Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Τι γίνεται με το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Enduro????

Enduro, Scramble, Supermoto, Trial κ.α.

Δημοσίευσηαπό Berg » 22 Νοέμ 2006, 11:01

Προς όλους τους ενδιαφερόμενους για τους αγώνες off-road, (συμπεριλαμβάνομαι και εγώ), από οποιαδήποτε θέση ή οπτική γωνιά.

Η ζωή γενικά έχει ακριβήνει κατά πολύ ειδικά τα τελευταία χρόνια. Τα χόμπυ αρχίζουν και γίνονται ακριβότερα.

Πάντα οι αγωνιζόμενοι πλήρωναν από την τσέπη τους, (εκτός ολίγων εξαιρέσεων), και μάλλον θα συνεχίσουν να το κάνουν στην πλειοψηφία τους.

Η εκάστοτε "αρχή του σπόρ" είχε και θα έχει ευθύνη για την γενική πορεία. Οι λέσχες και οι διοργανωτές ως ενδιάμεσοι παίζουν τον συμαντικότερο ρόλο στην "επιτυχία" ή όχι ενός αγώνα σε όποια μορφή και αυτός αν έχει.

Αυτός είναι λοιπόν ο βασικότερος λόγος που το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Enduro κατάντησε να έχει 50 - 60 συμμετοχές και συνεχώς να λιγοστεύουν και ακριβώς αυτός είναι ένας από τους λόγους ότι οι αγώνες Attika Enduro - Trail Ride & Rally Raid μαζεύουν τόσο κόσμο.

Μην ξεχνάτε ότι οι περισσότεροι έχουμε σκοπό να διασκεδάζουμε στο βουνό, άρα θα πηγαίνουμε εκεί που μας υπολογίζουν, θα περναμε καλά και θα πληρώνουμε το αντίστοιχο αντίτοιμο.

Γενικα είμαι από τα πλέον αισιόδοξα άτομα αλλά μέλλον σε "αρχή του σπόρ" και δραματικές βελτιώσεις στο χώρο δεν βλέπω τουλάχιστον στο εγγύς μέλλον.

Γνώμες και απόψεις μπορούμε όλοι να γράφουμε επί μέρες και μήνες αλλά στην πράξη τι γίνεται????
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Berg » 22 Νοέμ 2006, 11:06

mavrofidi έγραψε:Μαυρο-Θοδωρος (μ' αρεσει περισσοτερο θα αλλαξω το mavrifidi)

ΥΓ δυστυχως το μονο μηχανακι που διαθετω ειναι ενα v-strom 650. μπορω να συμμετασχω στο επομενο t-r? αν ναι, να παω στον Ποντικη ν' αλλαξω λαστιχα.


Πήγαινε στο μαγαζί των τρωκτικών και ρώτα να μάθεις τι γίνεται εν έτη 2006. Είναι αρκετοί παλιοί εκεί και νέοι, συνήθως τις απογευματινές ώρες. Μπορεί και να βρεθούμε. Φτιάχνουν πολύ καλό Esspresso. :oops: :oops:

Έλα Gal!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
GET SERIOUS HAVE FUN!
“A Tutto Gasse” Fabrizio Meoni
Άβαταρ μέλους
Berg
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1417
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2004, 20:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Έλειψα για λίγο...

Δημοσίευσηαπό ayrton » 22 Νοέμ 2006, 11:19

Ολα καλά εκτός....... απο το ότι ο Geco δεν αποδεχτηκε την ποινή του Γκρέτση και δεν μπόρεσε να κρατηθεί 48 ολόκληρες ώρες χωρίς να γράψει στο φορουμ!!!!!
Ασε που ήταν και αναμενόμενο.
Σιγά μην κρατιότανε.
Άβαταρ μέλους
ayrton
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 555
Εγγραφή: 15 Ιαν 2004, 20:49
Τοποθεσία: Aθήνα

Δημοσίευσηαπό drMel » 22 Νοέμ 2006, 11:41

mavrofidi έγραψε:αν τοσο πολυ επιθυμειτε να σταματησω να γραφω, ζητειστε το δημοσια.
χαιρομαι ιδιαιτερα που ειστε ευτυχισμενος με αυτο που ασχολειστε. αλλα αυτο δεν σημαινει οτι καποιος δεν μπορει να εχει διαφορετικη αποψη.
τελος, θα ηθελα παρα πολυ να τα ξαναπουμε και μετα απο 15 χρονια και να εχω αδικο.


Δεν θα ζητούσα απο κανέναν να σταματήσει να γράφει, σχολιάζω όμως το οξύμωρον των λεγομένων σας. Χαμηλό επίπεδο?? Και συνεχίζεται να γράφεται επι 24ωρου?? Δεν ταιριάζουν.

Ειμαι και ευτυχισμένος και πολύ γεμάτος απο αυτό που κάνω, φαίνεται άλλωστε απο το ότι δεν αναλώνομαι σε άστοχες κριτικές.
Η διαφορετικότητα είναι παραγωγική όταν έχει και ουσία.
Σκόρπιες ατάκες, με την μορφή κακογραμένου μανιφέστου δεν αποτελούν όμως άποψη.

Πάνω απ'όλα υγεία γιατί εμείς καβαλάμε και μοτοσυκλέτα.
Είμαι σίγουρος ότι ούτε και σε 15 χρόνια θα παραδεχτείτε το άδικο της θέσης σας.
drMel
 

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 22 Νοέμ 2006, 12:58

drMel έγραψε:Δεν θα ζητούσα απο κανέναν να σταματήσει να γράφει, σχολιάζω όμως το οξύμωρον των λεγομένων σας. Χαμηλό επίπεδο?? Και συνεχίζεται να γράφεται επι 24ωρου?? Δεν ταιριάζουν.
Ειμαι και ευτυχισμένος και πολύ γεμάτος απο αυτό που κάνω, φαίνεται άλλωστε απο το ότι δεν αναλώνομαι σε άστοχες κριτικές.
Η διαφορετικότητα είναι παραγωγική όταν έχει και ουσία.
Σκόρπιες ατάκες, με την μορφή κακογραμένου μανιφέστου δεν αποτελούν όμως άποψη.
Πάνω απ'όλα υγεία γιατί εμείς καβαλάμε και μοτοσυκλέτα.
Είμαι σίγουρος ότι ούτε και σε 15 χρόνια θα παραδεχτείτε το άδικο της θέσης σας.


σ' ευχαριστω που μου επιτεπεις να συνεχισω (αν δεν βαρεθω...).
το επιπεδο δεν ειναι χαμηλο οταν αντι να απαντουμε στον αλλον (εστω και με εμπαθεια :roll: ), ασχολουμαστε με το αν ξυριζει τα ποδια του, με τις σεξουαλικες του προτιμισεις ή οτι αλλο μας ερχεται στο μυαλο για να αποπροσανατολισουμε την συζητηση?
σιγουρα και εισαι ευτυχισμενος με αυτο που κανεις, αλλιως δεν θα το εκανες. η κριτικη παντως οσο κακογραμμενη και να ειναι, δεν μπορει με νομο να απαγορευτει. σε τελικη αναλυση, μην γραφεις σε forum (σε κοινη θεα δηλαδη) αυτα που θελεις, αλλα σε προσωπικα μηνυματα προς τους φιλους σου. οταν κοινοποιεις κατι, θα εχεις και κριτικη καλη ή κακη.
νασαι γερός και να καβαλας 30 χρονια ακομη, αλλα μην θεωρεις οτι μονο εσυ κατεχεις την "αληθεια της ζωης". οσο αδικο μπορει να εχω εγω, αλλο τοσο μπορει να εχεις κι εσυ.
συγχωρηστε μου την καθυστερη να απαντησω στα υπολοιπα post που με αφορουν. μεχρι το βραδυ θα το εχω κανει. δυστυχως, πρεπει να δουλευω για να βγαλω το ψωμι μου. ανηκω στους ερασιτεχνες....
Μαυροθόδωρος (μαλλον, για να ξεχωριζω απο το Ασπροθοδωρο...)
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Είσαι γιά τα μπάζα !

Δημοσίευσηαπό geco » 22 Νοέμ 2006, 13:18

tagre έγραψε:Προς βεληGeco
Επειδη εγω δεν ξερω να απανταω κομματι-κομματι, καλιτεχνικα οπως εσυ:
1)Ποσους απο κεινη την εποχη βλεπεις ακομα Γιωργη;
2)Σερβος-ΕΛΜΟΠ-Λεφτα. Καλα εισαι σοβαρος; Ειπα το ιδιο, με αλλα λογια! Που αλλαζει το νοημα;Επειδη δεν σε ειπα μελος του Δ.Σ.;Τι ειναι αυτο; Τιτλος τιμης οπως φον,σερ, ντον, εφεντη Γιωργκο κλπ(Πες μου κατι μεταξυ μας τωρα: γιατι τον κυνηγαγαν τον Σερβο τοτε; Εφαγε πολλα;)
3)Δηλ. επρεπε να κατσω να απαριθμησω ολες τις διαφορες;Επειδη εσυ δεν καταλαβες το νοημα.Ο Ζηβας του ΣΟΑΑ μιλαει για κατι θανατους. Για κατσε και διαβασε το.
4). . . . . ..
5)Οχι δεν φωτογραφιζω τον Καραντια.Εσενα φωτογραφιζω!Αποδειξη οτι δεν το καταλαβες....Και το παγωμενο IQ για σενα ειναι.IQ με προσημο -
6)Παλι δεν καταλαβες οτι οταν λεω για καποιον φρεσκο στο φορουμ δεν εννοω εσενα. Πρωτον γιατι δεν εισαι φρεσκος και δευτερο γιατι δεν ζητουσες εσυ τον Αθαν/λο να μαλωσει τον Θ.Κ.Αρα αρχικα διαβαζεις προσεκτικα την ενοτητα απο την αρχη μεχρι να βρεις ποιος ζηταει τον μπαμπα Μητσο να δειρει τον Καραντια.Μετα ολοταχως στον ψυχιατρο να δει αν βρισκεσε σε κατασταση προχωρημενης διχασμενης προσωπικοτητας. Πες του οτι νομιζεις οτι εσυ εχεις γραψει κατι που το εχει γραψει ενας αλλος.Θα καταλαβει αυτος.Ωοοο,ωοοο,ωο,ωο...
7)Ποτε δεν ησουν πιο γρηγορος απο μενα.Απλα ενω εσυ τερματιζες εγω σταματαγα για κανα μελι με καρυδια, κανα κρασακι, κοψιδια(τα καλυτερα στα Γρεβενα). Εσυ επρεπε να εξοντωσεις το κορμι σου μεχρι τελους! Ειδες προβληματα υγειας που εχεις τωρα!
8)Μην ανοιξουμε τωρα και ενοτητα για τα Ορφανα!Εκει θα γελασει και το παρδαλο κατσικι.(Γεια σας κ. Γιαννακουλη απο τα Τρικαλα)
Φιλακκκια
TAGRE



Πάμε λοιπόν στο στύλ σου !

1. Βλέπω αρκετούς και με πολλούς από "εχθροί" έχουμε γίνει καλοί φίλοι !

2. Άσε τις πουστίτσες ! Επιλεκτικά διαλέγεις φρασεολογία γιά συγκεκριμένους λόγους. Μην κάνεις τον Αθώο !

Ο Σέρβος είναι το μεγαλύτερο λαμόγιο που πέρασε από τον χώρο της Μοτοσυκλέττας! Απίστευτα θρασύς και χωρίς ... να καβαλάει μηχανάκι ο ίδιος μας "μάγεψε" όλους και μας έβαλε στη πρίζα ...

3. Δεν σου ζήτησα κάτι τέτοιο! Απλά συμφώνησα και πρόσθεσα κάποιες λεπτομέρειες. Πειράζει ; Όσο γιά το νόημα γιατί λες ότι δεν το κατάλαβα;

4. ...

5. Ού να χαθείς, ξεμωραμένε !

6. Σύστησέ μου τον ψυχίατρό σου, να μην πηγαίνω σε άγνωστο !

Το έχεις χάσει κακομοίρη ! Και εγώ το έγραψα αυτό ! Εσύ δεν διαβάζεις καλά !

7. Εκτός από κουλός είσαι και απίστευτα εγωιστής !

Το κορμί μου θα συνεχίσω να το βασανίζω όσο αντέχει ! Κατάλαβες ... ερείπιο !!!

8. Γιά λέγε, γιά λέγε !!!
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 22 Νοέμ 2006, 14:22

Ρε παιδιά βάλτε και κανένα Emoticon στο τέλος της φράσης να καταλαβαίνουμε πότε μιλάτε σοβαρά και πότε όχι. :wink:
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Είσαι γιά τα μπάζα !

Δημοσίευσηαπό Bleu » 22 Νοέμ 2006, 14:27

ο επιπεδο δεν ειναι χαμηλο οταν αντι να απαντουμε στον αλλον (εστω και με εμπαθεια Rolling Eyes ), ασχολουμαστε με το αν ξυριζει τα ποδια του,

Σου ζητάω συγνώμη.
Αν βρεθούμε στο Ποντίκη κερνάω καφέ.
Άβαταρ μέλους
Bleu
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 518
Εγγραφή: 10 Απρ 2005, 18:20

Βρε Θάνο !

Δημοσίευσηαπό geco » 22 Νοέμ 2006, 14:39

Όχι ρε, δεν βάζουμε !

Που θέλεις και ... στολίδια !

Αντίληψη έχεις, μπορείς να καταλάβεις !

Κάθε αστείο όμως έχει δόση ... σοβαρότητος ! Δεν συμφωνώ ότι τα emoticons προσθέτουν κάτι στον λόγο μου και γιαυτό δεν τα χρησιμοποιώ ιδιαίτερα !

Ύστερα μετά από σχεδόν 30 χρόνια γνωριμίας, με κάποιους, έχουμε μιά άλλη σχέση και μπορούμε να πούμε και κάτι παραπάνω!

Μην ζορίζεσαι
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Lycra

Δημοσίευσηαπό geco » 22 Νοέμ 2006, 14:53

Και στο 'λεγα βρε Θοδωρή
άστο γιά το καλό σου,
μα πήγαινες γυρεύοντας
να βρείς τον διάολό σου

Πήγαινε γιά ποδήλατο
και μη σου μένει πίκρα
μα πρόσεξε στο ζόρισμα
μη σκίσεις καμμιά ... Lycra !

Ισως να έχω άδικο
και νά 'μαστε όλοι βόδια
μα ευτυχώς δεν κάνουμε
χαλάουα στα πόδια !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Re: Βρε Θάνο !

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 22 Νοέμ 2006, 15:01

geco έγραψε:Όχι ρε, δεν βάζουμε !

Που θέλεις και ... στολίδια !

Αντίληψη έχεις, μπορείς να καταλάβεις !

Κάθε αστείο όμως έχει δόση ... σοβαρότητος ! Δεν συμφωνώ ότι τα emoticons προσθέτουν κάτι στον λόγο μου και γιαυτό δεν τα χρησιμοποιώ ιδιαίτερα !

Ύστερα μετά από σχεδόν 30 χρόνια γνωριμίας, με κάποιους, έχουμε μιά άλλη σχέση και μπορούμε να πούμε και κάτι παραπάνω!

Μην ζορίζεσαι


Καλαααα ντεεε
Μη βαράς :)
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Δημοσίευσηαπό drMel » 22 Νοέμ 2006, 15:07

σ' ευχαριστω που μου επιτεπεις να συνεχισω (αν δεν βαρεθω...).
το επιπεδο δεν ειναι χαμηλο οταν αντι να απαντουμε στον αλλον (εστω και με εμπαθεια :roll: ), ασχολουμαστε με το αν ξυριζει τα ποδια του, με τις σεξουαλικες του προτιμισεις ή οτι αλλο μας ερχεται στο μυαλο για να αποπροσανατολισουμε την συζητηση?
σιγουρα και εισαι ευτυχισμενος με αυτο που κανεις, αλλιως δεν θα το εκανες. η κριτικη παντως οσο κακογραμμενη και να ειναι, δεν μπορει με νομο να απαγορευτει. σε τελικη αναλυση, μην γραφεις σε forum (σε κοινη θεα δηλαδη) αυτα που θελεις, αλλα σε προσωπικα μηνυματα προς τους φιλους σου. οταν κοινοποιεις κατι, θα εχεις και κριτικη καλη ή κακη.
νασαι γερός και να καβαλας 30 χρονια ακομη, αλλα μην θεωρεις οτι μονο εσυ κατεχεις την "αληθεια της ζωης". οσο αδικο μπορει να εχω εγω, αλλο τοσο μπορει να εχεις κι εσυ.
συγχωρηστε μου την καθυστερη να απαντησω στα υπολοιπα post που με αφορουν. μεχρι το βραδυ θα το εχω κανει. δυστυχως, πρεπει να δουλευω για να βγαλω το ψωμι μου. ανηκω στους ερασιτεχνες....
Μαυροθόδωρος (μαλλον, για να ξεχωριζω απο το Ασπροθοδωρο...)[/quote]


Δεν τέθηκε ποτέ θέμα αποτροπής ή απαγόρευσης, εμείς εδώ στο off-road, φτιάξαμε το forum ακριβώς για αυτόν τον λόγο, την ανταλλαγή απόψεων.
Ομως όταν ένας επισκέπτης μπαίνει σε έναν χώρο και προκαλεί εξ'αρχής, οι ένοικοι θα αντιδράσουν. Πόσο μάλιστα όταν πρόκειται για την συγκεκριμένη παρέα που έχει κάνει το τραγικό λάθος να περνάει καλά.
Το επίπεδο έπεσε χαμηλά όταν άρχισαν οι αναφορές περί ανδρισμού και ποδηλάτου και string (εσείς το ξεκινήσατε) μην ξεχνιόμαστε.
Δεν θα ασχοληθώ με τους Σέρβους και τα ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ και λοιπούς αναξιοπαθούντας διότι όταν αυτά γίνονταν εγώ είχα ΒΜΧ.
Στέκομαι στο τώρα. Και για το τώρα καλό θα ήταν να ρωτήσετε και να το μάθετε πρίν το κρίνετε, αλλά βιαστήκατε.

Η κριτική δεν χαρακτηρίζεται απο το άν είναι θετική ή αρνητική αλλά απο το πόσο καλή προαίρεση έχει, όπως επίσης και απο το άν είναι υποκινούμενη απο άλλους σκοπούς. Στην περίπτωση σας τι συμβαίνει ακριβώς?
Δεν μπορεί όλοι να στράφηκαν εναντίον σας χωρίς λόγο.

Το θέμα της υγείας δεν είχε καμμία σχέση με αυτό που εννοήσατε. Γνωρίζετε καλύτερα απο μένα, πόσο σημαντική είναι για τους αναβάτες.

Αδικο μπορεί να έχω, αλλά τουλάχιστον εκφράζω την άποψη μου χωρίς να κομπάζω, εσείς όχι.

Για την έλλειψη χρόνου, μην ανυσηχείτε το "μαγαζάκι" μας είναι ανοιχτό όλη μέρα, στην διαθεσή σας.
Αλλά πρέπει να παραδεχτείτε ότι ένα τέτοιο "μαγαζακι" είναι καλό να υπάρχει.
drMel
 

Re: Lycra

Δημοσίευσηαπό mavrofidi » 22 Νοέμ 2006, 17:06

geco έγραψε:Και στο 'λεγα βρε Θοδωρή
άστο γιά το καλό σου,
μα πήγαινες γυρεύοντας
να βρείς τον διάολό σου

Πήγαινε γιά ποδήλατο
και μη σου μένει πίκρα
μα πρόσεξε στο ζόρισμα
μη σκίσεις καμμιά ... Lycra !

Ισως να έχω άδικο
και νά 'μαστε όλοι βόδια
μα ευτυχώς δεν κάνουμε
χαλάουα στα πόδια !


ρε συ, η κατασταση σου τρομερη. γραψε και μερικα ακομη και θα τα βγαλουμε σε βιβλιο. ξερεις, καπως ετσι ξεκινησε και ο Καβαφης....
επισης καλο ειναι να ασχοληθεις και με τον κινηματογραφο. θα εχεις επιτυχια. προτεινω να γυρισεις την ταινια "τι εκανες στον πολεμο πατερα?".
θα εχουμε σκηνες απο ΕΛΜΟΠ στο εξοχικο της Γλυφαδας, μετα σκηνες κατασκοπειας στην Καλιρροης (εκει στο υπογειο) και τελος σκηνες αυτοθυσιας απο την συμμετοχη σου σε εναλλακτικους αγωνες....
τωρα για χρηματοδοτηση κατι θα βρουμε: camel ή marlboro, ΕΘΕΑΜ, ΜΟΤΟΕ, ΜΟΕ ή μπορει να πετυχουμε και τον Σερβο πουθενα....
Άβαταρ μέλους
mavrofidi
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 296
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2006, 11:04
Τοποθεσία: οπου υπαρχει λασπη...

Re: Lycra

Δημοσίευσηαπό THANOS_KTM » 22 Νοέμ 2006, 17:16

Καμμιά πρόταση για καλύτερες μέρες θα κάνετε?
Το τι έγινε στο παρελθόν δεν αλλάζει και δεν μας πολυενδιαφέρει να πώ την αλήθεια.!!
Κάτι για το μέλλον υπάρχει?
Αλλιώς.... πάρτε ένα τηλ ο ένας τον άλλον να λύσετε τις διαφορές που έχετε 15 χρόνια τώρα.!!
Άβαταρ μέλους
THANOS_KTM
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: 25 Ιαν 2005, 12:11

Re: Lycra

Δημοσίευσηαπό pino » 22 Νοέμ 2006, 17:36

THANOS_KTM έγραψε:Καμμιά πρόταση για καλύτερες μέρες θα κάνετε?
Το τι έγινε στο παρελθόν δεν αλλάζει και δεν μας πολυενδιαφέρει να πώ την αλήθεια.!!
Κάτι για το μέλλον υπάρχει?
Αλλιώς.... πάρτε ένα τηλ ο ένας τον άλλον να λύσετε τις διαφορές που έχετε 15 χρόνια τώρα.!!


Εγώ πάντως δηλώνω λάτρης των Ιστορικών ντοκυμαντέρ.
Μου αρέσει να τους παρακολουθώ. Ξέρουν να γράφουν, λένε χοντράδες με τρόπο, γνωρίζονται αρκετά μεταξύ τους και έχουν χιούμορ.
Άσε που μιλάνε για το αγαπημένο μου θέμα.
ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ!
Άβαταρ μέλους
pino
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 514
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αγώνες Μοτοσυκλέτας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 2 επισκέπτες