Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

LRMeeting..... κάτι ετοιμάζεται....

Συναντήσεις - βόλτες και εκδρομές Land Rover.

Δημοσίευσηαπό superspy » 23 Σεπ 2009, 10:29

blackchris έγραψε:
superspy έγραψε:
blackchris έγραψε:Δηλαδή Σπύρε εμείς που δεν έχουμε ευτυχήσει ακόμα να έχουμε LR δεν μπορούμε να έρθουμε ? :( (κλαψ - λυγμ).



Μπορείς να έρθεις συνοδηγός ;-)


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Συνοδηγός το καμάρι των τετρακίνητων ?????????????

Συνοδηγός ο Δοκτορ τετρακινισιολογίας ????????????

Συνοδηγός η ελπίδα του Ελληνικού (και Ευρωπαϊκου) 4χ4 ???????

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Έζησα να το ακούσω και αυτό έζησα να βιώσω την απόλυτη ισοπέδωση :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Θα παρηγορηθώ με την ΜΕΘΕ του Format την 28η :D όπου και αναγνωρίζετε η μεγάλη κλάση μου :bricks: :flames: :clubbed:



Κρίμα και μια και θέλεις να είσαι μέλος του νέου συλλόγου Land Rover είχαμε κανονίσει να σου βρούμε LR.... Δε πειράζει θα το δώσουμε σε άλλον :twisted: :twisted: :twisted:


Υ.Γ. Γιατί ΜΕΘΕ?

Υ.Γ. - 2 Μια και έχεις όλες τις κατάλληλες διασυνδέσεις (sic) ξέρεις τι έγινε με εκείνο το χαμένο κορμί που κάποτε είχε αρχίσει να γράφει την ιστορία της τετρακίνησης;
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό blackchris » 23 Σεπ 2009, 10:53

superspy έγραψε:
blackchris έγραψε:
superspy έγραψε:
blackchris έγραψε:Δηλαδή Σπύρε εμείς που δεν έχουμε ευτυχήσει ακόμα να έχουμε LR δεν μπορούμε να έρθουμε ? :( (κλαψ - λυγμ).



Μπορείς να έρθεις συνοδηγός ;-)


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Συνοδηγός το καμάρι των τετρακίνητων ?????????????

Συνοδηγός ο Δοκτορ τετρακινισιολογίας ????????????

Συνοδηγός η ελπίδα του Ελληνικού (και Ευρωπαϊκου) 4χ4 ???????

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Έζησα να το ακούσω και αυτό έζησα να βιώσω την απόλυτη ισοπέδωση :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Θα παρηγορηθώ με την ΜΕΘΕ του Format την 28η :D όπου και αναγνωρίζετε η μεγάλη κλάση μου :bricks: :flames: :clubbed:



Κρίμα και μια και θέλεις να είσαι μέλος του νέου συλλόγου Land Rover είχαμε κανονίσει να σου βρούμε LR.... Δε πειράζει θα το δώσουμε σε άλλον :twisted: :twisted: :twisted:


Υ.Γ. Γιατί ΜΕΘΕ?


Όχιιιιιιιιιιιιιιι μην το δώσετε σε άλλον θα το πάρω εγώ 8) το όνειρο αργά η γρήγορα θα γίνει πραγματικότητα :bong:

Αλήθεια πότε ιδρύουμε τον νέο μας σύλλογο ιδιοκτητών και φίλων LR ?
O λαός μας αδημονεί !!

ΜΕΘΕ: Μεγάλη Θερινή εκδρομή (για εμένα που θα παρω τότε την θερινή μου άδεια :twisted: ).

Πάντος χωρίς πλάκα οι τελευταίες εκδρομές σου, αυτές τουλάχιστον που έχεις παρουσιάσει με φωτογραφίες είναι ακριβώς οτι αναζητώ και εγώ στις δικές μου.
Παρέα με συνοχή έτοιμη για αυθεντική περιπέτεια στο βουνό (όταν ο στόχος είναι η περιπέτεια) χωρίς γκρίνιες για την ταλαιπωρία και χωρίς Λουκίες που στην πρώτη δυσκολία κοιτούν πως να την κάνουν απο αλλού.
Τελευταία μου την δίνει φοβερά εγω να σκάβω και να είμαι μεσ τα σκατά και οι άλλοι να κοιτάνε λέγοντας αμπελοφιλοσοφίες, ψάχνοντας για ταβέρνα γιατί πείνασαν :evil:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό fatman » 23 Σεπ 2009, 12:00

Και οταν φτανουν εκει τελικα,να παραγγελνουν φαγητα για 25 (ενω η παρεα ειναι 10-12) και να πληρωνουμε 25 ευρω το ατομο,ενω εχουμε φαει μια μεριδουλα φαι,δεν τους ξερεις αυτους - ειναι η χαρα του ταβερνιαρη!
Εικόνα
Porject Jay,L318,L316,L319
Land Rover ...ειναι εθισμος..
Άβαταρ μέλους
fatman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: 03 Δεκ 2002, 21:15
Τοποθεσία: Οπου φθανει...η τσεπη μας.. :)

Δημοσίευσηαπό blackchris » 23 Σεπ 2009, 13:06

fatman έγραψε:Και οταν φτανουν εκει τελικα,να παραγγελνουν φαγητα για 25 (ενω η παρεα ειναι 10-12) και να πληρωνουμε 25 ευρω το ατομο,ενω εχουμε φαει μια μεριδουλα φαι,δεν τους ξερεις αυτους - ειναι η χαρα του ταβερνιαρη!


Αμ τους ξέρω τους ξέρω :evil: :evil: είναι το κόμπλεξ του Έλληνα να χορτάσει πρώτα το μάτι και μετά η κοιλία :evil:
Θυμάμαι χαρακτηριστικά στον Αθανάσιο Διάκο πριν χρόνια που παράγγελναν - παράγγελναν με αποτέλεσμα ο ίδιος ο ταβερνιάρης ενώ έγραφε την παραγγελία, σταματάει και λέει .." Ρε παιδιά μέχρι εδώ, φάτε αυτά και μετά αν πεινάτε και άλλο εγώ τα υπόλοιπα σας τα κερνάω" και μιλάμε για τον Ραβάνη ο οποίος για να σε κεράσει πρέπει να πέσουν δέκα φούρνοι :twisted: :twisted:
Το άλλο που μου την δίνει είναι οτι επειδή λυπούμε να πετάμε το φαγητό την στιγμή που αλλού πεθαίνουν από ασιτία αναγκάζομαι και τρώω μέχρι σκασμού και μετά υποφέρω :evil:
Την έχω πατήσει πολλές φορές, αλλά εσχάτως έμαθα να ξεχωρίζω τους οφφροαδερ της ταβέρνας και δεν απολαμβάνω πλέον την πολίτιμη παρέα τους :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό vagelis » 23 Σεπ 2009, 15:23

Αμα δεν περισεψει φαι,δεν χορτασες λενε στο χωριο μου.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό superspy » 23 Σεπ 2009, 22:07

Λοιπόν.... σαν πολύ δε μιλήσαμε για φαγητό;

Τα κεφάλια μέσα τώρα! :twisted:
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό blackchris » 24 Σεπ 2009, 08:09

Ρε σεις μου ήρθε μια λιγούρα :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 24 Σεπ 2009, 12:14

blackchris έγραψε:... είναι ακριβώς οτι αναζητώ και εγώ στις δικές μου.
Παρέα με συνοχή έτοιμη για αυθεντική περιπέτεια στο βουνό (όταν ο στόχος είναι η περιπέτεια) χωρίς γκρίνιες για την ταλαιπωρία και χωρίς Λουκίες που στην πρώτη δυσκολία κοιτούν πως να την κάνουν απο αλλού.
Να 'σαι καλά Γιώργο, έλα να σε πληρώσω :D


blackchris έγραψε:Τελευταία μου την δίνει φοβερά εγω να σκάβω και να είμαι μεσ τα σκατά και οι άλλοι να κοιτάνε λέγοντας αμπελοφιλοσοφίες, ψάχνοντας για ταβέρνα γιατί πείνασαν :evil:
Ελα τώρα μην κάνεις τον δύσκολο, αφού είναι τοις πάσι γνωστόν ότι είσαι ολίγον μαζόχας :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 24 Σεπ 2009, 12:15

vagelis έγραψε:Αμα δεν περισεψει φαι,δεν χορτασες λενε στο χωριο μου.
:shock: βρε: ο Λάζαρος :D
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blackchris » 25 Σεπ 2009, 22:55

superspy έγραψε:Υ.Γ. - 2 Μια και έχεις όλες τις κατάλληλες διασυνδέσεις (sic) ξέρεις τι έγινε με εκείνο το χαμένο κορμί που κάποτε είχε αρχίσει να γράφει την ιστορία της τετρακίνησης;


Οπα τώρα το είδα :D κάλλιο αργά παρά ποτέ :lol:
Ποιόν ακριβώς εννοείς αυτόν που έγραφε στο άλλο μαγαζί και πολλοί θέλουν να τον κακοποιήσουν σεξουαλικά ? :twisted:
Αν είναι για αυτόν δεν γνωρίζω (ακόμη) είχα φόρτο εργασίας και δεν ασχολήθηκα, αν είναι να αμολήσω τα λαγωνικά :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό superspy » 20 Οκτ 2009, 08:27

Εεεεεπ..... πως πάν οι ετοιμασίες;

Προγραμματίσαμε; :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 20 Οκτ 2009, 09:15

Ομαδα ετοιμη(αν και της θαλασσας παιδια θελουν να γινουν γουρουνακια) και με ορεξη για δουλεια εαν χρειαστει και οποτε χρειαστει.Φτυαρια και λοιποι συγγενεις οκ.Αυτοκινητο μετα την εκθεση θα ετοιμαστει με καινουρια ελαστικα και ελατηρια :)
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό iatros » 23 Οκτ 2009, 23:31

Σπύρο καλησπέρα,
Περισσότερες πληροφορίες για την ημέρα της Παρασκευής;
Άβαταρ μέλους
iatros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: 02 Ιαν 2007, 16:33
Τοποθεσία: ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Δημοσίευσηαπό superspy » 23 Οκτ 2009, 23:49

Καλησπέρα Doc :-)

Ο στόχος είναι να κοιμηθούμε κάπου μετά το Μέτσοβο, ώστε νωρίς το πρωί να ξεκινήσουμε κατευθείαν.
Δεν έχουμε καταλήξει ακόμα στο ακριβές σημείο, αυτό θα γίνει στις αρχές Νοεμβρίου. Απλά πρέπει να έχει πολύ χώρο για κατασκήνωση.

Σε παρόμοια προσέγγιση που κάναμε αρχές Μαϊου, φύγαμε από Αθήνα 19:00 και κατασκηνώσαμε στις 02:00...
Θα πρέπει να προγραμματίσεις και την απόσταση από το Λουτράκι :-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό bottleman » 25 Οκτ 2009, 21:32

Σιγα σιγα ετοιμαζουμε και οτι αφορα το αυτοκινητο αλλα και την καταλληλη παρεα
Άβαταρ μέλους
bottleman
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: 15 Δεκ 2007, 16:32
Τοποθεσία: Νίκαια

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Land Rover Meet

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 2 επισκέπτες