Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Τι κανουμε την Πρωτομαγια ?

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό tedos » 31 Μαρ 2004, 16:40

vagelis έγραψε:Λοιπον εχουμε και λεμε,

tedos@teda
vagelis
tazmania
dista
blackchris
metalaxe ?
giagoulas
bisba
m38a1
DUKE
max

Η εκδρομη εκλεισε, ψαχνω για δωματια,αν καποιος το μετανειωση να το πει συντομα γιατι μπορει να θελει να ερθει καποιος αλλος.



11 αυτοκινητα :shock: :shock: :shock: Καπως πολλοι δεν ειμαστε??? Συνηθως βαζουμε ενα οριο γυρω στα 6-7......
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό m38a1 » 31 Μαρ 2004, 17:07

blackchris έγραψε:
m38a1 έγραψε:
blackchris έγραψε:
m38a1 έγραψε:και εγω μεσα ειμαι μονος θα ειμαι βεβαια χωρις γυναικα αφου θα λειπει αμερικη. με ποιον θα κοιμηθω :shock: :shock: :shock: με ποιον :? :? :?


Στείλε φωτογραφία σου και θα σου απαντήσω :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


γιατι ψηνεσαι για τρελιτσες


Μην πάει ο νου σου στο πονηρό, απλά αν είσαι της τρίτης ηλικίας να σε βάλουμε στο δωμάτιο με την παροχή οξυγόνου και με τον απινιδωτή, ρώτα τα μέλη του Stratego που ανήκουν στα Κ.Α.Π.Η.


τρελο παρτυ σου λεω
Άβαταρ μέλους
m38a1
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 78
Εγγραφή: 05 Μαρ 2003, 11:29

Δημοσίευσηαπό vagelis » 31 Μαρ 2004, 19:07

Κυριοι μετα απο διαπραγματευσεις με το ξενοδοχειο η τιμη ειναι 45 ευρω το δυκλινο με πρωινο αν τα σιγουρεψουμε νωρις,για μια μερα ειναι 65.
Προτεινω αναχωρηση Παρασκευη απογευμα για να εχουμε και ολο το Σαββατο ελευθερο για βολτα.
Κανονιστε και απαντηστε μου για να τα κλεισω.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό tedos » 31 Μαρ 2004, 21:24

vagelis έγραψε:Κυριοι μετα απο διαπραγματευσεις με το ξενοδοχειο η τιμη ειναι 45 ευρω το δυκλινο με πρωινο αν τα σιγουρεψουμε νωρις,για μια μερα ειναι 65.
Προτεινω αναχωρηση Παρασκευη απογευμα για να εχουμε και ολο το Σαββατο ελευθερο για βολτα.
Κανονιστε και απαντηστε μου για να τα κλεισω.


Οσον αφορα εμενα θα ηθελα να περιμενω καπως προτου απαντησω οριστικα καθως 1-2 Μαιου η Λεσχη Εκαλη διοργανωνει τον αγωνα 24 Ωρες στην Πελλοπονησο. Θα ηθελα να δω πρωτα τι ειναι ο αγωνας και αν θα συμμετεχει το Stratego Team.
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 31 Μαρ 2004, 21:49

Ρε παιδιά, μόλις είδα οτι την Πρωτομαγιά γίνεται το 24 ώρες στην Πελοπόννησο :oops: :oops:
Εκτός απροόπτου θα λάβω μέρος, θα ξέρω πάντως σύντομα.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 01 Απρ 2004, 10:19

vagelis έγραψε:Ρε σεις αυτος ειναι χοντρολευτας και μας το παιζει φτωχος με ΝΙΒΑ,ακου 1430 ευρω μεροκαματο!


Νάτα μας. Πλάκωσαν και οι Βιομήχανοι με τα πολυκαταστήματα.
Αντε μη τα βγάλω στη φόρα. Θέλει - λέει - ένα land rover για κάθε μέρα της βδομάδας. Αλλα πέντε του μείναμε -λέει - και τα ψάχνει.

Blackchris, θα σου πω την Παρασκευή που θα παραλάβω το MIG. Οσο για τις γκρίνιες , καλύτερα να ασχολούμαι με το Ρώσο παρά με Ρωσίδες !!!
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 01 Απρ 2004, 10:22

tedos@teda έγραψε:Οσον αφορα εμενα θα ηθελα να περιμενω καπως προτου απαντησω οριστικα καθως 1-2 Μαιου η Λεσχη Εκαλη διοργανωνει τον αγωνα 24 Ωρες στην Πελλοπονησο. Θα ηθελα να δω πρωτα τι ειναι ο αγωνας και αν θα συμμετεχει το Stratego Team.


Παιδιά ουτε εγώ είμαι σίγουρος. Εχω κάτι εκρεμμότητες στο WRC :twisted: :twisted: :twisted:

Πλάκα κάνω, μέσαααααααα είμαι.
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό tazmania » 01 Απρ 2004, 11:55

tedos@teda έγραψε:
vagelis έγραψε:Κυριοι μετα απο διαπραγματευσεις με το ξενοδοχειο η τιμη ειναι 45 ευρω το δυκλινο με πρωινο αν τα σιγουρεψουμε νωρις,για μια μερα ειναι 65.
Προτεινω αναχωρηση Παρασκευη απογευμα για να εχουμε και ολο το Σαββατο ελευθερο για βολτα.
Κανονιστε και απαντηστε μου για να τα κλεισω.


Οσον αφορα εμενα θα ηθελα να περιμενω καπως προτου απαντησω οριστικα καθως 1-2 Μαιου η Λεσχη Εκαλη διοργανωνει τον αγωνα 24 Ωρες στην Πελλοπονησο. Θα ηθελα να δω πρωτα τι ειναι ο αγωνας και αν θα συμμετεχει το Stratego Team.


Sorry, είχα ξεχάσει ότι είναι για αυτή την ημερομηνία. Οι πληροφορίες μου λένε ότι θα είναι πολύ καλός αγώνας και είχα αποφασίσει να συμμετέχω. Άρα δεν θα είμαι στην εκδρομή. Tedouli το Stratego Team θα συμμετέχει και αυτά που ξέρεις να τα ξεχάσεις :D Άρχισε τις ετοιμασίες.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 01 Απρ 2004, 13:53

Τελικά θα λάβω μέρος στις 24 ώρες, μπορείτε να δώσετε τη θέση μου σε κάποιον άλλο φίλο.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό vagelis » 01 Απρ 2004, 15:05

Τρεις αποχωρησαν,τωρα οι υπολοιποι τι κανουμε?
Αν καποιοι ειναι σιγουροι για δυο διανυκτερευσεις,ας το δηλωσουν γιατι μετα θα εχουμε προβλημα και να βρουμε δωματια και θα πληρωσουμε βαπορισια.Αν καποιοι δεν ειναι σιγουροι ας το αφησουν και οταν αποφασισουν βλεπουμε.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό bisba » 01 Απρ 2004, 15:23

Να σου πω την αλήθεια θα προτιμούσα να κάνουμε μια εκδρομή και να διανυκτερεύσουμε σε σκηνές . τώρα δεν ξέρω τι να πω . άμα είναι να το ξανασυζητήσουμε τότε . βασικά είχα υπολογίσει να έπαιρνα μέρος στο trail ride αλλά δεν θα συμμετέχω . θα κάνουμε παντός μια εκδρομή με σκηνές γιατί από εδώ και πέρα ο καιρός θα είναι εντάξει για τέτοια κατάσταση .
Άβαταρ μέλους
bisba
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 10 Απρ 2003, 13:59
Τοποθεσία: N.Iωνια Αθηνα

Δημοσίευσηαπό vagelis » 01 Απρ 2004, 17:01

Μπαμπη ο καιρος θα ειναι καλος για την Αθηνα,περσυ Πασχα 10 Μαιου στην Πινδο ειχε ενα μετρο χιονι,Προπερσι στην Οιτη στο Ακροπολις 6 Ιουνιου ημουνα με αντισκηνο και εφαγα την βροχη της αρκουδας,γι'αυτο προτιμω δωματιο γι'αυτην την εποχη,τουλαχιστον να μπορω να κανω ενα μπανιο και εναν λογικο υπνο.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό blackchris » 01 Απρ 2004, 18:24

vagelis έγραψε:Μπαμπη ο καιρος θα ειναι καλος για την Αθηνα,περσυ Πασχα 10 Μαιου στην Πινδο ειχε ενα μετρο χιονι,Προπερσι στην Οιτη στο Ακροπολις 6 Ιουνιου ημουνα με αντισκηνο και εφαγα την βροχη της αρκουδας,γι'αυτο προτιμω δωματιο γι'αυτην την εποχη,τουλαχιστον να μπορω να κανω ενα μπανιο και εναν λογικο υπνο.


Βαγγέλη από εμένα οκ κατά 95% (μέχρι να βγάλω πρόγραμμα :wink: ).
Ρε που μπλέξαμε με τους αγωνιάρηδες και δεν έχουν αφήσει αγώνα για αγώνα. Στο τέλος μου φαίνετε θα τους αγοράσω ένα κύπελλο να τους το δώσω να τους περάσει ο καημός :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό tedos » 01 Απρ 2004, 18:49

blackchris έγραψε:
vagelis έγραψε:Μπαμπη ο καιρος θα ειναι καλος για την Αθηνα,περσυ Πασχα 10 Μαιου στην Πινδο ειχε ενα μετρο χιονι,Προπερσι στην Οιτη στο Ακροπολις 6 Ιουνιου ημουνα με αντισκηνο και εφαγα την βροχη της αρκουδας,γι'αυτο προτιμω δωματιο γι'αυτην την εποχη,τουλαχιστον να μπορω να κανω ενα μπανιο και εναν λογικο υπνο.


Βαγγέλη από εμένα οκ κατά 95% (μέχρι να βγάλω πρόγραμμα :wink: ).
Ρε που μπλέξαμε με τους αγωνιάρηδες και δεν έχουν αφήσει αγώνα για αγώνα. Στο τέλος μου φαίνετε θα τους αγοράσω ένα κύπελλο να τους το δώσω να τους περάσει ο καημός :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Αυτοκρατορα ασε τα σαπια και τις εκδρομουλες χρειαζομαστε οδηγους/συνοδηγους για τις 24 Ωρες!!! Το Stratego Team καλει την κλαση σου :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 02 Απρ 2004, 12:00

blackchris έγραψε:Βαγγέλη από εμένα οκ κατά 95% (μέχρι να βγάλω πρόγραμμα :wink: ).
Ρε που μπλέξαμε με τους αγωνιάρηδες και δεν έχουν αφήσει αγώνα για αγώνα. Στο τέλος μου φαίνετε θα τους αγοράσω ένα κύπελλο να τους το δώσω να τους περάσει ο καημός :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Άσε τα περι εκδρομών κι ετοιμάσου για τον αγώνα!!!!!
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες