Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

αξιοπιστο navara200ps?

Δημοσίευσηαπό priapos » 27 Φεβ 2007, 03:53

Διαφωνείς ότι το ναβάρα είναι το πιο δυνατό;Οτι το L200 με το σύστημα πρόσφυσης και την εν δυνάμει μόνιμη τετρακίνηση είναι το πιο σταθερό;Ότι η isuzu είναι εγγύηση στα ντίζελ (ρώτα κανά παλιό ταρίφα..). Όσο για τα εκτός δρόμου αυτή την αίσθηση έχω αλλά το συζητάμε. Δεν σου λέω ότι είναι μόνο αυτά τα πλεονεκτήματα τους αλλά σου τονίζω αυτά τα σημεία που είναι πρωταθλητής το καθένα. Τελικά το πιο δύσκολο πράγμα είναι να σκέφτεσαι απλά...
Άβαταρ μέλους
priapos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 14 Φεβ 2007, 01:30

Δημοσίευσηαπό saxovts » 27 Φεβ 2007, 16:05

φιλε ALOY,μεχρι τωρα ποσα χιλιομετρα εκανες?αυτα τα χιλιομετρα που εκανες,τα εκανες με ηρεμη οδηγηση η το κυνηγας το ναβαρα?αν μπορεις πες μου αν σου εβγαλε τιποτα προβληματα μεχρι τωρα.
Άβαταρ μέλους
saxovts
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 90
Εγγραφή: 22 Ιαν 2007, 23:14

Δημοσίευσηαπό ALOY » 09 Μαρ 2007, 00:10

priapos έγραψε:Διαφωνείς ότι το ναβάρα είναι το πιο δυνατό;Οτι το L200 με το σύστημα πρόσφυσης και την εν δυνάμει μόνιμη τετρακίνηση είναι το πιο σταθερό;Ότι η isuzu είναι εγγύηση στα ντίζελ (ρώτα κανά παλιό ταρίφα..). Όσο για τα εκτός δρόμου αυτή την αίσθηση έχω αλλά το συζητάμε. Δεν σου λέω ότι είναι μόνο αυτά τα πλεονεκτήματα τους αλλά σου τονίζω αυτά τα σημεία που είναι πρωταθλητής το καθένα. Τελικά το πιο δύσκολο πράγμα είναι να σκέφτεσαι απλά...

ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΤΕΙΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ.
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό priapos » 23 Μαρ 2007, 03:39

Για να γυρισουμε στο θεμα μας, τσεκαρα τα TUV ρεπορτ και το ναβαρα δεν τα παει ασχημα.Πρωταθλητής από αξιοπιστία στα πικαπ ηταν το hilux...
Άβαταρ μέλους
priapos
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 36
Εγγραφή: 14 Φεβ 2007, 01:30

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Nissan

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 11 επισκέπτες