Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

κολημενοσ συνεκτικος.

Τεχνικά θέματα Land Rover.

κολημενοσ συνεκτικος.

Δημοσίευσηαπό freerespect » 09 Μαρ 2012, 21:42

Σημερα υστερα απο ελενχο στο free μου με τον μαστορα διαπιστοθηκε ο κολημενοσ συνεκτικος. εγιναν ολλα τα τεστ αρνητικα. (συκομα πισω τροχου, μονοτικη τενια στα δυο μεροι του συνεκτικου στην ιδια ευθεια και ολα αρνιτηκα.....) η ερωτηση μου ειναι μηπωσ καποιοσ μπορη να με βοηθειση και να μου πει ποσο κοστιζει ενασ συνεκτικος και απο που μπορω να το προμηθευτο???? αν απο αγκλια πωσ παραγκελνω πωσ υπολογιζω την λιρα τουσ για να βγαλω τα ευρω και ποιο το κοστοσ μεταφορικων? απο εδω μπορω να τον βρω σε καλη τιμη???? εγω τον μονο που κσερω και παραγκελνω πραγματα αν και ειμαι απο λακωνια παραγκελνω απο τον (ΠΑΛΛΑ ΓΙΩΡΓΟ) ΔΕΝ εχω διασταυροση τησ τιμεσ του αλλα απο οτι μου εχουν πει εχει καλες τιμεσ. θα συμφερε να τον παρω απο εκει????

Υ.Γ εαν καποιοσ μπορει ασ μου απαντηση συντομα για να μην παθω χυροτερα.... :shock: :shock: :shock:
Άβαταρ μέλους
freerespect
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 07 Φεβ 2012, 19:15
Τοποθεσία: plutra lakwnia

κολημενοσ συνεκτικος.

Δημοσίευσηαπό superspy » 09 Μαρ 2012, 22:05

Ρίξε μια ματιά εδώ: http://www.paddockspares.com/parts-and- ... der-1.html

και συγκεκριμένα εδώ: http://www.paddockspares.com/parts-and- ... shaft.html

Απάνω έχει να διαλέξεις ευρώ αντι για λίρα. Σου υπολογίζει και τα μεταφορικά.
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Re: κολημενοσ συνεκτικος.

Δημοσίευσηαπό freerespect » 09 Μαρ 2012, 22:43

superspy στην δευτερη σελιδα που μου εστειλεσ δειχνει μια εικονα μονο αυτο ειναι :?: μου φενετε πωσ οχι..... στην πρωτη δεν μπορω να το βρω :oops: :oops: .
οταν λεσ υπολογιζη τα μεταφορικα τι ενωεισ στην τιμη την οποια θα γραφη ειναι με παραδωσει?

Υ.Γ Σε ευχαριστω για την βοηθεια σου!
Άβαταρ μέλους
freerespect
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 07 Φεβ 2012, 19:15
Τοποθεσία: plutra lakwnia


Επιστροφή στο Land Rover Tech

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 5 επισκέπτες