Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

NAVARA VS ALL-Διαξιφισμοί και άλλα...

Δημοσίευσηαπό ALOY » 23 Μάιος 2007, 22:00

ΛΥΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟ ΧΟΥΝ ΔΕΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΝΕ Η ΝΑ ΒΟΗΘΑΝΕ ΚΤΛ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΡΩΝΕΥΟΝΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ. ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΟΥ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΙΤΙΑ Η ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΤΑ ΜΗΝ. ΤΟΥ ΣΙΡΡΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΟΣΤΟΣΟ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΟΥ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΩΦΕΛΟΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΜΕ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ.
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό sirros » 23 Μάιος 2007, 22:08

δεν μας εχεις αναγκη εχετε 50 κιλα ροπη εσεις εκει κατω.

οσο για τα μην. μια χαρα ηταν σε σχεση με του φιλου σου.

τουσ κανονες του forum δεν τους διαβασατε σιγουρα , οτι μας γραφεις κανονικα τοσο καιρο που σου λεμε μην γραφεις ΚΕΦΑΛΑΙΑ, δεν πειραζει?
Άβαταρ μέλους
sirros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:30
Τοποθεσία: ΦΩΚΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό ALOY » 23 Μάιος 2007, 22:15

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο EAGLE2 KAΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ??? ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΝΑΖΗΤΩ ΛΥΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΝΑΞΕΙ? ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΚΟΡΕΥΤΕΙ ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΤΠΤ ΤΕΤΟΙΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ 50 ΚΙΛΑ ΡΟΠΗ ΕΧΩ ΟΜΩΣ 2 ΚΙΛΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΚΟΛΑΩ. ΚΑΙ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΜΟΝΙΜΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΗΛΙΘΙΟΣ ΟΥΤΕ ΤΥΦΛΟΣ. Κ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΟΥΤΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ. ΜΗΝ ΞΑΝΑΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ ΣΤΟ ΨΕΥΔΟΝΥΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΑΠΕΥΘΥΝΩ ΤΟ ΛΟΓΟ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΥ . ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΧΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό sirros » 23 Μάιος 2007, 22:20

Εγώ δυστυχώς δεν έχω 4χ4 , θα πάρω σύντομα , αλλά καλό είναι και το fiorino αν και έχει καρότσα .
Serf που να κάνω? είναι μακριά η θάλασσα από το σπίτι μου , όσο για το σκιπ εκεί να δεις .
Χαλαγε και το ΚΤΜ συνέχεια και το έδωσα , οπότε με τα πόδια .

όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω σαν και εσάς , να σας μοιάσω , σας ζηλεύω.
Άβαταρ μέλους
sirros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:30
Τοποθεσία: ΦΩΚΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό xontros » 23 Μάιος 2007, 23:29

Τι μου θύμισες βρε Κώστα! Είχα και εγώ ένα Fiorino το 86, μια χαρούλα πήγαινε με το βραζιλιάνικο 1050 των 127 sport, και γύρναγε λόγω καρότσας με τιμονιές για πλάκα!!!! Άσε που ένα βράδυ που είχαμε βγει με ένα φίλο, προσπαθήσαμε να το κάνουμε king-cab: καταφέραμε να χωρέσουμε και 2 γκομενίτσες...
Εσύ παιδί μου Σίρρρο τότε πρέπει να είχες ακόμα βιδωμένες τις βοηθητικές...
Καλά, όλα τα παραπάνω είναι αληθινά? Ή είναι κανένας χαβαλές τύπου blackchris που τα γράφει???
Έχει πλάκα πάντως, κάθησα και το διάβασα όλο!
<i>Brizola Raiders Adventure Team</i>
Άβαταρ μέλους
xontros
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1343
Εγγραφή: 28 Ιαν 2003, 00:54

Δημοσίευσηαπό bull » 23 Μάιος 2007, 23:36

Ο ALLOY κάποτε που προσπαθούσα να του εξηγήσω 2-3 πραγματάκια για ροπές κλπ. μου τηνέπεσε κι εμένα γιατι του φάνηκε ότι προσπαθούσα να μειώσω το αυτοκίνητό του. Απο τότε όμως πρέπει να ομολογήσω οτι έχει γίνει πολύ πιο μετριοπαθής και κόσμιος. Ισως να έπαιξε ρόλο και το 1ο του κόλλημα, να συνειδητοποίησε ότι έχει να μάθει (όπως όλοι) πολλά ακόμη. Πιστεύω ότι δεν είναι για κράξιμο ο άνθρωπος. Εξάλλου το 'χει πει "είμαι τελείως αρχάριος". Τώρα για τον άλλο δεν λέω τίποτα. Είναι ανίατη περίπτωση... (Το γέλιο που 'χει πέσει όμως δε λέγεται, ειδικά με κατι posts του sirros κλπ.)
Άβαταρ μέλους
bull
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: 03 Ιαν 2006, 00:00
Τοποθεσία: ΘΗΒΑ

Δημοσίευσηαπό SKARTOS » 23 Μάιος 2007, 23:53

Συμφωνώ και εγώ με αυτά. Ο ALOU κατάλαβε πλέον τι γίνετε, και προσπαθεί να μάθει 5 πράγματα το παλληκάρι. Δέν το βρίσκω σωστό να τον κράζετε πλέον.
Τό ωραιότερο βουνό είναι αυτό που δέν έχω πάει ακόμα.
NISSAN NAVARA DOUBLE CAB AUTOMATIC .......απλό για την ώρα ! (θά έρθει και η ώρα του)
Άβαταρ μέλους
SKARTOS
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2006, 08:23
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό jimnys » 23 Μάιος 2007, 23:57

ΑLOY μην το θεωρήσεις κράξιμο , προς θεού...


sirros έγραψε:Εγώ δυστυχώς δεν έχω 4χ4 , θα πάρω σύντομα , αλλά καλό είναι και το fiorino αν και έχει καρότσα .
Serf που να κάνω? είναι μακριά η θάλασσα από το σπίτι μου , όσο για το σκιπ εκεί να δεις .
Χαλαγε και το ΚΤΜ συνέχεια και το έδωσα , οπότε με τα πόδια .

όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω σαν και εσάς , να σας μοιάσω , σας ζηλεύω.


Ρε Κώστα :lol: :lol: :lol: :lol: είσαι μεγάλη κουφ΄@λα ρε :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ξεκωλοθηκ@ στα γέλια
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ALOY....ο sirros έχει κούπα σε trial μπρε, και αρκετές συμετοχές σε αγώνες έχει φτιάξει απο τα πιο καινοτόμα jimny(το μοναδικό 3 link) αστα έμπλεξες :lol: :lol: :lol: :lol:
Επίσης ότι θέλεις να ρωτήσεις ρώτα, δεν είναι κομπλεξικός :wink:

Παρε και μια φωτό...
www.jimnyclub.com/gallery/main.php?g2_itemId=14968

Απλά γιατί εσείς οι νέοι στα φόρουμ βγάζετε εύκολα συμπεράσματα πάντα...
Να είσαι ανοιχτός σε γνώμες, γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι έχει κάνει ο αλλός που μιλάς :wink:
Φιλικά
Γιάννης
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό jimnys » 24 Μάιος 2007, 00:09

EAGLE2 έγραψε:Τι ειναι αυτος Ο ΙΚΕ?? Eχει αμαξι σκληροπυρινικο , με καροτσα???


Αυτός που θα σου αναλύσει τα πάντα για το Nav;ara και γιατί είναι πατάτα...
Ξέρει πολλά απο αυτοκίνητα, και σίγουρα θα σου πεί τι παπαριά πήρες...
Μπορείς κάλιστα να ανοιξεις κουβέντα μαζί του στο www,jimnyclub.gr/forum

Aν καταφέρεις να τον πείσεις για το Navara θα πάρω και εγώ...
ορμα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό sirros » 24 Μάιος 2007, 00:10

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΖΙΜΝΙ ΤΟ ΠΟΤΑΜΑΚΙ

Τα jimny είναι μακραν καλύτερα από το path στης εκτός δρόμου εξορμήσεις .

ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ. ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΟΛΙΣΘΗΣΗΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΑ 200 ΑΛΟΓΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΤΟ ΝΑΒΑΡΑ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΘΦΑΙΝΤΕΡ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥ

Να τα και τα άλογα.

..ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΑΓΡΟΤΗ Η ΤΖΙΠΑΚΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΙΝΑΙ 16ΧΡΟΝΟΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΠΛΩΜΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ


Και σέβεσαι τους συνομιλητές σου

ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΦΙΛΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΑ ΝΑ ΝΕ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΣΟΥ Ο ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ??
ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΠΗΓΑΤΕ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΥΝΗΣΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΡΙΣΟ.! ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΜΣ ΣΝΟΜΠΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ! ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΑΞΙΟΙ ΣΑΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΘΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΑ ΚΑΤΣΤΑΒΡΑΧΑ ΤΟΥ ΟΜΑΛΟΥ !Και συνεχίζεις να ακούς με προσοχή .

και κατι αλλο οποιοσ δεν ξερει δεν το κατεχει γενικα το αθλημα ασ αφησει τισ κρισεισ και επικρισεισ και ασ παει για καμια βολτα το σκυλο γιατι πολλα ματια διαβαζουν οτι γραφουμε και δεν σωστο να μοιραζουμε λαθοσ εντυπωσεισ για το καθε οχημα στον κοσμο και να τον καθοδηγουμε λαθοσ. φιλικα.


Συμφωνώ με της συμβουλές σου.


Βαριέμαι να κάνω άλλες παραθέσεις
Άβαταρ μέλους
sirros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:30
Τοποθεσία: ΦΩΚΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό jimnys » 24 Μάιος 2007, 00:10

Πολύ θα ήθελα να δώ αυτούς τους δύο να συζητάνε για το navara σε τοπικ...αχαχαχαχαχα
Land Jimny Cruiser
Άβαταρ μέλους
jimnys
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 419
Εγγραφή: 20 Ιαν 2003, 17:32
Τοποθεσία: ΠΑΛΛΗΝΗ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ

Δημοσίευσηαπό sirros » 24 Μάιος 2007, 00:15

xontros έγραψε:Εσύ παιδί μου Σίρρρο τότε πρέπει να είχες ακόμα βιδωμένες τις βοηθητικές...
Καλά, όλα τα παραπάνω είναι αληθινά? Ή είναι κανένας χαβαλές τύπου blackchris που τα γράφει???
Έχει πλάκα πάντως, κάθησα και το διάβασα όλο!


λες να ειναι παλι ο μαυροχρηστος ? ωχ!!!

Μιχάλη είχα ΒΜΧ :D
Άβαταρ μέλους
sirros
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:30
Τοποθεσία: ΦΩΚΙΔΑ

Δημοσίευσηαπό ALOY » 24 Μάιος 2007, 00:56

sirros έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΕΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΖΙΜΝΙ ΤΟ ΠΟΤΑΜΑΚΙ
ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΛΟΓΟ ΥΨΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΤΛ.ΔΕΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΑ ΠΟΤΕ ΤΑ ΤΖΙΜΝΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΡΧΑΡΙΑ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΖΙΜΝΥ

Τα jimny είναι μακραν καλύτερα από το path στης εκτός δρόμου εξορμήσεις .

ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ. ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ ΟΛΙΣΘΗΣΗΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΑ 200 ΑΛΟΓΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΤΟ ΝΑΒΑΡΑ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΘΦΑΙΝΤΕΡ ΑΝ ΤΟ ΘΕΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥ

Να τα και τα άλογα.

ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΕΝΑ Ο ΤΑ ΔΥΟ ΟΝΤΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΣΤΑ 174 ΑΛΟΓΑ ΑΡΚΕΤΟ ΣΥΜΠΛΕΞΑΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΛΙΣΕΙΣ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΔΡΟΜΟΥ Η ΜΕ ΦΟΡΤΟ

..ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΑΓΡΟΤΗ Η ΤΖΙΠΑΚΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΙΝΑΙ 16ΧΡΟΝΟΙ ΧΩΡΙΣ ΔΙΠΛΩΜΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ


Και σέβεσαι τους συνομιλητές σου
ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΚΑΡΟΥΝ ΟΧΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΕΞΑΠΤΟΣ

ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΦΙΛΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΡΘΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΑ ΝΑ ΝΕ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΣΟΥ Ο ΑΛΟΓΟΣΚΟΥΦΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ??
ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ ΠΗΓΑΤΕ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΥΝΗΣΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΡΙΣΟ.! ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΜΣ ΣΝΟΜΠΑΡΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ ! ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΑΞΙΟΙ ΣΑΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΘΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΑ ΚΑΤΣΤΑΒΡΑΧΑ ΤΟΥ ΟΜΑΛΟΥ !Και συνεχίζεις να ακούς με προσοχή .

ΕΓΡΑΨΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΑΞΙΟΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΘΕΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΠΤ

και κατι αλλο οποιοσ δεν ξερει δεν το κατεχει γενικα το αθλημα ασ αφησει τισ κρισεισ και επικρισεισ και ασ παει για καμια βολτα το σκυλο γιατι πολλα ματια διαβαζουν οτι γραφουμε και δεν σωστο να μοιραζουμε λαθοσ εντυπωσεισ για το καθε οχημα στον κοσμο και να τον καθοδηγουμε λαθοσ. φιλικα.


ΕΝΝΟΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΕΧΩ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ 4Χ4 ΚΑΙ ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΩ ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΚΟΥΠΕΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΓΩ ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΥΠΟΤΙΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ
ΟΠΩΣ
ΠΑΡΕ ΚΑΜΙΑ ΒΑΡΚΑ Η ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΚΟΛΗΣΕ Ο ΜΠΑΓΛΑΜΑΣ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ.


Συμφωνώ με της συμβουλές σου.
ΕΣΥ ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΑΠΟ ΟΤΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΤΑ ΗΞΕΡΕΣ ΟΛΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ 4Χ4 ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΝΗΚΩ ΕΔΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ,

Βαριέμαι να κάνω άλλες παραθέσεις
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό ALOY » 24 Μάιος 2007, 01:03

ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΓΝΩΜΗ/? ΝΑ ΠΑΡΩ ΒΑΡΚΑ? Η ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΚΟΛΗΣΑ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΟΜΠΑΓΛΑΜΑΣ? ΑΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΜΗ Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΠΟ ΣΟΒΑΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ 4Χ4 ΤΟΤΕ ΑΣ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΜΕ 16XRONOYS
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

Δημοσίευσηαπό ALOY » 24 Μάιος 2007, 01:07

OK KANEIS ΑΛΛΟΣ ΝΑ Μ ΤΗΝ ΠΕΣΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΛΕΣ Κ ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙ?? ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ!! ΟΠΟΙΣ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΡΑΞΙΜΟ ΕΔΩ .. ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝΝ ΩΣ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ Ε?? ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΤΗ ΜΥΗΣΗΣ ΣΤΟΥΣ ΤΖΙΠΑΔΕΣ? ΝΑ ΞΕΡΩ.
NISSAN PATHFINDER 2.5 DCI 174PS 403nM
TOYO OPEN CONTRY AT
Άβαταρ μέλους
ALOY
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: 13 Φεβ 2007, 18:39
Τοποθεσία: XANIA,ΚΡΗΤΗΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Nissan

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης