Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό blackchris » 08 Ιουν 2005, 19:17

Dr.Format έγραψε:
koukos έγραψε:Dr Format, θα παρεις τον γιοκα σου, ετσι δεν ειναι?
Γιατι λεω να φερω κι εγω τον δικο μου! :D

YES :P

το μόνο που με ανησυχεί είναι ότι έχει ένα μικρό βηχαλάκι, ελπίζω να μην χειροτερέψει μέχρι τότε :roll:

Κύριε Blackchris,

τι ώρα θα ξεκινήσουμε εμείς το Σάββατο ?


Θα σε πάρω τηλ.
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 08 Ιουν 2005, 23:16

Μετά μεγάλης μου λύπης σας πληροφορώ ότι (γ@μ@ το Κ@ρ@τ@ μου) λογο ανειλημμένων και έκτακτων υποχρεώσεων (κ@λ@δουλεια) δεν θα παρευρεθώ στην εκδρομή αν και έκανα τα αδύνατα δυνατά μέχρι τωρα (κυριολεκτικά ... τελείωσα το τελευταίο ραντεβού μόλις τωρα) αλλά δεν γίνεται τίποτα !
Πραγματικά μου έρχεται να σκάσω - πλαντάξω - γίνω κάτι σαν blackchris!


Υ.Σ. Εχασα και το ματς!
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό Camelius » 08 Ιουν 2005, 23:33

michailbm έγραψε:Μετά μεγάλης μου λύπης σας πληροφορώ ότι (γ@μ@ το Κ@ρ@τ@ μου) λογο ανειλημμένων και έκτακτων υποχρεώσεων (κ@λ@δουλεια) δεν θα παρευρεθώ στην εκδρομή αν και έκανα τα αδύνατα δυνατά μέχρι τωρα (κυριολεκτικά ... τελείωσα το τελευταίο ραντεβού μόλις τωρα) αλλά δεν γίνεται τίποτα !
Πραγματικά μου έρχεται να σκάσω - πλαντάξω - γίνω κάτι σαν blackchris!


Υ.Σ. Εχασα και το ματς!


Προς μεγάλη χαρα του Κουκου (φανταζομαι) 8) για τους ιδιους περιπου λογους δεν θα ειμαι ουτε εγω τελικα στην εκδρομη!
Δεν σχολιαζω την τυχη μου - τις υποχρεωσεις μου κλπ, απλα να εχετε μαζι σας κανα δυο κιλα λαδι, 1 4λιτρο παραφλου και σετ κολλαρα για το οχημα του Κουκου :roll: :roll: :roll:
Φιλακια να περασετε καλα ....
Βασιλης
Άβαταρ μέλους
Camelius
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 21 Μαρ 2004, 18:38
Τοποθεσία: Κηφισιά, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό blackchris » 09 Ιουν 2005, 01:59

Την κατάλαβα την δουλειά θα είμαστε 3 (Vagelis, Dr Format, Blackchris) και ο ........ κούκος :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 09 Ιουν 2005, 08:54

blackchris έγραψε:Την κατάλαβα την δουλειά θα είμαστε 3 και ο κούκος :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

:lol: :lol: :lol:

Χμμμ..... :roll: μήπως με φοβήθηκαν οι άλλοι :?:

Βρε παιδιά δεν δαγκώνω :twisted: :twisted: :twisted: :!:


Υ.Γ.: Vagelis - Koukos, μην ξεχάσετε να μου φέρετε τα 2 μπλουζάκια Stratego σε XL μέγεθος :evil: :!:
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Camelius » 09 Ιουν 2005, 14:53

blackchris έγραψε:Την κατάλαβα την δουλειά θα είμαστε 3 (Vagelis, Dr Format, Blackchris) και ο ........ κούκος :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Εσυ δεν ησουν που γκαντεμη με ανεβαζες; γκαντεμη με κατεβαζες; Με θελεις και σε εκδρομη τωρα; 8-) 8-) 8-)

Μακια
Άβαταρ μέλους
Camelius
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 21 Μαρ 2004, 18:38
Τοποθεσία: Κηφισιά, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό firelord » 09 Ιουν 2005, 20:51

αμάν πια αφήστε το παιδί ήσυχο! Ε μα...
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό blackchris » 10 Ιουν 2005, 06:09

Camelius έγραψε:
blackchris έγραψε:Την κατάλαβα την δουλειά θα είμαστε 3 (Vagelis, Dr Format, Blackchris) και ο ........ κούκος :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Εσυ δεν ησουν που γκαντεμη με ανεβαζες; γκαντεμη με κατεβαζες; Με θελεις και σε εκδρομη τωρα; 8-) 8-) 8-)

Μακια


Μάκια στα μούτρα σου :twisted: η στον firelord που έχει κάνει και Λονδίνο :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Σε θέλω στην εκδρομή για να δώ αν τα σκόρδα και οι χάντρες που αγόρασα κάνουν δουλειά 8) 8)
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 10 Ιουν 2005, 09:17

για να δώ αν τα σκόρδα και οι χάντρες που αγόρασα κάνουν δουλειά


Αν δεν τα έχει διαβάσει Παπάς για 40 μέρες δεν κάνουν τίποτα!!!!!!! :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό firelord » 10 Ιουν 2005, 11:27

ΜΠΛΑΚΡΙΣΣΣΣΣΣ

ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΟΟΟΟΟ.....μπλιαχ

πάρε ναχεις μου φαίνεται σε έπιασε το στερητικό σύνδρομο!

:smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom: :smackbottom:
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos

Δημοσίευσηαπό discoman » 10 Ιουν 2005, 16:11

Το Stratego Team δεν είναι σε καμία περίπτωση κλειστή λέσχη,club, η κάτι παρόμοιο. Ίσα ίσα είμαστε μια ανοιχτή παρέα που θεωρεί ευπρόσδεκτο κάθε φίλο/φίλη με όρεξη και ενδιαφέρον για το 4χ4,τις εκδρομές, τη φύση, το γέλιο και οπωσδήποτε την κατανάλωση ψητών Βοοειδών και Αιγοπροβάτων
το παραπανω δεν ισχυει κανετα επιλογη ατομων ειναι κλειστη ομαδα και δικαιωμα σας αλλα μην ανγραφετε τα παραπανω .Εχω ερθει μαζι σας μια φορα στον παρνωνα εχω μιλησει μαζι σας στο τηλεφωνο αρκετες φορες ,<εγω σας πηρα> και τελικα εγω δεν εχω προβλημα μα κανεναν σας . εστω και τυπικα θα επρεπε να απντησετε στις ερωτησεις που σας εκανα . να περασετε καλα και γω που νομιζα οτι ειστε φιλοι μου?
THE BEST 4X4XFAR
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό blackchris » 10 Ιουν 2005, 17:35

discoman έγραψε:
Το Stratego Team δεν είναι σε καμία περίπτωση κλειστή λέσχη,club, η κάτι παρόμοιο. Ίσα ίσα είμαστε μια ανοιχτή παρέα που θεωρεί ευπρόσδεκτο κάθε φίλο/φίλη με όρεξη και ενδιαφέρον για το 4χ4,τις εκδρομές, τη φύση, το γέλιο και οπωσδήποτε την κατανάλωση ψητών Βοοειδών και Αιγοπροβάτων
το παραπανω δεν ισχυει κανετα επιλογη ατομων ειναι κλειστη ομαδα και δικαιωμα σας αλλα μην ανγραφετε τα παραπανω .Εχω ερθει μαζι σας μια φορα στον παρνωνα εχω μιλησει μαζι σας στο τηλεφωνο αρκετες φορες ,<εγω σας πηρα> και τελικα εγω δεν εχω προβλημα μα κανεναν σας . εστω και τυπικα θα επρεπε να απντησετε στις ερωτησεις που σας εκανα . να περασετε καλα και γω που νομιζα οτι ειστε φιλοι μου?


Ρε Παντελή γιατί τρελαίνεσαι ? Δεν απαντήσαμε στις ερωτήσεις σου ? 4 είμαστε όλοι και όλοι εγώ και ο format θα φύγουμε πρωί και οι Βαγγέλης και κούκος 14:00 που κλείνουν τα μαγαζιά τους,. Προς τι η παρεξήγηση, και εσύ παραπονιάρης είσαι ? Πολύ ευχαρίστως να έρθεις είτε με Βαγγέλη είτε μόνος. Απλά πέρα απο εμάς δεν υπάρχει άλλος για 15:00 αναχώρηση. Αν μπορείς έλα !4:00 με τους Βαγγέλη - Κούκο. Πρέπει να έχει οπωσδήποτε εξοπλισμό για ύπνο έξω (αντίσκηνο υπνόσακο κτλ), φαΐ μην φέρεις θα πάρουμε πολλά εμείς δεν χρειάζεται. Επίσης κάνα χοντρό ρούχο μιας και προβλέπετε θερμοκρασία 5 C το βράδυ. Ακόμη αν θέλεις να μπεις στο φαράγγι βερμούδα - η μαγιό και παλιά παπούτσια οπωσδήποτε. Αν έχεις άλλη απορία πάρε με τηλ, γιατί δεν θα ξαναμπώ στο forum μέχρι την δευτέρα.
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό vagelis » 10 Ιουν 2005, 17:35

Παντελη δεν καταλαβαινω τι ενοεις με τα γραφομενα σου,νομιζω οτι σου απαντησα πως θα ερθεις γιατι εμεις θα φυγουμε νωρις και συμφωνα με τα γραφομενα σου εσυ μπορεις μετα τις τρεις,δεν σου αρνηθηκε κανεις το να ερθεις.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό blackchris » 10 Ιουν 2005, 17:40

Βαγγέλη μαζί απαντήσαμε :P Παντελή έλα οτι ώρα θέλεις και θα σου έχω Σάμαλι. :D :D
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό discoman » 11 Ιουν 2005, 18:03

ΟΚ τωρα ειμαι κατατοπισμενος .Ηθ ελα πολυ να ερθω και στεναχωρηθηκα που δεν μπορεσα .Αν ειχα ενημερωθει πιο σωστα κατι θα γινοταν .Γιωργο ευχαριστω για το σαμαλι :) θα το φαω αλλη φορα 8) περιμενουμε να μας πειτε πως περασατε . ειμαι λιγο παραπονιαρης τι να κανουμε? :(
THE BEST 4X4XFAR
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 16 επισκέπτες

cron