Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Stratego 6: Θεραπεία Σ.Ε.Α.Λ., με Ναυμαχία στο Πανταβρέχει.

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό teroulas » 16 Σεπ 2004, 11:44

tazmania έγραψε:Όχι ρε, απλά τον έχω κάνει test drive Ναι σου λέω, είναι δοκιμασμένος, αντέχει στο σκάψιμο


Τα κερατα σου τα τράγια :twisted: :twisted: :twisted:
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό zipos » 16 Σεπ 2004, 16:22

Aποτι ακουσα μπορει να βρεχει στο "ΠΑΝΤΑ βρεχει"
zipos
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 19 Μάιος 2004, 15:31

Δημοσίευσηαπό tazmania » 16 Σεπ 2004, 17:42

zipos έγραψε:Aποτι ακουσα μπορει να βρεχει στο "ΠΑΝΤΑ βρεχει"


Πάντα βρέχει :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό zipos » 16 Σεπ 2004, 18:05

Την προηγουμενη φορα ηταν "παντα χαλαζει" :lol:
zipos
bicycle training wheels
 
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: 19 Μάιος 2004, 15:31

Δημοσίευσηαπό tazmania » 16 Σεπ 2004, 18:52

zipos έγραψε:Την προηγουμενη φορα ηταν "παντα χαλαζει" :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blackchris » 16 Σεπ 2004, 19:27

tedos έγραψε:
teroulas έγραψε:......blackchris :?: Ποιός, αυτός που δεν ήξερε τι είναι τα αργά?
Τουλάχιστον εγώ ξέρω, :D ... αλλά δεν έχω αργά :roll:



Πουσαι τερουλακο κανε και μια ασφαλεια ζωης για καλο κακο και για το θεο μακρια απο το βιταρα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Τεντούλι μην μου τους φοβήζης μην μου τους φοβήζης, γιατί έχω αγοράσει καινούργιο κλασοπατατόμετρο και βρήκα νέο μέλος να το δοκιμάσω :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Ξέρεις μιλάω για την μυστική τελετή μύησης τον νέων μελών.
Αστους να κάνουν τα μέλη του stratego, σε καλοκαιρινές εξορμήρμησεις που το μόνο που σε φοβίζει είναι η σκόνη, και πίσω έχει η αχλάδα την ουρά.

Αγαπητέ μου νέοπα teroula καλως ήρθες στο stratego :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
για το πόσο θα μείνεις δεν ξέρω :twisted: :twisted: :twisted:

Πάντως να ξέρεις οτι για το κάθε μέλος το σοκ είναι διαφορετικό.
Π.Χ. εγω μετά το σοκ άνοιξα σκυλάδικο (οχι νύχτα με λοστό, κανονικό)
Ο Zipos πούλησε τα νεφρά της μάνας του και παράγγειλε Range rover :twisted:
O Giagoylas πήρε Αμερικάνικο διαβατήριο μιας και όποτε πλέον ακούει για εκδρομή κάνει τον Αμερικάνο :twisted: :twisted:
Ο tazmania κόλλησε σήμα subarou impreza στην μάσκα του Niva και τρέχει σε αγώνες (μόνος του :twisted: ).
Ο tedoulis χτενίζει την πλόυσια κόμη του και τρέχει σε δεξιώσεις :twisted:
Και γενικά όλοι κάπως σάλεψαν.

Έμαθες και τα κοντά teroulako εεεεεεεεεεεεεεε ?????

WELCOME TO STRATEGO TWILIGHT ZONE :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 16 Σεπ 2004, 21:19

Eγω θα ξαναρωτησω. Τα φτυαρια τι τα θελουμε; (και ναι ρε ταζ ...εγω δεν σκαβω. τι τον εχουμε την συνοδηγο.) Εγω ερχομαι για πικ νικ. Πόσες σχάρες να πάρω; Τσεκούρι: Σε ποια συχνότητα στο cb θα είστε; να βαστώ και Vhf; Τιποτε αλλο δεν μούρχεται στο μυαλό......... Δηλαδή το λέτε αλήθεια θα κοιμηθούμε εξω; ........
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό tazmania » 16 Σεπ 2004, 23:56

taxideytis έγραψε:Eγω θα ξαναρωτησω. Τα φτυαρια τι τα θελουμε; (και ναι ρε ταζ ...εγω δεν σκαβω. τι τον εχουμε την συνοδηγο.) Εγω ερχομαι για πικ νικ. Πόσες σχάρες να πάρω; Τσεκούρι: Σε ποια συχνότητα στο cb θα είστε; να βαστώ και Vhf; Τιποτε αλλο δεν μούρχεται στο μυαλό......... Δηλαδή το λέτε αλήθεια θα κοιμηθούμε εξω; ........


Χαλαράααααα, θα τα βρούμε όλα το πρωί του Σαββάτου!!

Και μίλα πιο σιγά γιατί ο blackchris αγρίεψε κι εάν σε πιάσει στο στόμα του... :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 17 Σεπ 2004, 07:27

taxideytis έγραψε:Eγω θα ξαναρωτησω. Τα φτυαρια τι τα θελουμε; (και ναι ρε ταζ ...εγω δεν σκαβω. τι τον εχουμε την συνοδηγο.) ..



:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Δηλαδή το λέτε αλήθεια θα κοιμηθούμε εξω; ........


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Καλα ξεμπερδεματα με τα τρυφερα ποδια!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό teroulas » 17 Σεπ 2004, 08:17

Μπορείτε να κάνετε φιγούρα όσο θέλετε τώρα που θα έχω το τρυφερό terios. Θα έχετε δίκιο.

Θα τα πούμε όμως στην επόμενη εκδρομή που θα έχω το ARO :evil:
Και για όσους δεν ξέρουν τι θα πει ARO, ARO=(Α)χρηστο (R)ουμάνικο (Ο)χημα. :lol:

Πρωην όχημα του στρατού, ανακατασκευασμένο, με πάρα πολύ αργά.... :wink:
να δείτε όλοι σας μετά πως θα σας σέρνω από πίσω σαν τρενάκι :twisted: :twisted:
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 17 Σεπ 2004, 08:22

teroulas έγραψε:Μπορείτε να κάνετε φιγούρα όσο θέλετε τώρα που θα έχω το τρυφερό terios. Θα έχετε δίκιο.

Θα τα πούμε όμως στην επόμενη εκδρομή που θα έχω το ARO :evil:
Και για όσους δεν ξέρουν τι θα πει ARO, ARO=(Α)χρηστο (R)ουμάνικο (Ο)χημα. :lol:

Πρωην όχημα του στρατού, ανακατασκευασμένο, με πάρα πολύ αργά.... :wink:
να δείτε όλοι σας μετά πως θα σας σέρνω από πίσω σαν τρενάκι :twisted: :twisted:


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: καλα αυτοι εχουν ξεφυγει τελειως :twisted: :twisted: :twisted: Αμολατε τον Φαρμακοχερη βρεεεε :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 17 Σεπ 2004, 08:23

Δεν καταλαβα αυτό το τρυφερά πόδια....για ψήσιμο μιλάω σχάρας... οχι γιά πατσά που απαιτείται τσουκάλι με καπάκι δεύτερη φωτιά και 5-6 ώρες σιγανό ανακάτεμα....Άσε που το τσουκάλι μου εχει 4 χρόνια αγαλβάνιστο και θέλει μάστορα...δέν προλαβαίνω άλλωστε..και τρυφερά ποδαράκια τέτοια ώρα...αργά τα λέτε ρε παιδιά....τέλος πάντων θα κάνουμε ότι μπορούμε....
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό tedos » 17 Σεπ 2004, 08:29

taxideytis έγραψε:Δεν καταλαβα αυτό το τρυφερά πόδια....για ψήσιμο μιλάω σχάρας... οχι γιά πατσά που απαιτείται τσουκάλι με καπάκι δεύτερη φωτιά και 5-6 ώρες σιγανό ανακάτεμα....Άσε που το τσουκάλι μου εχει 4 χρόνια αγαλβάνιστο και θέλει μάστορα...δέν προλαβαίνω άλλωστε..και τρυφερά ποδαράκια τέτοια ώρα...αργά τα λέτε ρε παιδιά....τέλος πάντων θα κάνουμε ότι μπορούμε....


:lol: :lol: :lol: :lol: Καλα μου φαινεται οτι θα ερθω στις 6 το πρωι αυριο ισα ισα για να δω τους taxideyti teroyla zipo και να τα φιλησω τα παιδια!!! Βρε που τους πατε....αυτοι ειναι τελειως ανυποψιαστοι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 17 Σεπ 2004, 08:42

Κάποιος εδώ δεν μας τα λέει καλά.....θάπρεπε να ξέρουμε κάτι πιο βαθύ...οπως λέμε το βαθύ βαθύ stratego;....Ας είναι.... ας πιούμε και το πικρό τούτο ποτήρι....Α και κάτι άλλο εκεί που θα κοιμηθούμε...το μέρος ειναι ασφαλές;...μήπως κυκλοφορούν τίποτε λύκοι,αρκούδες, τσοπανόσκυλα η αλβανοι; (Να ξερουμε δηλαδη για τις τελικές σχάρες τσιγκέλια η φτυάρυα(;) (λες;)). Αυταααααα. :roll:
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό tedos » 17 Σεπ 2004, 08:45

taxideytis έγραψε:Κάποιος εδώ δεν μας τα λέει καλά.....θάπρεπε να ξέρουμε κάτι πιο βαθύ...οπως λέμε το βαθύ βαθύ stratego;....Ας είναι.... ας πιούμε και το πικρό τούτο ποτήρι....Α και κάτι άλλο εκεί που θα κοιμηθούμε...το μέρος ειναι ασφαλές;...μήπως κυκλοφορούν τίποτε λύκοι,αρκούδες, τσοπανόσκυλα η αλβανοι; (Να ξερουμε δηλαδη για τις τελικές σχάρες τσιγκέλια η φτυάρυα(;) (λες;)). Αυταααααα. :roll:


Μπα μη φοβασαι.....μονο αμα δεις τον Dista να βγαζει και να σαλιωνει πουρο καντηνα γρηγορα με ελαφρα πηδηματακια :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες