Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Stratego V "Το κύκνειο άσμα"

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό vagelis » 24 Μάιος 2004, 18:28

giagoulas έγραψε:
Dr.Format έγραψε:Για να οργανωθούμε :P :

Giagoulas (Π-Σ-Κ-Δ Σκηνή)
Tedos (Π-Σ-Κ-Δ Δωμάτια)
Dr. Format (Π-Σ-Κ-Δ Σκηνή)
Zipos (Π-Σ-Κ-Δ ?)
Blackcris (Π-Σ-Κ-Δ ?)
Vagelis (Σ-Κ-Δ Σκηνή)
Dista (? ?)


Παρ΄ολο που θα πάρω μαζί σκηνή , δεν θα είχα αντίρηση να κάνω παρέα σε κείνο το γερόντι το tedo σε δωμάτιο.

Παιδιά θα φτιάξουμε το πρόγραμμα της διαδρομής ή θα το αφήσουμε στο βλέποντας και κάνοντας ?

Ας πούμε, που θα μείνουμε Παρασκευή Βράδι ?


Υποθετω οτι εσυ πρεπει να κανονισης την διαμονη και τις διαδρομες μιας και εκανες την προταση για το μερος και εγινε αποδεκτη,οι αλλοι απλα ακολουθουν,κανονισε που θα εισαστε σαββατο βραδι για να σας βρω.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 24 Μάιος 2004, 21:44

Βαγγέλη δεν εχω πρόβλημα να κάνω αυτά που λές αλλά θα πρέπει να λάβουμε υπ οψιν τα εξής

1. Πόσοι τελικά θα ερθουν και πόσοι θέλουν δωμάτιο
2. Οπως ήδη εγραψα η ιδέα της διαδρομής είναι γενική. Δεν γνωρίζω τις ιδιαιτερες διαδρομές. Θα πρέπει να βοηθήσουν και οι άλλοι.
3. Υπάρχει το θέμα με το πέρασμα του περιστερίου. Αν δεν περνάει όπως είπε ο φιλος κα έχουμε κλείση δωμάτια στην "αλλη" πλευρά τι θα γίνει. Θα κάνουμε το γύρο απο την ασφαλτο ?

Τώρα αν οι άλλοι θέλουν "απλά να ακολουθήσουν" οπως λές, το ρίσκο είναι δικό τους :D :D :D

Αν πάλι δε θέλετε το ρίσκο, μπορώ να σχεδιάσω μια διαδρομή στη Πάρνηθα που τη ξέρω καλά :shock: :shock: :shock:

Είμαι σίγουρος ότι ο Dr. Format έχει κάνει μέρος της διαδρομής.

Αυτό που μπορώ να κάνω είναι να κλείσω δωμάτια στη Καστανιά και τα Αγναντα. Οσον αφορά το σχεδιασμό των διαδρομών ξέρω μόνο τις ασφάλτινες και τις χωματινες που έχω δεί στο χάρτη.
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό vagelis » 25 Μάιος 2004, 13:39

Λοιπον αν ειμαστε την Κυρακη στον Μαραθο Αγγραφων,εχει γιορτη σεμνημη του Κατσαντωνη,αρνια,κατσικια κ.λ.π.ολα απο τον συλογο του χωριου,επισης εχει φτιαχτει και ο δρομος Αγγραφα Μαραθος που ηταν πεσμενος την τελευταια φορα,αυτα τα νεα απο εμενα.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 25 Μάιος 2004, 15:35

Για να μην πελαγοδρομούμε με τις επιλογές διαδρομών και τις ανάγκες μερικών για συμμετοχή, έφτιαξα και σας προτείνω το εξής πρόγραμμα:

1η μέρα Σάββατο: ΑΘΗΝΑ - ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ (σύνολο Km 500, χώμα περίπου 10%)

Αναχώρηση 08:30 από την γνωστή BP Εθνικής οδού Αθήνας Λαμίας.

(Κίτρινη διαδρομή στον χάρτη 1ης ημέρας)

ΑΘΗΝΑ -> +250Km ΛΑΜΙΑ -> +13 Λειανοκλάδι (Β) -> +4 Στίρφακα -> +11 Μοσχοκαρυά => +4,5 Αγ. Στέφανος
-> +8 Περιβόλι (Β) -> +3 Μακρυρράχη => +12 Λουτροπηγή (νέα Λίμνη Σμοκόβου) -> +9 Λουτρά Σμοκόβου
-> +10 Κέδρος (Β) -> +9,5 Καλιφώνι -> +8,5 ΚΑΡΔΙΤΣΑ -> +8 Μητρόπολη (Β) -> +11,5 Μορφοβούνι
-> +8 Κερασιά (Λίμνη Πλαστήρα) [Αποφεύγουμε τον γύρο της λίμνης για αποφυγή της κίνησης] -> +2,5 Ανθοχώρι

Α' εναλακτική => +9 offroad δυτικά προς Πευκόφυτο -> +5,5 "Εκτροφείο Θηραμάτων"
Β' εναλακτική -> +3 Κρυοπηγή -> +5,5 "Εκτροφείο Θηραμάτων"

-> +7,5 Βατσουνιά => +6,5 Ροποτό -> +4,5 Αγ. Ιωάννης -> +2,5 Λογγιές (Β) -> +9,5 Ελάτη (Β)
-> +8,5 χιονοδρομικό κέντρο Περτουλίου => +16 (μονοπάτι Ε4) Γλυκομηλιά => +13 Κρύα Βρύση
-> +2,5 Τριφύλλια => +5 Χάνι Μουργκάνι υποχρεωτικός ανεφοδιασμός βενζίνης (Β) -> +19,5 Καλομοίρα

Βραδυνό και διανυκτέρευση στο χωριό όπου αναμένεται υποδοχή από τον Xappas και συνάντηση με Vagelis που θα ξεκινήσει Σάββατο μεσημέρι από Αθήνα.

Εικόνα

2η μέρα Κυριακή: ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ - ΑΘΑΜΑΝΙΟ (χώμα περίπου 70%)

Αναχώρηση 09:30

Η δεύτερη μέρα είναι η κυρίως offroad εκδρομή. Η βασική ιδέα είναι να ξεκινήσουμε από Καλομοίρα με στόχο να καταλήξουμε στο Αθαμάνιο που βρίσκεται στη νότια πλευρά των Τζουμέρκων. Η ακριβής διαδρομή θα καθορισθεί ανάλογα με το κέφι της παρέας και την βατότητα των δρόμων, αφού έχει ψηλά περάσματα.

(Κίτρινη διαδρομή στον χάρτη 2ης ημέρας)
Καλομοίρα => Χαλίκι μέσω δασικών δρόμων μέσα στο μόνιμο καταφύγιο άγριων ζώων, με λασπώδη περάσματα στα 1800 μ. με καταπληκτική θέα. Σύντομη επίσκεψη στη δρακόλιμνη που δεν υπάρχει σε κανένα χάρτη ! Τα νεροφαγώματα είναι εγγυημένα. Στη περίπτωση που ο δρόμος είναι αδιάβατος (λέμε τώρα) επιστροφή

Καλομοίρα -> Καστανιά -> Αμάραντος -> Κρανιά -> Τρία ποτάμια -> Χαλίκι.

(Πράσινη διαδρομή στον χάρτη 2ης ημέρας)
Α' εναλλακτική: από Χαλίκι => Ματσούκι καβαλώντας τα Τζουμέρκα με πέρασμα στα 1900 μ. και σίγουρη λάσπη και χιονάκι. -> Χριστοί -> Πράμαντα -> Κτιστάδες -> Αγναντα -> επίσκεψη Καταράκτη -> Μικροσπηλιά -> Ράμια -> Αγ. Γεώργιος -> Βουργαρέλι (Β) -> Αθαμάνιο (Β). Αν το πέρασμα είναι αδιάβατο πέφτουμε αυτόματα στην Β' εναλλακτική.

(Κόκκινη διαδρομή στον χάρτη 2ης ημέρας)
Β' εναλλακτική: από Χαλίκι -> Θεοδώριανα (ορεινό γύρο Τζουμέρκων στα 1500 μ.) -> Αθαμάνιο (Β) ακολουθώντας τον Ασπροπόταμο (Αχελώο) -> σε διαδρομή όμορφη και σίγουρη αλλά χωρίς απαιτητικό offroad. Με μικρές παρακάμψεις από τη διαδρομή έχουμε πρόσβαση στο ποτάμι για παιχνίδι.

Βραδυνό και διανυκτέρευση στο χωριό. Για τον Xappas επιστροφή στην Καλομοίρα από κατάλληλο σημείο της διαδρομής (Αγναντα -> Γιάννενα -> Μέτσοβο ή από Μεσοχώρα -> Πύλη -> ΤΡΙΚΑΛΑ Γαλάζια διαδρομή στον χάρτη 2ης ημέρας).

Εικόνα

3η μέρα Κυριακή: ΑΘΑΜΑΝΙΟ - ΑΘΗΝΑ

Αναχώρηση 09:30

Η τρίτη ημέρα είναι αφιερωμένη στην επιστροφή, κάνοντας όσο offroad θελήσουμε, με βασική διαδρομή -> ΑΡΤΑ -> Αμφιλοχία -> ΑΓΡΙΝΙΟ -> ΙΤΕΑ -> ΑΘΗΝΑ.

(Κίτρινη διαδρομή στον χάρτη 3ης ημέρας)

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 25 Μάιος 2004, 20:09

Δυστυχως κατι προεκυψε.....δεν θα τα καταφερω να σας ακολουθησω. Την επομενη φορα
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό jdelis » 26 Μάιος 2004, 08:59

Μερικές παρατηρήσεις :

1. Το πλάνο μας είναι να είμαστε Καλομοίρα από Παρασκευή βράδυ. Εκτός απροόπτου, γιατί η μικρή είναι με πυρετό εδώ και τρεις ημέρες, ελπίζουμε να είναι καλά μέχρι Σαβ/κο.

2. Θα πρέπει να είστε όλοι με σκηνές, καθώς ξενώνας δεν υπάρχει στο χωριό. Αν κάποιος θέλει δωμάτιο να το πει να δούμε τι μπορεί να γίνει. Δυστυχώς στο σπίτι δεν υπάρχει χώρος. :(

3. Ξέρω και κάποιες διαδρομές εκεί (πχ. κόψιμο από Καλομοίρα για Καστανιά με χώμα αν δε βγαίνει η πρώτη κίτρινη).
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 26 Μάιος 2004, 09:40

Εχουμε και λέμε :P :

Giagoulas (Σ-Κ-Δ Σκηνή)
Vagelis (Σ-Κ-Δ Σκηνή)
Dr. Format (Σ-Κ-Δ Σκηνή)
Xappas (Κ σπίτι 8) )

Zipos (Σ-Κ-Δ ?)
Blackcris (Σ-Κ-Δ ?)
Dista (Σ-Κ-Δ ?)
Chrisp (Σ-Κ-Δ ?)
Gzoi (Σ-Κ-Δ ?)

Xappas από φαγητό τι μπορούμε να βρούμε το Σαββατόβραδο στην Καλομοίρα ?
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 26 Μάιος 2004, 22:21

Κύριοι χαίρετε. Λυπάμαι που δεν θα μπορέσω να ακολουθήσω καθότι τυγχάνω άτομο που γυρνάω στα όρη, και κομάμαι το χειμώνα σε αντίσκηνο(και οχι πάντα) και το καλοκαίρι οπου βρεθούμε και νυχτώσουμε. Εύχομαι στην επομένη εκδρομή σας να καταφέρω να σας ακολουθήσω. Απλά αυτό το τριήμερο θα ακολουθήσω μια διαδρομή της Λέσχης Περιστερίου στην Βόρεια Πίνδο. Το αστείο είναι οτι απο τα 4 η 5 αυτοκίνητα ο μόνος που θα κοιμάμαι έξω θα είμαι εγώ. Τέλος πάντων. Αυτή την εποχή η διάβαση του Μπάρου (Σύρρακο-χμ..Χαλίκι) θα είναι κλειστή. Εκτός και αν την ανοίξανε την τελευταια εβδομάδα. Εύχομαι καλή επιτυχία στην εκδρομή σας. :P
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό vagelis » 27 Μάιος 2004, 07:21

taxideytis έγραψε:Κύριοι χαίρετε. Λυπάμαι που δεν θα μπορέσω να ακολουθήσω καθότι τυγχάνω άτομο που γυρνάω στα όρη, και κομάμαι το χειμώνα σε αντίσκηνο(και οχι πάντα) και το καλοκαίρι οπου βρεθούμε και νυχτώσουμε. Εύχομαι στην επομένη εκδρομή σας να καταφέρω να σας ακολουθήσω. Απλά αυτό το τριήμερο θα ακολουθήσω μια διαδρομή της Λέσχης Περιστερίου στην Βόρεια Πίνδο. Το αστείο είναι οτι απο τα 4 η 5 αυτοκίνητα ο μόνος που θα κοιμάμαι έξω θα είμαι εγώ. Τέλος πάντων. Αυτή την εποχή η διάβαση του Μπάρου (Σύρρακο-χμ..Χαλίκι) θα είναι κλειστή. Εκτός και αν την ανοίξανε την τελευταια εβδομάδα. Εύχομαι καλή επιτυχία στην εκδρομή σας. :P

Οποτε θελεις εισαι ευπροσδεκτος.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό jdelis » 27 Μάιος 2004, 08:54

Dr.Format έγραψε:Xappas από φαγητό τι μπορούμε να βρούμε το Σαββατόβραδο στην Καλομοίρα ?


Όχι σπουδαία πράγματα. Υπάρχει ένα μαγαζί που φτιάχνει μόνο σουβλάκια... :?

Αν θέλετε κάτι καλύτερο προτείνω Καλαμπάκα και μπορούμε να κατέβουμε να σας βρούμε εκεί.

Πάντως καλός χώρος για κατασκήνωση έχει βρεθεί.
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 27 Μάιος 2004, 19:57

Δεν έχουμε και δεν λέμε :-x :

Vagelis (Σ-Κ-Δ Σκηνή)
Dr. Format (Σ-Κ-Δ Σκηνή)
Xappas (Κ σπίτι 8) )

Giagoulas (Σ-Κ-Δ Σκηνή ?)
Zipos (Σ-Κ-Δ ?)
Blackcris (Σ-Κ-Δ ?)
Gzoi (Σ-Κ-Δ ?)

Xappas τουλάχιστο από φαγητό το Σαββατόβραδο θα τα βολέψουμε :P :lol: :lol: :lol:

Taxideytis κρίμα που δεν θα είσαι μαζί μας, ελπίζουμε να σε έχουμε σε επόμενη εξόρμηση, και σε ευχαριστούμε για την πληροφορία (Μπάρος) :wink:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 27 Μάιος 2004, 20:40

Η συμμετοχή μου είναι ενα μεγάλο ερωτηματικό καθώς έχει πέσει μπόλικη δουλεια.

Θεωρήστε με ώς μη συμμετέχοντα, παρ' όλο που θα κάνω κάθε φιλότιμη προσπάθεια να σας ακολουθήσω (κρίμα τα το μπετόνι βενζίνης που αγόρασα) ή να σας συναντήσω κάπου στη διάρκεια της εκδρομής

Μέχρι την επόμενη φορά ...........
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό vagelis » 28 Μάιος 2004, 08:20

Επειδη απ'οτι βλεπω θα ψαχνωμε μονος μου στα βουνα νυχτιατικα να στησω αντισκηνο,μετα απο τις δηλωσεις των μελων του κοπανενγκο τημ,
δεν θα ερθω,προτιμω να παω καπου που σιγουρα θα ειναι οπως θελω με ατομα που ξερουν τι ζηταν και θελουν.
Γιαννη λυπαμε που ηρθαν ετσι τα πραγματα,αν πας σου ευχομαι να περασεις καλα.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

=====>>>>> ΤΟ ΚΥΚΝΕΙΟ (χ)ΑΣΜΑ <<<<

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 28 Μάιος 2004, 08:38

Δεν έχουμε και δεν λέμε :

Dr. Format (Σ-Κ-Δ Σκηνή)
Xappas (Κ σπίτι 8) )

:lol: :lol: :lol:
Οποιος ΔΕΝ θα έρθει να συμπληρώσει την λίστα... Καλά που άφησα και δουλειές για να μπορέσω να έρθω στην εκδρομή :!: :!: :!:

Vagelis έγραψε:Επειδη απ'οτι βλεπω θα ψαχνωμε μονος μου στα βουνα νυχτιατικα να στησω αντισκηνο,μετα απο τις δηλωσεις των μελων του κοπανενγκο τημ,
δεν θα ερθω,προτιμω να παω καπου που σιγουρα θα ειναι οπως θελω με ατομα που ξερουν τι ζηταν και θελουν.
Γιαννη λυπαμε που ηρθαν ετσι τα πραγματα,αν πας σου ευχομαι να περασεις καλα.

Να 'σαι καλά Βαγγέλη.
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 28 Μάιος 2004, 12:00

Παιδιά μη τρελενόμαστε, περι εκδρομής πρόκεται και όχι του τέλους του κόσμου.

Επιπλέον υπάρχουν και προταιρεότητες, εννοώντας ότι απο τη στιγμή που δουλευουμε οι περισσότεροι βιοποριστικά (δυστυχώς) έρχεται πρώτα η δουλειά, ή για να είμαι ακόμη πιο ακριβής αποτελεί προυπόθεση των εκδρομών.

Σαφέστατα και καταλαβαίνω ότι η ακύρωση συμμετοχής των μελών δημιουργεί ανωμαλίες , ανατροπή σχεδίων και δυσαρέσκεια (καλοπροαίρετη ελπίζω) στους υπόλοιπους συμμετέχοντες, αλλά δεν υπάρχουν και πολλά πράγματα που μπορεί να κάνει κάποιος. Σε αυτό το πλαίσιο θα αγνωήσω τυχόν υπονοούμενα και πικρίες. Εξάλλου και εγώ μπορεί να έκανα το ιδιο αλλα θα μου πέρναγε σύντομα.

Οσοι φύγετε έχετε τις καλύτερες ευχές μου και πάνω απόλα την αγάπη μου.
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 19 επισκέπτες