Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Nεος και Ωραιος..

Δημοσίευσηαπό SHADOW200 » 24 Φεβ 2010, 15:11

Πες ενα ηλεκτρονικο ταχυδρομειο να σου στειλω φωτο με το NAVARAKI , εκε να δεις σιδερα !!!
Άβαταρ μέλους
SHADOW200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1133
Εγγραφή: 29 Ιουν 2007, 10:39

Re: N

Δημοσίευσηαπό greg4X4 » 24 Φεβ 2010, 22:45

ALOY έγραψε:αμαν ολοι οι κομανταρεοι εδω μαζευτηκαμε...!!!γκρεγκ δεν ελεγα οτι εσυ εισαι ενθουσιασμενος αλλα τεσπα!!! χαχαχχα 1 μαλ?? κατι εχει παρει το αυτι μου νομιζω εκει εχω αφησει 30 υπεροχα κιλα ιδρωτα καποιο μαιο εσυ ποσες τσιμπας γιωργακη???? με το ενα?

Όποια πέτρα και να σηκώσεις, όλο και θα υπάρχει κάποιος "παραλλαγμένος" :sonarsmile: , σε κάλυψη και απόκρυψη. Άσε, που σε αυτές τις μονάδες κάνεις και το καλύτερο fitness !!! :twisted:
Σύντεκνοι, για να γίνω κατανοητός , είμαστε στο off-road.gr !!! :director:
Δεν αμφιβάλλω ότι όλοι ξεζουμίζουμε τα 4Χ4 στο φυσικό τους χώρο, δηλαδή σε OFF-ROAD τερέν (όσο θέλει και μπορεί ο καθένας). Οι τελικές και οι επιταχύνσεις έχουν θέση στην άσφαλτο, η οποία είναι το αναγκαίο κακό για να φθάσουμε στα λασπο-γούστα!!! :mrgreen:
LC120 3d, 4.0L auto.
Άβαταρ μέλους
greg4X4
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 06 Φεβ 2010, 13:18
Τοποθεσία: Β.Ελλάδα

Re: NAVARA

Δημοσίευσηαπό navara.zisis » 26 Φεβ 2010, 18:46

JOHNVOR έγραψε:
navara.zisis έγραψε:οποιος δεν το πιστευει ας το δοκιμασει......

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ.Και εγω ναβαρα εχω αλλα δεν μπορω να πω οτι κοντραρω GTI με 200 αλογα βενζινη που εχει τα 0-100 σε λιγοτερο απο 7 δευτερολεπτα.Ξερεται σε τι αντιστοιχουν οι επιδοσεις μας?(Των ναβαρα οχι οι δικες μας!!!)Με σχεδον 11 δευτερα που εχουμε τα 0-100 μας περνανε και τα καλα 1600.Σκληρο?και ομως αληθινο.Βαλε να δεις ποσες αλαγες σε ταχυτητες θα κανεις εσυ με το ναβαρα για να πιασεις τα 100 οταν το GTI θα πιασει 150 με την τριτη....Αστο.Ο μονος τροπος για να παρεις την κοντρα ειναι αυτος που εκανα εγω οταν κοντραρα ενα S3 με 400 αλογα.Εβαλα τον ορο να διαλεξω το μερος που θα γινοταν η κοντρα και δεχθηκε μεχρι την στιγμη που ειδε οτι τον πηγα σε μια βαθια αμμουδερη παραλια.( και μετα το ριξαμε στα σουβλακια για να παμε την κοντρα σε αλλο τεραιν.....)

φιλε μου και γω αυτο ελεγα αλλα μετα αλλαξα γνωμη!το εχω δοκιμασει και στο λεω!δεν λεω πως ειναι πιο γρηγορο το navara αλλα δεν ειναι και πολυ πιο αργο..για το βαρος και του και της διαστασεις του τα παει πολυ καλα απεναντι στο gti.(εγω εβαλα κοντρα μετα τα 120km/h)
Άβαταρ μέλους
navara.zisis
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 184
Εγγραφή: 20 Ιουν 2008, 19:16
Τοποθεσία: κοζανη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Nissan

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 13 επισκέπτες