Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Κατι σαν...........προσκλητηριο <<νεκρων>>

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Κατι σαν...........προσκλητηριο <<νεκρων>>

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 02 Μάιος 2007, 15:15

Λοιπον παιδες λεω την Παρασκευη 4-05-2007 το βραδυ...Παναιτσα μου..,να μαζευτουμε στην πλατεια της Παληας Πεντελης κατα τις 8.30, να παρουμε τις σουβλακομπυρες μας απο τον Ιορδανη να παμε κατα Νταβελη μερια,να αραξουμε κατω απο τον ανοιξιατικο ουρανο(πως τα λεω ο π.....)και αφου φαμε, να περιπλανηθουμε στις γνωστες διαδρομες του ορους.
Οπως λεει και ο τιτλος η προσκληση αφορα περισσοτερο παλιους <<ψιλοχαμενους >>φιλους,που θα χαρω να βρεθουμε ,αλλα και οποιον θελει να νυχτοπερπατηση.
Για να γινη συναντηση βαλτε παρουσιες.
1. GALLOPER
2.
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00

Δημοσίευσηαπό mprizolas » 02 Μάιος 2007, 19:52

:banging: :banging: :banging: :banging: :banging:
Δύο πράγματα ειναι απέραντα : η βλακεία ορισμένων ανθρώπων και το σύμπαν - για το δεύτερο δεν είμαι σίγουρος....."Αϊνστάιν".
mprizolas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2004, 07:52

Δημοσίευσηαπό Caravan » 03 Μάιος 2007, 15:33

Σπύρο, με τα Gilly Diet που ξεκίνησα, άμα σας δω με τα σουβλάκια και τις μπύρες θα πηδήξω από την Πάρνηθα :P :P :P
Άβαταρ μέλους
Caravan
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 201
Εγγραφή: 30 Μαρ 2005, 20:32
Τοποθεσία: Κρυονέρι Αττικής

Δημοσίευσηαπό GALLOPER » 03 Μάιος 2007, 21:29

Caravan έγραψε:Σπύρο, με τα Gilly Diet που ξεκίνησα, άμα σας δω με τα σουβλάκια και τις μπύρες θα πηδήξω από την Πάρνηθα :P :P :P



Μη νομιζεις ρε φιλε και εγω μια απο τα ιδια εκοψα την μασα και περπατημα Πεντελη 5χλμ την μερα, κανα μηνα τωρα.Μαλλον η πολυ Πεντελη με οδηγησε και στο ποστ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: αλλα δεν βλεπω φως οποτε περπατημα........και κανω μια οικονομια :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
GALLOPER
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: 15 Οκτ 2005, 19:00


Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες

cron