Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Βοήθεια για επιλογή Mitsubishi L200 vs Nissan Navara

Βοήθεια για επιλογή Mitsubishi L200 vs Nissan Navara

Δημοσίευσηαπό askianos » 06 Σεπ 2008, 00:32

Ενδιαφέρομαι για άμεση αγορά και είμαι μεταξύ Mitsubishi L200 με τους 116ίππους και Nissan Navara με 133ίππους. Δεν γνωρίζω κανένα απο τα δύο αυτοκίνητα απο θέμα συμπεριφοράς τόσο στην άσφαλτο όσο και στο χώμα. Ποίο απο τα δύο έχει καλύτερο διαφορικό? Βέβαια το αυτοκίνητο θα κινείται κυρίως στην άσφαλτο. Και το βασικότερο ποιό θεωρείται ποιό αξιόπιστο μηχαανικά?[/b]
Άβαταρ μέλους
askianos
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: 06 Σεπ 2008, 00:16

Βοήθεια για επιλογή Mitsubishi L200 vs Nissan Navara

Δημοσίευσηαπό navara.zisis » 06 Σεπ 2008, 01:08

κοιτα το navara απο οτι εμαθα απο την αντιπροσωπια εχει μεγαλο προβλημα με τα πετρελαια αλλα δεν γνωριζω να εχει αλλο προβλημα.εγω εχω το επομενο μοντελο και εχω μεινει ευχαριστημενος και απο το αυτοκινητο αλλα και απο την αντιπροσωπια.τωρα το mitsubishi.καλο εργαλειο με αξιοπιστια και στο βουνο φοβερο αλλα απο θεματα δρομου δεν γνωριζω αλλα και για τον σαρακακη δεν εχω ακουσει καλα πραγματα.κοιτα αφου το θελεις ομως για δρομο παρε καλυτερα το navara περισσοτερα αλογα αρα και περισσοτερη ροπη αρα και πιο απολαυστικο στην οδηγηση αλλα θα στο ξαναπω προσεχε τον χειμωνα.παντως οποιo και παρεις να το χαρεις.παρε αυτο που σου αρεσει.
Άβαταρ μέλους
navara.zisis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: 20 Ιουν 2008, 19:16
Τοποθεσία: κοζανη


Επιστροφή στο Nissan

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 36 επισκέπτες