Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Καμιά συναντησούλα;

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Επεράσαμε όμορφα, όμορφα,όμορφα ...

Δημοσίευσηαπό geco » 06 Απρ 2006, 10:29

Και εγώ το φχαριστήθηκα και θέλω να ευχαριστήσω όλους γιά το κέφι και την καλή παρέα !!!

Ο Markd είναι πράγματι πρωταγωνιστής στο κέφι και γελάει τόσο δυνατά που σπάει ... ντεσιμπελόμετρα !

Ο Σπύρος άν και έχει λεπτή σιλουέτα, έχει ένα στομάχι σαν... Camelbak
(Μεγάλο)!!!


Την επόμενη φορά να κανονίσουμε να είμαστε περισσότεροι! Αξίζει τον κόπο !!!
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

Δημοσίευσηαπό cuspid » 06 Απρ 2006, 11:09

Φάγαμε και ήπιαμε του σκασμού!
Ωραία ήταν.
Την επόμενη φορά σε Τούρκικο εστιατόριο. Να ακολουθήσουν Ινδικό, Ταιλανδέζικο, Κινέζικο κ.ο.κ.
Κάτι σαν τον γύρο του κόσμου δηλαδή...
Παραθέτω φωτογραφικά ντοκουμέντα...
cuspid
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: 16 Φεβ 2005, 14:34

Πως;

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 06 Απρ 2006, 11:37

Εγω πως βρεθηκα εκει , δεν ξερω. Την ανακοινωση δεν την ειδα, οπως ειπα και στα παιδια, παρα τελευταια στιγμη. Ο σακραμ, ο ονος με τον οποιο ειχα καποια επαφη νωριτερα, δεν θα ερχοταν. Και να πηγαινα, για λιγο θα καθομουν. Εκανα μια βολτα, το μαγαζι δεν το εβρισκα. Πηγα να κανω αναστροφη να παω σπιτι μου ο ανθρωπος και ... ΝΑΤΟ!!
Ε, μετα στραβωσε η υποθεση... δεν φτανει που με εκραξε ο σουπερσπαϋ μολις μπηκα εκατσα και διπλα με τον markd...
Τι να πω... ; Οτι οποιος καθοταν σε αποσταση 1 μετρου απο τον MArkd ειχε συνεχως το ποτηρι του γεματο κρασι; Οτι μετα απο λιγο εφερνε στους υπολοιπους καραφακι και σε μας κανατα με κρασι; Οτι λεγαμε οτι πρεπει να χασουμε κιλα και μετα απο 3' δεν ειχε μεινει τιποτα πανω στο τραπεζι. Εκτος απο τον κεφαλικο φορο που επεφτε στις πιτες. Μολις ερχοταν πιατο ο Superspy ΕΠΡΕΠΕ να δοκιμασει αν ηταν καλη η φουρνια!! Εγω, πως βρεθηκα να πηγαινω καλες 12.00 στο σπιτι μου δεν καταλαβα.

Και ο Cuspid βεβαια αντι να τα φαει, καθοταν και φωτογραφιζε τα κεμπαπ και εμας που πιναμε! Τι να πει κανεις...

ΤΟ μονο καλο ηταν οτι με το γελιο που ριξαμε ειλικρινα πρεπει να καψαμε τρελες θερμιδες :D !
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

Πως;

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 06 Απρ 2006, 11:42

Τρυφερες στιγμες;;;; ΧΑΧΑΧΑ δεν την ειχα δει την λεζαντα!! Πρεπει να ειχαμε πιει πανω απο μισο λτ κρασι ο καθενας εκει περα.
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

New members !

Δημοσίευσηαπό geco » 06 Απρ 2006, 12:00

Χάρηκα που είχαμε καινούργιες παρουσίες όπως οι Ullyses και Mudlark!

Νεαρά άτομα, με όρεξη να μάθουν και να μοιραστούν το πάθος τους με άλλους «ομοϊδεάτες»!

«Έδεσαν» αμέσως με τα νεώτερα μέλη της παρέας και πιστεύω να πέρασαν και εκείνοι καλά !
Άβαταρ μέλους
geco
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1523
Εγγραφή: 03 Μαρ 2004, 13:47
Τοποθεσία: Όπου έχει χώμα !

New members !

Δημοσίευσηαπό leipsippos » 06 Απρ 2006, 12:12

Ναι αλλα δεν ηρθες απο κει να μεταλαμπαδευσεις την γνωση σου, ακουγαν εμας (igor, leipsippos, markd) μονο τα παιδια και χαρα στο κουραγιο τους δηλαδη που αντεξαν και τοση ωρα!! χαχα!!
Ένας στο χώμα, χιλιάδες στον αγώνα!

"ΤΕΑΜ 100+"
Άβαταρ μέλους
leipsippos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: 08 Απρ 2005, 17:58
Τοποθεσία: Πευκόφυτοι Πετρώδεις Ορεινοί Όγκοι

New members !

Δημοσίευσηαπό ullyses » 06 Απρ 2006, 13:48

Παιδιά σας ευχαριστώ κι εγώ με την σειρά μου για την πολύ καλή παρέα σας.............. Α! και το γιομάτο κρασί ποτήρι μου μην ξεχάσω (επιμέλεια Superspy και εκτέλεση MarkD !!! )

ειλικρινά χάρηκα που επιβεβαιώθηκε κάτι που τριγυρνάει συνέχεια στο μυαλό μου.... ότι οι άνθρωποι που αγαπάνε το χώμα είναι πολύ καλοί ως άνθρωποι πάνω απ'όλα !
και έπειτα το αμέσως σημαντικότερο................... καλοφαγάδες !!!! (κράτησα τις δυνάμεις μου για το επόμενο τσιμπούσι το οποίο ελπίζω να είναι σε κάποιο λιβάδι με σπιτικά φαγητά που θα φέρει ο καθένας!!!! Ε ? εγώ φέρνω το κρασί!! )

σχετικά με ερωτήσεις.....να ανησυχείτε γιατί έχει ειπωθεί ότι ρωτάω πιο πολλά απ'ότι ένας εννιάχρονος ρωτάει για τον πλανήτη :D

Χαιρετώ και θα τα ξαναπούμε ! : )
Τελευταία επεξεργασία από ullyses και 06 Απρ 2006, 13:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ullyses
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: 29 Μαρ 2005, 13:15
Τοποθεσία: στον δρόμο για την.....Ιθάκη

Re: Επεράσαμε όμορφα, όμορφα,όμορφα ...

Δημοσίευσηαπό markd » 06 Απρ 2006, 13:49

geco έγραψε:Ο Markd είναι πράγματι πρωταγωνιστής στο κέφι και γελάει τόσο δυνατά που σπάει ... ντεσιμπελόμετρα !


Όπως η εξάτμιση του bigουλα!!!
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Re: Πως;

Δημοσίευσηαπό markd » 06 Απρ 2006, 13:52

leipsippos έγραψε:Τρυφερες στιγμες;;;; ΧΑΧΑΧΑ δεν την ειχα δει την λεζαντα!! Πρεπει να ειχαμε πιει πανω απο μισο λτ κρασι ο καθενας εκει περα.


Βάλε κάτι παραπάνω :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Re: Πως;

Δημοσίευσηαπό Mudlark » 06 Απρ 2006, 14:32

Να ευχαριστήσω και εγώ για την παρέα,το φαί, το άφθονο κρασί :drunk: (καποιος με έκανε κουρούμπελο...ποιός???), το γέλιο που ρίξαμε :P (σε καλό να μας βγεί) και που μας ανεχτήκατε όταν σας πρήξαμε με τις ερωτήσεις μας!!!Πραγματικά πέρασα υπέροχα και ήταν σαν σας ήξερα αρκετό καιρό!!

P.S.
Να δηλώσω ότι ήσασταν και πολύ τυχεροί που νήστευε χθες ο ullyses!!!!
Mudlark
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: 27 Μαρ 2006, 08:06

Δημοσίευσηαπό Camelius » 06 Απρ 2006, 18:20

Βρε παλιομουτρα, ξερετε ποσο σας ζηλεύω για τις κρεπαλες που κανετε;

Ντροπη σας να βαζετε τετοιους πειρασμους σε ανθρωπους της ηλικιας μου 8-)

Τελος παντων, το ξερω οτι εχω εξαφανιστει αλλα εχω καλη δικαιολογια και αρκετοι ηδη την ξερουν. Παρ'ολα αυτα μου εχει λειψει καμμια βολτα λιγο πιο off απο Αργυρουπολη, μηπως εχετε να προσφερετε κατι στον πτωχο πλην τιμιο μελλοντικο πατερουλη; που εχει πηξει στο σπιτι εμπλοκη;

Φιλακια
Βασιλης
Άβαταρ μέλους
Camelius
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 21 Μαρ 2004, 18:38
Τοποθεσία: Κηφισιά, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό markd » 06 Απρ 2006, 20:08

Camelius έγραψε: Παρ'ολα αυτα μου εχει λειψει καμμια βολτα λιγο πιο off απο Αργυρουπολη, μηπως εχετε να προσφερετε κατι στον πτωχο πλην τιμιο μελλοντικο πατερουλη; που εχει πηξει στο σπιτι εμπλοκη;

Φιλακια
Βασιλης


Με το καλό βρε!!!
Αυτά είναι τα ευχάριστα!!!
Το πηρα το ρημαδι!
Άβαταρ μέλους
markd
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 5349
Εγγραφή: 07 Μαρ 2005, 21:26
Τοποθεσία: ή εδώ ή εκεί

Δημοσίευσηαπό forester » 06 Απρ 2006, 23:00

Λοιπόν, ότι περάσαμε ωραία φαίνεται, δεν το επαναλαμβάνω... :D
Φαγητό πάρα πολύ καλό, οι σαλάτες όμως απλά υπέροχες και με αρκετή ποικιλία!!! 8) :D
Το κρασί πολύ καλό και το κεφάλι το πρωί πεντακάθαρο, παρά τα "κανάτια" που ήπιαμε!!! :D
Πάμτα τέτοια!!!!!
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ...
ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ!!!!
forester
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 07 Δεκ 2003, 20:36
Τοποθεσία: Άλιμος, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό teroulas » 07 Απρ 2006, 07:18

Μπράβο ρε μάγκες
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: New members !

Δημοσίευσηαπό sacram » 07 Απρ 2006, 12:40

ullyses έγραψε:αιώθηκε κάτι που τριγυρνάει συνέχεια στο μυαλό μου.... ότι οι άνθρωποι που αγαπάνε το χώμα είναι πολύ καλοί ως άνθρωποι πάνω απ'όλα !
Χαιρετώ και θα τα ξαναπούμε ! : )


ναι δεν ξέρω πως δικαιολογήτε το προαναφερόμενο αλλα και εγώ όταν άρχιζα να γνωρίζω χωμάτινους τρελάρες, μου είχε κάνει εντύπωση οτι στη πλειοψηφία τους ήταν γαμώ το παιδιά.

Αλλά λογικό είναι, αφου, όλα είναι λασπόδρομος, :razz: :razz: :razz:
Άβαταρ μέλους
sacram
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: 28 Μάιος 2005, 19:49
Τοποθεσία: ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΑΣΠΗ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 14 επισκέπτες