόμου αλλά είναι μεγάλη (ή τουλάχιστον ήταν μεγάλη μέχρι τώρα) όσον αφορά την αξιοπιστία ιδίως σε σύγκριση με τα γιαπωνέζικα (όχι ότι και αυτά δεν είχαν και δεν έχουν και τα δικά τους προβλήματα). Αν συγκρίνεις ένα Discovery LR3 με ένα Land Cruiser ή ένα Patrol σίγουρα θα δυσκολευτείς πολύ να διαλέξεις ιδίως σε εκτός δρόμου αίσθηση και δυνατότητες (να μην σου πω ότι ίσως το Patrol να πάει καλύτερα στα πολύ δύσκολα)

Ενα σημείο όμως που ΟΛΟΦΑΝΕΡΑ και χωρίς αντιρρήσεις πιστεύω από κανέναν υπερέχουν τα Landies είναι η ευκολία ανεύρεσης εναλλακτικών πηγών ανταλλακτικών και φυσικά η τεράστια ποικιλία δυνατοτήτων βελτίωσης και διαφόρων αξεσουάρ. Αφήνω και το πόσες μετατροπές και ιδιαίτερες κατασκευές για συγκεκριμένες ειδικές χρήσεις υπάρχουν, ιδίως για τα Defenders. Πολύ απλά τα Landies είναι τα πιό πολυχρηστικά. Ισως μόνο τα Jeep και τα Unimog να έχουν δεχθεί και αυτά τέτοια προσοχή σε βελτιώσεις/μετατροπές και προσαρμογές σε ειδικές χρήσεις και αξεσουάρ. Αλλά και πάλι σε καμμία περίπτωση δεν φτάνουν τα Landies σε ποικιλία.

Χαιρετώ
pantg
 

Δημοσίευσηαπό DRAKOS » 11 Μαρ 2006, 10:01

Πως το πας , πως το φέρνεις , όλο τα LR βγαίνουν από πάνω. Σωστόοοοοοοος.
110 V8 ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜΙ
Άβαταρ μέλους
DRAKOS
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 14 Σεπ 2005, 11:37
Τοποθεσία: ATHINA

Δημοσίευσηαπό disco » 11 Μαρ 2006, 10:32

Επειδή δεν είμαστε όλοι κοσκωτάδες βολευόμαστε με ένα αυτοκίνητο αξιας 10.000 euro, είναι απλά τα πράγματα. Δεν αναιρώ τίποτα όμως από αυτά που έγραψα πριν. Όταν Παντελή μου τα αυτοκίνητα που προανάφερες φτάσουν σε αυτά τα χρήματα το συζητάμε. Σε μια διαδρομή που κάναμε τον περασμένο μηνα με φίλο κάτοχο Patrol έκανε τους μαρσπιέδες σαν ακορντεόν! οι δικοί μου είναι ok. Ήταν το μακρύ βεβαια, τα δικά μας όμως στα κοντά υπάγονται? Ένταξη δεν συχνάζει στα συνεργεία, συχνάζει όμως στα πρατήρια υγρών καυσιμων!
VoiP-Τηλ.-Skype
discopatra
Άβαταρ μέλους
disco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1742
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2005, 09:10
Τοποθεσία: Πατρα

Δημοσίευσηαπό GALILAIOS » 11 Μαρ 2006, 10:39

denis έγραψε:
GALILAIOS έγραψε:
mprizolas έγραψε:Να υποθέσω φυσικά οτι εσύ δεν τόλμησες κάν να μπείς στο βρεγμένο χωράφι , έτσι δεν είναι ??? :roll:



Θα απαντήσω στην επίσης δική σου ειρωνία με ειλικρίνεια...

Μπήκα στο βρεγμένο χωράφι για να τον βγάλω, δε γινόταν αλλιώς! Το συρματόσχοινο είναι 3,5 μέτρα. Και πραγματικά πίστευα ότι θα βούλιαζα. Δε βούλιαξα...Τώρα το τι λές είναι άλλο θέμα. Δεν έχω ανάγκη να αποδείξω τίποτα, οδηγάω LAND ROVER. Συνήθως οι άλλοι έχουν το κόμπλεξ...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Οταν μπαινω σε χωραφια εχω το εξης προβλημα.Τα λαστιχα μου ειναι μεσα στη λασπη και δεν ξερω με τι να τα καθαρισω.Τα δικα σου βλεπω ση φωτο ειναι πεντακαθαρα.Πως τα καταφερνεις? :roll: :roll: :roll:




Φίλε Denis, είπα αρχικά ότι δεν ήταν οργωμένο το χωραφι. Άρα δε βουλιαζες πολύ και γενικά στα περισσότερα σημεία του ήταν βατό. Όπως φαίνεται (όσο φαίνεται) και από την φωτο είμαι πάνω στο χώμα και όχι μέσα!

Το χωράφι είχε να χρησιμοποιηθεί καιρό και είχε φυτρώσει πάνω του και χορταράκι. Δλδ με μια πρώτη ματιά φαινόταν βατό. Το MAZDA βούλιαξε στα καλά καθούμενα και από στάση. Βέβαια έβρεχε επί ημέρες. Γι αυτό και μας έκανε εντύπωση.

Τώρα μη μου πείς ότι και λασπωμένα τέρμα τα λάστιχά μου να ήταν μπορείς να το διακρίνεις στην φωτο. Είναι φωτο (αρχικά) 2048Χ1536 και την έχω πετσοκόψει για να χωρέσει...

Και επιτέλους δε μπορώ να καταλάβω γιατί τόση κριτική. Νομίζω ότι όλοι μας δεν έχουμε τι να κάνουμε...

Και να ξέρεις ότι μαζί θα ξαναμιλήσουμε γιατί βλέπω ότι έχεις γουρούνι και -πρώτα ο Θεός- θα είναι η επόμενη αγορά μου.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

8) 8) 8)
"Τ' ωραιότερο τραγούδι που 'χω ακούσει
το είπε ένας καπετάνιος πρίν πεθάνει...
Το πιο ωραίο, είναι το επόμενο λιμάνι".
ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ - Σπασμένη Πολυθρόνα, 2004
Άβαταρ μέλους
GALILAIOS
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: 04 Φεβ 2006, 20:21
Τοποθεσία: Συκιές, Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό BLLAND » 11 Μαρ 2006, 10:45

GALILAIOS η αγάπη σου για το Freelander εξηγεί εν μέρει την αντίδρασή σου αλλά..... όλα ξεκίνησαν από ένα χιουμορίστικο πείραγμα.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Οι πάντες εδώ πειράζουν ο ένας τον άλλο για τα αυτοκίνητά τους γιατί ό καθένας μας θεωρεί το δικό του καλύτερο από όλα χωρίς να υποτιμά τα υπόλοιπα......Σίγουρα όλοι μας ξέρουμε τις δυνατότητες των Freelander, Pinin κτλ αλλά αυτό δεν δικαιολογεί αντιπαραθέσεις τέτοιου είδους που ξεκινούν μάλιστα από ένα αθώο πείραγμα.... :?
αν βρισκόμασταν κάποτε από κοντά όλοι μας σε μια off-road διαδρομή θα καταλάβαινες το πνεύμα που γράφουν όλοι στο φορουμ!!!! :P
Καλές on-off-road διαδρομές...... :)
Freelander E '05
"ΑΥΛΟΣ ΕΙΣ ΕΡΓΟΝ"!!!
Άβαταρ μέλους
BLLAND
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: 26 Μάιος 2005, 17:31
Τοποθεσία: Λαμία

Δημοσίευσηαπό GALILAIOS » 11 Μαρ 2006, 11:31

Διάβασα μετά από την τελευταία μου παράθεση την 2η σελίδα και γι αυτό οφείλω να απαντήσω.

Δεν θα υποτιμούσα ποτέ κανέναν. Αυτό είναι τουλάχιστον αισχρό. Όπως εγώ ζορίστηκα για να πάρω ένα Frelander 30.000 έτσι σέβομαι και οποιονδήποτε παίρνει ένα Jimny των 18 (που πηγαίνει πολύ παραπέρα από πολλά μεγαλύτερα).

Επίσης, μούρη δεν ήταν ποτέ ένα LAND ROVER. Ρωτήστε κανά ξέκωλο (sorry για την έκφραση) ποιό ξέρει καλύτερα, ένα RAV ή ένα Freelander;Ένα Disco ή ένα XC-90,X-5 και πάει λέγοντας...Μούρη είναι το LR για όσους ξέρουν (δεν είμαι σ' αυτούς) και όσους ασχολούνται πραγματικά με "εκτός"! Κι αυτό χτίστηκε, δεν ήταν αποτέλεσμα καλού μαρκετινγκ.
Για κάποιους που θεώρησαν ότι πουλάω μούρη, 1ον δε θα έπαιρνα Freelander και 2ον δε θα το πήγαινα ολοκαίνουργιο με χάρτινες ακόμα πινακίδες πίσω από ένα NIVA μες το Χορτιάτη. Συνήθως αυτοί που πουλάνε μούρη, τα έχουν γυαλισμένα κάτω από το σπίτι τους. Αλήθεια, πόσα LR υπάρχουν έξω από νυχτερινά μαγαζιά και πόσα άλλων εταιριών; Ατυχέστατο να χαρακτηρίσει κάποιος τα LR "μούρη" λοιπόν...Αντίθετα φίλε mprizolas, οι Mercedes είναι πιό "μούρη" ή κάνω λάθος...;Κι ας είναι στα συνεργεία.

Όσο για το αν μου βγάλει κάτι το αμάξι, πρώτα εδώ θα το αναφέρω γιατί υπάρχουν άτομα που όντως γνωρίζουν και μπας και βοηθήσω κάποιον να προλάβει κάτι. Το αμάξι σε 5 μήνες έκανε 10000Km και πρός το παρών -δόξα τω Θεω- δεν έχει βγάλει τπτ. Και τα περισσότερα εκτός πόλης. Δεν έχω κανένα πρόβλημα να αναφέρω κάτι αν συμβεί. Ta forum γι αυτό δεν είναι; Όχι για να κρίνω κάποιον με ατυχέστατο τρόπο, νομίζω, και μετά να το παίζω χιούμορίστας.

Η αντίδρασή μου, ήταν αποτέλεσμα πολύ κακού χιούμορ. Έτσι νομίζω εγώ. Με προκάλεσαν και απάντησα.

Όσο για φωτογραφίες, δε νομίζω ότι την ώρα που ξεκολλάς κάποιον θα κάτσεις να το φωτογραφίσεις κιόλας. Είναι λίγο υποτιμητικό νομίζω στη συγκεκριμένη περίπτωση. Έχω φωτογραφίες οι οποίες δεν είναι από το συμβάν αυτό καθαυτό και θα χάσουν πολύ αν από 2Μb τις πάω πάλι στα 50Kb. Τώρα δε μπορώ να καταλάβω πώς σ' αυτή την άθλια ανάλυση μπορούν οι γνωστοί ειδήμονες των Forum να δούν λάσπη κτλ κτλ. που το αμάξι δεν είπα ποτέ ότι ήταν καταλασπωμένο.

Συγνώμη αν φάνηκε να υποτιμώ κάποιον.Και μόνο γι αυτό!

Όπως λέει κι ο Pantg...Χαιρετώ!
"Τ' ωραιότερο τραγούδι που 'χω ακούσει
το είπε ένας καπετάνιος πρίν πεθάνει...
Το πιο ωραίο, είναι το επόμενο λιμάνι".
ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ - Σπασμένη Πολυθρόνα, 2004
Άβαταρ μέλους
GALILAIOS
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: 04 Φεβ 2006, 20:21
Τοποθεσία: Συκιές, Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό disco » 11 Μαρ 2006, 12:58

Θέλω να πιστεύω αγαπητοί Φίλοι ότι οι περισσότεροι από εμάς εδώ δεν αγοράζουμε L.R. για να επιμηκύνουμε το πέος μας στα νυχτερινά κέντρα, αντίθετα να επιμηκύνουμε τις εκτος δρόμου αναζήτησης μας και για να ξεφεύγουμε από την σκληρή πραγματικότητα τις καθημερινότητας στα όμορφα βουνά μας που απλόχερα μας έχει δοθεί από την θεία πρόνοια ως αντίδοτο της καταπίεσης που προσπαθούν "ΚAΠΟΙΟΙ" να μας ΕΠΙΒAΛΟΥΝ.
VoiP-Τηλ.-Skype
discopatra
Άβαταρ μέλους
disco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1742
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2005, 09:10
Τοποθεσία: Πατρα

Δημοσίευσηαπό disco » 11 Μαρ 2006, 13:23

Δεν νομίζω ότι η αντιπαράθεση βοηθάει στα όσα προσπαθούμε να πετύχουμε, έστω και με τον τρόπο που κατά την γνώμη μας διαλέξαμε. ΓΝΏΘΙ Σ"ΑΥΤΌΝ
VoiP-Τηλ.-Skype
discopatra
Άβαταρ μέλους
disco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1742
Εγγραφή: 11 Ιούλ 2005, 09:10
Τοποθεσία: Πατρα

Δημοσίευσηαπό denis » 12 Μαρ 2006, 19:37

Φίλε Denis, είπα αρχικά ότι δεν ήταν οργωμένο το χωραφι. Άρα δε βουλιαζες πολύ και γενικά στα περισσότερα σημεία του ήταν βατό. Όπως φαίνεται (όσο φαίνεται) και από την φωτο είμαι πάνω στο χώμα και όχι μέσα!

Το χωράφι είχε να χρησιμοποιηθεί καιρό και είχε φυτρώσει πάνω του και χορταράκι. Δλδ με μια πρώτη ματιά φαινόταν βατό. Το MAZDA βούλιαξε στα καλά καθούμενα και από στάση. Βέβαια έβρεχε επί ημέρες. Γι αυτό και μας έκανε εντύπωση.

Τώρα μη μου πείς ότι και λασπωμένα τέρμα τα λάστιχά μου να ήταν μπορείς να το διακρίνεις στην φωτο. Είναι φωτο (αρχικά) 2048Χ1536 και την έχω πετσοκόψει για να χωρέσει...

Και επιτέλους δε μπορώ να καταλάβω γιατί τόση κριτική. Νομίζω ότι όλοι μας δεν έχουμε τι να κάνουμε...

Και να ξέρεις ότι μαζί θα ξαναμιλήσουμε γιατί βλέπω ότι έχεις γουρούνι και -πρώτα ο Θεός- θα είναι η επόμενη αγορά μου.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

8) 8) 8)[/quote]


Οπως θα καταλαβες εδω μεσα, υπαρχει ενα κλιμα πειραγματος καλοπροαιρετο, και σ αυτο κινηθηκα και γω.Οσο για το γουρουνι, σου ευχομαι γρηγορα να το αποκτησεις και οτι πληροφοριες χρειαστεις,θα χαρω να βοηθησω. :wink:
QUAD GARAGE

Q.R.T
quad racing team
Άβαταρ μέλους
denis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 540
Εγγραφή: 02 Φεβ 2004, 23:47
Τοποθεσία: N.ΙΩΝΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Δημοσίευσηαπό michailbm » 12 Μαρ 2006, 23:05

Σιγά βρε παιδία μην το κάνουμε μεσανατολικό ζήτημα!
Όλα καλά είναι αλλά το ιπποποταμακι είναι σαφώς μικρότερων δυνατοτήτων από τον καθαρόαιμο αγρότη ... μην τρελαθούμε κι όλα... απλά το μαζδα έπεσε σε κρυφολαπούρα και έκατσε μέσα.... κατά τα φαινόμενα δεν ήθελε και πολύ για να βγει αφού το τράβηξε το ΛΡ εύκολα!
Ηρεμίστε και να χουμε όλοι επίγνωση των καταστάσεων αλλά και των δυνατοτήτων των αυτοκίνητων μας!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Freelander

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης