Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

SOS-Καλίμπρα επειγόντως

SOS-Καλίμπρα επειγόντως

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 06 Ιαν 2007, 20:17

Ψάχνω καλίμπρα επειγόντως για να ισιώσω τα σκαλοπάτια μου που στράβωσαν μετά από σκληρό off-roading στα θεόρατα πεζοδρόμια στην παραλία Αρετσού και πιο συγκεκριμένα στο γνωστό δύσβατο σημείο του καφέ "ΡΑΚΑ"...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Όπηα βοείθηα δεκτοί! Εφχαριστό αικ τον πρωταίρον
8)
Τελευταία επεξεργασία από Lonely_Wolf και 06 Ιαν 2007, 22:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό donald » 09 Ιαν 2007, 13:08

Τι σκαλοπάτια είναι:Αν είναι τα μεταλλικά, τα πρόσθετα τότε να σε στείλω ένα τηλέφωνο από κατασκευαστή μήπως μπορεί να στα φτιάξει.
Άβαταρ μέλους
donald
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 209
Εγγραφή: 26 Μάιος 2006, 13:05
Τοποθεσία: Πολίχνη Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Lepes » 10 Ιαν 2007, 09:57

εμενα παντως μου τα ισισωσαν 2 προεδροι ....χιχιχι και μετα τα εβγαλα :)
ΒRAT PRESIDENT
www.brat???.gr
Άβαταρ μέλους
Lepes
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 482
Εγγραφή: 03 Μάιος 2004, 11:41
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: SOS-Καλίμπρα επειγόντως

Δημοσίευσηαπό maverickman » 14 Ιαν 2007, 10:13

Lonely_Wolf έγραψε:Ψάχνω καλίμπρα επειγόντως για να ισιώσω τα σκαλοπάτια μου που στράβωσαν μετά από σκληρό off-roading στα θεόρατα πεζοδρόμια στην παραλία Αρετσού και πιο συγκεκριμένα στο γνωστό δύσβατο σημείο του καφέ "ΡΑΚΑ"...

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Όπηα βοείθηα δεκτοί! Εφχαριστό αικ τον πρωταίρον
8)


εχεις PM
ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΤΑΣ ΘΑ ΠΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΣ...
Άβαταρ μέλους
maverickman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: 09 Οκτ 2003, 19:10
Τοποθεσία: Κaλαμαρια Θεσ/νικη

Δημοσίευσηαπό samy » 25 Ιαν 2007, 00:19

ρε μήτσο αφού στόπα ότι τα μαρμάρινα δεν καλιμπράρονται ,τι ψάχνεις τώρα? :lol: :lol: :lol:
ΑΝΘΥΠΟΠΡΟΕΔΡΟΣ PRAT
κι αυτό μόνο για λίγους φίλους
samy
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: 14 Ιαν 2005, 04:59
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 25 Ιαν 2007, 10:35

:lol: :lol: :lol: :lol:

Με τέτοια κόλπα έτσι που πάμε με βλέπω σε κανά χρόνο με Παράγκα :wink: 8)
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό almak » 25 Ιαν 2007, 17:43

Dimi βγάλτα αγόρι μου και πέτατα 8)
Δύο μέτρα παλικάρι είσαι , τι τα θες τα σκαλιά για να ανεβαίνεις εσύ ???
Αν τα θες για τις πιτσιρίκες που δεν φτάνουν , εεεεεε τότες βάλε κανένα χεράκι να τις βοηθάς ....you know what i mean :wink:
Αλέξανδρος Μακρής / Santa Fe 2.7 V6
Πρόεδρος B.R.A.T. (τομέας Ψυχραιμίας)
www.braters.gr
Άβαταρ μέλους
almak
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: 18 Μάιος 2005, 15:12
Τοποθεσία: Aχαρναί

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 27 Ιαν 2007, 23:17

almak έγραψε:Dimi βγάλτα αγόρι μου και πέτατα 8)
Δύο μέτρα παλικάρι είσαι , τι τα θες τα σκαλιά για να ανεβαίνεις εσύ ???
Αν τα θες για τις πιτσιρίκες που δεν φτάνουν , εεεεεε τότες βάλε κανένα χεράκι να τις βοηθάς ....you know what i mean :wink:


αυτό επιδιώκω και γω, να τα βγάλω εντελώς για να έχω αφορμή για ευχέρια κινήσεων :wink: ...όσο είναι καιρός δηλαδή γιατί μετά άστα......... :roll: :roll:



......άμα θες καυτές λεπτομέρειες μόνο σε π.μ.
8)
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό macedonas » 08 Φεβ 2007, 09:11

Υπάρχουν μερικοί ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΕς παντογνώστες που έχουν την κακή συνήθεια να σχολιάζουν τους πάντες εντελώς κακοπροαίρετα.
Αν δεν μπορούν να καταλάβουν απο χιούμορ και δεν ξέρουν κιόλας ένα άτομο καλά θα ήταν να μασάν αντί να μιλάνε.
Αν πάλι θέλουν να κάνουν επίδειξη πνεύματος γράφοντας ΠΑΠΑΡΙΕΣ σε ένα περιοδικό για 4χ4 που θα το διαβάσουν αρκετοί άνθρωποι του χώρου να είναι έτειμοι να λάβουν και την απάντηση που τους αρμόζει.

Μάλιστα κύριε .

Σε σένα που αποφάσισες να γράψεις τις κακιούλες σου στο ΤΕΤΡΚΙΝΗΣΗ MAG αναφέρομαι.
Εκτός και αν νομίζεις οτι έχεις πάει περισσότερες φορές στο βουνό απο τον lonely wolf και είσαι ένας μάχιμος offroader και οι άλλοι όχι

ΥΓ. Δεν ξέρω ποιος είσαι και ούτε θέλω και να μάθω.
Αλλά μου τη έδωσε αυτό που διάβασα.
Άβαταρ μέλους
macedonas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: 08 Μάιος 2005, 08:37
Τοποθεσία: Πολύκαστρο

Δημοσίευσηαπό fokion » 08 Φεβ 2007, 10:38

Επειδη τυγχανει να ξερω τον Dimi ( Lonely Wolf ) εδω εγινε πατατα... ΜΕΓΑΛΗ πατατα απο το περιοδικο.....
Ακομα και χιουμορ να ΜΗΝ ειναι.. ο ανθρωπος το LC το ξεσκιζει......
Άβαταρ μέλους
fokion
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1199
Εγγραφή: 26 Μάιος 2004, 12:14
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 08 Φεβ 2007, 13:12

Κύριε ΤΣΕΚΟΥΡΑ επειδή είναι ξεκάθαρο ότι φωτογραφίζετε το δικό μου ποστ, εσείς λυπηθείτε μας γιατί μας δείχνετε πόσο φελλός είστε, για να μη πω τίποτα χειρότερο. Αφού δεν καταλαβαίνετε μια πλάκα τουλάχιστον μπορείτε να ρωτήσετε, δεν είναι ντροπή. Αν και στην προκειμένη περίπτωση η πλάκα είναι φανερή από τις απαντησεις που εδώθησαν… Οπότε μπορούμε να καταλάβουμε πόσο χαμηλό είναι το IQ κάποιων ανθρώπων.

Φίλε Fokion & Macedona δεν χρειάζετε να απολογούμαι για το τι κάνω με το τετρακίνητο μου. Ήδη ο παραπάνω κύριος πήρε την απάντηση του από τα άτομα που με γνωρίζουν!

Κύριε Τσεκουρά μη νομίζετε επειδή έχετε το όνομα μπορείτε και να τσεκουρώνετε… Είστε λαθος. Δεν θέλω την συγνώμη σας αφού ήδη φάνηκε πόσο ρηχός και χαμηλής νοημοσύνης άνθρωπος είστε.
Τελευταία επεξεργασία από Lonely_Wolf και 08 Φεβ 2007, 13:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό mato » 08 Φεβ 2007, 13:43

... αμαν ρε παιδιά, τι έγινε?
θα με κάνετε να πάω να πάρω το περιοδικό...
... κι αν κατάλαβα καλά σχολιάστηκε το περιεχόμενο του post, μάλλον στο "ποδοσφαιρικό" τμήμα? αν είναι έτσι, είναι η δεύτερη φορά, και μάλιστα και η πρώτη αφορά και πάλι μέλος του forum με εντοπιότητα στη Β. Ελλάδα - ένας λόγος που σταμάτησα να παίρνω το περιοδικό (όχι η εντοπιότητα, η αλίευση "ειδήσεων" που σχολιάζονται ειρωνικά σε άλλο μέσο όπου δεν υπάρχει δυνατότητα απάντησης).

τι να πεις... αφού οι Ευαγγελάτοι έχουν τηλεθέαση, καλά να πάθουμε...
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό tetrakinisimag » 08 Φεβ 2007, 14:05

Ένα posting με αρκετή δόση χιούμορ σχολιάστηκε σατιρικά στο σατιρικό κομμάτι του περιοδικού, που σε καμία περίπτωση δεν διεκδικεί ειδησεογραφική χροιά.

Γνωστός από τα fora o Lonely Wolf... και ελπίζαμε ότι μπορεί να καταλάβει απο χιούμορ και σάτιρα.

Ο κ. Π. Τσεκούρας είναι φανταστικό άτομο, όπως και οι υπόλοιποι υπογράφοντες. Την ευθύνη για τα γραφόμενα έχει καθαρά και μόνο το περιοδικό... Μην πάρουμε κανέναν στο λαιμό μας.

Τώρα όσον αφορά το θέμα αν έχουν σατιριστεί δύο "βόρειοι", από τη μία δεν μπαίνουμε στην κόντρα βοράς - νότος και απο την άλλη τη να πουν οι 342 "νότιοι" που έχουν σχολιαστεί, κάποιοι μάλιστα πολλαπλά;

Αν τώρα θέλετε να λάβετε σοβαρά τον εν λόγω σχολιασμό, θα θέλαμε να ζητήσουμε ειλικρινά συγνώμη, μια και η πρόθεσή μας δεν ήταν αυτή.
tetrakinisimag
 

Δημοσίευσηαπό xtrail » 08 Φεβ 2007, 14:19

Η στήλη ειναι πράγματι χιουμοριστική, σαρκαστική κλπ και τελος πάντων δεν μπορεί να συμπεριληφθεί στην σοβαρή δημοσιογραφία. Κάτι σαν τα Μαχαιρώματα είναι .
Απλά ο τρόπος που αναφέρεται όμως στο πόστ δεν ειναι χιουμοριστικος
"Λυπηθείτε μας. Και προπάντων μην εκθέτετε τον χώρο".
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Lonely_Wolf » 08 Φεβ 2007, 14:22

Με πρόλαβε ο προλαλήσαντας και θα συμφωνήσω μαζί του οτι η χροιά των τελευταίων προτάσεων ("Λυπηθείτε μας. Και προπάντων μην εκθέτετε τον χώρο") δεν μου βγάζει την αίσθηση του χιούμορ και της σάτιρας... Λυπάμε πολύ.

Ας τελειώσει εδώ το θέμα.
Τελευταία επεξεργασία από Lonely_Wolf και 08 Φεβ 2007, 14:24, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Lonely_Wolf
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 937
Εγγραφή: 01 Ιουν 2005, 10:34
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Επόμενο

Επιστροφή στο Θέματα Β. Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες

cron