Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Hellas Trans 2005.

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Hellas Trans 2005.

Δημοσίευσηαπό dista » 11 Αύγ 2005, 23:47

Τέσσερα μέλη του Stratego Adventure Team ξεκινάμε στις 21 Αυγούστου μια μοναδική Διάσχιση της Ελλάδας μέσω ορεινών, κυρίως χωμάτινων, διαδρομών. Θα μπούμε στην οροσειρά της Πίνδου από τον Παρνασσό και ακολουθώντας τη θα φτάσουμε μέχρι τις Πρέσπες. Από εκεί θα στρίψουμε Ανατολικά και θα φτάσουμε στην οροσειρά της Ροδόπης που θα τη διασχίσουμε και αυτή φτάνοντας, ελπίζουμε, μέχρι το Παρθένο Δάσος Φρακτού και από εκεί να κατεβούμε στη Ξάνθη για να επιστρέψουμε στην Αθήνα.
Στη διάσχιση αυτή θα συμμετέχουν οι Dr.Format, Vagelis, Blackchris και Dista. Τα αυτοκίνητα ήδη ετοιμάζονται καθώς και ο εξοπλισμός μιας και το κάθε ένα πρέπει να είναι αυτόνομο και έτοιμο για ένα τόσο μεγάλο ταξίδι που θα γίνει με καταυλισμούς αποκλειστικά στη φύση.
Μπορείτε να δείτε την παρουσίαση της διαδρομής σε χάρτες και 3D εικόνες στο www.4x4ekdromes.gr στην επιλογή "ΘΑ ΠΑΜΕ".
Επίσης στο παρακάτω link θα μπορείτε να βλέπετε την εξέλιξη της εκδρομής ζωντανά, όποτε υπάρχει σήμα στο κινητό μας τηλέφωνο

http://www.4x4ekdromes.gr/e_heltrans05/report.php
Άβαταρ μέλους
dista
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 479
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2003, 10:24
Τοποθεσία: Μαρούσι Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blackchris » 13 Αύγ 2005, 19:03

Μπράβο μας ρε παιδία καταπληκτική ιδέα είχαμε, και το κυριότερο είναι ότι θα έχουμε και ένα Niva μαζί για να πετάξουμε στον γκρεμό :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 13 Αύγ 2005, 23:54

blackchris έγραψε:Μπράβο μας ρε παιδία καταπληκτική ιδέα είχαμε, και το κυριότερο είναι ότι θα έχουμε και ένα Niva μαζί για να πετάξουμε στον γκρεμό :twisted: :twisted:


Χα-χα-χα γελάσαμε πάλι :lol: :lol: :lol:

Αααα μην ξεχάσεις και με πετάξεις, γιατί.....


... ως συνήθως θα σε έχω δεμένο πίσω μου :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blackchris » 14 Αύγ 2005, 01:34

Dr.Format έγραψε:
blackchris έγραψε:Μπράβο μας ρε παιδία καταπληκτική ιδέα είχαμε, και το κυριότερο είναι ότι θα έχουμε και ένα Niva μαζί για να πετάξουμε στον γκρεμό :twisted: :twisted:


Χα-χα-χα γελάσαμε πάλι :lol: :lol: :lol:

Αααα μην ξεχάσεις και με πετάξεις, γιατί.....


... ως συνήθως θα σε έχω δεμένο πίσω μου :twisted: :twisted: :twisted:


Ναι αγαπητέ μου γιατί μόνο με τον Αυτοκράτορα πίσω σου θα νιώθεις ασφάλεια για να φέρεις εις πέρας την δύσκολή και επικίνδυνη αυτή αποστολή.
Στηρίξου πάνω μου ( :twisted: ) τα σχιστά ματάκια μου θα είναι άγρυπνος φρουρός σου , κοιμήσου ήσυχος ( :twisted: )

:sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό tedos » 14 Αύγ 2005, 07:32

:twisted: :twisted: :twisted: Oι παλιες καλες συνηθειες δεν πεθαινουν ποτε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό blackchris » 14 Αύγ 2005, 18:19

tedos έγραψε::twisted: :twisted: :twisted: Oι παλιες καλες συνηθειες δεν πεθαινουν ποτε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Αααχχχχχ σαν το παλιό καλό κρασί.... με τίποτα δεν συγκρίνεται το να σπρώχνεις στον γκρεμό ένα Νιva (και αν είναι και ο format μέσα ακόμη καλύτερα :twisted: :twisted: )

Teduli όπως θα πληρογορήθηκες και απο την άλλη γειτονιά η παρέα μας μεγάλωσε, πάρε ματι σύνθεση :

Format
Vagelis
Dista
aapo


Μιλάμε για μέσο όρο ηλικίας τα 250 έτη !!!!! :shock: :shock: :shock:
Εγώ δεν θα κάνω Hellas Trans .......... το συνοδό στα ΚΑΠΗ θα κάνω :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Αφού να σκεφτείς ο Dista αγόρασε και καινούργιο απεινιδωτή
:twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό tedos » 15 Αύγ 2005, 08:26

Αααχχχχχ σαν το παλιό καλό κρασί.... με τίποτα δεν συγκρίνεται το να σπρώχνεις στον γκρεμό ένα Νιva (και αν είναι και ο format μέσα ακόμη καλύτερα )


Χμμμμ....μπερδευτηκες...εννοεις να σπρωχνεις τον Format στον γκρεμο....τωρα αν ειναι και μεσα σε Niva αυτο ειναι extra bonus!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Μιλάμε για μέσο όρο ηλικίας τα 250 έτη !!!!!
Εγώ δεν θα κάνω Hellas Trans .......... το συνοδό στα ΚΑΠΗ θα κάνω
Αφού να σκεφτείς ο Dista αγόρασε και καινούργιο απεινιδωτή


Xμμ....ε ναι ειναι λιγο σιτεμενοι για καλο και για κακο να μεινετε κοντα στα......περιφερειακα κεντρα υγειας!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό samy » 15 Αύγ 2005, 10:26

Να περάσετε καλά σας ζηλεύω αν και γύρισα μόλις προχθές από ένα γεμάτο δεκαπενθήμερο στη Ροδόπη εύχομαι να πετύχετε και καμμιά βροχούλα για να γίνει και πιό ενδιαφέρουσα η διαδρομή καθώς και πιό όμορφο το τοπίο
ΑΝΘΥΠΟΠΡΟΕΔΡΟΣ PRAT
κι αυτό μόνο για λίγους φίλους
samy
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: 14 Ιαν 2005, 04:59
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ ΑΤΤΙΚΗ

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 15 Αύγ 2005, 10:29

tedos έγραψε:
Αααχχχχχ σαν το παλιό καλό κρασί.... με τίποτα δεν συγκρίνεται το να σπρώχνεις στον γκρεμό ένα Νιva (και αν είναι και ο format μέσα ακόμη καλύτερα )


Χμμμμ....μπερδευτηκες...εννοεις να σπρωχνεις τον Format στον γκρεμο....τωρα αν ειναι και μεσα σε Niva αυτο ειναι extra bonus!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Μ' όποιον δάσκαλο καθίσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις :twisted: :twisted: :twisted:

Θοδωρή τελικά τα κατάφερες :shock: :!:
Μετά από 2 χρόνια εκπαίδευσης, ο μαθητής έμαθε να λέει τα ίδια με τον δάσκαλο :lol:
Τα επόμενα 2 χρόνια πρέπει να τον μάθεις και να οδηγεί :twisted: :twisted: :twisted:




tedos έγραψε:
Μιλάμε για μέσο όρο ηλικίας τα 250 έτη !!!!!
Εγώ δεν θα κάνω Hellas Trans .......... το συνοδό στα ΚΑΠΗ θα κάνω
Αφού να σκεφτείς ο Dista αγόρασε και καινούργιο απεινιδωτή


Xμμ....ε ναι ειναι λιγο σιτεμενοι για καλο και για κακο να μεινετε κοντα στα......περιφερειακα κεντρα υγειας!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Εδώ μπερδεύτηκα λίγο :roll:
Τελικά ποιος είναι ο ξεκούτης και ποιός ο φαφούτης :?: :twisted: :twisted: :twisted:

5 και σήμερα.
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tedos » 15 Αύγ 2005, 10:51

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χαιρομαι που σας βλεπω να φευγετε κεφατοι! Ειμαι βεβαιος οτι θα περασετε εξαιρετα!
Stratego Adventure Team

My other name is ΑΔΩΝΙΣ..


Nemo Vom Batu
Άβαταρ μέλους
tedos
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2571
Εγγραφή: 28 Οκτ 2003, 18:21
Τοποθεσία: South Evoia, Greece

Δημοσίευσηαπό teroulas » 15 Αύγ 2005, 11:38

Θα περάσετε τέλεια όπως πάντα
May the stratego force be with you
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blackchris » 16 Αύγ 2005, 05:57

samy έγραψε:Να περάσετε καλά σας ζηλεύω αν και γύρισα μόλις προχθές από ένα γεμάτο δεκαπενθήμερο στη Ροδόπη εύχομαι να πετύχετε και καμμιά βροχούλα για να γίνει και πιό ενδιαφέρουσα η διαδρομή καθώς και πιό όμορφο το τοπίο


Ανθυποπρόεδρε μου ευχαριστούμε :D επί την ευκαιρία μήπως σου βρίσκετε καμία εγκυκλοπαίδεια πρώτων βοηθειών για την τρίτη ηλικία ?? :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 16 Αύγ 2005, 06:08

teroulas έγραψε:Θα περάσετε τέλεια όπως πάντα
May the stratego force be with you


Αφου δεν θα έχουμε μαζί μας Suvλάκια σίγουρα :twisted:
May the closet be with you :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 16 Αύγ 2005, 06:13

tedos έγραψε::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Χαιρομαι που σας βλεπω να φευγετε κεφατοι! Ειμαι βεβαιος οτι θα περασετε εξαιρετα!


Αν κάποιοι δεν αμελήσουν την φαρμακευτική τους αγωγή, σίγουρα :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 16 Αύγ 2005, 06:45

tedos έγραψε:
Χμμμμ....μπερδευτηκες...εννοεις να σπρωχνεις τον Format στον γκρεμο....τωρα αν ειναι και μεσα σε Niva αυτο ειναι extra bonus!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Tedouli μου θα είχες δίκιο αν δεν ίσχυε το "πρώτα η δουλειά και μετά η διασκέδαση " :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Επόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 17 επισκέπτες