Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Εντυπώσεις από την STRATEGO II ή αλλιώς " ΟΙ ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό forester » 25 Φεβ 2004, 23:03

Σύμμαχοι!
Καλώς ήρθατε!
Περιγραφή από το Μαντρόσκυλο θέλω, γιατί ακούω ανακρίβιες....
Πάντως ότι περάτε όμορφα, το νιώθω... και ζηλευω....
Σε λίγους μήνες, θα σας ακολουθούν κι άλλοι ...3!
forester
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 07 Δεκ 2003, 20:36
Τοποθεσία: Άλιμος, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 25 Φεβ 2004, 23:48

Πρόσθεσα καμιά δεκαριά φωτογραφίες.

Για κάποιο περιεργο λόγο δεν προστεθηκαν στο τέλος αλλά αναμείχθηκαν με τις υπόλοιπες φωτο. Μάλλον σορτάρονται με το file name.
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό To_Mantroskylo » 26 Φεβ 2004, 06:02

ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΡΧΕΙΑ

ΚΑΤΑΓΡΑΦΗ ΣΥΜΒΑΝΤΩΝ

Ανιεροι λασπολογοι ηθικοπλαστες πολιτευτες δοκτωρες και αλλοι προσπαθουν να σας παρασυρουν........Ομως εσεις ξερετε :wink: :wink:

Ημερα πρωτη

Ηταν ολοι στην ωρα τους.....η σχεδον ολοι :twisted: :twisted: :twisted: Ο denis αφαντος και ο ΤΑΖΜΑΝΙΑ επισης :evil: :evil: :evil:
Που ηταν ο Ταζ???? Κατα δηλωση του εκανε μεχρι αργα το βραδυ ρυθμισεις στις αναρτησεις του ΝΙΒΑ!!!! Τωρα το ΝΙΒΑ ρυθμιζε την TAZLADY ρυθμιζε θα σας γελασω........ :twisted: :twisted: :twisted:

Ξεκιναει το χαρωπο κονβοι μες το βραδυ και με τον Blackchris σε απιστευτα κεφια να υποσχεται στην Ελενα "ναι μωρο μου τωρα αφου σου λεω εχουμε κλεισει δωματιο με τζακι στο Μοντανα...ναι ναι εχει και σαουνα το ξενοδοχειο.....ναι μωρε αφου σου λεω τι Jeeping τωρα και αηδιες :twisted: :twisted: :twisted: "

Ακρα του ταφου σιωπη απο το ΝΙΒΑ του Δημητρη η Γιαγκουλα η Δρακουλιαρη....... :shock: :shock: :shock: Οποτε του μιλαμε στο cb ακουγεται απλως ενας ρογχος :shock: :shock: Πρωτη φορα ακουσαμε την φωνουλα του οταν ξημερωσε :shock: :shock: Αργοτερα στην εκδρομη δεν εμφανιζοταν ποτε τα βραδυα και μαθαμε οτι στο χωριο που μειναμε βρεθηκαν 3 αρνακια γαλακτος στεγνα απο αιμα......μπρρρρρ......

Πρωτη σταση Λεβεντη για καφεδακι και ακολουθως Λαμια οπου ο Format μας αποκαλυπτει τρυπα για φτηνη Βενζινη :D :D Μας φτανει και ο ΤΑΖΜΑΝΙΑ με τις οντως εντυπωσιακες νεες αναρτησεις!! :D :D Ο Blackchris οταν βλεπει οτι εχει ψηλωσει πιο πολυ απο αυτον παθαινει κριση επιληψιας Με μια αρχοντικη κινηση η Ελενα του δινει τα χαπια του :twisted: :twisted:

Ο Δημητρης η Γιαγκουλας η Δρακουλιαρης βγαινει απο το ΝΙΒΑ τριβει τα ματια του να συνηθισει το φως της ημερας και κανει τη δηλωση που εμελλε να σημαδεψει ολο το τριημερο "Μου αρεσει το L/R του Βαγγελη ενα τετοιο θα ηθελα να παρω" Απο τη στιγμη εκεινη και μετα οπου αγγιζες το L/R κατι χαλαγε :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Τα χαρουμενα παιδακια αρχιζουν να ανηφοριζουν προς Καρπενησι με τον Γιαγκουλα να ακολουθει και να θαυμαζει τον Βαγγελη!!! Ξαφνικα Η Εξατμιση του Βαγγελη αποφασιζει να αυτονομηθει και να κατεβει μονη της στις εκλογες..... :oops: συγνωμη στην ασφαλτο :oops: .Σταματαμε μαζευουμε την ατιθαση εξατμιση και βουρ για Καρπενησι να την κολλησουμε.
Σημειωνω εδω οτι ο Αγλαος Βαγγελης χαρισε μοναδικες στιγμες στους αγουροξυπνημενους Καρπενησιωτες γκαζωνοντας τον ξεβρακωτο V8 στα στενα της πολης :twisted: :twisted: :twisted: Θα τον θυμουνται για καιρο μαλλον :twisted: :twisted:

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ........
Ο Ιπταμενος Κοπρος
Άβαταρ μέλους
To_Mantroskylo
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 03 Φεβ 2004, 20:25

Δημοσίευσηαπό vagelis » 26 Φεβ 2004, 08:54

forester έγραψε:Σύμμαχοι!
Καλώς ήρθατε!
Περιγραφή από το Μαντρόσκυλο θέλω, γιατί ακούω ανακρίβιες....
Πάντως ότι περάτε όμορφα, το νιώθω... και ζηλευω....
Σε λίγους μήνες, θα σας ακολουθούν κι άλλοι ...3!


Αντε ρε Θοδωρη ταισετο λιγο παραπανω να μεγαλωσει.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό blackchris » 26 Φεβ 2004, 12:08

tazmania έγραψε:Αποφεύγεις επιμελώς, ν' αναφέρεις ποιος άνοιξε το πρώτα 70 μέτρα, στα οποία παρεμπίπτοντος ζορίστηκες πολύ, για να φτάσεις εκεί που αυτός σταμάτησε, για τους λόγους που είπε ο Vaggelis, και να κάνεις άλλα 10 μέτρα :!:

Ότι και να λες, πάτησες πάνω στα χνάρια από τα Fedima μου, για να φτάσεις εκεί που έφτασες :lol: :lol: :lol:

Άντε γεια, λοιπόν :lol: :lol: :lol: :lol:


Βρε μπολσεβίκε της κακίας ώρας με ειδικότητα στην παραπληροφόρηση, πως άνοιξες δρόμο σε χιονάκι 5 πόντων εκεί που πέρναγαν και ποδήλατα ?
Για το ανεμοσούρι που εγκατέλειψες με την ουρά στα σκέλια λέμε, λέγοντας στην γυναίκα σου "αγάπη μου δεν θέλω να το ζορίσω" για να μην σε πάρει με τα γιαούρτια.
Μόλις το πέρασα και έφτασα κορυφή, ακολούθησες από πίσω στον δρόμο που έσκαψαν τα Michelin off rooad μου ΔΕΥΤΕΡΟΣ KAI KATAΙΔΡΩΜΕΝΟΣ
έτοιμος να κάψεις το σοβιετικό μπρίκι σου.
Αφού κάποια στιγμή βλέποντας σε με τον δαυλό ανά χείρας νόμισα ότι ήσουν οπαδός της Ν.Δ. και μας κάνεις προπαγάνδα.
Αν δεν επενέβαινε η γυναίκα σου θα το είχε κάψει το ρημάδι.
Μην σε παίρνει από κάτω πήγαινε στο http://www.suzuki.gr και καλορίζικο.
ΒΑΣΑΝΙΣΟΥ ΒΑΣΑΝΙΣΟΥ. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 26 Φεβ 2004, 13:34

Επειδή στην προχθεσινή μας εξόρμηση φάνηκε ότι κάποιοι είναι απροπόνητοι, και επειδή κάποιοι θα εκπροσωπήσουν την παρέα στον αγώνα στον Έβρο, τι θα λέγατε το μεθεπόμενο Σ/Κ 13-14 να πάμε για προπόνηση μπας και δεν μας διασύρουν εντελώς ? :P :P :P
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό tazmania » 26 Φεβ 2004, 13:50

blackchris έγραψε:Επειδή στην προχθεσινή μας εξόρμηση φάνηκε ότι κάποιοι είναι απροπόνητοι, και επειδή κάποιοι θα εκπροσωπήσουν την παρέα στον αγώνα στον Έβρο, τι θα λέγατε το μεθεπόμενο Σ/Κ 13-14 να πάμε για προπόνηση μπας και δεν μας διασύρουν εντελώς ? :P :P :P


Διαφωνώ με το πρώτο αλλά συμφωνώ με το δεύτερο. Άνοιξε σχετική ενότητα.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 26 Φεβ 2004, 19:20

To_Mantroskylo έγραψε:ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΡΧΕΙΑ

[Τα χαρουμενα παιδακια αρχιζουν να ανηφοριζουν προς Καρπενησι με τον Γιαγκουλα να ακολουθει και να θαυμαζει τον Βαγγελη!!! Ξαφνικα Η Εξατμιση του Βαγγελη αποφασιζει να αυτονομηθει και να κατεβει μονη της στις εκλογες..... :oops: συγνωμη στην ασφαλτο :oops: .Σταματαμε μαζευουμε την ατιθαση εξατμιση και βουρ για Καρπενησι να την κολλησουμε.
Σημειωνω εδω οτι ο Αγλαος Βαγγελης χαρισε μοναδικες στιγμες στους αγουροξυπνημενους Καρπενησιωτες γκαζωνοντας τον ξεβρακωτο V8 στα στενα της πολης :twisted: :twisted: :twisted: Θα τον θυμουνται για καιρο μαλλον :twisted: :twisted:

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ........


Και αυτό το .... (terrano νομίζω το λενε) μου αρεσε πολύ :P :P :P
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό tedos » 26 Φεβ 2004, 19:26

dimitris έγραψε:
To_Mantroskylo έγραψε:ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΡΧΕΙΑ

[Τα χαρουμενα παιδακια αρχιζουν να ανηφοριζουν προς Καρπενησι με τον Γιαγκουλα να ακολουθει και να θαυμαζει τον Βαγγελη!!! Ξαφνικα Η Εξατμιση του Βαγγελη αποφασιζει να αυτονομηθει και να κατεβει μονη της στις εκλογες..... :oops: συγνωμη στην ασφαλτο :oops: .Σταματαμε μαζευουμε την ατιθαση εξατμιση και βουρ για Καρπενησι να την κολλησουμε.
Σημειωνω εδω οτι ο Αγλαος Βαγγελης χαρισε μοναδικες στιγμες στους αγουροξυπνημενους Καρπενησιωτες γκαζωνοντας τον ξεβρακωτο V8 στα στενα της πολης :twisted: :twisted: :twisted: Θα τον θυμουνται για καιρο μαλλον :twisted: :twisted:

ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ........


Και αυτό το .... (terrano νομίζω το λενε) μου αρεσε πολύ :P :P :P



ΟΞΩ ΓΙΑΓΚΟΥΛΑ........... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό To_Mantroskylo » 27 Φεβ 2004, 20:58

Aφηνουμε λοιπον τον Βαγγελη να κατευθυνεται προς Καρπενησι για κολλημa εξατμισης και ακολουθουμε τον Δοκτωρα Εφιαλτη (κατα κοσμον format)

Μας οδηγει σε παρακειμενο χωματοδρομο οπου χιονι ανακατεμενο με λασπη ανεβαζει τα κεφια και τις προσδοκιες :D Ο Γιαγκουλας με τα σκι :shock: :shock: στην οροφη αποτελει λιγο παραξενο θεαμα αλλα ποιος τολμαει να πει τιποτα......

Ο Δοκτωρ Μενγκελε εχει κερδισει την εμπιστοσυνη μας και ετοιμαζεται για το κολπο γκροσο

Κατ αρχας μας κατεβαζει στον Αγραφιωτη οπου η κροκαλα εχει μεγεθος κεφαλιου μικρου παιδιου!! :evil: Για να μπουμε μεσα πρεπει να ανεβουμε αναχωμα υψους ενος μετρου να κατεβουμε εναμιση μετρο για να πεσουμε σε νερο βαθους 1 μετρου κατ ελαχιστον ενω η απεναντι οχθη ειναι στα 30 μετρα :shock: :shock: :shock: :shock: Ολα αυτα ενω το ρευμα εχει την φιλικη ταχυτητουλα των 30 χλμ ανα ωρα (και λιγα λεω) :shock: :shock: Ο τελευταιος που απετολμησε κατι τετοιο ηταν καραβι και τον λεγαν ΤΙΤΑΝΙΚΟ

Ο Δοκτωρ Εφιαλτης μας οδηγει και καλα σε χωματοδρομους!!! :twisted: :twisted: :twisted: Οπου χωματοδρομος σημαινει τουλαχιστον φαρδος 3 λωριδες πατημενος αψογα οπου κανουν κοντρες χαμηλωμενα autobianchi abarth :twisted: :twisted: οταν ο χωματοδρομος στενευει ωστε να χωραμε ισα ισα και ενθουσιαζομαστε ο Δοκτωρ Σαδιστης ανακαλυπτει παντα οτι ειμαστε σε λαθος πορεια και αναγκαζομαστε να γυρναμε με την οπισθεν :evil: :evil: :evil:

Καθε μιση ωρα μας κατεβαζει και στο ποταμι ετσι για να μην ξεχνιομαστε και να κανουμε και δωρεαν λιθοτριψια στα νεφρα :twisted: :twisted: :twisted:

Παρατηρω τον blackchris να φορτωνει στη ζουλα ποταμισιες κροκαλες στο μαχιμο.......θα λιθοβολησει κανεναν???? :twisted: :twisted: :twisted:

Ανεβαινοντας απο γεφυρι Βινιανης (με οδηγο παντα τον Δοκτωρα Γιαπωνεζο) ακουω κατι για την Ξανθια

Τι εγινε ρε παιδια??? Ποια Ξανθια????
Ξανθια Πανωλη???
Η δασκαλα με Τα Ξανθα Μαλλια???
H ξανθια Αγαπημενη Παναγια???
Η ξανθη Παπαγια???
Ξανθια Σταφιδα???
Βαμμενα Ξανθια???
Ειναι η Αναστασια Ξανθια???

τι εγινε ρε παιδια???πειτε μου και ειμαι σκουπα
......

[i]Συνεχιζεται
[/i]
Ο Ιπταμενος Κοπρος
Άβαταρ μέλους
To_Mantroskylo
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 56
Εγγραφή: 03 Φεβ 2004, 20:25

Δημοσίευσηαπό forester » 29 Φεβ 2004, 23:53

vagelis έγραψε:
forester έγραψε:Σύμμαχοι!
Καλώς ήρθατε!
Περιγραφή από το Μαντρόσκυλο θέλω, γιατί ακούω ανακρίβιες....
Πάντως ότι περάτε όμορφα, το νιώθω... και ζηλευω....
Σε λίγους μήνες, θα σας ακολουθούν κι άλλοι ...3!


Αντε ρε Θοδωρη ταισετο λιγο παραπανω να μεγαλωσει.



Άσε Βαγγέλη, πριν 15 μέρες είχε "κολλήσει" στα 2375γρ. Πριν 5 μέρες "ξεκόλλησε" επιτέλους και έφτασε αισίως τα 2700 παρά κάτι.... :D :D :D
Μετά τις εκλογές που θα μας έρθει με το καλό, την περιμένουμε στα 3+ 8)
Που θα πάει, απ΄ τον πατέρα της θα πάρει και θα γίνει x-treme!!!! :P :P
Καμιά πρόταση για το nick της δεν έχω ακόμα..... :?: :?: :?:
forester
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 07 Δεκ 2003, 20:36
Τοποθεσία: Άλιμος, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 03 Μαρ 2004, 19:41

Που είσαι μαντροσκυλάκι μου :?:

Που είναι η συνέχεια :?:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 05 Μαρ 2004, 09:45

tazmania έγραψε:Που είσαι μαντροσκυλάκι μου :?: Που είναι η συνέχεια :?:
Χε Χε μάλλον κόλησε στην "Εκρηκτική Ξανθιά" και έμεινε :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 6 επισκέπτες