Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Χρόνια πολλά στο συντονιστή μας

Δημοσίευσηαπό mato » 17 Μαρ 2005, 09:29

georgek έγραψε:.... αλλά επαγγελματικές υποχρεώσεις με κράτησαν μακρυά από το forum για μερικές ημέρες.


καλώς τον - κι εγώ αναρωτιόμουν .... τι έγινε αυτό το παιδί

georgek έγραψε:....
Για να μην ξεχνιόμαστε, ο xtrail είναι ένα χρόνο μεγαλύτερος από εμένα :lol:

Dimitri σε ένα μήνα περίπου είναι η γιορτή μου :wink:


Dimitris πάρε ένα εορτολόγιο γιατί θα πέσει πολλή δουλειά μου φαίνεται ...
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Dimitris » 18 Μαρ 2005, 08:04

Dimitris πάρε ένα εορτολόγιο γιατί θα πέσει πολλή δουλειά μου φαίνεται ...

Ειπαμε με τέτοιους φίλους κάθε μέρα ειναι γιορτή!!!
Δεν ερχεστε την Κυριακή στο Λιτόχωρο για να δείτε τις δυνατότητες του δικού μου 4Χ4 (μαζί με ενα καλό φαγητό το μεσημέρι);
Πιστεύω να συμφωνεί και ο yannis.
Άβαταρ μέλους
Dimitris
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:34
Τοποθεσία: Θεσ/νίκη Β.Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό mato » 18 Μαρ 2005, 08:41

Dimitris έγραψε:Ειπαμε με τέτοιους φίλους κάθε μέρα ειναι γιορτή!!! .


...ανταποδίδουμε την φιλοφρόνηση...
κι όσο για την πρόσκληση,

Dimitris έγραψε:Δεν ερχεστε την Κυριακή στο Λιτόχωρο για να δείτε τις δυνατότητες του δικού μου 4Χ4 (μαζί με ενα καλό φαγητό το μεσημέρι);.



... αν και έχω ιδιαίτερα βαρύ πρόγραμμα αυτό το ΣΚ (μεταπτυχιακό :crazyeyes: + τρεις βραδιές παίξιμο :band: , + ύποπτη τενοντίτιδα :rockout3: ), νομίζω οτι θα τα καταφέρουμε - τουλάχιστον για την βόλτα - για το φαγητό βλέπουμε.
Μίλησα με το έτερο(-προσδιοριζόμενο) ήμισυ :kiss: και με ρώτησε αν δέχεστε και σκύλους (εγώ ρεμπέτικα παίζω).

Dimitris έγραψε:Πιστεύω να συμφωνεί και ο yannis.

Ο Γιάννης πρέπει να μου κάνει και μασάζ για την τενοντίτιδα :alright: (τεντωνίτιδα).
Άβαταρ μέλους
mato
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 852
Εγγραφή: 24 Μαρ 2004, 23:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό georgek » 18 Μαρ 2005, 09:00

Τώρα βέβαια ο συντονιστής θα λέει ότι του χαλάμε την ενότητα αλλά για αυτό τον πληρώνουμε.Ας τα φτιάξει αυτός μετά.
Λοπόν για την Κυριακή έχω να σας πω ότι η λέσχη 4Χ4 Σερρών έχει στο πρόγραμμα εκδρομή στο Μενίκοιο στη λίμνη μετα ψησίματος και βόλτας στα άλογα. Εγώ θα πάω εκεί και προτείνω να αφήσουμε το Λιτόχωρο για κάποια άλλη φορά και να έρθετε και εσέις εκεί.
Να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις!!!
Άβαταρ μέλους
georgek
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 389
Εγγραφή: 22 Μαρ 2004, 17:03
Τοποθεσία: SERRES

Δημοσίευσηαπό Dimitris » 18 Μαρ 2005, 09:28

Λοπόν για την Κυριακή έχω να σας πω ότι η λέσχη 4Χ4 Σερρών έχει στο πρόγραμμα εκδρομή στο Μενίκοιο στη λίμνη μετα ψησίματος και βόλτας στα άλογα. Εγώ θα πάω εκεί και προτείνω να αφήσουμε το Λιτόχωρο για κάποια άλλη φορά και να έρθετε και εσέις εκεί

Γιώργο καλή ιδέα, αλλά (τουλάχιστον εγώ, δεν ξέρω για τον Μάνο) πρέπει να πάω Λιτόχωρο να πάρω τα παιδιά μου
Μίλησα με το έτερο(-προσδιοριζόμενο) ήμισυ και με ρώτησε αν δέχεστε και σκύλους (εγώ ρεμπέτικα παίζω).

Ολα δεκτά!
Άβαταρ μέλους
Dimitris
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:34
Τοποθεσία: Θεσ/νίκη Β.Ελλάδα

Δημοσίευσηαπό xtrail » 18 Μαρ 2005, 12:15

Τώρα βέβαια ο συντονιστής θα λέει ότι του χαλάμε την ενότητα αλλά για αυτό τον πληρώνουμε.Ας τα φτιάξει αυτός μετά.
Δεν υπάρχει πρόβλημα :D :D
Εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να ακολουθήσω για λόγους υγείας δικούς μου και του πατέρα μου (ειδικά το δευτερο μπορεί να ακυρώσει και την συμμετοχή μου την 25η).
Δημήτρη άλλαξες λάστιχα τελικά? Θα ήθελα να το δω από κοντα το νέο σου απόκτημα, να μας πεις και την αποψή σου.
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό Dimitris » 18 Μαρ 2005, 14:19

Δημήτρη άλλαξες λάστιχα τελικά? Θα ήθελα να το δω από κοντα το νέο σου απόκτημα, να μας πεις και την αποψή σου.

Οχι δεν αλλαξα, αλλά βάζεις 200-300 κιλά στην καρότσα και πάει μια χαρά (πατάει καλύτερα το ελαφρύ πίσω μέρος). Φυσικά με πιο "αγρια" θα ειναι καλύτερα (λόγω καλοκαιριού και κόστους θα γίνει αργότερα).
Πάντως "ολα τα λεφτά" η χαμηλή & πολύ ροπή του ντίζελ
Άβαταρ μέλους
Dimitris
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: 10 Φεβ 2005, 08:34
Τοποθεσία: Θεσ/νίκη Β.Ελλάδα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Θέματα Β. Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχει 1 επισκέπτης