Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Κατάληψη της Ζήρειας

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό spz » 19 Νοέμ 2003, 09:14

Mαλλον ειμαι και εγω μεσα για την Κυριακη
:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
spz
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: 20 Αύγ 2003, 10:34
Τοποθεσία: Ν.ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό max » 19 Νοέμ 2003, 09:15

Όχι τίποτα άλλο αλλά εάν θυμάμαι Niva έχει τον εργάτη.

Θα πρότεινα σαν σημείο συνάντησης να είναι τα διόδια της Ελευσίνας αμέσως μετά αφού πληρώσουμε. Έχει τεράστιο χώρο για να μαζευτούμε.
Τι λετε.

Metalaxe, Dr. Format Που είστε xontros επίσης.

Max
Άβαταρ μέλους
max
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 25 Φεβ 2003, 10:40

Δημοσίευσηαπό max » 19 Νοέμ 2003, 09:18

Από CB έχω ένα προπολεμικό ελπίζω να δουλεύει ακόμα. (Χμμμ πρέπει να πάρω ένα).
Για την ώρα γεγονός δεν το κάνουμε κατά της 09:00.

Μαχ
Άβαταρ μέλους
max
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 25 Φεβ 2003, 10:40

Δημοσίευσηαπό tedos » 19 Νοέμ 2003, 09:24

max έγραψε:Από CB έχω ένα προπολεμικό ελπίζω να δουλεύει ακόμα. (Χμμμ πρέπει να πάρω ένα).
Για την ώρα γεγονός δεν το κάνουμε κατά της 09:00.

Μαχ


νομιζω οτι η ωρα που προτεινει ο tazmania (7.30) ειναι ιδανικη! μην ξεχνατε οτι

1. εχουμε αρκετη ασφαλτο να διανυσουμε
2. το κονβοι( τουλαχιστον 10 αυτοκινητα απ οτι φαινεται) θα πηγαινει με 100-110 στην εθνικη ετσι ωστε να μη ζοριζεται κανεις!

και ο χωρος συναντησης που προτεινει καλος ειναι! μην αρχισουμε να ψειριζουμε καθε λεπτομερεια γιατι δεν θα καταληξουμε πουθενα :wink:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό dista » 19 Νοέμ 2003, 09:37

tedos@teda έγραψε:Γιωργο μια χαρα οργανωμενα τα βλεπω! ευγε!!!
βεβαια δεν εχω δει ακομη συμμετοχες απο dista metalaxe dr.format :( :(

Ο dista, η dista και η 4WD_beba, εκτος απροόπτου, είναι μέσα :lol: :lol: :lol: , θα τα πούμε και την Πέμπτη από κοντά :wink: Πήρα και LPD ανοιγμένα και στις δύο συχνότητες για να μιλάμε :D :D :D
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 19 Νοέμ 2003, 10:09

max έγραψε:Όχι τίποτα άλλο αλλά εάν θυμάμαι Niva έχει τον εργάτη.

Θα πρότεινα σαν σημείο συνάντησης να είναι τα διόδια της Ελευσίνας αμέσως μετά αφού πληρώσουμε. Έχει τεράστιο χώρο για να μαζευτούμε.
Τι λετε.

Metalaxe, Dr. Format Που είστε xontros επίσης.

Max

Σπύρο, δυστυχώς δε θα μπορέσω να έρθω (λόγοι ανωτέρας βίας) αλλά εύχομαι να περάσετε πολύ ωραία και να το ευχαριστηθείτε. Εκτός απροόπτου θα τα πούμε στις 7/12 στο Trail Ride.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό max » 19 Νοέμ 2003, 10:14

ΟΚ ότι πει η παρέα :lol: :lol: .
Για οργανωτικούς λόγους θα είμαι εγώ μετά της συμβιούν μου λέγε με Meg αυτό ήταν η επιλογή του nick name.
Θα είμαστε Max&Meg :wink: κατά το format του tedos.

Μαχ
Άβαταρ μέλους
max
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 25 Φεβ 2003, 10:40

Δημοσίευσηαπό tazmania » 19 Νοέμ 2003, 10:26

tedos@teda έγραψε:
max έγραψε:Από CB έχω ένα προπολεμικό ελπίζω να δουλεύει ακόμα. (Χμμμ πρέπει να πάρω ένα).
Για την ώρα γεγονός δεν το κάνουμε κατά της 09:00.

Μαχ


νομιζω οτι η ωρα που προτεινει ο tazmania (7.30) ειναι ιδανικη! μην ξεχνατε οτι

1. εχουμε αρκετη ασφαλτο να διανυσουμε
2. το κονβοι( τουλαχιστον 10 αυτοκινητα απ οτι φαινεται) θα πηγαινει με 100-110 στην εθνικη ετσι ωστε να μη ζοριζεται κανεις!

και ο χωρος συναντησης που προτεινει καλος ειναι! μην αρχισουμε να ψειριζουμε καθε λεπτομερεια γιατι δεν θα καταληξουμε πουθενα :wink:


Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Θοδωρή. Μην κολλάμε σε λεπτομέρειες. Εάν υπάρχει κάποιο σοβαρό πρόβλημα το συζητάμε.

Αισίως αγγίζουμε τις 10 συμμετοχές (αυτοκίνητα).

Kursk, πες μας εαν θα είσαι Ξυλόκαστρο ή Δαφνί και πόσα άτομα θα είστε.

Δεν είπατε κάτι για την μάσα. Να βρω τηλέφωνο να κανονίσω ή όπου μας βγάλει. Πάντως, επειδή υπολογίζω ότι θα είμαστε 25 με 30 άτομα φοβάμαι ότι εάν δεν ενημερώσουμε δεν θα βρούμε τραπέζι πουθενά.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό kursk » 19 Νοέμ 2003, 10:51

Εμεις υπολογιζω να ειμαστε 4 με 5 ατομα.αυριο θα ξερω οριστικα να σας απαντησω.θα σας βρουμε απο ξυλοκαστρο.για φαγητο απο ζαρουχλα δεν ξερω να προτεινω.μονο απο τρικαλα τα οποια ομως δεν μας βολευουν για φαγητο.προταση οσοι εχουν cb μαζι ας το ανοιξουν στο καναλι 7 για να μπορουμε να κανονισουμε.θα μιλησω με το ταζ για λεπτομεριες
kursk
80cc big bore scooter
80cc big bore scooter
 
Δημοσιεύσεις: 63
Εγγραφή: 11 Νοέμ 2003, 18:39
Τοποθεσία: athens

Δημοσίευσηαπό tazmania » 19 Νοέμ 2003, 10:53

max έγραψε:Όχι τίποτα άλλο αλλά εάν θυμάμαι Niva έχει τον εργάτη.

Θα πρότεινα σαν σημείο συνάντησης να είναι τα διόδια της Ελευσίνας αμέσως μετά αφού πληρώσουμε. Έχει τεράστιο χώρο για να μαζευτούμε.
Τι λετε.

Metalaxe, Dr. Format Που είστε xontros επίσης.

Max


Ναι φίλε max, Niva τον έχει τον εργάτη :!: Αλλά αυτό μην σας φοβίζει. Απλά όποιος κολλήσει θα πρέπει να υπογράψει ότι δηλώνει υπεύθυνα, την ανωτερότητα του Niva έναντι των άλλων οχημάτων της παρέας :wink: και θα τον ξεκολλήσουμε. Για τον λόγο αυτό θα έχουμε και συμβολαιογράφο στην παρέα :P :!:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 19 Νοέμ 2003, 10:57

kursk έγραψε:Εμεις υπολογιζω να ειμαστε 4 με 5 ατομα.αυριο θα ξερω οριστικα να σας απαντησω.θα σας βρουμε απο ξυλοκαστρο.για φαγητο απο ζαρουχλα δεν ξερω να προτεινω.μονο απο τρικαλα τα οποια ομως δεν μας βολευουν για φαγητο.προταση οσοι εχουν cb μαζι ας το ανοιξουν στο καναλι 7 για να μπορουμε να κανονισουμε.θα μιλησω με το ταζ για λεπτομεριες


CB Θα εχουμε τουλάχιστον τρία αυτοκίνητα και θα είμαστε στο κανάλι 12.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό max » 19 Νοέμ 2003, 11:05

Κοίτα και το δικό μου εάν το κοιτάξεις από μια πλευρά (Καλλιτεχνική κατά προτίμηση) θα ανακαλύψεις ότι είναι καμουφλαρισμένο NIVA σε μορφή GV :shock: :shock: :shock: :shock: .

MAX
Άβαταρ μέλους
max
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: 25 Φεβ 2003, 10:40

Δημοσίευσηαπό tedos » 19 Νοέμ 2003, 11:48

Γιωργο φιλε μου μην αγχωνεσαι με τη μασα γιατι( γνωμη λεω εσυ αποφασιζεις)

1. εχει δηλωσει συμμετοχη το μισο portal!!!( κατσε να δουμε ποσοι θα εμφανιστουν πρωτα)

2. ενα η δυο ασχημα κολληματα μπορουν να μας βγαλουν τελειως εκτος προγραμματος αρα για τι ωρα να κλεισεις???

3. αν το κονβοι ειναι τοσο μεγαλο και τοσο διαφορετικο(4χ4 suv) οποιοδηποτε προγραμμα παει περιπατο! απλα φροντισε να τηρησουμε την ωρα αναχωρησης μη μας πιασει μεσημερι και ακομα δεν εχουμε πατησει χωμα!

4. ο καθενας ας φροντισει για λιγη ξηρη τροφη και νερο ιδιως αν εχουν και παιδια μαζι!

5. θελει και λιγο αγωνια η εξευρεση μασας για να αξιζει! απλα ασε τον pavlox επικεφαλης του κονβοι και θα μας οδηγησει!!! :wink: :wink:
[/quote]
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 19 Νοέμ 2003, 11:58

max έγραψε:Κοίτα και το δικό μου εάν το κοιτάξεις από μια πλευρά (Καλλιτεχνική κατά προτίμηση) θα ανακαλύψεις ότι είναι καμουφλαρισμένο NIVA σε μορφή GV :shock: :shock: :shock: :shock: .

MAX


Ναι, ναι :!: Θα σου πρότεινα, τελείως φιλικά, :idea: να το πάς σε ψυχολόγο για να βγάλει το NIVA που κρύβει μέσα του :!:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 19 Νοέμ 2003, 13:21

tedos@teda έγραψε:Γιωργο φιλε μου μην αγχωνεσαι με τη μασα γιατι( γνωμη λεω εσυ αποφασιζεις)

1. εχει δηλωσει συμμετοχη το μισο portal!!!( κατσε να δουμε ποσοι θα εμφανιστουν πρωτα)

2. ενα η δυο ασχημα κολληματα μπορουν να μας βγαλουν τελειως εκτος προγραμματος αρα για τι ωρα να κλεισεις???

3. αν το κονβοι ειναι τοσο μεγαλο και τοσο διαφορετικο(4χ4 suv) οποιοδηποτε προγραμμα παει περιπατο! απλα φροντισε να τηρησουμε την ωρα αναχωρησης μη μας πιασει μεσημερι και ακομα δεν εχουμε πατησει χωμα!

4. ο καθενας ας φροντισει για λιγη ξηρη τροφη και νερο ιδιως αν εχουν και παιδια μαζι!

5. θελει και λιγο αγωνια η εξευρεση μασας για να αξιζει! απλα ασε τον pavlox επικεφαλης του κονβοι και θα μας οδηγησει!!! :wink: :wink:
[/quote]

Φίλε Θοδωρή, δεν έχω κανένα λόγο να διαφωνήσω μαζί σου :D Απλά θα επισημάνω κι εγώ σε αυτούς που θα έχουν μαζί τους παιδιά και άπειρους στο "άθλημα", να έχουν μαζί τους οπωσδήποτε νερό και ξηρά τροφή :!: Γιατί στην Ζήρια μόνο λάσπη θα βρούμε. Τελευταία ελπίδα για να αγοράσετε ότι θέλετε είναι το Ξυλόκαστρο ή ίσως τα Α. Τρίκαλα (δεν ξέρω τι υπάρχει εκεί).

Επίσης, θα παρακαλούσα τους συμμετέχοντες τα εξής :arrow:

1. Όσοι δεν καταφέρουν να έρθουν τελικά, να ενημερώσουν το portal το αργότερο μέχρι το Σάββατο το βράδυ ή να με πάρουν στο κινητό (6945415532) για να μην περιμένουν οι υπόλοιποι άδικα την Κυριακή το πρωί.
2. Να θυμάστε ότι η αναχώρησης από το Δαφνί είναι στις 08:00, καλό θα ήταν να είμαστε εκεί από τις 07:30, για να συντονιστούμε.
3. Όσοι μπορείτε στείλετε τα με pm τα κινητά και σας για να μην χαθούμε.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 8 επισκέπτες