Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΨΙΛΗ ΨΙΛΗ ΒΡΟΧΟΥΛΑ

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

ΨΙΛΗ ΨΙΛΗ ΒΡΟΧΟΥΛΑ

Δημοσίευσηαπό tedos » 04 Νοέμ 2003, 08:49

ψιλη ψιλη βροχουλα

φτιαχνει καλη λασπουλα

μυριζομαι βολτουλα?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Re: ΨΙΛΗ ΨΙΛΗ ΒΡΟΧΟΥΛΑ

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 04 Νοέμ 2003, 09:30

tedos@teda έγραψε:ψιλη ψιλη βροχουλα

φτιαχνει καλη λασπουλα

μυριζομαι βολτουλα?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χα,χα,χα,χα ωραίος ο Θοδωρής :!: :!: :!:
Δυστυχώς εγώ θα λείπω το ΣΚ (Εύβοια) οπότε δε θα μπορέσω. Βέβαια μη νομίζεις ότι δε θα βολτάρω στη λασπούλα, έχω παρέα με τζιπάδες και εκεί :D :D :D άμα θέλεις μάλιστα μπορείς να έρθεις :wink: :wink: :wink:
Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στην teda :!: :!:
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tazmania » 04 Νοέμ 2003, 11:23

Πολλές προτάσεις βλέπω για το σκ και φοβάμαι :D :D Μια βόλτα όμς πρέπει να την πάμε :!: Ρίχτε προτάσεις και οι υπόλοιποι.
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΨΙΛΗ ΨΙΛΗ ΒΡΟΧΟΥΛΑ

Δημοσίευσηαπό tazmania » 04 Νοέμ 2003, 15:00

tedos@teda έγραψε:ψιλη ψιλη βροχουλα

φτιαχνει καλη λασπουλα

μυριζομαι βολτουλα?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Χοντρή χοντρή βροχούλα

φτιάχνει πολύ λασπούλα :!: :!:

Θα την πάμε την βολτούλα

και αυτή την Κυριακούλα :?: :?:

Να πνιγούμε στη λασπούλα

και θα βγούμε καφετούλια :D :D

tedos ξύπνησες τον ποιητή μέσα μου

Αλλά ανυσηχώ, δεν βλέπω ανταπόκριση :(
Τι θα γίνει αυτή την Κυριακή αγαπητοί εν τετρακίνηση αδελφοί :?:
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό jdelis » 04 Νοέμ 2003, 17:17

Αν ρίχνει μέχρι την Κυριακή και έχει λάσπη, και δεν φύγω το Σαββατοκύριακο, μπορεί να έρθω. Πάντως με λάσπη δεν θα πρότεινα κάτι σαν το προχθεσινό. Μια απλούστερη διαδρομή όπως Αγ. Μερκούριος-Αυλώνα και από εκεί ίσως βούτημα είναι καλύτερα.

Θέμα 2 : μέσα στα επόμενα Σαβ/κα θα κάνουμε κάποιες μονοήμερες ή διήμερες εξορμήσεις για να γράψουμε βόλτες για το περιοδικό (αναλυτικά). Όποιος θα ήθελε να έρθει παρέα καλοδεχούμενος. Αν έχει να προτείνει και κάτι στα μέρη του ευχαρίστως να το κάνουμε και μαζί.
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Re: ΨΙΛΗ ΨΙΛΗ ΒΡΟΧΟΥΛΑ

Δημοσίευσηαπό tedos » 04 Νοέμ 2003, 19:00

tazmania έγραψε:[
Χοντρή χοντρή βροχούλα

φτιάχνει πολύ λασπούλα :!: :!:

Θα την πάμε την βολτούλα

και αυτή την Κυριακούλα :?: :?:

Να πνιγούμε στη λασπούλα

και θα βγούμε καφετούλια :D :D

tedos ξύπνησες τον ποιητή μέσα μου

Αλλά ανυσηχώ, δεν βλέπω ανταπόκριση :(
Τι θα γίνει αυτή την Κυριακή αγαπητοί εν τετρακίνηση αδελφοί :?:



ΑΞΙΟ ΤΕΚΝΟ ΜΟΥ :lol: :lol: :lol: Mην ανησυχεις! κατσε να βρεξει και αυριο και την κυριακη θα βγουνε ολοι σαν τα σαλιγκαρια ετοιμοι να τα λασπωσουν! :D

την πεμπτη το βραδυ θα τα πουμε απο κοντα και θα δουμε τις διαθεσεις του καθενος! παντως να λαβουμε σοβαρα υποψιν αυτο που ειπε ο χαppas. με πολυ λασπη η διαδρομη που καναμε μαλλον δεν περναει!!! αντε αδερφια ριχτε ιδεες για διαδρομες!!!!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tedos » 04 Νοέμ 2003, 19:03

Xappas έγραψε:.

Θέμα 2 : μέσα στα επόμενα Σαβ/κα θα κάνουμε κάποιες μονοήμερες ή διήμερες εξορμήσεις για να γράψουμε βόλτες για το περιοδικό (αναλυτικά). Όποιος θα ήθελε να έρθει παρέα καλοδεχούμενος. Αν έχει να προτείνει και κάτι στα μέρη του ευχαρίστως να το κάνουμε και μαζί.


μας ενδιαφερει μας ενδιαφερει :D :D
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό friar » 04 Νοέμ 2003, 19:06

8-9 έχουμε Ολύμπιο πάμε Καρούτες
22-23 το Enduro
μένει 15-16 πάντα μαζί σας
friar
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2002, 18:43
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΨΙΛΗ ΨΙΛΗ ΒΡΟΧΟΥΛΑ

Δημοσίευσηαπό friar » 04 Νοέμ 2003, 19:09

tedos@teda έγραψε:την πεμπτη το βραδυ θα τα πουμε απο κοντα και θα δουμε τις διαθεσεις του καθενος! παντως να λαβουμε σοβαρα υποψιν αυτο που ειπε ο χαppas. με πολυ λασπη η διαδρομη που καναμε μαλλον δεν περναει!!! αντε αδερφια ριχτε ιδεες για διαδρομες!!!!


Περνάει περνάει !!!!
friar
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 147
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2002, 18:43
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό jdelis » 04 Νοέμ 2003, 19:19

tedos@teda έγραψε:μας ενδιαφερει μας ενδιαφερει :D :D


Όταν βρεθούμε από κοντά θέλω να συζητήσουμε και κάποιες ιδέες που είπατε για Ν. Εύβοια.
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Re: ΨΙΛΗ ΨΙΛΗ ΒΡΟΧΟΥΛΑ

Δημοσίευσηαπό jdelis » 04 Νοέμ 2003, 19:30

friar έγραψε:Περνάει περνάει !!!!


Δεν έχουν όλοι τα μπλοκέ μπρος-πίσω. Μην κρίνεις εξ' ιδίων... :wink:
Άβαταρ μέλους
jdelis
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 593
Εγγραφή: 03 Μάιος 2003, 14:33
Τοποθεσία: Ν. Φιλ/φεια, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 04 Νοέμ 2003, 19:44

Xappas έγραψε:
tedos@teda έγραψε:μας ενδιαφερει μας ενδιαφερει :D :D


Όταν βρεθούμε από κοντά θέλω να συζητήσουμε και κάποιες ιδέες που είπατε για Ν. Εύβοια.


φιλε xappas εντελως τυχαια σημερα σκεφτομουνα να βαλω σαν ιδεα στο forum αυτη τη διαδρομη. δεν εχει παρουσιαστει ποτε απο κανενα περιοδικο. η νοτια ευβοια γενικα αποφευγεται γιατι θεωρειται χωρις ενδιαφερον και ξεραιλα! μεγαλο λαθος! η διαδρομη που λεω εχει πρασινο πολυ νερο και τεραστια γκρεμια!. οπωσδηποτε θα χρειαστει διανυκτερευση! σταματω εδω και περιμενω να τα πουμε πρωτα απο κοντα
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 04 Νοέμ 2003, 22:33

Xappas έγραψε:Θέμα 2 : μέσα στα επόμενα Σαβ/κα θα κάνουμε κάποιες μονοήμερες ή διήμερες εξορμήσεις για να γράψουμε βόλτες για το περιοδικό (αναλυτικά). Όποιος θα ήθελε να έρθει παρέα καλοδεχούμενος. Αν έχει να προτείνει και κάτι στα μέρη του ευχαρίστως να το κάνουμε και μαζί.

Γιάννη μέσα σε όλα...όποτε έχεις νέα πάρε τηλέφωνο (6978898835) ή στείλε προσωπικό μήνυμα.
tedos@teda έγραψε:φιλε xappas εντελως τυχαια σημερα σκεφτομουνα να βαλω σαν ιδεα στο forum αυτη τη διαδρομη. δεν εχει παρουσιαστει ποτε απο κανενα περιοδικο. η νοτια ευβοια γενικα αποφευγεται γιατι θεωρειται χωρις ενδιαφερον και ξεραιλα! μεγαλο λαθος! η διαδρομη που λεω εχει πρασινο πολυ νερο και τεραστια γκρεμια!. οπωσδηποτε θα χρειαστει διανυκτερευση! σταματω εδω και περιμενω να τα πουμε πρωτα απο κοντα

Θοδωρή δεν ξέρω για ποιά ακριβώς διαδρομή μιλάς αλλά έχω κάνει το γύρο της Ν. Εύβοιας (είμαι από Κεντρική Εύβοια ο μισός) παραλία-παραλία, θα τα πούμε από κοντά την Πέμπτη.
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό tedos » 05 Νοέμ 2003, 11:54

Metalaxe έγραψε:
Xappas έγραψε:Θέμα 2 : μέσα στα επόμενα Σαβ/κα θα κάνουμε κάποιες μονοήμερες ή διήμερες εξορμήσεις για να γράψουμε βόλτες για το περιοδικό (αναλυτικά). Όποιος θα ήθελε να έρθει παρέα καλοδεχούμενος. Αν έχει να προτείνει και κάτι στα μέρη του ευχαρίστως να το κάνουμε και μαζί.

Γιάννη μέσα σε όλα...όποτε έχεις νέα πάρε τηλέφωνο (6978898835) ή στείλε προσωπικό μήνυμα.
tedos@teda έγραψε:φιλε xappas εντελως τυχαια σημερα σκεφτομουνα να βαλω σαν ιδεα στο forum αυτη τη διαδρομη. δεν εχει παρουσιαστει ποτε απο κανενα περιοδικο. η νοτια ευβοια γενικα αποφευγεται γιατι θεωρειται χωρις ενδιαφερον και ξεραιλα! μεγαλο λαθος! η διαδρομη που λεω εχει πρασινο πολυ νερο και τεραστια γκρεμια!. οπωσδηποτε θα χρειαστει διανυκτερευση! σταματω εδω και περιμενω να τα πουμε πρωτα απο κοντα

Θοδωρή δεν ξέρω για ποιά ακριβώς διαδρομή μιλάς αλλά έχω κάνει το γύρο της Ν. Εύβοιας (είμαι από Κεντρική Εύβοια ο μισός) παραλία-παραλία, θα τα πούμε από κοντά την Πέμπτη.


την πεμπτη το βραδυ θα εχω μαζι μου χαρτη της διαδρομης μερικες φωτο απο την τελευταια μου εξορμηση εκει τον μαρτη (με 2 μετρα χιονι παρακαλω) καθως και το τι θα μας στοιχισει να παμε.
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό tazmania » 05 Νοέμ 2003, 14:19

Θοδωρή δεν ξέρω για ποιά ακριβώς διαδρομή μιλάς αλλά έχω κάνει το γύρο της Ν. Εύβοιας (είμαι από Κεντρική Εύβοια ο μισός) παραλία-παραλία, θα τα πούμε από κοντά την Πέμπτη.[/quote]

1. Φίλε Αντώνη, ο άλλος μισός από που είσαι :?: Και ποιο μισό σου είναι από εκέι, το πάνω ή το κάτω :?: :D :D :D



2. Φίλοι μου βλέπω ότι αφυπνιστίκατε όλοι :!: :!:
Θα τα συζητήσουμε όλοα αυτά τα ενδιαφέροντα σήμερα.
:D :D
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Επόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 33 επισκέπτες