Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ενα περιεργο συναισθημα...

Γενικές συζητήσεις γύρω από τα Land Rover μας!

(Εδώ υπάρχουν τα περισσότερα θέματα από το παλιό μας forum, μέχρι να γίνει διαχωρισμός στις άλλες κατηγορίες)

Ενα περιεργο συναισθημα...

Δημοσίευσηαπό Mudnolis » 09 Δεκ 2013, 00:05

δεν ξερω ομως ακριβως πως να το περιγραψω, ή να το ονομασω, ωστοσο δεν μπορω και να το παραβλεψω. Στεναχωριεμαι καθε φορα που στη συναντηση της τεταρτης ειναι ολο και λιγοτεροι, που φωναζουμε για μια βολτα εστω μεχρι την Πεντελη και κανεις δεν απανταει, που γινεται μια εκδρομη για λιγους. Θα μου πεις βεβαια ρε φιλε την τεταρτη δεν μπορω, τη κυριακη εχω τις υποχρεωσεις μου, την εκδρομη την εκανα για παρτη μου οχι για το club κλπ, εξηγηση υπαρχει παντα . Οπως και να χει στεναχωριεμαι που βλεπω οτι η παρεα που υπηρχε εκανε μαλλον τον κυκλο της και σβηνει. Στεναχωριεμαι γιατι χανεται το ιδιαιτερο κλιμα εκεινης της ομαδα, χαιρομαι ομως ωστοσο γιατι ειχα την ευκαιρια μεσα απο αυτη να μαθω καποια πραγματα για το αυτοκινητο, αλλα πιο σημαντικο και πανω απ ολα να γνωρισω παιδια που τωρα ειναι πλεον φιλαρακια.
Να στε καλα, και θα χαρω καποια φορα να σμιξουμε σε κανα βουνο

Μανωλης
Άβαταρ μέλους
Mudnolis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: 28 Μαρ 2007, 22:06
Τοποθεσία: Πεντελη

Re: Ενα περιεργο συναισθημα...

Δημοσίευσηαπό superspy » 10 Δεκ 2013, 22:48

Πολλά μπορούν να ειπωθούν... το θέμα το είχαμε συζητήσει και παλαιώτερα κατ' ιδίαν, καθώς για να υπάρχει μια ομάδα, θα πρέπει τα μέλη της, τα οποία εξ ορισμού υποτίθεται ότι είναι φίλοι, πρώτα να την στηρίζουν σε όλους τους χώρους (φυσικούς και διαδικτυακούς) και παραπέρα να είναι ενεργά στις ενέργειες της. Πολύ περισσότερο της συγκεκριμένης.
Όμως αυτά δε λέγονται μέσω forum αλλά κατ΄ιδίαν. Καλύτερα να τα πούμε από κοντά στην επόμενη συνάντηση. Την επόμενη βδομάδα. Θα ανακοινωθεί το μέρος και η ώρα για όποιον θέλει.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: Ενα περιεργο συναισθημα...

Δημοσίευσηαπό Mudnolis » 11 Δεκ 2013, 00:40

Συνατηση δεν εχω χασει ποτε, οποτε οριστε ωρα και μερα και εγω θα ειμαι εκει. Οσο για τα υπολοιπα νομιζω απο κοντα ειναι καλυτερα
Άβαταρ μέλους
Mudnolis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: 28 Μαρ 2007, 22:06
Τοποθεσία: Πεντελη


Επιστροφή στο Land Rover About

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες