Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΝΤΑ ΒΡΕΧΕΙ

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό teroulas » 13 Ιουν 2005, 07:52

Γράφτε ρε πως περάσατε να δούμε κι εμείς
Video φέρατε ?
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό vagelis » 13 Ιουν 2005, 08:36

Ηταν πολυ ωραια,στην Οξυα αναγκαστηκαμε να γυρισουμε πισω απο ανεμοσουρι στα 1750 μετρα περιπου.
Βιντεο εχει τραβηξει ο Μαυροχρηστος.
THE BEST 4X4XFAR

SIII 88 YELLOW HREPI

EΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ
ΝΕΚΡΟΙ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ.
ΛΑΖΑΡΕ ΠΡΟΔΟΤΗ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙΣ.
Άβαταρ μέλους
vagelis
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2521
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2003, 07:58
Τοποθεσία: N.Iraklio Attikis

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 13 Ιουν 2005, 10:41

Φίλε discoman,

έπρεπε να έρθεις !!! δεν ξέρεις τι έχασες :( Αντε την άλλη φορά να σε έχουμε μαζί μας :P

Για τους υπόλοιπους που έχουν απορίες για το πως περάσαμε, ένα έχω να τους πω:

Ο επίτιμος πρόεδρος των Niva και δόκτωρ Νιβολογίας, σε κάθε ευκαιρία άνοιγε το καπώ του Αυτοκράτωρα, τον άρχιζε στα καντήλια και τον πότιζε με νερό μέχρι να πνιγεί :lol: :lol: :lol:

... μετά απλά συνεχίζαμε :twisted: :twisted: :twisted:


Υ.Γ.: πολύ καλή η παρέα, το ποτάμι, η διανυκτέρευση και η διαδρομή της Κυριακής. Λόγω ελλείψεως "Μητσοτάκηδων" όλα τα οχήματα επέστρεψαν σώα και αβλαβή στην βάση τους :P 8)
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό michailbm » 13 Ιουν 2005, 11:04

Υ.Γ.: πολύ καλή η παρέα, το ποτάμι, η διανυκτέρευση και η διαδρομή της Κυριακής. Λόγω ελλείψεως "Μητσοτάκηδων" όλα τα οχήματα επέστρεψαν σώα και αβλαβή στην βάση τους

Αν ειναι ετσι αυτο τι ειναι?
Ο επίτιμος πρόεδρος των Niva και δόκτωρ Νιβολογίας, σε κάθε ευκαιρία άνοιγε το καπώ του Αυτοκράτωρα, τον άρχιζε στα καντήλια και τον πότιζε με νερό μέχρι να πνιγεί


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό teroulas » 13 Ιουν 2005, 15:03

Κερνάω καφέ σπίτι, ή κερνάτε στον Βαγγέλη να πάρω την κασέτα.
Αποφασίστε :D
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό tazmania » 13 Ιουν 2005, 18:53

Dr.Format έγραψε:Φίλε discoman,

έπρεπε να έρθεις !!! δεν ξέρεις τι έχασες :( Αντε την άλλη φορά να σε έχουμε μαζί μας :P

Για τους υπόλοιπους που έχουν απορίες για το πως περάσαμε, ένα έχω να τους πω:

Ο επίτιμος πρόεδρος των Niva και δόκτωρ Νιβολογίας, σε κάθε ευκαιρία άνοιγε το καπώ του Αυτοκράτωρα, τον άρχιζε στα καντήλια και τον πότιζε με νερό μέχρι να πνιγεί :lol: :lol: :lol:

... μετά απλά συνεχίζαμε :twisted: :twisted: :twisted:


Υ.Γ.: πολύ καλή η παρέα, το ποτάμι, η διανυκτέρευση και η διαδρομή της Κυριακής. Λόγω ελλείψεως "Μητσοτάκηδων" όλα τα οχήματα επέστρεψαν σώα και αβλαβή στην βάση τους :P 8)


DR μου, δεν μας γράφεις μια περιγραφή να την βάλουμε και στο site;
Άβαταρ μέλους
tazmania
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2253
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 16:05
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό discoman » 13 Ιουν 2005, 19:31

Dr.Format έγραψε:Φίλε discoman,

έπρεπε να έρθεις !!! δεν ξέρεις τι έχασες :( Αντε την άλλη φορά να σε έχουμε μαζί μας :P

Για τους υπόλοιπους που έχουν απορίες για το πως περάσαμε, ένα έχω να τους πω:

Ο επίτιμος πρόεδρος των Niva και δόκτωρ Νιβολογίας, σε κάθε ευκαιρία άνοιγε το καπώ του Αυτοκράτωρα, τον άρχιζε στα καντήλια και τον πότιζε με νερό μέχρι να πνιγεί :lol: :lol: :lol:

... μετά απλά συνεχίζαμε :twisted: :twisted: :twisted:


Υ.Γ.: πολύ καλή η παρέα, το ποτάμι, η διανυκτέρευση και η διαδρομή της Κυριακής. Λόγω ελλείψεως "Μητσοτάκηδων" όλα τα οχήματα επέστρεψαν σώα και αβλαβή στην βάση τους :P 8)
τοξερα οτι θα ηταν καλα γιατι συνηγορουσε και η παρεα για αυτο . παντως θα βρεθουμε στα επομενα σιγουρα μιας και τελειωνω το προτζεκτ 2 στον λορδο :twisted:
THE BEST 4X4XFAR
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 14 Ιουν 2005, 07:45

Dr.Format έγραψε:Ο επίτιμος πρόεδρος των Niva και δόκτωρ Νιβολογίας, σε κάθε ευκαιρία άνοιγε το καπώ του Αυτοκράτωρα, τον άρχιζε στα καντήλια και τον πότιζε με νερό μέχρι να πνιγεί :lol: :lol: :lol:

Έπρεπε να τον παρατάγατε εκεί πάνω να ησυχάζατε κι εσείς κι εμείς όλοι :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 14 Ιουν 2005, 10:18

Φίλοι μου,

υπομονή κι όλα θα γίνουν, μέχρι τα μέσα της επόμενης εβδομάδας θα είμαι πνιγμένος στις δουλειές, αφού μόλις σήμερα κατέβασα τις φωτογραφίες από την ψηφιακή και ακόμα δεν έχω αγγίξει ούτε τα tracks από το GPS !!!

Ακόμα και την εκδρομή στα Πιέρια ακύρωσα λόγω πιέσεων :shock: :cry:

michailbm έγραψε:Αν ειναι ετσι αυτο τι ειναι?

Δυστυχώς μικρή η ζημιά :evil:

Metalaxe έγραψε:Έπρεπε να τον παρατάγατε εκεί πάνω να ησυχάζατε κι εσείς κι εμείς όλοι :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Αχχχ Νιβαρχηγέ μου, που τέτοια τύχη :razz: από τότε που χρήστηκε "επίτιμος" όλοι οι Νιβόβιοι τα πουλάνε και πέρνουν άλλα :evil:

tazmania έγραψε:DR μου, δεν μας γράφεις μια περιγραφή να την βάλουμε και στο site;
Θα γίνει Γιώργο, αλλά υπομονή να ξεμπλέξω πρώτα :wink:

discoman έγραψε:τοξερα οτι θα ηταν καλα γιατι συνηγορουσε και η παρεα για αυτο . παντως θα βρεθουμε στα επομενα σιγουρα μιας και τελειωνω το προτζεκτ 2 στον λορδο
Να είσαι καλά Παντελή, πάντα ευπρόσδεκτος στην παρέα μας :P
Αλήθεια τι είναι το project 2 :?:

(εγώ θυμάμαι το Νο1 "Σύστημα Αυτόματης Απόρριψης Περιτών Αντικειμένων" :lol: :lol: :lol: )
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό discoman » 14 Ιουν 2005, 15:33

:

discoman έγραψε:τοξερα οτι θα ηταν καλα γιατι συνηγορουσε και η παρεα για αυτο . παντως θα βρεθουμε στα επομενα σιγουρα μιας και τελειωνω το προτζεκτ 2 στον λορδο
Να είσαι καλά Παντελή, πάντα ευπρόσδεκτος στην παρέα μας :P
Αλήθεια τι είναι το project 2 :?:

(εγώ θυμάμαι το Νο1 "Σύστημα Αυτόματης Απόρριψης Περιτών Αντικειμένων" :lol: :lol: :lol: )[/quote] το προτζεκτ 2 ειναι πριν το προτζεκτ3 :twisted: το συτημα αυτοματης αποριψης αχρηστων αντικειμενων ειναι απενεργοποιημενο μεχρι να τελειωσουν τα προτζεκτ και να ξαναμπει σε λειτουργια :twisted: δηλ φτου και απο την αρχη δουλεια ναχουμε φτιαχνω οτι αποριψε το συστημα με καλυτερα δεδομενα απο τα προηγουμενα :) καιη ζωη συνεχιζεται 8)
THE BEST 4X4XFAR
Άβαταρ μέλους
discoman
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 723
Εγγραφή: 22 Φεβ 2004, 22:59

Δημοσίευσηαπό teroulas » 15 Ιουν 2005, 07:33

Αιντεεεεεεεε :D
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 15 Ιουν 2005, 22:01

DR μου, δεν μας γράφεις μια περιγραφή να την βάλουμε και στο site


να σας γράψω μιά στα γρήγορα; :lol:
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 7 επισκέπτες