Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Ε Κ Δ Ρ Ο Μ Η 7 ΜΑΡΤΙΟΥ

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό forester » 06 Μαρ 2004, 00:24

giannis78 έγραψε:Παιδιά ισχύει για αύριο το πρωί στα Goody΄s Αγίου Στεφάνου;Να ρθω και γω με ένα Jimny να παίξω;


Καλώς να έρθεις!
Αυτό είναι το νόημα της ανοικτής πρόσκλησης. Να έρθει όποιος θέλει.
forester
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 07 Δεκ 2003, 20:36
Τοποθεσία: Άλιμος, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό forester » 06 Μαρ 2004, 17:03

Αφού δεν ακολούθησα στην Αυλώνα :cry: , ας τους προλάβω για τις πρώτες εντυπώσεις... και τις πρώτες φωτογραφίες.
Βρεθήκαμε σε μία παιδική χαρά, στη θέση ΝΕΡΟΦΑΓΩΜΑΤΑ, πάνω από το Κρυονέρι.
Από φωτογραφική κάλυψη , την πατήσαμε σήμερα.
Λίγα πράγματα και το χειρότερο, δεν απαθανατίσαμε τη δράση... :twisted:
Μας τέλειωσαν οι μπαταρίες στην ψηφιακή....
Χωρίς να είναι ιδιαίτερα σκληρή η διαδρομή, απαιτούσε λάστιχα λάσπης λόγω ολισθηρότητας.
Εξ' ου και τα κολλήματα.
Το Forester, χωρίς να μπλέξει στα βαθιά, αποδείχθηκε παλικάρι, χωρίς να μασήσει από μεγάλες κλίσεις και λάσπες.
Οι Bisba, Gazolas, M38a1, ΔΗΜΗΤΡΗΣ, YannisM οργίασαν και ανέβηκαν οτιδήποτε υπήρχε :!: :!: :!: :D
MVP οι ΔΗΜΗΤΡΗΣ (τράβηξε όλο τον κολλημένο κόσμο, από οπουδήποτε...., με γεια και ο καινούριος 9,5'' warn, που αν δεν τον είχαμε σήμερα κάποιοι θα περίμεναν το βαθύ καλοκαίρι....), Bisba (έριξε δουλειά το παλικάρι .....) ο Strofimios (σε κάποια στιγμή, ξεπέρασε τον Μπάμπη στο τρέξιμο :!: ) ο Gazolas (που ξεκόλλησε τον ΔΗΜΗΤΡΗ ανταποδίδοντας τα ίσα και χρωστούμενα.....) και φυσικά η αφεντιά μου :wink: (Forest_commando), που ανέβασα το NIVA στη μεγάλη κλίση 8) 8) 8) , FFκαι δυστυχώς δεν υπήρχε φωτογραφική κάλυψη......
Κρίμα για το Γιάννη με το Pinin & το Διονύση με το άλλο Forester, που ταλαιπωρήθηκαν χωρίς καλά λάστιχα, όπως κι φίλος με το LR90....
Mας κοψοχόλιασαν 2-3 φορές ένα Jimny (συγνώμη μου διαφεύγει το όνομα...) και το Pinin του Γιάννη που ερωτοτροπούσε συχνά με κάτι δέντρα :shock: :shock: :shock:
Ο Roses με το Vitara παρά τα ακατάλληλα λάστιχα, αποδείχθηκε καλό τιμόνι και δεν είχε ιδιαίτερα προβλήματα, εκτός από τη θριλική ανηφοριά! (50 μέτρα περίπου, κλίση >25 μοίρες και γλίτσα με διαμήκη νεροφαγώματα με ρίζες δέντρων!!!!
Εντύπωση φοβερή μου έκανε ο YiannisM, που με τα ασφάλτινα λάστιχα πέρασε από παντού (δεν ακολούθησε στην παιδική χαρά το Μπάμπη και τους άλλους 2...), κάνοντας πάντα τα τέλεια πατήματα! Άντε και με λάστιχα για άγρια παιχνίδια!
Μου έλειψαν οι Tedos@Teda, Tazmania, Metalaxe & Dista , που θα έδιναν ρέστα τους σήμερα... (Κρυσταλλένια, Αντώνη περαστικά!)
Περιμένω τη συνέχεια από Αυλώνα!
forester
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 07 Δεκ 2003, 20:36
Τοποθεσία: Άλιμος, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 06 Μαρ 2004, 19:20

Μπραβο παντα τετοια :D :D :D Δεν μπορεσαμε να ακολουθησουμε αλλα βγηκε δουλεια σημερα (Ετοιμο το πατρον για τον νεο προφυλακτηρα με εσωτερικο εργατη του ΤΑΖ) :D :D :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό forester » 06 Μαρ 2004, 20:23

tedos@teda έγραψε:Μπραβο παντα τετοια :D :D :D Δεν μπορεσαμε να ακολουθησουμε αλλα βγηκε δουλεια σημερα (Ετοιμο το πατρον για τον νεο προφυλακτηρα με εσωτερικο εργατη του ΤΑΖ) :D :D :D



AAAA!!!!
Tο πατρόν μόνο....
Ο προφυλακτήρας.... κατάλαβα!!!!....
Τώρα θα μου πεις το πατρόν είναι όλη η δουλειά!
Μπράβο βρε σεις!
Α! ανέβασα και κάτι ψιλοφωτογραφίες από σήμερα, αλλά μου βγάζει λάθος όταν πάω να δώσω όνομα στο άλμπουμ....
Να πω ότι του δίνω το εξής ... περίεργο όνομα: 6 Μαρτίου
forester
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 07 Δεκ 2003, 20:36
Τοποθεσία: Άλιμος, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό RAVen » 06 Μαρ 2004, 21:38

:mumum: ΓΑ :xcensoredx: Ω ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΟΥΣ! ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΡΘΩ ΡΕ ΠΟΥ :xcensoredx: ΤΗ ΜΟΥ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝΕ ΓΑΜ :xcensoredx: ΤΑ! :mumum:
τRAVα μπρος!!!
Άβαταρ μέλους
RAVen
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 100
Εγγραφή: 02 Μαρ 2004, 15:58

Δημοσίευσηαπό tazmania » 06 Μαρ 2004, 22:11

forester έγραψε:...Α! ανέβασα και κάτι ψιλοφωτογραφίες από σήμερα, αλλά μου βγάζει λάθος όταν πάω να δώσω όνομα στο άλμπουμ....
Να πω ότι του δίνω το εξής ... περίεργο όνομα: 6 Μαρτίου


smokie έγραψε:Λοιπον...

1. Κάνουμε κλικ στο [new nested album]
αυτόματα δημιουργείται ενα "Untitled" album οπου μπορούμε αμέσως να εισαγουμε τις φωτο μας [add photos]

2. Το Untitled δεν μας αρέσει γι αυτό κάνουμε κλικ στο [properties](Ιδιότητες) οπου και αλλαζουμε το Untitled στο Album Title.

3. Το [rename album] αλλάζει το όνομα του φακέλου του album στον server και δεν εχει να κάνει με τον τίτλο του album...

Ελπίζω να βοήθησα...


Τα νέα για τους προφυλακτήρες στα προλάβανε. :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες