Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

NISSAN NAVARA AUTOMATIC

Δημοσίευσηαπό TasosOffRoad » 24 Σεπ 2008, 15:44

Καλο το Hilux, ισως καλυτερο για αγροτικη χρηση, σκληροτερο ομως σε αναρτησεις αλλα μεγαλυτερο δε σε πισω καθισματα...
Καλύτερο από ένα L200 είναι... άλλο ένα L200!!
Άβαταρ μέλους
TasosOffRoad
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 199
Εγγραφή: 19 Ιαν 2007, 07:19

DODGE

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 24 Σεπ 2008, 22:39

Κοιτα με αυτα που λες καμια φορα αγαπητε φιλε , ειναι σαν να ζητας πειραγματα ! Δεν γινεται να παρεις NAVARA με αναρτηση PATHFINDER !! :roll: :roll:
Παρε αυτο που σου αρεσει και σου φτιαχνει το κεφι , στο κατω κατω πρωτα η ψυχικη υγεια και μετα ολα τ'αλλα !
Δεν βλεπεις εμενα που εχω NAVARA ποσο ψυχικα υγιεις ειμαι !!! :wink: :wink:
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Re: DODGE

Δημοσίευσηαπό landcruiserJ120 » 24 Σεπ 2008, 23:01

SHADOW200 έγραψε:Κοιτα με αυτα που λες καμια φορα αγαπητε φιλε , ειναι σαν να ζητας πειραγματα ! Δεν γινεται να παρεις NAVARA με αναρτηση PATHFINDER !! :roll: :roll:
Παρε αυτο που σου αρεσει και σου φτιαχνει το κεφι , στο κατω κατω πρωτα η ψυχικη υγεια και μετα ολα τ'αλλα !
Δεν βλεπεις εμενα που εχω NAVARA ποσο ψυχικα υγιεις ειμαι !!! :wink: :wink:


τι εισαι ???????
ψυχικα υγιεις :bricks: :clubbed: :banging: :alright: :alright: :alright: :punch: :smackbottom: :smackbottom: ](*,) :vomit:
Άβαταρ μέλους
landcruiserJ120
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 21 Αύγ 2008, 09:31
Τοποθεσία: ΕΔΕΣΣΑ

Δημοσίευσηαπό superspy » 25 Σεπ 2008, 09:20

Να προσέχεις τη μέση σου αρχικά..... Προσπάθησε να βρεις άλλη λύση για τα πρώτα δυο χρόνια....

Οι αναρτήσεις του pathfinder δεν μπαίνουν -αρχικά- στο Navara. Και λέω αρχικά γιατί με τον κόφτη και την αργκον στο χέρι όλα γίνονται αλλά....

Δες και Isuzu D-max ή και ford ranger.
Αν απ την άλλη θες απόλυτη δύναμη όλοι οι δρόμοι οδηγούν στη Nissan, αλλά δεν είναι μόνο η δύναμη που μετράει... ;-)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

DODGE

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 25 Σεπ 2008, 22:56

Η αληθεια ειναι οτι παντα οι απαντησεις και οι τοποθετησεις του SUPERSPY μου εδιναν μια νοτα και μια αισθηση μαγικης αυρας , θελεις ειναι το συνθηματικο που μου ξυπναει τα πιο κλεφταρματολιτικα ονειρα μου , θελεις ειναι η θρυλικη φοτογραφια με την cross μηχανη με τα τρακτερωτα ασταματητα λαστιχα οπου εμενα προσωπικα μου θυμιζει τη μηχανη του ZAN-KLONT -BAN NTAM στην ταινια χωρις διεξοδο , ή θελεις οτι εχει πραγματικα αυτον τον μανδυα του NOMAD που καθενας που μπαινει εδω μεσα, κατα βαθος στο πισω μερος του μυαλου του, θελει να φερει !!!
Ευγε SUPERSPY σε ανακυρησω σε ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ ΤΟΥ SITE KAI TOY FOROUM ολου !!!
Ισως δεν ειναι τυχαιο που εχεις σαν εικονιδιο ενα χερακι διαπαιδαγωγησεις και μαθητειας μαζι με κρυφα συνθηματικο oriental !
Σαν να συμβολιζεις το αστιρευτο ποταμι της γνωσης !!
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Re: DODGE

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 26 Σεπ 2008, 23:40

SHADOW200 έγραψε:Η αληθεια ειναι οτι παντα οι απαντησεις και οι τοποθετησεις του SUPERSPY μου εδιναν μια νοτα και μια αισθηση μαγικης αυρας , θελεις ειναι το συνθηματικο που μου ξυπναει τα πιο κλεφταρματολιτικα ονειρα μου , θελεις ειναι η θρυλικη φοτογραφια με την cross μηχανη με τα τρακτερωτα ασταματητα λαστιχα οπου εμενα προσωπικα μου θυμιζει τη μηχανη του ZAN-KLONT -BAN NTAM στην ταινια χωρις διεξοδο , ή θελεις οτι εχει πραγματικα αυτον τον μανδυα του NOMAD που καθενας που μπαινει εδω μεσα, κατα βαθος στο πισω μερος του μυαλου του, θελει να φερει !!!
Ευγε SUPERSPY σε ανακυρησω σε ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ ΤΟΥ SITE KAI TOY FOROUM ολου !!!
Ισως δεν ειναι τυχαιο που εχεις σαν εικονιδιο ενα χερακι διαπαιδαγωγησεις και μαθητειας μαζι με κρυφα συνθηματικο oriental !
Σαν να συμβολιζεις το αστιρευτο ποταμι της γνωσης !!
=P~ =P~ =P~ =P~ =P~

:twisted: :twisted: :twisted:
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό landcruiserJ120 » 27 Σεπ 2008, 07:03

ZAN-KLONT -BAN NTAM = SHADOW200

εχουμε εναν star αναμεσα μας

:punch: :punch: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
landcruiserJ120
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: 21 Αύγ 2008, 09:31
Τοποθεσία: ΕΔΕΣΣΑ

maann !!

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 27 Σεπ 2008, 20:17

Landcruiser = KOΜΠΑΡΣΟΣ ! :D
Εχουμε κι εναν Κομπαρσο αναμεσα μας !!
:twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Nissan

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες