Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Του χροοοοονου τεετοια μεεερα...........

Θέλετε να πάτε σε νέες περιπέτειες στο εξωτερικό και θέλετε παρέα; Εδώ!

Του χροοοοονου τεετοια μεεερα...........

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 08 Σεπ 2006, 18:01

Που λετε φετος το καλοκαιρακι μου την εδωσε , πηρα το μοτοσακο μου και πηγα μετα της κυριας μου Τουρκια Κων/πολη,χοντρικα εκανα γυρω στις 3000χλμ και φυσικα περασαμε υπεροχα.
Αφου λοιπον... καλομαθε η γρια στα συκα(στα 45 )λεω το επομενο καλοκαιρακι να ξαναβγω προς τα εξω για καμμια δεκαρια-δεκαπενταρια μερουλες.
Τωρα το που, εξαρταται απο το αν θα παω μονος οποτε παιζουν 2 σεναρια,το ενα ξανα Τουρκια, αλλα περασμα απο νησι Σαμο η Λεσβο και προς τα πανω παραλιακα,η,γυρο Ιταλιας και Κορσικη βλεπουμε.......
Αν λοιπον καποιος φιλος εχει κατα νου κανα παρομοιο ταξιδακι τα βαζουμαι κατω,βγαζουμαι διαδρομες και βουρρρρρρρρ,το καλοκαιρακι......ασε που θαχουμε και θεμα τον χειμωνα (ξερεται στις αναπαυλες των λασπων)
Ααααααα υπολογιζω σε σχετικα χαμηλες ταχυτητες ..εκει γυρω στα 160,γιατι ακομα ποναει ο σβερκος μου απ τις σφαλιαρες,εε την ανοιγα λιγο παραπανω,το αγχος Τουρκοι,κλεψιμο και ολα τα σχετικα,οποτε υποσχεθηκα στην συζηξ,χαμηλες ταχυτητες......λεεεω τωρα
:twisted: :twisted: :twisted:
Οσο για διαμονη οτι κατσει...απο καμπινκ εως χοτελια καμμια δεκαρια αστερων :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Επιστροφή στο Πάμε Έξω;

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 3 επισκέπτες