Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

BEΛΤΙΩΣΕΙΣ ΣΕ NISSAN TERRANO II

Δημοσίευσηαπό sef » 15 Νοέμ 2006, 13:03

Φυσικα και ο καθενας παιρνεις το ρισκο του. (για τους προφυλακτηρες)
Τις ποδιες απο το ισραηλ οντος της φερνει ο Αθανασιου.
Οσο αφορα την κρυφη βαση για εργατη μπαινει μονο σε μοντελα απο τον 06/1996 και μετα που εχουν face lift και εχουν τον νεο φουσκωτο προφυλακτηρα μπροστα, και οχι τον επιπεδο που εχουν τα παλαιοτερα μοντελα που σχεδον εφαπτεται στο ψυγειο εως 7 εκατοστα το μεγαλυτερο βαθος, και οχι τα 30 εκατοστα του νεου προφυλακτηρα.
Με τοσο λεπτο πελμα στα 215/85/16 φανταζομαι δεν θα βρισκει ο μπροστινος τροχος μεσα στον θολο με στριμενο τιμονι και συμπισμενο το αμορτισερ.
Η ζώνη σώζει ζωές !!!
Άβαταρ μέλους
sef
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 18:26

Δημοσίευσηαπό Terranman » 17 Νοέμ 2006, 15:46

Η απάντηση της Asfir σε ερώτησή μου για προφυλακτήρα:
Thank you for your e-mail and your interest in our products.
We are in the midst of setting up distribution in Greece and we will contact you when this is done.
Kind regards
Susan Shefer
Asfir Ltd.
Tel Adashim 19315
Israel
Tel: 972-4-6528995
Fax: 972-4-6527742
email: susan@asfir.co.il
www.asfir.com

Όσον αφορά τα 215/85-16 partner της Fedima δεν βρίσκουν στους λασπωτήρες όταν είναι στριμένο το τμόνι, απλά στις ζάντες που τα έχω βάλει (5.5 χ 16 από pick up) κάνουν μάγουλα.
Άβαταρ μέλους
Terranman
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2006, 14:54
Τοποθεσία: Αθήνα, Χαλάνδρι

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 17 Νοέμ 2006, 20:47

Ναι φιλε blackchris αυτα ειναι βαλτα και πες μου εντυπωσεις :D :D
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 05 Δεκ 2006, 17:11

Τα καταφερα τελικα και το τσακισα το terrano σε δυσκολο εμποδιο περασε το νιβα ενος φιλου και παω και εγω εν συνεχεια.Ναι καλα σιγα με τετοιο μεταξονιο μην και το περνουσα (ραμπα ηταν με αποτομη ανηφορα και κλιση αστα να πανε)το θηριο εκανε διαφορικο μπρος και πισω και εγω βαζω οπισθεν για να εγκαταλειψω αλλα τοτε εγινε το κακο.Η εξατμιση βρηκε κατω λογο κλισης και τσακισε με αποτελεσμα να παλευω να την κοψω μες στην λασπη .Αποτελεσμα του ολου εγχειρηματος ηταν 2 σπασμενες βασεις εμπρος προφυλακτηρα(λογο συγκρουσης με το αναχωμα) πινακιδα πισω τσακισμενη και σμπαριαλασμενη και τελικο στο χερι για ενθυμιο :D :D :D Ο φιλος μου κοντευε να παθει και εγω ειχα μουρλαθει στο γελιο τελικα ειχα καταφερει να σπασω και εγω κατι :D :D :D :D Το καλο ειναι οτι το τελικο θα το αλλαζα μιας και εδειχνε καποια σημαδια να κοπει και τους προφυλακτηρες θα τους αλλαζα λειαν συντομος κατα Ξανθο μερια.Το προβλημα μου ειναι η πινακιδα που να την βαλω την ρημαδα να μην βρισκει :evil: :evil: καμια ιδεα :roll: :roll:
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό Terranman » 05 Δεκ 2006, 17:48

Γειά σας! Κοιτάξτε αυτόν το τύπο πως έχει φτιάξει το Terrano! Εχει τοποθετήσει την πινακίδα στη ρεζέρβα! Επίσης το snorkel φαίνεται ενδιαφέρον.

http://www.youtube.com/watch?v=oqqE4bWZk00
Άβαταρ μέλους
Terranman
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2006, 14:54
Τοποθεσία: Αθήνα, Χαλάνδρι

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 07 Δεκ 2006, 20:00

Πως το σηκωσε στον θεο ο ατιμος πως το εχει κανει? :cry: :cry: :cry: Το snorkel οντως πολυ καλο :wink: :wink:
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό blackchris » 07 Δεκ 2006, 22:11

savourdaman έγραψε:Ναι φιλε blackchris αυτα ειναι βαλτα και πες μου εντυπωσεις :D :D


Ευχαριστώ, ήδη παρήγγειλα μια 5 αδα 8)
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό sef » 08 Δεκ 2006, 11:13

savourdaman έγραψε:Πως το σηκωσε στον θεο ο ατιμος πως το εχει κανει? :cry: :cry: :cry: Το snorkel οντως πολυ καλο :wink: :wink:


Tι πως το σηκωσε?
Πρεπει να εχει βαλει αξονα μπροστα! (ετσι μου φανηκε λογο κακης αναλυσης του βιντεο).
Μονο safari snorkel να βαλετε που ειναι και τα ποιο ωραια!
Ο τυπος εχει βαλει υδραυλικη σωληνα πλαστικη λευκου χρωματος με μια γωνια κλειστη και μια ανοιχτη, και απο πανω την κεφαλη, αν εξαιρεσουμε την κεφαλη τετοιες κατασκευες ειναι οπτικα χαλια κατ εμενα, βεβαια εχουν ελαχιστο κοστος.
Η ζώνη σώζει ζωές !!!
Άβαταρ μέλους
sef
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 18:26

Δημοσίευσηαπό savourdaman » 11 Φεβ 2007, 16:53

Φιλοι μου θελω να με διαφωτισετε οσον αφορα το θεμα ελαστικων σκεφτομαι να παω σε 215/85/16 σε ζαντα απο king cub τι γνωμη εχετε?Θα κοψει πολυ το αυτοκινητο?Θα μακρυνουν τα κοντα?Απο οτι διαβασα σε διασταση ειναι κατα 14 χιλ μεγαλυτερα σε διαμετρο απο τα 30/9,5/15.Τους προφυλακτηρες ακομα να τους βαλω καθως δεν βρηκα χρονο δουλεια βλεπεις.Ευχομαι τον αλλο μηνα να μπουν επανω μαλιστα σε συνομιλια με τον Ξανθο μου ειπε αν θελω και βαση για εργατη και οτι αλλο θελησω γινεται.Ελπιζω να με διαφωτισετε σας ευχαριστω. :oops:Α και κατι αλλο που ξεχασα να ρωτησω ειναι αν τελικα εχουμε λυση για τις ραβδους στρεψης ξερει κατι κανεις?
Πριν με ελεγαν συντροφο
μετα Αγγλο Ψυχασθενη
και τωρα....ΙΝΔΟ ΦΑΚΙΡΙ
Άβαταρ μέλους
savourdaman
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 335
Εγγραφή: 28 Ιαν 2004, 16:21
Τοποθεσία: Ν.Κοσμος ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό tedos » 01 Μαρ 2007, 09:58

savourdaman έγραψε:Φιλοι μου θελω να με διαφωτισετε οσον αφορα το θεμα ελαστικων σκεφτομαι να παω σε 215/85/16 σε ζαντα απο king cub τι γνωμη εχετε?Θα κοψει πολυ το αυτοκινητο?Θα μακρυνουν τα κοντα?Απο οτι διαβασα σε διασταση ειναι κατα 14 χιλ μεγαλυτερα σε διαμετρο απο τα 30/9,5/15.Τους προφυλακτηρες ακομα να τους βαλω καθως δεν βρηκα χρονο δουλεια βλεπεις.Ευχομαι τον αλλο μηνα να μπουν επανω μαλιστα σε συνομιλια με τον Ξανθο μου ειπε αν θελω και βαση για εργατη και οτι αλλο θελησω γινεται.Ελπιζω να με διαφωτισετε σας ευχαριστω. :oops:Α και κατι αλλο που ξεχασα να ρωτησω ειναι αν τελικα εχουμε λυση για τις ραβδους στρεψης ξερει κατι κανεις?


Συγνωμη δε μπαινω πολυ συχνα τελευταια....τωρα το ειδα!

Λοιπον το βημα θα μακρυνει αρκετα το οποιο σημαινει μακρυτερα κοντα και λιγοτερα μπαμ. Ισως μια ιασταση σε 205/85 να ειναι καταλληλοτερη.....
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό aggas » 09 Μάιος 2007, 03:40

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΔΩ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΕΥΤΥΧΗΣ ΚΑΤΟΧΟΣ TERRANO. ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΛΙΤΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ 5ΠΟΡΤΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ. Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΗ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΖΑΝΤΕΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΛΑΣΤΙΧΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ. ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΨΑΧΝΩΜΑΙ ΓΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΕ ΟΜΕ. ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΟΣΤΟΣ; ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ!!
Άβαταρ μέλους
aggas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 09 Μάιος 2007, 03:07
Τοποθεσία: NEA MAKRI

Δημοσίευσηαπό sef » 09 Μάιος 2007, 11:42

aggas έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΔΩ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΕΥΤΥΧΗΣ ΚΑΤΟΧΟΣ TERRANO. ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΛΙΤΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ 5ΠΟΡΤΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ. Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΗ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΖΑΝΤΕΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΛΑΣΤΙΧΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ. ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΨΑΧΝΩΜΑΙ ΓΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΕ ΟΜΕ. ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΟΣΤΟΣ; ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ!!


Kαλος τον!!!!!!!!!!
Παρακληση να γραφεις με μικρα.
Υπαρχουν 2-3 ενοτητες για το τερρανο.
Για ζαντες να δεις στις αγγελιες στα διαφορα φορουμ για αρχη. Δεν σου προτεινο τις μαμισιες γιατι εχουν ενα εσωτερικο αυλακι και μαζευει λασπη απιστευτα ευκολα, με συνεπεια το γνωστο προβλημα.
Για λαστιχα μπορεις να βαλεις εως και 30χ9,5.
Αναρτηση ΟΜΕ 700-800 λεμε ναι ειναι καλη, αλλα αν κραταει η στεπη σου για τα διπλα υπαρχει και κατι αλλο.
Οι δικες μου ερωτησεις τωρα...
1) τι μοντελο ειναι?
2) ειναι το τριλιτρο?
3) με ποσα χιλιομετρα το πηρες?
4) ποσα λιτρα σου καιει στα 100χλμ ?
5) κοστος στην Γερμανια ?
6) κοστος εκτελωνισμου ?
7) επηξες με τα διαδικαστικα ?
8 το αυτοματο στο συγκεκριμενο οχημα ειναι καλο ?
Η ζώνη σώζει ζωές !!!
Άβαταρ μέλους
sef
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 18:26

Δημοσίευσηαπό aggas » 09 Μάιος 2007, 23:05

sef έγραψε:
aggas έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΕΔΩ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΕΥΤΥΧΗΣ ΚΑΤΟΧΟΣ TERRANO. ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΛΙΤΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ 5ΠΟΡΤΟ ΑΥΤΟΜΑΤΟ. Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΗ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΩ ΖΑΝΤΕΣ ΣΙΔΕΡΕΝΙΕΣ ΣΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΛΑΣΤΙΧΑ ΧΩΜΑΤΙΝΑ. ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΨΑΧΝΩΜΑΙ ΓΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΕ ΟΜΕ. ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΟΣΤΟΣ; ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ!!


Kαλος τον!!!!!!!!!!
Παρακληση να γραφεις με μικρα.
Υπαρχουν 2-3 ενοτητες για το τερρανο.
Για ζαντες να δεις στις αγγελιες στα διαφορα φορουμ για αρχη. Δεν σου προτεινο τις μαμισιες γιατι εχουν ενα εσωτερικο αυλακι και μαζευει λασπη απιστευτα ευκολα, με συνεπεια το γνωστο προβλημα.
Για λαστιχα μπορεις να βαλεις εως και 30χ9,5.
Αναρτηση ΟΜΕ 700-800 λεμε ναι ειναι καλη, αλλα αν κραταει η στεπη σου για τα διπλα υπαρχει και κατι αλλο.
Οι δικες μου ερωτησεις τωρα...
1) τι μοντελο ειναι?
2) ειναι το τριλιτρο?
3) με ποσα χιλιομετρα το πηρες?
4) ποσα λιτρα σου καιει στα 100χλμ ?
5) κοστος στην Γερμανια ?
6) κοστος εκτελωνισμου ?
7) επηξες με τα διαδικαστικα ?
8 το αυτοματο στο συγκεκριμενο οχημα ειναι καλο ?


1) Είναι 12ος 2002
2) Είναι το τρίλιτρο :P :P
3) Το πήρα με 80.000 χλμ.
4) Μέση τιμή 10,5/ 100χλμ (λόγω αυτόματου σασμάν)
5) 14.000 ευρώπουλα
6) 10.000 ευρώπουλα
7) Όχι γιατί το ανέλαβε φίλος.
8) Έχοντας οδηγήσει και το 2.4 με χειροκίνητο, θα πω ότι είναι πιο ξεκούραστο σε όλες τις συνθήκες. Όσο για εκτός δρόμου πιστεύω οτι ταιριάζει καλύτερα στο ύφος του γιατί το ελέγχεις καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
aggas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 09 Μάιος 2007, 03:07
Τοποθεσία: NEA MAKRI

Δημοσίευσηαπό aggas » 09 Μάιος 2007, 23:46

Κάπου διάβασα οτι το αυτοκίνητο μπορεί να ρυθμιστεί και να έρθει παράλληλα ως προς το δρόμο. Είναι αλήθεια; Και άν ναί το γνωρίζουν τα εξουσιοδοτημένα;Και κάτι ακόμα! Αν μεταξύ σας όλοι οι τερανόπληκτοι βρισκόσαστε, θα ήθελα να με ενημερώσετε! Επίσης θα ήθελα να ξέρω εάν και κάποιος άλλος έχει TERRANO DIESEL, για να ρωτήσω κάποιες λεπτομέρειες για το service του.
Άβαταρ μέλους
aggas
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 09 Μάιος 2007, 03:07
Τοποθεσία: NEA MAKRI

Δημοσίευσηαπό sef » 11 Μάιος 2007, 11:42

aggas έγραψε:Κάπου διάβασα οτι το αυτοκίνητο μπορεί να ρυθμιστεί και να έρθει παράλληλα ως προς το δρόμο. Είναι αλήθεια; Και άν ναί το γνωρίζουν τα εξουσιοδοτημένα;Και κάτι ακόμα! Αν μεταξύ σας όλοι οι τερανόπληκτοι βρισκόσαστε, θα ήθελα να με ενημερώσετε! Επίσης θα ήθελα να ξέρω εάν και κάποιος άλλος έχει TERRANO DIESEL, για να ρωτήσω κάποιες λεπτομέρειες για το service του.


To μπροστινο συστημα της αναρτησης ανεβοκατεβαινει ρυθμιζοντας τις ραβδους, αλλα εαν δεν σου χρειαστει μην το πηραξεις, αν το κανεις σε υπερβολικο βαθμο θα εχεις προβληματα κραδασμων στο τιμονι.
Ο καθενας εχει την Λεσχη-συλογο-παρεα του κερδισκοπικου ή μη χαρακτηρα, και κανει τις βολτες του. Ασε που δεν εχει γινει και ουτε το βλεπω να γινεται να μαζευτουν ολα τα τερρανο μαζι, οπως κανουν αλλες μαρκες-μοντελα.
Παντος σου προτεινω αν δεν εχεις ενα καλο επιπεδο στο off road να κανεις
πρωτα απλα πραγματα μονος ή με ενα ακομα αυτοκινητο ωστε να μαθεις τις δυνατοτητες αυτοκινητου-οδηγου, και μετα σιγα σιγα βρισκεις κατι πιο οργανωμενο ωστε να τους ακολουθεις χωρις να κουραζεις τους αλλους, και φυσικα να εχεις την ασφαλεια που σου προσφερει μια πολυαριθμη εκδρομη :!:
Η ζώνη σώζει ζωές !!!
Άβαταρ μέλους
sef
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 18:26

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Nissan

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες

cron