Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Braters Party Maske 23/2/2008

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Braters Party Maske 23/2/2008

Δημοσίευσηαπό Bl@ckDog » 11 Φεβ 2008, 14:20

Κλειστηκε...η γνωστη αιθουσα,(η μονη που θα δεχοταν την τρελλα μας για της 23/2/2008 Σαββατο πριν την τσικοπεμπτη,θα διεξαχθει με τον ιδιο ακριβως τροπο με περσυ....το συμβολικο ποσο των 5ευρω ανα ατομο για να πληρωσουμε την αιθουσα και την καθαριστρια,και τον στολισμο......ποτο μια μπουκαλα ο καθε ενας η η καθε παρεα οτι πει παραμασχαλα με τα παρελκομενα της,ψοψα-ψολα σπριτε...οτι αραιωμα βαζει κανεις,και ξηροκαρπια.........οBig-Jim στο ποστο του.... Smiley yo yo Smiley Smiley Smiley(εκανε καλη δουλεια περσυ) ο Prits....δεν τον ρωταω..he'll be illin' on the decks...στα ξενα....στα ελληνικα θα δουμε.....το περισεμα των χρηματων,οπως περσυ....πεφτουν στην σχαρα κρεατικα για την τσικνοπαρασκευη. :x :x :x :x :x :x :x
Λεπε...φετος σε θελω ντημενο...τσιτσιολινα......capise Question Question Question
o Kalatraba να μην μου κανει ασεμνες προτασεις φετος γιατι ειναι παντρεμενος ανθρωπας.....
Samy..αλλαξε το nickname σου για κεινη την μερα γιατι θα ειναι και η Samy εκει και θα σας μπερδευουμε....
η κολογρια..... τελος για φετος...new suprize....
ο musketier.... να φερει και τους αλλους 2 που εκλεισε στο μπουντρουμι....
το μωρο.... θα το ταισω γαλα.....
ο gongilla...να μην ξανατρομαξει την γυναικα μου....
η νοσοκομα... να μου παρει την πιεση φετος.....
η black widow....εκαψε καρδιες και εκλεισε σπιτια περσυ....
κτλ...
κτλ...
κτλ....
κτλ.........
φετος θα εχει και show....aπο χορευτριες....περσυ βγηκε,αυθωρμητο...φετος θα βγει..οργανωμενο... :x :x :x :x :x
και να μην μου βαζετε σταχτη στο ποτο μου,δεν ειναι τασακι...... yo yo yo yo yo yo yo

Ακριβες δυεθηνση......ΜΕΛΛΙΣΙΑ
Λεωφορο Δημοκρατιας 12 (προεκταση οδου Πεντελης για οσους ανεβουν απο Λ.Κιφισιας) και Κυκλαδων γωνια
με κατευθηνση προς Νεα Πεντελη,Δεξι χερι.......η εισοδος της αιθουσας ειναι διπλα απο το φαρμακειο στο στενο κυκλαδων......εχει και μια θεωρατη ταμπελα στην ταρατσα που λεει ΣΧολη χορου ΤΖΙΝ ΚΕΛΛΥ.....για τους μηωπες η πρεσβιωπες.... Laughing Laughing Laughing Laughing και στιγμα με gps destinator program....Φου....38.05106 και λου.....23.8572 περνατε απο τον Big Jim λετε συνθηματικο ...τρωτε την σφραγιδα σας και ανεβενετε στον τριτο οροφο,οπου ξαναπερνατε απο Face control...προς αναγνωριση ποιος και ποια ειναι ....ποιος διαολος ποιος και ποια Laughing Laughing
Είσοδος 5 ευρώ ανά άτομο (τα παιδιά δεν πληρώνουν)
Ώρα προσέλευσης μετά τις 9.30 μ.μ.


για περισοτερα η παρακολουθηση thread...εδω

http://www.braters.gr/viewtopic.php?t=7 ... sc&start=0
www.braters.gr .......ενας προεδρος BRAT
member of "keep the rubber under" club

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Bl@ckDog
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: 02 Μαρ 2004, 21:48
Τοποθεσία: glyfada

Braters Party Maske 23/2/2008

Δημοσίευσηαπό Bl@ckDog » 20 Φεβ 2008, 08:22

.....μια μικρη γευση του περσυνου παρτυ ετσι για να μπουμε ολοι στο κλιμα...:):):):)


http://www.youtube.com/watch?v=QkFV9auuSWM




ελατε να διασκεδασουμε....:):):):)
www.braters.gr .......ενας προεδρος BRAT
member of "keep the rubber under" club

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Bl@ckDog
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: 02 Μαρ 2004, 21:48
Τοποθεσία: glyfada


Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 4 επισκέπτες