Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Λίγα αλογάκια παραπάνω!

Δημοσίευσηαπό ZooL » 18 Νοέμ 2007, 21:36

Αν και άργησα λίγο:

Προσωπικά αισθάνομαι ότι θα ήθελα να ζητήσω συγγνώμη από τον JEE-JEE για την άσχημη αντιμετώπιση που είχε εδώ μέσα.

Το τι κέφι μπορεί να κάνει ο καθένας για το αυτοκίνητό του, είναι δικός του λογαριασμός. Το αν οι υπόλοιποι συμφωνούν ή διαφωνούν δεν πρέπει να έχει καμία απολύτως σημασία - δεν υπάρχει σωστό και λάθος, είναι θέμα γούστου.

Και σε τελική ανάλυση, όταν κάποιος μπαίνει σε ένα χώρο όπου στο κάτω-κάτω όλοι φιλοξενούμενοι είμαστε, είναι τελικά και θέμα τρόπων & καλής συμπεριφοράς το να μην τον πιάνουμε από τα μούτρα και να τον κοροϊδεύουμε εν χορώ επειδή τα γούστα του διαφέρουν από τα δικά μας.

Happy jeeping,

Χ.

'08 Jeep Wrangler JK Unlimited V6 3.8lt

_____

JPForum.gr
- το Ελληνικό Jeep forum
Άβαταρ μέλους
ZooL
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 628
Εγγραφή: 16 Φεβ 2007, 16:06

Δημοσίευσηαπό kostas_renegade » 19 Νοέμ 2007, 01:55

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, ο καθένας κάνει ότι θέλει με το αυτοκίνητό του, απλώς τα παιδιά εδώ προσπάθησαν φίλε JEE- από ότι κατάλαβα τουλάχιστον -να σου δείξουν το "αυτονόητο" για τους ίδιους, ότι δλδ τα Jeep έχουν και την ισχύ και τη ροπή για να κάνουν αυτό που φτιάχτηκαν αλλά όχι για να δακρύζουμε από πλευρικά G και επιταχύνσεις. Και εγώ από μέσα μου το ιδιο ερώτημα είχα πριν πάρω το Cherokee στα χέρια μου: πως διάλο μπορώ να έχω ενα 4Χ4 που να μή με ξενερώνει στο δρόμο? (είχα πουντάκι με 200 άλογα). Στα πρώτα 1000 μέτρα όμως κατάλαβα ότι έχω 2 τονους στα χέρια μου, οι οποίοι ΔΕΝ είναι Μ5 :) ...και πάλι καλά..το Cherokkaki πηγαίνει (στρίβει εννοώ) ΑΝΕΛΠΙΣΤΑ ΚΑΛΑ στο δρόμο..για αυτό το λόγο έχω αρχίσει να ξανασυμμαζεύω το πουντάκι (το έχω κρατήσει) για να ξαναβρει τα παλιά του μεγαλεία..(ασφαλείς καννιβαλισμούς δλδ στο δρόμο :) )
είπαμε: σλικ στην πίστα, λουστρίνια στη δεξίωση..timberland στο βουνό!
Φιλικά πάντα!!
04 KJ Renegade 3.7L Black Clear
Άβαταρ μέλους
kostas_renegade
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 11 Σεπ 2007, 18:54

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Jeep

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot]. Υπάρχουν 3 επισκέπτες