Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

NAVARA VS ALL-Διαξιφισμοί και άλλα...

Δημοσίευσηαπό sirros » 24 Μάιος 2007, 01:20

Μην αγχώνεσαι χαμογέλα και πάρτο πάλι από την αρχή .

Η μόνη κούπα που έχω είναι του καφέ και μια από τα καλλιστεία που μου έφερε μια κουφ@λα .

Όπως δεν σου αρέσει να στη λένε μην την λες και εσύ στους άλλους (το ίδιο ισχύει και για μένα ), δεν χρειάζεται να φύγεις απλά χαλάρωσε .
Άβαταρ μέλους
sirros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:30
Τοποθεσία: ΦΩΚΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό Lepes » 24 Μάιος 2007, 07:38

Aloy πρεπει να εισαι ομορφοπαιδο γιατι δεν εχω ξαναδει το σιρρο να μιλαει ευγενικα ..
να ξερεις οτι ειναι λιγο gay :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 24 Μάιος 2007, 08:46

Lepes έγραψε:Aloy πρεπει να εισαι ομορφοπαιδο γιατι δεν εχω ξαναδει το σιρρο να μιλαει ευγενικα ..
να ξερεις οτι ειναι λιγο gay :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:



Λιγο?

Οπως λεμε λιγο εγγυος????????? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό bull » 24 Μάιος 2007, 09:32

Ρε συ ALOY, κάτσε ρε μανάρι μου, μην κάνεις έτσι και με στενοχωρεις... Ομολογώ ότι κατα ένα μέρος έχεις δίκιο, παράγινε η πλάκα (με σένα -γιατι υπάρχει κι ο άλλος...) :) . Η πλήρης αλήθεια είναι ότι αν πας πιο πίσω και διαβάσεις όλα τα posts σου δεν σε αντιμετώπισε άσχημα κανείς εξ αρχής, έτσι δεν είναι? Εμένα για παράδειγμα μου την έπεσες (-πες μας εσύ τι αμάξι έχεις κλπ), χωρίς να υπαρχει και τόσο σοβαρός λόγος. Είπα να μην ξαναγράψω στα threads σου. Αν άρχισα να το κάνω είναι γιατι πραγματικα είδα μια αλλαγή πλευσης απο μέρους σου κι αυτο προσωπικά το εκτιμώ. Τωρα, εντάξει, σε πήρε λίγο η μπάλα μαζί με τον EAGLE2, ο οποίος ή είναι τελείως ζωντόβολο, ή το τραβάει επιτηδες για να κάνει πλάκα. Σ' ένα forum όπως αυτο, υπάρχουν τελείως αρχάριοι με νορμάλ αμάξια, άλλοι με φτιαγμένα αλλά και άλλοι που τρέχουν σε αγώνες (και είναι πολλοί). Γενικά υπάρχουν άτομα με πολύ γνωση σε πολλά πράγματα. Καταλαβαίνεις οτι όταν μπεις νέος και αρχίσεις με το στυλ του EAGLE2 που παρέσυρε κι εσένα η αντίδραση ποια θα είναι? Αδιαφορία μετα απο κάποιο σημείο ή κράξιμο. Εν πάσει περιπτώσει, σου λέω να μην το παίρνεις κατάκαρδα. Όλοι το παρατραβήξαμε, κι εμείς και σύ. Όσο για τον άλλο ΤΙ ΝΑ ΠΩ...??? Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά...[/b]
Άβαταρ μέλους
bull
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006, 00:00
Τοποθεσία: ΘΗΒΑ

Δημοσίευσηαπό jimnys » 24 Μάιος 2007, 11:45

ΑLOY χαλάρωσε, κανένας δεν κράζει κανένα(ή μάλον δεν έχεις δεί κράξιμο εδώ μέσα :lol: ).

ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝΝ ΩΣ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ Ε?? ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΤΗ ΜΥΗΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΤΖΙΠΑΔΕΣ? ΝΑ ΞΕΡΩ.

Και όσο για αυτό , η απάντηση είναι όχι, γιατί πολύ απλά είχαμε διάθεση να ακούσουμε, να μάθουμε απο τους πιο παλιούς, και πιο εμπειρους, μέχρι να πάρουμε και εμείς τον δικό μας δρόμο, όποιος και αν είναι αυτός...
Θέλησε να μάθεις απο τους άλλους για να σε δούνε φιλικά και αυτοί, μην προσπαθείς να επιβάλεις τις απόψεις σου...

Το off road όχημα, φτιάχνετε πάνω σε μια καλή βάση....
Δεν πωλείται έτοιμο....
Οσο για τα jimny :D :D άστο....

Α και άλλαξε λάστιχα, μια τετράδα cooper STT2 θα είναι ότι πρέπει στο τέρας σου... :wink:
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό magic » 24 Μάιος 2007, 12:00

SKARTOS έγραψε:
EAGLE2 έγραψε:Απιστευτο παντως το τελευταιο σχολιο, αν με κοροιδεψαν λεει που πηρα NAVARA!!! Eμενα ή εσας?? Εγω μαγκα μου ,εδωσα για το "ποταπο" τετρακινητο οπως λες μολις 30000 χιλιαρικα και πηρα ενα αμαξι ....

Άν σε κορόιδεψαν λέει........... ?? Αφού υπήρχε φθηνότερη λύση για να κάνεις την δουλειά σου!!!!



ετσι βολευει και την προβατινα!!!
Και ζησαν αυτοι καλα ....
Δεν παμε πουθενα .... Ελα !!!
http://magiakos.p7.com
Άβαταρ μέλους
magic
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 235
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2004, 15:32
Τοποθεσία: Αθηνα

Δημοσίευσηαπό bisba » 24 Μάιος 2007, 15:05

eagle3 εισαι υπερασχετος με ολο το θεμα
ημαρτον ελεος .
μην γραφεις καλυτερα .
Άβαταρ μέλους
bisba
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 10 Απρ 2003, 13:59
Τοποθεσία: N.Iωνια Αθηνα

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 24 Μάιος 2007, 15:10

copypaste το εκανες? :twisted: :twisted: :twisted:
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό bisba » 24 Μάιος 2007, 16:24

camelg4 έγραψε:copypaste το εκανες? :twisted: :twisted: :twisted:


οχι το εγραψα δυο φορες . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
bisba
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 10 Απρ 2003, 13:59
Τοποθεσία: N.Iωνια Αθηνα

Δημοσίευσηαπό mahosvvt » 24 Μάιος 2007, 17:03

ALOY έγραψε:
mahosvvt έγραψε:γιαααα δες τι κανει το 100% μπλοκε!!!!

Εικόνα


προσεχε φιλαρακο μη σου φυγει εσενα το καπακι απο την καροτσα με τησ ταρζανιες.... και ξα μασ με τον συντεκνο τισ βολτεσ που εχομε κανομενεσ ..


μονο που φιλε μου ALOY δεν ειναι το δικο μου αμαξι αυτο :lol: :lol: :lol:

αυτο ειναι του Μιχαλη(camelg4)!!!!! απλα εγω ειμαι κατω απο αυτο και το κρατω με τους ωμους μου!!!! :haha2:

εγω εχω οτι και o sirros-jimnys δηλαδη jimny και πολλοι ακομα εδω μεσα και ειμαι πολυ περηφανος για το αμαξι μου!!!!

γιααα δες! για να καταλαβεις πως συμπεριφρομαι εγω στο αμαξι μου παρολο που ειναι 1 ετους και οτι το off-road για μενα ειναι τρελλα και αγαπηταυτοχρονα,κατι το οποιο με αναζοωγωνει απο την ενταση ολης της εβδομαδας (και ειναι και το αμαξι στη φωτο μαμα και οχι οπως ειναι τωρα ετσι?) :lol: :lol: :lol:

http://www.jimnyclub.com/gallery/main.p ... emId=14169
Τελευταία επεξεργασία από mahosvvt και 24 Μάιος 2007, 17:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
mahosvvt
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 270
Εγγραφή: 24 Φεβ 2006, 17:08
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό mahosvvt » 24 Μάιος 2007, 17:07

ALOY έγραψε:ΕΓΩ ΚΟΛΗΣΑ ΓΙΑΤΙ 1. ΕΧΩ 4Χ4
2.ΕΧΩ ΚΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΓΑΝΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΟΛΤΕΣ
ΚΑΙ ΑΣ ΚΟΛΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ. ΕΣΥ ΠΟΥ ΑΝΑΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΔΗΓΗΣΕΙ 4Χ4 ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ(ΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑΧΕΙΣ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΘΑ ΤΟ ΧΕΙΣ Η ΠΑΝΤΑ ΘΕ ΝΑΙ ΦΙΑΤ ΕΝΝΟΩ) ΤΡΑΒΑ ΓΡΑΨΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕ Η ΠΟΥΛΑ ΚΑΝΑ ΚΕΥBOARD.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΟΣΑ ΕΓΩ. ΤΟ ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΦΙΛΙΚΑ. ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΔΕΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΡΠΟΦΙΛ ΣΟΥ ΜΕ ΠΩΣ ΑΣΧΟΛΕΙΣΕ? ΜΕΣΩ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?


πολυ γελασα μ'αυτο το post :lol: :lol: :lol: :lol: :haha2: :haha2: :haha2:
Άβαταρ μέλους
mahosvvt
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 270
Εγγραφή: 24 Φεβ 2006, 17:08
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό camelg4 » 24 Μάιος 2007, 17:33

Ρε Μαχο σου σηκωθηκε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: ΟΥΛΑ ΛΑ
www.tsernikoudis.gr

Αιρεύονται γάρ έν αντί απάντων οι άριστοι, κλέος αέναον θνητών οι δε πολλοί κεκόρηνται όκωσπερ κτήνεα.
Άβαταρ μέλους
camelg4
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1761
Εγγραφή: 26 Δεκ 2006, 19:52
Τοποθεσία: polikastro

Δημοσίευσηαπό mahosvvt » 24 Μάιος 2007, 17:44

camelg4 έγραψε:Ρε Μαχο σου σηκωθηκε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: ΟΥΛΑ ΛΑ


ΑΧΧΧΧΧΧΧΧ ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
mahosvvt
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 270
Εγγραφή: 24 Φεβ 2006, 17:08
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό ALOY » 24 Μάιος 2007, 23:47

εχω απαντησει στην υποεννοτητα του παθ. ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό ALOY » 25 Μάιος 2007, 15:57

http://www.youtube.com/watch?v=lL4moQXv ... ed&search=
το δικο μου εργοστασιο εβγαζε απο κει μεσα????μπααα εε??? :twisted: :twisted:
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Nissan

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 23 επισκέπτες