Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Αντάμωμα 4x4 2005. Το B.R.A.T. και οι άλλοι

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Αντάμωμα 4x4 2005. Το B.R.A.T. και οι άλλοι

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 15 Μάιος 2005, 20:13

Όπως είχε προαναγγελθεί το Σαββατοκύριακο πραγματοποιήθηκε το «αντάμωμα 4Χ4 2005. Εμείς σαν μη κρατική/κερδοσκοπική ομάδα είχαμε κάνει μια μικρή, θα έλεγα, προετοιμασία, βασιζόμενοι σ’ αυτά που ακούγαμε γύρω μας και στις διάφορες απόψεις σχετικά με τον βαθμό προετοιμασίας. Έτσι έφυγα από το σπίτι μου το Σάββατο το μεσημέρι χωρίς να πάρω ούτε ένα σχεδιάγραμμα μαζί μου, παρά μόνο ρίχνοντας μια τελευταία ματιά στο σχεδιάγραμμα του dr format. Έτσι απλά δεν πέτυχα με την πρώτη την τοποθεσία και αναγκάστηκα να περιμένω σε κάποια διασταύρωση όπου και πέρασε κάποιος με ένα μεγάλο ασημί αυτοκίνητο μάρκας…αυτά που χαλάνε συνέχεια και καίνε πολύ βενζίνα που λέει και ο fyz…..πως τα λένε τέλος πάντων……και με ένα λάστιχο στη σχάρα πάνω και έβαζε διάφορα βελάκια στα δέντρα. Τέλος πάντων τους βρήκα και μερικοί από τους φορείς ήταν εκεί. Εκεί και ο format που ήθελε να πάμε βόλτα στο σπήλαιο του Πάνα. Δεν ακολούθησα γιατί περίμενα και τους υπόλοιπους για να στήσουμε το περίπτερο(;) της παρέας. Σε λίγο φτάσανε και οι λοιποί του brat και αποφασίσαμε να πιάσουμε ένα άλλο σημείο πιο πέρα, γιατί θέλαμε να έχουμε δίπλα μας τα αυτοκίνητα και μια γεννήτρια που έκανε θόρυβο και δεν θέλαμε να ενοχλεί. Σε λίγο εγκαταστήσαμε το πανό μας αυτός με το μεγάλο ασημί αυτοκίνητο μας φώναξε απαγορεύεται, αλλά μετά άλλαξε γνώμη και είπε επιτρέπεται (λες και εμείς θα το κατεβάζαμε), στήσαμε την ψησταριά μας, την οθόνη μας στο αυτοκίνητο του vida, και το κυριότερο τις δύο τέντες μας, όπου μετά την πέσαμε και απολαμβάναμε το καφέ μας ή την μπύρα μας.
Πέρασε αρκετός κόσμος. Όχι όσος περιμέναμε, αλλά όλοι οι γνωστοί. Η Λέσχη Περιστερίου ήρθε ομαδικά και με πολλές παρουσίες (8 ή 9 αυτοκίνητα), αλλά δεν έμειναν πολύ. To stratego έλαμψε δια της απουσίας του με μοναδική εξαίρεση τον Βαγγέλη και έναν περίεργο με vitara, που έλεγε ότι κάπου είναι πρόεδρος αλλά δεν τον αναγνωρίζει κανένας. Αρχίσαμε την προβολή κάποια στιγμή, με ταινίες από τις δραστηριότητες της παρέας μας, και ο vidas ανέλαβε το ψήσιμο των μπριζόλων. Φυσικά δια ροπάλου απαγορεύτηκε στον galloper να πλησιάσει στην ψησταριά. Κάποια στιγμή βέβαια ο πρόεδρος chrisva μου έδειξε μια καμένη πίττα, αλλά είχα μια σοβαρή συζήτηση, είχα φάει και δεν ενδιαφέρθηκα. Η όμορφη βραδιά συνεχίστηκε μέχρι αργά και περίπου …αργά 01.30 πες… την πέσαμε για ύπνο στις σκηνές μας που είχαμε εν τω μεταξύ στήσει. Ξεχώριζε βέβαια η πολυκατοικία του blackdog που δίπλα της οι μικρές μας σκηνές μοιάζανε σαν χαμόσπιτα.(ο φύλαρχος και η ακολουθία του). Από την παρέα μας μείναμε για διανυκτέρευση οι fyz, chrisva, sammy, criska, ο blackdog μετά όλης της οικογενείας του, από την Λαμία ο jeepy’s και ο γράφων.
Την άλλη μέρα Κυριακή εκεί στις 07.30 ο κύριος με το ασημί αυτοκίνητο έβαλε ένα τραγούδι της Βουγιουκλάκη δυνατά και μας ξύπνησε όλους. Αισθάνθηκα πολύ δυστυχής που δεν ήμουνα σε αγώνα σκοποβολής. Θα είχα λόγο, αιτία και μέσο αντίδρασης. Τέλος πάντων σηκωθήκαμε: καφές πρωινός και ο ουρανός βαρύς αλλά δεν έλεγε να βρέξει. Κατά τις 11 άρχισε να φτάνει ο πολύς ο κόσμος… Η λέσχη Περιστερίου πάλι ομαδικά, μερικά παιδιά από το 4Χ4trailriders, μια παρέα που νομίζω ήταν η ergomotors, πιο πολλοί από το stratego σήμερα, και πολλοί άλλοι που δεν γνωρίζω και ας με συγχωρήσουν που δεν τους αναφέρω. Για τη ιστορία αναφέρω ότι από το περίπτερό μας πέρασε και ο superspy του off-road.gr χρίστηκε επίτιμος πρόεδρος παρέλαβε το μπλουζάκι του και έφυγε. Αλλά όλοι ήλθαν για μια βόλτα. Κανείς δεν έφερε μια καρέκλα μαζί του, ένα σκαμνάκι τέλος πάντων. Και στη βροχούλα μαζευτήκαμε όλοι κάτω από τις τέντες μας…όσοι χωρούσαμε… Οι λοιπές κερδοσκοπικές οργανώσεις ανοίξανε επί τόπου μια μεγάλη τέντα και απλά την βάλανε πάνω από τα τραπέζια τους, και κάτω από τον πλάτανο. (Ωραία τέντα. Και γρήγορη. Μου άρεσε.)
Γίνανε κάνα δυο αναβάσεις από μερικούς σε μια ανηφόρα πιο κάτω, και μια διελκυστίνδα μεταξύ μίας ομάδος της Λέσχης Περιστερίου, και μερικών κυρίων οι οποίοι έχουν περάσει σχεδόν όλοι από την παρέα του brat. Δυστυχώς το Περιστέρι έχασε. Το brat δεν συμμετείχε αφενός γιατί εκείνη την ώρα έλειπαν βασικά στελέχη, αφετέρου …τι στο καλό πρόεδροι είμαστε;
Και η μέρα κύλησε όμορφα με κουβεντούλα, αν εξαιρέσουμε τον δυστυχή αλβανό βοσκό, ο οποίος είδε να καταλαμβάνουν τον πλάτανο του άπειρος κόσμος και να μην μπορεί να ποτίσει τα κατσίκια του με τίποτε. Αφού μας απείλησε για να φύγουμε με την αστυνομία, ότι θα βάλει τα κατσίκια να μας πατήσουνε (εκεί έδρασε ο μεγάλος γιος του blackdog ο οποίος τα κατατρόπωσε), τα σκυλιά να μας φάνε (τα οποία είχαμε ήδη δωροδοκήσει με κόκαλα από το πρωί), χρησιμοποίησε το μεγάλο του όπλο: «Θα φέρει το αφεντικό». Δυστυχώς δεν φύγαμε επειδή το αφεντικό δεν ήρθε και τα κατσίκια έμειναν ασκίαστα.
Μοιράσαμε και ένα ερωτηματολόγιο για να δούμε ποιοι έχουν τα προσόντα να ενταχθούν στην παρέα μας. Δυστυχώς πολλοί δεν διαθέτουν το απαραίτητο χιούμορ, και δεν υπήρξε μεγάλη ανταπόκριση. Αλλά έχω και μερικά πραγματικά συμπληρωμένα ερωτηματολόγια γεμάτα χαριτωμενιές…(στα επόμενα σχέδιά μας η ηλεκτρονική συμπλήρωση του ερωτηματολογίου από την σελίδα μας).
Όλο το πρωί πέρασε με κουβεντούλα, άπειρους καφέδες, πολύ καλαμπούρι και δεν υπήρχε και μεγάλη όρεξη για ψήσιμο εκεί στο μεσημέρι.
Έτσι στις 15.00 περίπου μαζέψαμε τα πάντα και κομβόι αναχωρήσαμε.

Άντε και του χρόνου να ’ναι όλοι οργανωμένοι σαν και μας.
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Re: Αντάμωμα 4x4 2005. Το B.R.A.T. και οι άλλοι

Δημοσίευσηαπό superspy » 15 Μάιος 2005, 20:57

taxideytis έγραψε:.....Εμείς σαν μη κρατική/κερδοσκοπική ομάδα είχαμε κάνει μια μικρή, θα έλεγα, προετοιμασία......


Ναι, ναι.... εσείς και η .... NASA.... - Ή μήπως προτιμάτε την RKA ( Russian Space Agency (RKA))

taxideytis έγραψε:.... και στη βροχούλα μαζευτήκαμε όλοι κάτω από τις τέντες μας.....


Αν δε κάνω λάθος .... η βροχή ξεκίνησε μολις ήρθα...... (αυτό για τους κακοήθεις που ... λένε ότι φέρνω την ξηρασία μαζί μου )

taxideytis έγραψε:....όσοι χωρούσαμε...

Μα καλά αφού έφερα τη βροχή, περίμενες να κάτσω κάτω απο την τέντα :-)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΥΡΑ! :givemebeer: :givemebeer:

:drunk: :drunk: (με τη βοήθεια της..... αντί να γυρίσω σπίτι..... αποφάσισα να κάνω μια κατοστάρα χιλιομετράκια πρώτα ..... αέρα!)
Εικόνα
Grand Erg Oriental...


Στάσου.... Μύγδαλα!
Άβαταρ μέλους
superspy
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 6828
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2002, 07:57
Τοποθεσία: Όπου πατάνε οι τροχοί μου!

Δημοσίευσηαπό snowleopard » 15 Μάιος 2005, 21:36

Ενδιαφέρουσα περιγραφή για μια μικρή οικογενειακή θα έλεγα συνάντηση.....μπράβο και να ξαναμαζευτείτε αυτή τη φορά λίιγο πιο έξω από την Αθήνα...άντε στα σύνορα με τη Βοιωτία...και πού θα πάει....κάποτε θα κανονίσετε και μια πραγματική συνάντηση εκτός πόλης :lol: :lol: :lol: Αν και φοβάμαι ότι θα χαθείτε μέχρι να βρεθείτε.....τέλος πάντων...η ΕΜΑΚ να είναι καλά να σας βρει να σας μαζέψει.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil:
Άβαταρ μέλους
snowleopard
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 15 Μάιος 2005, 21:26
Τοποθεσία: Δυστυχώς Αττική

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 15 Μάιος 2005, 22:14

Γεια σου ρε ταξιδευτή με τα ωραία σου...
Λοιπόν, η παρέα ήταν καταπληκτική, η οργάνωση όπως πάντα άψογη, ο καιρός αν εξαιρέσουμε τις λιγοστές ψιχάλες το πρωί πολύ καλός, το μέρος ιδανικό, η καλύτερη συνταγή για να περάσουμε ένα διήμερο διαφορετικό από τα άλλα.
Χάρηκα που συνάντησα γνωστούς και φίλους που δεν έχω την ευκαιρία να τους βλέπω συχνά (Dr. Format, Criska, Denis, Vagelis, Dista, Blackchris, Superspy, Giagoulas κλπ.), το B.R.A.T. φυσικά ήταν σύσσωμο και περάσαμε όλοι πολύ ωραία.
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον Πρόεδρο Bl@ckDog για την άψογη οργάνωσή του (αυτό το παιδί δεν παύει να με εκπλήσσει κάθε φορά) και στους λοιπούς Προέδρους που φρόντισαν να είναι όλα στην εντέλεια.
Ο απουσιολόγος της συγκέντρωσης κατέγραψε αρκετές απουσίες και θα βγάλει κίτρινη κάρτα για πρώτη φορά στους "κοπανατζήδες", την επόμενη φορά με τους κηδεμόνες τους !!!
Η ιδέα της μάζωξης πολύ καλή, πρέπει να επαναληφθεί οπωσδήποτε...
Άντε και στην επόμενη :D :D :D
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Re: Αντάμωμα 4x4 2005. Το B.R.A.T. και οι άλλοι

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 15 Μάιος 2005, 22:19

superspy έγραψε:Αν δε κάνω λάθος .... η βροχή ξεκίνησε μολις ήρθα...... (αυτό για τους κακοήθεις που ... λένε ότι φέρνω την ξηρασία μαζί μου)

Ήθελα να ήξερα ποιός τα λέει αυτά, :roll: :roll: να σου πω την αλήθεια εγώ περίμενα οτι θα βρέξει πέτρες μόλις σε είδα :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
superspy έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΥΡΑ! :givemebeer: :givemebeer:

Εμείς ευχαριστούμε για την επίσκεψη :wink: :wink:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Metalaxe » 15 Μάιος 2005, 22:22

snowleopard έγραψε:Ενδιαφέρουσα περιγραφή για μια μικρή οικογενειακή θα έλεγα συνάντηση.....μπράβο και να ξαναμαζευτείτε αυτή τη φορά λίιγο πιο έξω από την Αθήνα...άντε στα σύνορα με τη Βοιωτία...και πού θα πάει....κάποτε θα κανονίσετε και μια πραγματική συνάντηση εκτός πόλης :lol: :lol: :lol: Αν και φοβάμαι ότι θα χαθείτε μέχρι να βρεθείτε.....τέλος πάντων...η ΕΜΑΚ να είναι καλά να σας βρει να σας μαζέψει.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil:

Βρε καλώς τη γατούλααααααααα :evil: :evil: που ήσουνα τόσο καιρό και είχαμε ανησυχήσει :?: :?:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρόεδρος B.R.A.T.(Τομέας W/H/R...)
Brizola Raiders Adventure Team
http://www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Metalaxe
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2161
Εγγραφή: 19 Μαρ 2003, 19:40
Τοποθεσία: Melissia

Δημοσίευσηαπό Chrisva » 16 Μάιος 2005, 09:32

Η ιδεα γαι την συγκεντρωση ηταν πολυ καλη.
Η ομαδα μας καταπληκτικη. Το οτι ειμαστε τοσο καλα δεμενοι φανηκε απο την απαιχτη παρουσια μας.
Μπραβο σε ολους που ο καθενας απο τη μερια του φροντισε να βαλει και απο ενα λιθαρακι ( o Blackdog πολλα ) ετσι ωστε να μη μας λειψει τιποτα.
Περασαμε υπεροχα.
Και στο επομενο με υγεια.
Το B.R.A.T. κατι εχει στα σκαρια για τρελο beach party σε φοβερη παραλια στην Ευβοια.....
Θα ενημερωθητε συντομα....

Καλως το νιαου....
Προεδρος B.R.A.T. Section W/K/H/R/S/Ξ/ΣΜ
www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Chrisva
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 25 Οκτ 2004, 10:18
Τοποθεσία: Πεντελη

Δημοσίευσηαπό chriska » 16 Μάιος 2005, 10:37

Πάρα πολύ καλή η συνάθροιση του Σαββατοκύριακου.
Αν και άσπρος απο την σκόνη του Μαύρου Ρόδου ανέβηκα αργά το Σάββατο στο ΑΝΤΑΜΩΜΑ.
Μια γρήγορη ματιά στις εγκαταστάσεις και επέλεξα τοποθεσία.Που?
Στο "περίπτερο" του BRAT.
Είναι όπως πας σε διάφορες εκθέσεις που βλέπεις τους συμμετέχοντες να παρουσιάζουν την πραμάτεια τους στα εντυπωσιακά τους περίπτερα με την παρουσία όμορφων υπάρξεων
Κια τι δεν είχε.Τέντες, γιγαντοοθόνη, φώτα τρεπεζάκια έξω, πανώ.
Οσο για παρουσία μοντέλων ήταν οι ίδιοι με ομοιόμορφη ενδυμασία λες βγαλμένη μέσα απο το σχεδιαστήριο του Τσεκλένη
Εμεινα μέχρι το μεσημέρι της Κυριακής.
Πράγματι απο το περίπτερο BRAT πέρασαν σχεδόν όλοι οι γνωστοί-άγνωστοι offroaders.
Στις Αναφορές πάντως παραπάνω δεν αναφέρθηκε το όνομα του έμπειρου ψήστη Pavlox που το βράδυ του Σαββάτου έδωσε ρεσιτάλ παρακολουθώντας ταυτόχρονα τρισήμιση σχάρες με κρεατικά και λουκάνικα.
"Τσάι" και "χοντρό" προσφέρθηκαν απο τον υπογράφοντα.
Μπράβο παιδιά.
ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ
Άβαταρ μέλους
chriska
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 119
Εγγραφή: 02 Απρ 2003, 17:53
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό teroulas » 16 Μάιος 2005, 13:04

chriska έγραψε:Είναι όπως πας σε διάφορες εκθέσεις που βλέπεις τους συμμετέχοντες.....


:shock: :shock: Τι έγινε ρε παιδιά, έκθεση είχε ή πάρτυ ? :shock: :shock:

Ανέβηκα το μεσημέρι του Σαββάτου και έφυγα κατά τις 17:00
Δεν τα πρόλαβα.
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό snowleopard » 16 Μάιος 2005, 22:22

Προς chrisva και metalaxe: χμμμμμμμμμ..... :wink: πού ήμουν τόσο καιρό; Μα....λατρεύω το παρασκήνιο παιδιά....Για να δούμε πώς θα τα πάω στο προσκήνιο..... :P :P :P Πάντως thanks για την ευχάριστη υποδοχή....ελπίζω να με αντέξετε κάμποσο καιρό.... 8) αν και...σαν αίλουρος μόλις μυριστώ τα δύσκολα...στα σαλόνια...λέω να την κάνω πάλι για τα βουνά....αχ...τα λατρεμένα βουνά....τι θα γίνει θα έρθετε να σας δείξω κανα ωραίο μονοπάτι; καμιά ραχούλα; καμιά βουνοκορφούλα; τον Όλυμπο από απόσταση; Από την κορφή της Αστράκας για παράδειγμα; Να ανεβούμε το αρκουδόρεμα; Να το κατεβούμε; Δεν είναι πολύ....5,5 ώρες το ανέβασμα και άλλο τόσο το κατέβασμα...όσο για παραθαλάσσιο πάρτι...τι λέτε για πάρτι στις δρακόλιμνες; Μια ιδέα ρίχνω... :wink: Τα τρόφιμα θα τα ανεβάσουμε με μουλάρι από τον Ξένιο...Έχω τα κονέ από τον καιρό που ήμουν Αστράκα κάθε τρεις και λίγο... 8)
Άβαταρ μέλους
snowleopard
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 15 Μάιος 2005, 21:26
Τοποθεσία: Δυστυχώς Αττική

Re: Αντάμωμα 4x4 2005. Το B.R.A.T. και οι άλλοι

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » 17 Μάιος 2005, 10:06

taxideytis έγραψε:...Εκεί και ο format που ήθελε να πάμε βόλτα στο σπήλαιο του Πάνα. Δεν ακολούθησα γιατί περίμενα και τους υπόλοιπους ...

Καλά να πάθεις :!: ,

εσύ έχασες που δεν ήρθες :D

Για την ιστορία, στην επίσκεψη ήρθε ο ChrisG μετά της κυρίας του, και ξεκαθάρισαν ποιοί είναι "λόγια" και ποιοί "έργα " :twisted: :twisted: :twisted:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Dr.Format
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 1468
Εγγραφή: 12 Φεβ 2003, 14:49
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αντάμωμα 4x4 2005. Το B.R.A.T. και οι άλλοι

Δημοσίευσηαπό ChrisG » 17 Μάιος 2005, 11:05

Dr.Format έγραψε:
Καλά να πάθεις :!: ,

εσύ έχασες που δεν ήρθες :D

Για την ιστορία, στην επίσκεψη ήρθε ο ChrisG μετά της κυρίας του, και ξεκαθάρισαν ποιοί είναι "λόγια" και ποιοί "έργα " :twisted: :twisted: :twisted:


Αχ ρε Γιαννη μου το κλεισες το σπιτι :D τωρα με ρωταει ποτε θα ξαναπαμε για περπατημα στο βουνο. Ασε που την Κυριακη ξαναπηγε παρεα με μια φιλη της ολη την διαδρομη απο το Ανταμωμα εως το σπηλαιο.
Παντως ηταν πολυ ομορφα, και για μενα που δεν ειμαι της πεζοποριας ηταν μια καλη αρχη :wink: :wink:
Ευχαριστουμε :D :D :D

Παντως απο φωτο σκιζω :D :D :D

Εικόνα
Εικόνα
Για να περνάμε καλά
Άβαταρ μέλους
ChrisG
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: 21 Οκτ 2003, 13:16
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό Chrisva » 17 Μάιος 2005, 14:48

snowleopard έγραψε:Προς chrisva και metalaxe: χμμμμμμμμμ..... :wink:;τι λέτε για πάρτι στις δρακόλιμνες; Μια ιδέα ρίχνω... :wink: Τα τρόφιμα θα τα ανεβάσουμε με μουλάρι από τον Ξένιο...Έχω τα κονέ από τον καιρό που ήμουν Αστράκα κάθε τρεις και λίγο... 8)


Μεσα ειμαι.....γιατι οχι;.....σιγουρα θα ειναι δυσκολο για καποιον σαν εμενα που δεν ειμαι συνηθισμενος σε τετοια, αλλα θα προσπαθησω και ειμαι σιγουρος οτι θα τα καταφερω.
Σιγουρα αξιζει πολλα!!!
Γιααααα κανονιστε το. :wink:
Προεδρος B.R.A.T. Section W/K/H/R/S/Ξ/ΣΜ
www.brat.gr
Άβαταρ μέλους
Chrisva
50cc moped
50cc moped
 
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: 25 Οκτ 2004, 10:18
Τοποθεσία: Πεντελη

Δημοσίευσηαπό taxideytis » 17 Μάιος 2005, 21:27

α την ιστορία, στην επίσκεψη ήρθε ο ChrisG μετά της κυρίας του, και ξεκαθάρισαν ποιοί είναι "λόγια" και ποιοί "έργα


μην μου κολλας... ειπα...είχαμε προετοιμασία...δεν μπορούσα να φύγω...
αλλα που θα μου πάς ...θα σου χρωστάω...

ασε ρε chrisva και σύ ...ένα τέταρτο να πάς και ένα τέταρτο να γυρίσεις.... :lol:
Άβαταρ μέλους
taxideytis
250cc
250cc
 
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2003, 23:42
Τοποθεσία: menidi

Δημοσίευσηαπό firelord » 17 Μάιος 2005, 22:03

συγχαρητήρια από το ATF, αν και δεν παρέστην για λόγους που δεν χωρούσαν αναβολή, ευχαριστήθηκα τα μάλλα για το ευπρόσωπο των ηρωικών συντρόφων!
SV4LAX
ARES (amateur radio emergency services) Mobile stations
SV4LAX-8 Discovery
SV4LAX-9 Freelander
QRV SV4F Mount Pelion
info www.qrz.com
www.sz4srm.gr RADIO AMATEURS CLUB MAGNESIA
Άβαταρ μέλους
firelord
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2982
Εγγραφή: 29 Σεπ 2004, 19:20
Τοποθεσία: Volos


Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 10 επισκέπτες