Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

MAKEDONIAN 1st RALLY RAID

MAKEDONIAN 1st RALLY RAID

Δημοσίευσηαπό TZIPAS » 13 Ιαν 2010, 09:59

Μια ενημέρωση κι εδώ για τον αγώνα μας. Της Θεσσαλονίκης. Η διαδρομή έχει ολοκληρωθεί. Την πρώτη μέρα 290 φανταστκά χιλιόμετρα στα βουνά πίσω απο το Χορτιάτη & το Λιβάδι.

Εκκίνηση απο την νέα παραλία κάτω απο το άγαλμα του Μεγάλου Αλεξάνδρου στις 07:00 για τις μοτοσυκλέτες και τα ATV και μιάμιση ώρα μετά την τελευταία μοτοσυκλέτα για τα 4χ4.

Τερματισμός απο τις 15:00 και μετά στα Λουτρά Απολλωνίας http://www.loutra.gr όπου θα βρίσκεται εγκατεστημένος ο αγώνας ολόκληρο το τριήμερο.
Εκεί θα γίνει και η διαμονή των αγωνιζομένων που θα έρθουν εκτός Θεσσαλονίκης από την Παρασκευή.

Εχει γίνει συμφωνία με το ξενοδοχείο οπότε όποιος χρειάζεται δωμάτιο πρέπει να επικοινωνήσει με την οργάνωση.

Η περιοχή είναι πολύ όμορφη βρίσκεται μπροστά στη λίμνη και απο εκεί θα γίνει η εκκίνηση της δεύτερης μέρας στις 07:00.

Τα χλμ της δεύτερης μέρας θα τα ανακοινώσουμε μετά το τσεκάρισμα που θα γίνει το ΣΚ.

Οι πρώτες συμμετοχές βρίσκονται εδώ http://www.4x4north.gr/view.asp?ItemID=36&ns=1 και ανανεώνονται συνεχώς.

Η παράκληση της οργάνωσης προς τους αγωνιζόμενους είναι να μην αφήσουν την αίτηση της συμμετοχής για την τελευταία στιγμή γιατί σύμφωνα με τα νέα δεδομένα της ΕΘΕΑ πρέπει την Τετάρτη πρίν τον αγώνα να σταλεί η λίστα των συμμετεχόντων.

Εκτός αυτού η one event licence καταργούνται και πρέπει οι αγωνιζόμενοι της OPEN να εκδόσουν κανονική licence ενώ οι υπόλοιποι ετήσια licence παιδιών. Αυτό σίγουρα χρειάζεται κάποιο χρόνο και δεν γίνεται τελευταία στιγμή.

Σχετικό θέμα εδώ: http://www.off-road.gr/PNphpBB2-viewtopic-t-11814.html
Άβαταρ μέλους
TZIPAS
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 49
Εγγραφή: 25 Νοέμ 2005, 14:43
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

MAKEDONIAN 1st RALLY RAID

Δημοσίευσηαπό mike1962 » 13 Ιαν 2010, 10:41

... το σκευτομαι.... αν ειμαστε ΟΚ θα παμε... (ισως να συνδιαστει με τη κοπη της πιτας....) να γινει η κοπη σε σημειο διπλα στη διαδρομη....να εχουμε και θεατες... funclub... πανο...κορνες.... μαζορετες... μακριμαλιδες με tattoo(*).... μπυρες....
λαστιχα δεν εχω...ψαχνω.... mud για το Santafe ...β'χερι ...γ'χερι ...δανικα....

(*) camelg4..maxos....long time ago
(**) μακριμαλης....αντιθετο του μινιμαλι(στη)
mike1962
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 363
Εγγραφή: 13 Απρ 2003, 20:44
Τοποθεσία: Tουμπα, Θεσ/νικη

MAKEDONIAN 1st RALLY RAID

Δημοσίευσηαπό xtrail » 13 Ιαν 2010, 15:57

Μιχάλη αλλάξαμε την ημερομηνία της πίτας, δες ανακοίνωση. Αν τρέξεις να μου πεις που να στήσω τις μαζορέτες (kyr, LonelyWolf και sixdays)!!!!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xtrail
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2589
Εγγραφή: 20 Απρ 2003, 10:16
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

MAKEDONIAN 1st RALLY RAID

Δημοσίευσηαπό NIKOLAS_L200 » 13 Ιαν 2010, 16:52

Εχω και γω ενα φουστακι που το τρωει ο σκορος, πειτε μου!!
www.karasavvidis.com
Καλές διαδρομές..!
Άβαταρ μέλους
NIKOLAS_L200
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1290
Εγγραφή: 07 Οκτ 2004, 02:11
Τοποθεσία: Εδεσσα,Κωνσταντία

MAKEDONIAN 1st RALLY RAID

Δημοσίευσηαπό mike1962 » 04 Φεβ 2010, 23:15

τελικα τι συναιβει και δεν θα παμε στον αγωνα? ? ... τα προβληματα μεγαλυτερα απο τη θεληση ? ... ή η θεληση μικροτερη απο τα προβληματα? ... ο χρονος θα δειξει....

ομως ο αγωνας θα γινει και εμεις θα πρεπει να συντονιστουμε.... να παμε ολοι ως θεατες.....
περιμενω απο τους 'διαπλεκομενους' να μας κοινοποιησουν 2-3 σημεια που θα μπορεσουμε να σταθουμε για να τους δουμε να τους χειροκροτισουμε..
εγω θα ειμαι Σαββατο ολη τη μερα free.. απο την παραλια μεχρι τα λουτρα...
kyr εχεις πληροφοριες... θα παμε βολτα. ..για βαλτε ανακοινωση- προσκληση...
mike1962
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 363
Εγγραφή: 13 Απρ 2003, 20:44
Τοποθεσία: Tουμπα, Θεσ/νικη


Επιστροφή στο Θέματα Β. Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες