Off-Road.gr

Θέματα Ευρετήριο Δ. Συζήτησης Αρχεία

Σ/Κ 16-17/04 "Η επέλαση του γκαντέμη"

Στερεά Ελλάδα, Αττική, Πελοπόνησσος, Κρήτη και νησιά Αιγαίου

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Απρ 2005, 22:18

Camelius έγραψε:
teroulas έγραψε:
blackchris έγραψε:Πάω να καθαρίσω το αμάξι μου γιατί μυρίζει αβγό ( #$%@^ κούκο) περισότερα το βράδι


Αυγό ? A ξέχασα είχατε και niva στην παρέα


Γκουχ γκουχ, οταν μιλαμε για αυγο μιλαμε κυριολεκτικα για αυγο, και στην τελικη κοτετσι με αιρκοντισιον δεν βλεπεις καθε μερα.

Ο Κουκος πεταξε στην κυριολεξια αυγο σαν αντιδραση οταν του ειπα οτι εγω τουλαχιστον γυριζω με το αμαξι που ξεκινησα την εκδρομη :D :D :D αν και θα επρεπε να του ειχα μεταφερει την σκεψη της Μελινας (της γυναικας μου) που ειπε οτι και ο Κουκος παντα με το ιδιο αμαξι γυριζει σπιτι του, αυτο της Express Service 8-) !!!!!


Καλά λεμε ότι ήταν η ατάκα του Σ/Κ :twisted: :twisted: αφού ο @#$% ο Κούκος πέταξε και σε εμένα αβγό μεσα στην Εθνική ενω πήγαινα με 120 και το οποίο έσκασε στο παρμπρίζ και το έκανε @#$%. Πρώτη φορά είδα Vitara ομελέτα :twisted: :twisted: :twisted:

Η γκαντεμιά πάντως σε αυτή την εκδρομή ήταν το κάτι άλλο :roll: :roll:
Μετά απο μυστική ψηφοφορία αποφασίστηκε ότι ο αρχιγκαντέμης πρέπει να είναι ο Camelius, :twisted: :twisted: και σκεφτήκαμε να τον φωνάξουμε να μας κάνει ποδαρικό στο stratego του χρόνου :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 18 Απρ 2005, 22:48

blackchris έγραψε:
Camelius έγραψε:
teroulas έγραψε:
blackchris έγραψε:Πάω να καθαρίσω το αμάξι μου γιατί μυρίζει αβγό ( #$%@^ κούκο) περισότερα το βράδι


Αυγό ? A ξέχασα είχατε και niva στην παρέα


Γκουχ γκουχ, οταν μιλαμε για αυγο μιλαμε κυριολεκτικα για αυγο, και στην τελικη κοτετσι με αιρκοντισιον δεν βλεπεις καθε μερα.

Ο Κουκος πεταξε στην κυριολεξια αυγο σαν αντιδραση οταν του ειπα οτι εγω τουλαχιστον γυριζω με το αμαξι που ξεκινησα την εκδρομη :D :D :D αν και θα επρεπε να του ειχα μεταφερει την σκεψη της Μελινας (της γυναικας μου) που ειπε οτι και ο Κουκος παντα με το ιδιο αμαξι γυριζει σπιτι του, αυτο της Express Service 8-) !!!!!


Καλά λεμε ότι ήταν η ατάκα του Σ/Κ :twisted: :twisted: αφού ο @#$% ο Κούκος πέταξε και σε εμένα αβγό μεσα στην Εθνική ενω πήγαινα με 120 και το οποίο έσκασε στο παρμπρίζ και το έκανε @#$%. Πρώτη φορά είδα Vitara ομελέτα :twisted: :twisted: :twisted:

Η γκαντεμιά πάντως σε αυτή την εκδρομή ήταν το κάτι άλλο :roll: :roll:
Μετά απο μυστική ψηφοφορία αποφασίστηκε ότι ο αρχιγκαντέμης πρέπει να είναι ο Camelius, :twisted: :twisted: και σκεφτήκαμε να τον φωνάξουμε να μας κάνει ποδαρικό στο stratego του χρόνου :twisted: :twisted:


Μην ξανακούσω σχόλια περί αυγών και κοτετσιών από του λόγου σου γιατι σε "έχρησαν" απ' ότι φαίνεται επίτιμο μέλος!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Απρ 2005, 23:07

michailbm έγραψε:
blackchris έγραψε:
Camelius έγραψε:
teroulas έγραψε:
blackchris έγραψε:Πάω να καθαρίσω το αμάξι μου γιατί μυρίζει αβγό ( #$%@^ κούκο) περισότερα το βράδι


Αυγό ? A ξέχασα είχατε και niva στην παρέα


Γκουχ γκουχ, οταν μιλαμε για αυγο μιλαμε κυριολεκτικα για αυγο, και στην τελικη κοτετσι με αιρκοντισιον δεν βλεπεις καθε μερα.

Ο Κουκος πεταξε στην κυριολεξια αυγο σαν αντιδραση οταν του ειπα οτι εγω τουλαχιστον γυριζω με το αμαξι που ξεκινησα την εκδρομη :D :D :D αν και θα επρεπε να του ειχα μεταφερει την σκεψη της Μελινας (της γυναικας μου) που ειπε οτι και ο Κουκος παντα με το ιδιο αμαξι γυριζει σπιτι του, αυτο της Express Service 8-) !!!!!


Καλά λεμε ότι ήταν η ατάκα του Σ/Κ :twisted: :twisted: αφού ο @#$% ο Κούκος πέταξε και σε εμένα αβγό μεσα στην Εθνική ενω πήγαινα με 120 και το οποίο έσκασε στο παρμπρίζ και το έκανε @#$%. Πρώτη φορά είδα Vitara ομελέτα :twisted: :twisted: :twisted:

Η γκαντεμιά πάντως σε αυτή την εκδρομή ήταν το κάτι άλλο :roll: :roll:
Μετά απο μυστική ψηφοφορία αποφασίστηκε ότι ο αρχιγκαντέμης πρέπει να είναι ο Camelius, :twisted: :twisted: και σκεφτήκαμε να τον φωνάξουμε να μας κάνει ποδαρικό στο stratego του χρόνου :twisted: :twisted:


Μην ξανακούσω σχόλια περί αυγών και κοτετσιών από του λόγου σου γιατι σε "έχρησαν" απ' ότι φαίνεται επίτιμο μέλος!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Επίτιμο μέλος ήμουν πάντοτε, αφου σε εμένα τα niva οφείλουν την αυτογνωσία τους :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Απρ 2005, 23:08

Πως βγήκε αυτό το συμπέρασμα ? Απλά όλες η βλάβες είχαν σχέση με υγρά, και ο Camelius έχει σχέση με βρύσες κτλ.
Κάθε φορά ο Camelius έβλεπε ΠΡΩΤΟΣ την διαρροή.

Γκαντεμιές :

A. Σπάει το στο Range στο κολάρο του ψυγείου, και ο Camelius πρώτος αναφωνεί “παιδιά κάτι στάζει εκεί απο κάτω”, και ο κούκος γυρνάει με την Expess (ακόμη ανυποψίαστος :twisted: )

B. Σε χαλαρό χωματόδρομο ραγίζει το Κάρτερ του forester , και ο Camelius πρώτος αναφωνεί “παιδιά κάτι στάζει εκεί απο κάτω”, και ο forester εγκαταλείπει για Αθήνα αφού προμηθεύεται απο τον Camelius 1 λίτρο λάδι. :shock:


C. Στον δρόμο προς τα Ζηρέλια το ΚΙΑ του κούκου (με το οποίο ήρθε αργά το βράδυ, αφού το Range βγήκε off) αρχίζει να ανεβάζει θερμοκρασία, σταματάμε και ο Camelius πρώτος αναφωνεί “παιδιά κάτι στάζει εκεί απο κάτω” και έντρομοι διαπιστώνουμε ότι το σωληνάκι της εξαέρωσης πετάει ατμό (ενώ το μάτι του κούκου αρχίζει να γυαλίζει :twisted: ).

D. Ο Blackchris ακουμπώντας το συγκεκριμένο σωληνάκι σκαει η τάπα του δοχείου διαστολής με αποτέλεσμα αρκετά μεγάλο έγκαυμα απο το βραστό νερό ενώ ο Camelius βγάζει απο το Niva αποσταγμένο νερό και παραφλού. :shock: Το ΚΙΑ παίρνει στο ψυγείο συνολικά 4.5 λίτρα υγρά, ενώ ο κούκος κοιτάζοντας τον ακατονόμαστο αρχίζει να μουρμουρίζει κάτι ακαταλόγιστα σαν ξόρκια, ενώ η θερμοκρασία επανέρχεται στα φυσιολογικά επίπεδα.

E. Μετά το φαγοπότι σε όμορφή τοποθεσία, ξεκινάμε να φτάσουμε απο την Ανατολή στην Οίτη, σε μια στάση ακούγεται κάτι σαν να βράζει τραχανάς και η θερμοκρασία πικάρει ξανά στο KIA και αποφασίζουμε εγκατάλειψη του εγχειρήματος, ενώ ο κούκος περιέργως με ρωτάει αν έχω μαζί μου ως συνήθως το τσεκούρι μου, ενώ στον δρόμο δεν υπάρχουν πεσμένα δέντρα (τι να το ήθελε άραγε ? :twisted: ).

Εκτός απο αυτά ο Forester ξεχνάει στον ξενώνα 2 μπουφάν, ο blackchris 1 φορτιστή κινητού και ο Βαγγέλης την Λίζα ! :shock: :shock:

Θέλετε και άλλα για να πειστείτε για το ποιος είναι ο Μητσοτάκης του Stratego ? :evil:

Για το ποιον θα βάλετε στο σπίτι σας την πρωτοχρονιά για ποδαρικό ? :twisted:

Για το ποιον θα αποκαλούμε “ το τυχερό λαγοπόδαρο» ? :twisted:

Για το ποιον άμα τον συναντήσουμε στο δρόμο θα αλλάξουμε πεζοδρόμιο ? :twisted:

Για το ποιος άμα έρχεται σε εκδρομή του stratego θα κάνουμε ομαδική ασφάλεια για να αφήσουμε κάτι στα παιδάκια μας ? :twisted:

Όσο για την διαδρομή αν ήταν ωραία μην με ρωτάτε δεν ξέρω, ήμουν απασχολημένος, ....................... έφτυνα στον κόρφο μου.

ΣΤΑ ΟΡΗ ΣΤΑ ΑΓΡΙΑ ΒΟΥΝΑ ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ ΓΚΑΝΤΕΜΗ + + + + + +
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 18 Απρ 2005, 23:25

:haha2: :haha2: :haha2: :haha2:
Ρε τρισαθλιε γιατι το πειραζεις το παιδι?????? :clubbed:
Δεν φτανει που σας τα ελεγε και δεν καψατε κανενα μοτερ .. αλλα θες και τα ρεστα τωρα??? :crazy:
:alright: :bang: :poked: :poked: :alright:
Τελευταία επεξεργασία από michailbm και 18 Απρ 2005, 23:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Απρ 2005, 23:25

Πρόσφατη φωτογραφία του Camelius

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 18 Απρ 2005, 23:27

Επ ασε τον επιτιμο ησυχο!!!!!! :fag: :fag: :fag:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό blackchris » 18 Απρ 2005, 23:28

michailbm έγραψε::haha2: :haha2: :haha2: :haha2:
Ρε τρισαθλιε γιατι το πειραζεις το παιδι?????? :clubbed:
Δεν φτανει που σας τα ελεγε και δεν καψατε κανενα μοτερ .. αλλα θες και τα ρεστα τωρα??? :crazy:
:alright: :bang: :poked: :poked: :alright:


Να στον στείλω στην Κρήτη να σου φτίαξει την χρονιά :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
blackchris
690cc
690cc
 
Δημοσιεύσεις: 2712
Εγγραφή: 28 Σεπ 2003, 19:41

Δημοσίευσηαπό michailbm » 18 Απρ 2005, 23:31

blackchris έγραψε:
michailbm έγραψε::haha2: :haha2: :haha2: :haha2:
Ρε τρισαθλιε γιατι το πειραζεις το παιδι?????? :clubbed:
Δεν φτανει που σας τα ελεγε και δεν καψατε κανενα μοτερ .. αλλα θες και τα ρεστα τωρα??? :crazy:
:alright: :bang: :poked: :poked: :alright:


Να στον στείλω στην Κρήτη να σου φτίαξει την χρονιά :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ασε εδω στα Χανια εχουμε τον γνησιο! :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Άβαταρ μέλους
michailbm
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1294
Εγγραφή: 19 Δεκ 2004, 15:04
Τοποθεσία: Χανια Κρητη - Αγια Θεσσαλια

Δημοσίευσηαπό Camelius » 19 Απρ 2005, 00:33

blackchris έγραψε:Πως βγήκε αυτό το συμπέρασμα ? Απλά όλες η βλάβες είχαν σχέση με υγρά, και ο Camelius έχει σχέση με βρύσες κτλ.
Κάθε φορά ο Camelius έβλεπε ΠΡΩΤΟΣ την διαρροή.

Γκαντεμιές :

A. Σπάει το στο Range στο κολάρο του ψυγείου, και ο Camelius πρώτος αναφωνεί “παιδιά κάτι στάζει εκεί απο κάτω”, και ο κούκος γυρνάει με την Expess (ακόμη ανυποψίαστος :twisted: )

B. Σε χαλαρό χωματόδρομο ραγίζει το Κάρτερ του forester , και ο Camelius πρώτος αναφωνεί “παιδιά κάτι στάζει εκεί απο κάτω”, και ο forester εγκαταλείπει για Αθήνα αφού προμηθεύεται απο τον Camelius 1 λίτρο λάδι. :shock:


C. Στον δρόμο προς τα Ζηρέλια το ΚΙΑ του κούκου (με το οποίο ήρθε αργά το βράδυ, αφού το Range βγήκε off) αρχίζει να ανεβάζει θερμοκρασία, σταματάμε και ο Camelius πρώτος αναφωνεί “παιδιά κάτι στάζει εκεί απο κάτω” και έντρομοι διαπιστώνουμε ότι το σωληνάκι της εξαέρωσης πετάει ατμό (ενώ το μάτι του κούκου αρχίζει να γυαλίζει :twisted: ).

D. Ο Blackchris ακουμπώντας το συγκεκριμένο σωληνάκι σκαει η τάπα του δοχείου διαστολής με αποτέλεσμα αρκετά μεγάλο έγκαυμα απο το βραστό νερό ενώ ο Camelius βγάζει απο το Niva αποσταγμένο νερό και παραφλού. :shock: Το ΚΙΑ παίρνει στο ψυγείο συνολικά 4.5 λίτρα υγρά, ενώ ο κούκος κοιτάζοντας τον ακατονόμαστο αρχίζει να μουρμουρίζει κάτι ακαταλόγιστα σαν ξόρκια, ενώ η θερμοκρασία επανέρχεται στα φυσιολογικά επίπεδα.

E. Μετά το φαγοπότι σε όμορφή τοποθεσία, ξεκινάμε να φτάσουμε απο την Ανατολή στην Οίτη, σε μια στάση ακούγεται κάτι σαν να βράζει τραχανάς και η θερμοκρασία πικάρει ξανά στο KIA και αποφασίζουμε εγκατάλειψη του εγχειρήματος, ενώ ο κούκος περιέργως με ρωτάει αν έχω μαζί μου ως συνήθως το τσεκούρι μου, ενώ στον δρόμο δεν υπάρχουν πεσμένα δέντρα (τι να το ήθελε άραγε ? :twisted: ).

Εκτός απο αυτά ο Forester ξεχνάει στον ξενώνα 2 μπουφάν, ο blackchris 1 φορτιστή κινητού και ο Βαγγέλης την Λίζα ! :shock: :shock:

Θέλετε και άλλα για να πειστείτε για το ποιος είναι ο Μητσοτάκης του Stratego ? :evil:

Για το ποιον θα βάλετε στο σπίτι σας την πρωτοχρονιά για ποδαρικό ? :twisted:

Για το ποιον θα αποκαλούμε “ το τυχερό λαγοπόδαρο» ? :twisted:

Για το ποιον άμα τον συναντήσουμε στο δρόμο θα αλλάξουμε πεζοδρόμιο ? :twisted:

Για το ποιος άμα έρχεται σε εκδρομή του stratego θα κάνουμε ομαδική ασφάλεια για να αφήσουμε κάτι στα παιδάκια μας ? :twisted:

Όσο για την διαδρομή αν ήταν ωραία μην με ρωτάτε δεν ξέρω, ήμουν απασχολημένος, ....................... έφτυνα στον κόρφο μου.

ΣΤΑ ΟΡΗ ΣΤΑ ΑΓΡΙΑ ΒΟΥΝΑ ΑΠΑΝΩ ΣΟΥ ΓΚΑΝΤΕΜΗ + + + + + +


Λοιπον επανερχομαι ως γνησιος "ψηλος" : Αυτος που αναφερει ο Μαυροχρηστος ειμαι ΕΓΩ (αρα παλιοεγωιστης που ειμαι)

Παρ'ολα αυτα θα ηθελα πολυ να δειτε απο κοντα το υφος του Κουκου την ωρα που εντοπιζε για τριτη φορα προβλημα θερμοκρασιας στο ΚΙΑ.

Επισης θα ηθελα πολυ να δω και καποιο σχολιο του Κουκου αλλα μαλλον σκεφτηκε οτι μπορει να του ευχηθω καλη τυχη και φοβαται να μιλησει.

Δεν ειμαι εγω ο γκαντεμης, τα χρεπια τους χαλανε συνεχεια... και μην ξανακουσω σχολια για ιαπωνικα και κορεατικα.... γιατι θα βαλω τις κοτες μου να γεννησουν εξτρα αυγα για χαρη τους.

Υ.Γ. Μαυροχρηστε... απο Τεταρτη Alan CB και 100αρα σαγιοναρα...!
ΥΓ2. Να ευχηθω στο Stratego καλες διαδρομες;
Β. ΑΚΑ Ψηλος
Άβαταρ μέλους
Camelius
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 118
Εγγραφή: 21 Μαρ 2004, 18:38
Τοποθεσία: Κηφισιά, Αθήνα

Δημοσίευσηαπό koukos » 19 Απρ 2005, 09:04

Blackcris, ξεχασες επισης στον καταλογο με τις ατυχιες να
προσθεσεις:
-κολησε το παραθυρο του οδηγου στο Range, μολις τον ειδα
(τον ακατανομαστο) στα διοδια :shock: :shock:
-μας πηραν φωτο μετα τον ΛΕΒΕΝΤΗ για παραβιαση οριου
ταχυτητας :shock: :shock:
HAKUNA MATATA

Stratego Adventure team
Άβαταρ μέλους
koukos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 27 Σεπ 2004, 11:03
Τοποθεσία: Ν ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό teroulas » 19 Απρ 2005, 09:18

Καλά ο Θεός με φώτισε και δεν ήρθα!
ΣΚ Κόλαση.
Χωρίς πλάκα, η καλύτερη εκδρομή θρίλερ του Stratego. DVD τραβήξατε ? :twisted:
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευσηαπό koukos » 19 Απρ 2005, 10:12

teroulas έγραψε:Καλά ο Θεός με φώτισε και δεν ήρθα!
ΣΚ Κόλαση.
Χωρίς πλάκα, η καλύτερη εκδρομή θρίλερ του Stratego. DVD τραβήξατε ? :twisted:

Μας καηκε η βιντεοκαμερα :shock: :shock: :shock: :shock:
HAKUNA MATATA

Stratego Adventure team
Άβαταρ μέλους
koukos
125cc Vespa GTR
125cc Vespa GTR
 
Δημοσιεύσεις: 109
Εγγραφή: 27 Σεπ 2004, 11:03
Τοποθεσία: Ν ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευσηαπό giagoulas » 19 Απρ 2005, 10:38

Αν δε θυσιάσετε το κοπρόσκυλο του βαγγέλη και το μπλοκέ του μαυροχρίστου, δε σας βλέπω καλά !

Ευτυχώς που σας γ.μ.σε και δε σας την εφερε στο κεφάλι να σας αφήσει στο τόπο δηλαδη .

Που πας ρε κουκο την ανοιξη. Κάτσε σπιτι σου !
-------------------------------------------------------
Ο ιπτάμενος Γιαγκουλας MIG 29
-------------------------------------------------------
Αν δεν κοιτάς εκεί που θέλεις να πάς, Θα πάς εκεί που κοιτάς.

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΑΤΑ

www.tataclub.gr
Άβαταρ μέλους
giagoulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 773
Εγγραφή: 21 Ιαν 2004, 00:21
Τοποθεσία: Bombay - Bollywood

Δημοσίευσηαπό teroulas » 19 Απρ 2005, 11:31

koukos έγραψε:
teroulas έγραψε:Καλά ο Θεός με φώτισε και δεν ήρθα!
ΣΚ Κόλαση.
Χωρίς πλάκα, η καλύτερη εκδρομή θρίλερ του Stratego. DVD τραβήξατε ? :twisted:

Μας καηκε η βιντεοκαμερα :shock: :shock: :shock: :shock:


Axaxaxaxaxaxa
Δαμιανός
Άβαταρ μέλους
teroulas
450cc
450cc
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: 20 Μάιος 2004, 08:54
Τοποθεσία: Αθήνα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κεντρική & Νότια Ελλάδα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη. Υπάρχουν 12 επισκέπτες